Branża handlowa

Potęga Biznesu 2010 z Wielkopolski

"Od samego początku stawialiśmy na jakość produktów, czyli tylko na markowy sprzęt. O sukcesie zdecydowali też odpowiednio dobrani ludzie, determinacja i ciężka praca. Reszta to już biznesowy know how, którego pozwolimy sobie nie „sprzedawać”, wyjaśnia Teresa Grzebita, prezes Terg Sp. z o.o. w Złotowie (grupa Media Expert).

 

Teresa Grzebita, prezes Terg Sp. z o.o. w Złotowie (grupa Media Expert)

Nasza firma zaczęła swoją działalność dokładnie 21 lat temu – w 1991 roku. W minionym roku obchodziliśmy 20-lecie istnienia w branży RTV AGD. Trzy pierwsze sklepy zostały otwarte w Złotowie, Wałczu i Człuchowie. Potem kilka  w Pile. 10 lat temu firma stała się współwłaścicielem marki Media Expert. Dziś to już (w ramach Tergu) 180 salonów, a w całej sieci Media Expert – ponad 260. 

Zaczęło się od drobnego AGD – od samego początku stawialiśmy na jakość produktów, czyli tylko na markowy sprzęt – np. Philips. Potem doszło szybko RTV. Dziś Media Expert to również GSM, IT, foto, multimedia, rowery, skutery, ogrodnictwo oraz szereg usług dodatkowych ; ubezpieczenia, kredyty ratalne, montażowe, recyklingowe, transportowe…  Niewątpliwym sukcesem jest rosnąca liczba lojalnych klientów oraz pracowników. Średni przyrost miesięczny liczby pracowników to 95 osób. Roczny przyrost elektromarketów w sieci Media Expert  to około 60 placówek rocznie.  Dlaczego nasza fima rozwija się dynamicznie i efektywnie? Odpowiednio dobrani ludzie, determinacja i ciężka praca. Reszta to już biznesowy know how, którego pozwolimy sobie nie „sprzedawać”.
 

 

Terg Sp. z o.o. (grupa Media Expert) została wyróżniona w trzech naszych konkursach. Jest Gepardem Biznesu 2010, bo rozwija się szybko, Potęgą Biznesu 2010 i Efektywną Firmą 2010. 

Jest niezwykła, bo duża, dynamiczna i efektywna. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *