Artykuły

Prestiżowa nagroda dla PGE Obrót SA

MANAGER AWARD – to nagroda magazynu Manager dla PGE Obrót S.A., spółki proponującej firmom i gospodarstwom domowym nowatorskie oferty służące środowisku naturalnemu. Wręczenie nagród odbędzie się dzisiaj.

 

Za troskę o ekologię…

MANAGER AWARD – to nagroda magazynu Manager dla PGE Obrót S.A., spółki proponującej firmom i gospodarstwom domowym nowatorskie oferty służące środowisku naturalnemu. Wręczenie nagród odbędzie się dzisiaj.

Na uroczystą Galę  przygotowaną z tej okazji zaproszony został, Prezydent RP Bronisław Komorowski .

Magazyn Manager istnieje na rynku od kilku lat. W internecie ściśle współpracuje z portalem Inwestycje.pl.

– Przyznanie tej nagrody wpisuje się w misję naszego miesięcznika polegającą na prezentacji menagerów i firm osiągających spektakularne sukcesy. Nagradzając PGE Obrót S.A. nasze Jury doceniło wyjątkowe działania tej spółki w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu – mówi Piotr Cegłowski, redaktor naczelny magazynu.

Jury, konkursowemu, przewodniczył Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej. Nagrodę dla  PGE Obrót S.A. za ofertę „Eko Energia PGE” odbierze Paweł Prządka, prezes spółki.

„Eko Energia PGE”

To propozycja  zachęcająca do korzystania z energii wytwarzanej z odnawialnych źródeł, czyli przez małe elektrownie wodne należące do PGE Obrót S.A. oraz lokalne elektrownie wiatrowe. Z możliwości korzystania z ekologicznej energii mają nie tylko małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa, ale także gospodarstwa domowe na tzw. rynku krajowym, czyli tym, na którym PGE nie ma historycznych, energetycznych korzeni.
Tym klientom PGE Obrót S.A., którzy zdecydują się skorzystać z energii wytwarzanej ze źródeł odnawialnych, spółka  zapewnia gwarancję stałej ceny za energię nawet do końca 2014r.
– Dla firm i przedsiębiorstw jest to też szansa, aby dołączyć do elitarnego grona klientów, dla których działania proekologiczne są okazją, aby  jeszcze bardziej wzmocnić swój wizerunek rzetelnego partnera w biznesie. Każdy klient korzystający z oferty „Eko energia PGE”, otrzyma certyfikat potwierdzający zakup produktu wraz z prawem do jego wykorzystania i publikacji – mówi Paweł Prządka, prezes PGE Obrót S.A.
Firmy korzystające z tej oferty mogą także przystąpić do  wspólnych ekologicznych warsztatów organizowanych przez PGE Obrót S.A.
– Takie warsztaty są dowodem, że to dopiero początek wspólnych działań na rzecz ochrony środowiska. Ważnym elementem wizerunku naszej spółki jest bowiem budowanie razem z naszymi klientami społeczności ekologicznej – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Uroczysta Gala
Gala rozdania nagród  MANAGER AWARD odbędzie się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Weźmie w niej udział ponad 200 zaproszonych gości. Podczas uroczystości nagrody odbierze 14 menagerów.

 

źródło: PGE Obrót SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *