Artykuły

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej EGB Investments

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet wyróżniła spółkę EGB Investments S.A. prestiżowym „Srebrnym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej”.

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej EGB Investments S.A.
Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet wyróżniła spółkę EGB Investments S.A. prestiżowym „Srebrnym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej”. Tytuł nadawany jest stabilnym i odpowiedzialnym biznesowo przedsiębiorstwom, wywiązującym się ze swoich zobowiązań oraz gwarantującym najwyższe standardy współpracy.

Eksperci z D&B Poland oceniają wiarygodność i stabilność firm na podstawie analizy ich moralności płatniczej oraz wskaźników finansowych z ostatnich dostępnych raportów i sprawozdań. Pod uwagę biorą także największe w Polsce bazy relacyjne powiązań korporacyjnych i osobowych. W czasach niepewności na rynkach finansowych i nasilających się zatorów płatniczych wśród przedsiębiorstw, szczególnie istotnym elementem współpracy biznesowej staje się terminowość w spłacaniu zobowiązań.

Dla spółki EGB Ivestments S.A. to kolejne wyróżnienie, które potwierdza jej transparentność na rynku. Od 2007 roku spółka nieprzerwanie znajduje się także na „Białej Liście” solidnych i rzetelnych przedsiębiorców, co oznacza, iż systematycznie poddaje się weryfikacji. 

„Pozytywna ocena EGB Investments S.A. przez D&B, potwierdza bardzo dobrą kondycję i płynność finansową naszej spółki. Partnerów biznesowych oraz inwestorów utwierdza w przekonaniu o bezpieczeństwie transakcji z firmą, terminowości regulowania przez nas zobowiązań wobec kontrahentów oraz wysokim poziomie rentowności” – mówi Krzysztof Matela, Prezes Zarządu EGB Investments S.A.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *