Branża spożywcza

Makarony eksportowane do USA, Anglii i Irlandii

"Firma Czanieckie Makarony Sp. z o. o. powstała w sierpniu 1990 roku jako biznes rodzinny. Obecnie zatrudniamy 230 osób i produkujemy trzy grupy asortymentowe. O jakość wyrobu dba laboratorium zakładowe", mówi Joanna Dybał, Specjalista ds. PR Czanieckie Makarony Sp. z o.o. z Czańca.

 

Joanna Dybał, Czanieckie Makarony Sp. z o.o. z Czańca

Firma Czanieckie Makarony Sp. z o. o. powstała w sierpniu 1990 roku jako biznes rodzinny. Obecnie zatrudniamy 230 osób i produkujemy trzy grupy asortymentowe. Pierwsza – ta najbardziej popularna to makaron 5 jajeczny, mamy też makarony 2 jajeczne oraz najbardziej podobne do włoskich produktów – makarony bez dodatku jaj, wyprodukowane z wysokiej jakości mąki semoliny. O jakość wyrobu dba laboratorium zakładowe, które funkcjonuje od 8 lat. Działamy w oparciu o międzynarodowe standardy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Produkty firmy Czanieckie Makarony Sp. z o. o. są sprzedawane w całej Polsce oraz eksportowane do USA, Anglii i Irlandii.

 

Marka Czanieckie Makarony jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień takich jak: Fair Play, Laur Konsumenta, Agro Polska, Doceń Polskie. Tradycja oraz rodzinna atmosfera to najważniejsze wartości dla naszej firmy. Inwestujemy w nie już od 3 pokoleń i mogę śmiało stwierdzić, że zbudowały one firmę stabilną i rozwojową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *