Branża spożywcza

Solidnością i wysoką jakością produktów

"Naszą siłą jest zespół fachowców posiadających doświadczenie w produkcji wyrobów wędliniarskich opartych na tradycyjnych recepturach przy zastosowaniu nowoczesnych technologii", ocenia Zbigniew Nowak, prezes  Zakładów Mięsnych "NOWAK" w Gdańsku.

Zbigniew Nowak, prezes  Zakładów Mięsnych "NOWAK" w Gdańsku

Rok 2010 to jubileusz 20  – lecia istnienia Zakładów Mięsnych "NOWAK" z Gdańska, które nieprzerwanie działają od 1991 roku. Od momentu założenia przedsiębiorstwa jego zarząd największą uwagę przywiązuje do jakości wyrabianych produktów.
Aby sprostać oczekiwaniom klientów oraz restrykcyjnym wymogom Unii Europejskiej, zakład systematycznie modernizuje park maszynowy, rozbudowuje hale produkcyjne oraz posiada najnowocześniejszą na Pomorzu linię rozbioru mięsa.

Jednakże niewątpliwą siłą ZM NOWAK jest pracujący tam zespół fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów wędliniarskich opartych na tradycyjnych recepturach przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Po niemal 20 latach istnienia na rynku marka ZM NOWAK utożsamiana jest z solidnością i wysoką jakością oferowanych produktów. Na terenie Trójmiasta przedsiębiorstwo posiada sieć własnych sklepów firmowych cieszących się uznaniem klientów.

ZM NOWAK w swojej ofercie posiada około 80 gatunków wędlin, od słynnej Parówkowej Nowaka, wielokrotnie wyróżnianej Krakowskiej Drobiowej, po równie znaną na rynku Szynkę Wiejską. Zakłady w swoim asortymencie posiadają również linię produktów tradycyjnych pod nazwą „Z Kaszubskiej Wędzarni”, które to specjały są wspomnieniem domowych wyrobów wędliniarskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zarazem mając na uwadze zmieniający się tryb życia ZM NOWAK wprowadził do swojej oferty linię produktów pro-zdrowotnych, LennLife. Firma bowiem intensywnie propaguje zdrowy styl życia, którego częścią jest prawidłowo zbilansowana dieta, a którą łatwo i przyjemnie jest przestrzegać spożywając produkty wzbogacone o niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu kwasy Omega 3 i 6.

Zakłady posiadają uprawnienia do eksportu mięsa i wyrobów mięsnych na rynki Unii Europejskiej oraz kraje Europy Wschodniej. Wyroby sygnowane  logo firmy "NOWAK" są nagradzane na licznych konkursach i targach spożywczych, zarówno w Polsce jak i za granicą.

    Obecnie produkty Nowaka sprzedawane są głównie na terenie Polski centralnej i północnej, jednak poszerzenie rynku zbytu o kolejne regiony trwa.

Prezesi firmy – małżeństwo Wioletta i Zbigniew Nowak od niemal 20 lat wkładają swój wysiłek w tworzenie najlepszej jakości produktów o niepowtarzalnych walorach kulinarnych i smakowych. Systematycznie rosnąca produkcja i sprzedaż wyrobów wskazują, że ZM NOWAK dobrze rozumieją potrzeby swoich klientów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *