Branża spożywcza

100 lat służby konsumentom

"Mimo wyposażenia piekarni w nowoczesne urządzenia zachowaliśmy tradycyjne, odpowiednio dostosowane do obecnych warunków technologie", wyjaśnia Tadeusz Fogiel, współwłaściciel Fogiel & Fogiel Piekarni S.J. w Radomiu.

 

          Tadeusz Fogiel, współwłaściciel Fogiel & Fogiel Piekarni S.J. w Radomiu

W latach osiemdziesiątych XX wieku z bratem Mariuszem Foglem, rezygnując z dotychczasowych zawodów, zaangażowaliśmy się w pracę na rzecz istniejącej od 1910 r. firmy rodzinnej. Pierwszym naszym zadaniem była rozbudowa zakładu i unowocześnienie parku maszynowego. Mimo wyposażenia piekarni w nowoczesne urządzenia wiodących producentów  zachowaliśmy tradycyjne, odpowiednio dostosowane do obecnych warunków technologie. Kolejnym naszym etapem było stworzenie własnej sieci sklepów.

 

Mariusza i Tadeusza Fogiel

 

Obecnie nasza piekarnia to stabilny i rozwijający się rynek zbytu, połączenie tradycyjnych technologii i receptur z najnowszymi trendami panującymi w branży, zwiększające się z roku na rok przychody. Oferujemy pieczywo na naturalnych kwasach piekarskich. Oprócz ponad 150-ciu gatunków swoich wyrobów realizujemy specjalne zamówienia klientów. 100 lat służby konsumentom to także wiele prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *