Branża rolna

Wyposażeniem hal dla drobiarstwa

"Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj hodowli, wielkość obiektu, środowisko naturalne i możliwości ekonomiczne klienta", zapewnia Piotr Przychodni, prezes VHP Sp. z o.o. w Szamotułach.

 

Piotr Przychodni, prezes VHP Sp. z o.o. w Szamotułach

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wyposażeniem hal inwentarskich w nowoczesny sprzęt do hodowli brojlerów kurzych, indyczych, niosek, gęsi i kaczek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj hodowli, wielkość obiektu, środowisko naturalne i możliwości ekonomiczne klienta.

Wieloletnie doświadczenie jest niewątpliwie atutem w sprzedaży. Wysokie kwalifikacje sprzedających, zapewniają trafność w doborze wyposażenia oraz spełnienie oczekiwań kupujących. Są to bez wątpienia elementy, które powodują stały wzrost liczby odbiorców w kraju i za granicą, ceniących sobie również wysoką jakość urządzeń.

Duży nacisk kładziemy na przeszkolenie i zapoznanie odbiorców ze sprzętem tak, aby w pełni mogli wykorzystać możliwości zainstalowanego wyposażenia w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów hodowlanych.

Z pewnością silną stroną naszej firmy są zgrane i wysoko wykwalifikowane brygady montażowe, które działają szybko i fachowo.

Istotnym elementem jest również sprawnie działający serwis, który niesie pomocną dłoń w razie nieprzewidzianych awarii, spowodowanych długą eksploatacją urządzeń.

W przyszłości dalej zamierzamy realizować obraną strategię, która bardzo dobrze się sprawdziła. Wysoka jakość urządzeń, kompetencja sprzedających oraz wysokie kwalifikacje montażystów prowadzą do ciągłego wzrostu sprzedaży, pozyskiwania nowych rynków zbytu, a przede wszystkim utrzymania stałych odbiorców.

Powyższe elementy to główne czynniki sprzyjające renomie i pozycji naszej firmy na rynku.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *