Artykuły

Duże banki spółdzielcze zasługują na uznanie

Prezesi dużych, dynamicznych banków spółdzielczych mają o wiele większe doświadczenie w zrządzaniu bankiem niż  Tomasz Mironczuk, nowy prezes Banku BPS,  dłużej i znacznie lepiej znają swoich klientów. Nie trzeba ich uczyć, jak zarządzać płynnością, kapitałem czy marką. 

 

Nowy prezes Banku BPS Tomasz Mironczuk w wywiadzie dla portalu ZBP pyta, czy duże banki spółdzielcze poradzą sobie poza zrzeszeniem.

"Jak będą zarządzały płynnością? Jak będą zarządzały kapitałem? Jak będą zarządzały marką?", stawia pytania.

Wiele dużych banków spółdzielczych, wśród nich wiele wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu, pokazało, że świetnie sobie radzi w każdej z tych dziedzin. To są najlepsze banki spółdzielcze w Polsce, stanowią o sile sektora banków spółdzielczych. Radzą sobie samodzielnie na rynku obecnie i poradzą sobie w przyszłości również samodzielnie, nawet poza zrzeszeniem.

Prezesi tych dynamicznych banków spółdzielczych mają o wiele większe doświadczenie w zrządzaniu bankiem niż  Tomasz Mironczuk, dłużej i znacznie lepiej znają swoich klientów. Nie trzeba ich uczyć, jak zarządzać płynnością, kapitałem czy marką. 

 

Jerzy Krajewski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *