Branża spożywcza

Miody z całego świata

"CD, jako pierwsza spośród producentów miodów w Polsce, wyselekcjonowała i wprowadziła na rynek miody w różnych odmianach", wyjaśnia Tomasz Cembala, Quality & Production Director CD SA w Warszawie.

 

Tomasz Cembala, Quality & Production Director CD SA w Warszawie

Od początku istnienia (1989 r.) CD zajmuje się skupem i konfekcjonowaniem wysokiej jakości miodu, z najbardziej ekologicznych regionów kraju.  W ostatnich latach nasza oferta została poszerzona o miodu pochodzące z różnych zakątków świata. Zakup surowca poprzedzony jest bardzo szczegółową weryfikacją jego jakości.

 

 

  CD, jako pierwsza spośród producentów miodów w Polsce, wyselekcjonowała i wprowadziła na rynek miody w różnych odmianach. Klienci mają możliwość zakupu miodów w różnorodnych opakowaniach, zarówno pod względem tworzywa (słoiki szklane, butelki z tworzywa PET z dozownikiem, wiaderka plastikowe), jak i gramatury.

  W ściśle nadzorowanym procesie technologicznym zostają zachowane wszystkie naturalne właściwości miodów, a wdrożony system HACCP, ISO, BRC oraz IFS gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo produktu.

   Firma CD jest otwarta na wszelkiego rodzaju zgłaszane zapotrzebowania i propozycje odbiorców i stara się każdorazowo sprostać wymaganiom i przedstawić najbardziej satysfakcjonujące  rozwiązania.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *