Branża budowlana

Zrealizowaliśmy wiele obiektów wielkogabarytowych

"Specjalizujemy się głównie w projektowaniu obiektów wielkogabarytowych przemysłowych i biurowych,  a także obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych i projektowaniu wnętrz",  wyjaśnia Tomasz Sulimierski, prezes DS-T Sp. z o.o.  w Bielsku-Białej. 

 

mgr inż. arch Tomasz Sulimierski, prezes DS-T Sp. z o.o.  w Bielsku-Białej

Firma DS-T powstała w 1989 r w Bielsku-Białej. Działamy na terenie całej Polski, współpracując z inwestorami zarówno polskimi jak i zagranicznymi, a od 2001 roku posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2001.

Specjalizujemy się głównie w projektowaniu obiektów wielkogabarytowych przemysłowych i biurowych,  a także obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych i projektowaniu wnętrz.

W zakres działalności firmy wchodzi również doradztwo inwestycyjne, projektowanie wielobranżowe, pełna obsługa formalno-prawna procesu projektowo-realizacyjnego, realizacja inwestycji budowlanych, wyposażanie i montaż urządzeń technologicznych oraz prowadzenie rozruchów mechanicznych i technologicznych.

W trakcie ponad 20-letniej pracy zrealizowaliśmy wiele obiektów wielkogabarytowych, m.in. Fiat Auto Poland w Tychach – powierzchnia 22 tys. mkw., Teksid Poland w Bielsku-Białej ( 23 tys. mkw.), Polovat Industrie Maurizio Peruzzo, obecnie Lear Co, w Bielsku-Białej, Płocku, Świdnicy (35 tys. mkw.), Pro-cars w Tychach (14 tys. mkw.), spośród których największym był Millenium Logistic Park w Tychach (40 tys. mkw.).

Nasza firma poprzez wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ma na celu zaspokojenie oczekiwań i potrzeb klienta przy jednoczesnym zadowoleniu pracowników, spełnianiu wymagań przepisów Prawa Budowlanego oraz przepisów prawno – administracyjnych.
Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, pragniemy utrzymać czołową pozycję w dziedzinie projektowania oraz realizacji inwestycji budowlanych.

 

Siedziba firmy DST w Bielsku-Bialej

 

 

Millenium Logistic Park w Tychach

 

 

 Interplast w Tychach

{mosimage} 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *