Branża materiałów budowlanych

Rury o średnicy 3 metrów

"Dostarczamy nie tylko systemy rurowe, ale kompleksowe rozwiązania i technologie. Elastycznie dostosowujemy się do różnych warunków i potrzeb", zapewnia Robert Krysiak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu KWH Pipe Poland Sp. z o.o. w Warszawie.

 

 Robert Krysiak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu KWH Pipe Poland Sp. z o.o. w Warszawie

KWH Pipe Poland jest oddziałem fińskiej Grupy KWH Pipe, jednego z czołowych światowych producentów rur z tworzyw sztucznych, której początki działalności sięgają 1929 roku.

W Polsce firma działa od 1993 roku, zatrudnia blisko 200 osób, posiada biura w Warszawie i Kleszczowie, a także sieć przedstawicieli regionalnych na terenie całego kraju.

Fabryka w Kleszczowie koło Bełchatowa jest jedną z najnowocześniejszych w koncernie, a realizowane w niej procesy spełniają  wymagania normy ISO 9001.
Nieustannie rozwijamy się, inwestujemy w nowe technologie i rozszerzamy zakres produkcji. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, która produkuje rury o średnicy trzech ( 3 !!! ) metrów.

Nasze produkty: polietylenowe (PE) i  polipropylenowe (PP) systemy rur wykorzystywane są do budowy i renowacji systemów wodociągowych i kanalizacyjnych – na potrzeby przemysłu i gospodarki komunalnej. Cechuje je bardzo wysoka jakość i wyjątkowa trwałość, dlatego sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych, czego dowodem jest stale rosnąca lista referencji.

Na świecie firma KWH Pipe Poland znana jest z realizacji technicznie zaawansowanych projektów takich jak magistrale wodociągowe, kolektory grawitacyjne, przewierty horyzontalne czy też renowacje zniszczonych rurociągów.

W latach 1993-2011 dostarczyliśmy tysiące kilometrów rur, braliśmy udział w wielu prestiżowych i trudnych inwestycjach, nierzadko rekordowych pod względem parametrów zastosowanych rur, a nasze produkty zdobyły szereg nagród i wyróżnień.

Warto podkreślić, że KWH Pipe Poland angażuje się także w proces projektowania i realizacji inwestycji. Dostarczamy nie tylko systemy rurowe, ale kompleksowe rozwiązania i technologie. Elastycznie dostosowujemy się do różnych warunków i potrzeb a naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klientów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *