Pozostałe branże

Poll Lab Sp. z o.o w Bielsku Białej jest Gepardem Biznesu 2011

Poll Lab Sp. z o.o w Bielsku Białej została Gepardem Biznesu 2011 w VI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2011.

 

Wyniki finansowe  Poll Lab Sp. z o.o w Bielsku Białej

 

 

  2008 2010   Dynamika (w proc.)
Przychody  (w tys. zł)  4231 7506   77
Zysk netto (w tys. zł)  262 668   155
Suma  dynamik (w %)   232
Średnia z dynamik (w %)   116

 

źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie informacji podanych przez Poll Lab Sp. z o.o w Bielsku Białej    

 

Firma Poll Lab Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Od chwili rozpoczęcia działalności firma zajmuje się produkcją sprzętu laboratoryjnego oraz mebli laboratoryjnych.  Wyroby  nasze wyróżniają się wykorzystanymi najwyższej jakości materiałami, zwiększoną wytrzymałością i odpornością chemiczną oraz atrakcyjnym wzornictwem. Projektując meble laboratoryjne dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb i preferencji naszego klienta. W ciągu 5 lat działalności udało nam się wyposażyć przeszło 100 – placówek laboratoryjnych, które następnie poddane zostały procesowi akredytacji przechodząc go pomyślnie. Właśnie dzięki naszej wspólnej pracy z klientami i pomocy im w prawidłowym, a co najważniejsze zgodnym z obowiązującymi w naszym kraju normami, zasadami dobrej praktyki laboratoryjnej   (GLP) oraz ergonomią, a także przy zachowaniu  zgodności z przepisami BHP, naszym udziałem stało się powstanie kilkudziesięciu nowoczesnych laboratoriów pomiarowych.

Nasza załoga, to zgrany zespół projektantów, konstruktorów, handlowców i montażystów, którzy na każdym etapie poddają nasze wyroby najtrudniejszym próbom. Jest tak dzięki temu, iż cały proces związany z produkcją mebli oraz sprzętu leży w naszych rękach, Stosowane przez nas rozwiązania oraz materiały, które świetnie sprawują się, w jakże trudnych warunkach z jakimi mają styczność w codziennej pracy, pozwalają zrobić naszym klientom „krok w przyszłość …” , którzy w ten oto sposób powierzają nam swe zaufanie.  Jakość prezentowanych przez nas wyrobów i usług potwierdza szereg atestów i certyfikatów na zgodność z obowiązującymi normami, wydanych przez niezależne laboratoria oraz instytucje. Jednakże niezależnie od tego, stale doskonalimy swe umiejętności, poddając się licznym szkoleniom z obowiązującymi przepisami i normami zapewniając tym samym bezpieczeństwo i wiedzę, którą zawsze staramy się wykorzystać i dzielić z naszymi partnerami. Wdrożony i posiadany przez nas System Zarządzania Jakością serii ISO 9001, potwierdza sumienne i dobrze zorganizowane działanie naszej firmy. Dziękując za uwagę, zapraszamy wszystkich, którzy chcą znaleźć potwierdzenie tych słów, do odwiedzenia siedziby naszej firmy.

 

źródło: www.poll.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *