Branża budowlana

Mamy wspaniały zespół o wysokich kwalifikacjach

"W ciągu ponad 20 lat postawiliśmy na ciężką pracę i systematyczny rozwój. Przez te wszystkie lata odbyliśmy długą drogę, zdobywając ogromne doświadczenie, często we współpracy z wieloma uznanymi kontrahentami", mówi  Paweł Piechota, prezes Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o. w Orlu.

 

Paweł Piechota, prezes Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o. w Orlu

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych P&P działa od 1991r. W ciągu ponad 20 lat postawiliśmy na ciężką pracę i systematyczny rozwój. Przez te wszystkie lata odbyliśmy długą drogę, zdobywając ogromne doświadczenie, często we współpracy z wieloma uznanymi kontrahentami. Mamy na swoim koncie dużo wspaniałych, wymagających projektów. Od początku specjalizujemy się w wykonawstwie wszelkiego rodzaju robót elektrycznych w budownictwie ogólnym i przemysłowym, aby dojść do realizacji inwestycji w generalnym wykonawstwie, i to zarówno w branży elektrycznej, teletechnicznej jak i ogólnobudowlanej. Bardzo wcześnie wdrożyliśmy system jakości ISO 9001.

 

Jednym z głównych atutów naszej firmy są pracownicy – mamy wspaniały zespół o wysokich kwalifikacjach, pełnej dyspozycyjności w pełni identyfikujący się z polityką firmy.

W swojej wieloletniej działalności zdobyliśmy wiele nagród, certyfikatów i wyróżnień takich jak: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Przejrzysta Firma, Gepardy Biznesu, Firma z Jakością, Gryf Gospodarczy, Medal Europejski dla Usług, Certyfikat Rzetelności KRD
Wierzymy, że utrzymamy swoją wysoką pozycję na rynku i z sukcesem zrealizujemy nasze kolejne plany.
 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *