Gepardy Biznesu 2011 pozostałych branży

Image
ImageWśród 6333 firm pozostałych branży w okresie marzec 2009 – marzec 2011 najdynamiczniej rosła wartość rynkowa: Orlen Upstream Sp. z o.o., Witoplast S.J.  oraz AZO – Serwis Sp. z o.o.   

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm,  których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w okresie marzec 2009  – marzec 2011 w maju  2012 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa  InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2010 miały każdego roku przynajmniej  500 tysięcy  zł przychodów, wykazywały zysk netto,  a wartość ich kapitału była dodatnia.  Znalazła 28 284 takie przedsiębiorstwa i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2009, 2010 i 2011.
 
Wartość  rynkową  28 tysięcy firm na ostatni dzień roboczy marca 2009, 2010 i 2011 policzyliśmy przez  porównanie ich wyników  do wycen  spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Od lutego 2012 r. do wycen stosujemy dwa podstawowe wskaźniki:  Cena/Zysku netto i  Cena/Wartości księgowej takie same dla wszystkich branży, liczone przez analityków Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
Przyjęcie średnich wskaźników dla wszystkich spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych  pozwoli uniknąć "szalonych" wycen, np.  przy wskaźniku C/Z na poziomie 405,5, jaki w marcu 2010 r. wyskoczył dla branży producentów materiałów budowlanych.
 
GPW podaje tylko wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu  wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursów Gepardy Biznesu i Potęgi Biznesu.
 
Wcześniej do wycen stosowaliśmy trzy podstawowe wskaźniki:  Cena/Zysku netto, Cena/Wartości księgowej i Cena/Przepływów gotówkowych dla  12 branży, liczone przez analityków „Rzeczpospolitej”. 
 
Zmiana metodologii liczenia wartości rynkowej spowodowała zmniejszenie wartości rynkowej dużej grupy firm. Związane jest to między innymi z tym, że jeden wskaźnik C/Z dla wszystkich branży jest w przypadku niektórych branży znacznie niższy. Na przykład dla branży producentów materiałów budowlanych wyniósł 405,5, a średni dla wszystkich branży to tyko 20,79.
 
 
Firmy, których wartość rynkowa była wyższa niż  250 mln  zł, uznajemy za Potęgi Biznesu 2011 i mogą otrzymać nagrodę – Buławę Biznesu jak dla hetmanów biznesu. 
 
Po zmianie metodologii liczba firm, które zasługują na tytuł Potęga Biznesu 2010, zmniejszyła się o połowę – z 1406 do 762.
 
Według analityków GPW w marcu 2011 r. wskaźnik C/Z wyniósł  15,86, a C/WK – 1,61. 
 
Wartość księgowa to suma zysku netto i kapitału własnego.
Bierzemy pod uwagę wskaźniki z marca  dlatego, że do końca marca spółki giełdowe zwykle podają wyniki finansowe za poprzedni rok, inwestorzy je znają i na ich podstawie dokonują wycen firm.
 
Taki sposób wyceny dużej liczby firm w 2005 r. opracował Jerzy Krajewski, dyrektor Instytut Nowoczesnego Biznesu. 
 
Ranking Potęgi Biznesu 2010 wygrała spółka Kulczyk Holding z siedzibą w Warszawie, która została wyceniona na 50,4 mld zł. W marcu 2011 r. jej wartość rynkowa znacznie spadła do 12,2 mld zł. 
 
Jak doszliśmy do tak olbrzymich wartości tej spółki?
 
W 2009 r. Kulczyk Holding SA miała następujące wyniki:
przychody operacyjne  10,6 mln zł,
zysk netto:  4 179,8 mln zł,
amortyzacja: 1,1 mln zł,
kapitał własny: 4 807 mln zł.

C/Z w marcu 2010 r.:  20,79.

C/WK w marcu 2010 r.:  1,55.   

Zysk netto  Kulczyk Holding  4 179,8 mln zł  pomnożony  przez 20,79 dał wycenę firmy w marcu 2010 r. na poziomie  86 897,6 mln zł.
Ze wskaźnika C/WK wyszła wartość rynkowa  w marcu 2010 r. – 13 929,5 mln  zł.
W naszej analizie podajemy średnią arytmetyczną z wycen. Suma wycen z dwóch wskaźników wyszła 100 827 mln zł,  a średnia  50 413,5 zł.
 
 
Natomiast rok później w 2010 r. Kulczyk Holding SA miała następujące wyniki:
przychody operacyjne  9,5 mln zł,
zysk netto:  932,5 mln zł,
amortyzacja: 1,5 mln zł,
kapitał własny:  4 986,5 mln zł.

C/Z w marcu 2011 r.:  15,86.

C/WK w marcu 2011 r.:  1,61.   

Zysk netto  Kulczyk Holding  932,5 mln zł  pomnożony  przez  15,86 dał wycenę firmy w marcu 2011 r. na poziomie  14 790 mln zł.
Ze wskaźnika C/WK wyszła wartość rynkowa  w marcu 2011 r. – 9 529,6 mln  zł.
W naszej analizie podajemy średnią arytmetyczną z wycen. Suma wycen z dwóch wskaźników wyszła 24 319,7 mln zł,  a średnia  12 159,8 mln zł.
 
Tę średnią przyjmujemy jako wartość rynkową  Kulczyk Holding SA w końcu marca 2011 r. 
 
Olbrzymi spadek wyceny Kulczyk Holding wziął się stąd, że jej zysk w 2010 r. był znacznie niższy niż w 2009 r. Istotne było też, że spółka wytransferowała gdzieś olbrzymi zysk za 2009 r.  Nie powiększył on bowiem jej kapitału własnego.
 
Podobnie program Excel policzył wartość rynkową 28 284 innych firm, wybranych spośród 60 tysięcy, i jej dynamikę. Spośród nich 20 490 zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2011, a pozostałe 8 tysięcy nie spełniają naszych kryteriów.  Wartość rynkowa ponad 6 tys. firm spadła w podanym okresie, niektórych nawet ponad 90 proc. Informacje o nich również publikujemy. 
 
Wśród 6333 firm pozostałych branży w okresie marzec 2009 – marzec 2011 najdynamiczniej rosła wartość rynkowa: Orlen Upstream Sp. z o.o., Witoplast S.J.  oraz AZO – Serwis Sp. z o.o.   
 
 W  pozostałych branżach na tytuł Gepard Biznesu 2011 zasługuje 4716  firm.
 
Gepardy Biznesu 2011  pozostałych branży
 
 Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2009-2011 w proc. 

 

1    Orlen Upstream Sp. z o.o.    Warszawa    26103
2    Witoplast S.J. Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych    Wesoła    24842
3    AZO – Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    9758
4    Tim Call Center Spółka Komandytowa    Warszawa    8598
5    Financial Markets Center Management Sp. z o.o.    Warszawa    6610
6    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SZANSA Sp. z o.o.    Włodawa    6193
7    Inter – Artpol sp. z o.o.    Bydgoszcz    5253
8    Men At Work Sp. z o.o. Sp.k.    Poznań    5061
9    WP Invest Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    4254
10    ECS Cable Protection Sp. z o.o.    Inowrocław    4166
11    Inwestopoz Sp. z o.o.    Swarzędz    3953
12    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o.    Poznań    3939
13    Bruss Polska Sp. z o.o.    Mrągowo    3934
14    CLAR SYSTEM S.A.    Poznań    3804
15    AB Foto Sp. z o.o.    Warszawa    3605
16    ATM Przeds. Produkcyjne Sp. z o.o.    Warszawa    3529
17    Impuls Sp. z o.o.    Warszawa    3526
18    PBG Technologia Sp. z o.o.    Wysogotowo    3525
19    Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o.    Warszawa    3489
20    Variosteel Sp. z o.o.    Lębork    3386
21    Rotometal Sp. z o.o.    Świebodzin    3352
22    Europrofes Sp. z o.o.    Warszawa    3200
23    Koettermann Sp. z o.o.    Warszawa    3173
24    Bee – Fee Sp. z o.o.    Warszawa    3059
25    Stępień Sp. z o.o.    Mazowszany    2731
26    Kałużyński & Madeja Sp. z o.o.    Warszawa    2671
27    PPHU Kam-Eko Sp. z o.o.    Kamień Krajeński    2599
28    Novostrat sp. z o.o.    Pabianice    2493
29    DC System Sp. z o.o.    Warszawa    2455
30    Noble Securities S.A.    Kraków    2453
31    FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych    Słupsk    2416
32    CTRL SYSTEM Sp. z o.o.    Kraków    2393
33    Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o.    Gdynia    2343
34    PWB Sp. z o.o.    Poznań    2309
35    ITP S.A.    Warszawa    2274
36    Jamalex Sp. z o.o.    Rydzyna    2266
37    Main Events Sp. z o.o.    Warszawa    2265
38    Play Production Sp. z o.o.    Warszawa    2248
39    Glass – Team Sp. z o.o.    Złotokłos    2227
40    Jana Kazimierza Development Sp. z o.o.    Warszawa    2226
41    Mark Plus Sp. z o.o.    Kraków    2218
42    Rowit Sp. z o.o.    Warszawa    2211
43    PF Logo Express Sp. z o.o.    Robakowo    2137
44    MWM ELEKTRO Sp. z o.o.    Trzebinia    2039
45    Euler – Kancelaria prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    1949
46    ORLEN OCHRONA Sp. z o.o.    Płock    1941
47    Nettle S.A.    Wrocław    1879
48    Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1858
49    Daka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe     Oświęcim    1837
50    Polaris Sp. z o.o. Przeds. Promocyjne    Gdynia    1835
51    Zakrzowiak Sp. z o.o.    Zakrzówek    1821
52    Kancelaria Prawna Maciej Bednarkiewicz, Andrzej Wilczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    1773
53    Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA Stanisław Rosa    Tychy    1756
54    PRESTO Sp. z o.o.    Lubin    1667
55    Handicare Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    1644
56    Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    1626
57    BETA Sp. z o.o.    Warszawa    1619
58    B & J S.J. PPUH    Lublin    1591
59    Mińska – Development Sp. z o.o.    Warszawa    1591
60    Euroflorist Sp. z o.o.    Poznań    1567
61    Global Automotive Group Sp. z o.o.    Warszawa    1567
62    Eurilogic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1528
63    SP Moulding Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    1516
64    Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1513
65    Stomar Sp. z o.o.    Gdańsk    1507
66    Expo – Linia Sp. z o.o.    Buk    1498
67    Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1470
68    Rena Polska Sp. z o.o.    Nowogrodziec    1458
69    Supra Brokers Sp. z o.o.    Wrocław    1432
70    PGD MANAGEMENT Sp. z o.o.    Kraków    1429
71    DANTEX S.A.    Warszawa    1423
72    Fast – Fol S.J.    Mława    1372
73    Novomedia Innovision Sp. z o.o.    Kalisz    1359
74    PIAST Sp. z o.o. Agencja Wytwórczo – Handlowa    Warszawa    1355
75    SAGRUS Sp. z o.o.    Poznań    1327
76    ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o.    Kraków    1326
77    VERBALUX Sp. z o.o.    Szczecin    1324
78    KPMG Sp. z o.o.    Warszawa    1319
79    Vitbis – Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe    Złotoryja    1317
80    Prologis Poland Management II Sp. z o.o.    Warszawa    1304
81    KRJ Display Sp. z o.o.    Konin    1285
82    Groupm Sp. z o.o.    Warszawa    1270
83    Bladt Industries Polska Sp. z o.o.    Szczecin    1269
84    BIAPOL Sp. z o.o.    Warszawa    1261
85    Eko – Energia Sp. z o.o. PPHU    Kraków    1258
86    BRE Wealth Management S.A.    Warszawa    1242
87    ZNMR Okonek Sp. z o.o.    Okonek    1242
88    PPHU As – Gold Sp. z o.o.    Radom    1239
89    Dorem Sp. z o.o.    Warszawa    1215
90    Invest-Nieruchomości Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    1205
91    Eurovia Serwis Sp. z o.o.    Kobierzyce    1191
92    BC&O Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kielce    1174
93    The Perfect Match Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    1174
94    Centrum Finansowe Banku BPS S.A.    Warszawa    1156
95    Red8 Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    1149
96    Spółdzielnia Inwalidów Inlam    Łódź    1136
97    ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    1124
98    Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    1118
99    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Franciszka Stefczyka    Gdynia    1098
100    GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o.    Koszalin    1082
101    PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Wohyń    1068
102    Stolter Sp. z o.o.    Stolno    1068
103    Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    1067
104    Emte Mechanical Engineering Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1063
105    Cine Project Polska Sp. z o.o.    Poznań    1057
106    Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o.    Kraków    1056
107    Coface Poland Factoring Sp. z o.o.    Warszawa    1049
108    P.R.L. Sp. z o.o.    Wrocław    1010
109    Rewel Sp. z o.o.    Wałbrzych    1007
110    Interactive Solutions Sp. z o.o.    Poznań    982
111    Carnelian Partners Sp. z o.o.    Warszawa    978
112    Solski BM Sp. z o.o.    Warszawa    976
113    Active Pharma Sp. z o.o.    Legionowo    973
114    PPUH Jawirem Sp. z o.o.    Jawiszowice    968
115    Brill AV Media Sp. z o.o.    Warszawa    967
116    Manaja Sp. z o.o.    Gdynia    955
117    EVRY Sp. z o.o. PPHU    Lubin    949
118    Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    947
119    CALL CENTER POLAND S.A.    Warszawa    941
120    Impel Security Provider Sp. z o.o.    Wrocław    940
121    PRAWTECH Sp. z o.o.    Wolbrom    936
122    Softmax Sp. z o.o.    Bydgoszcz    932
123    SPS Usługi Polska Sp. z o.o.    Lubań    929
124    Jadmar Sp. z o.o.    Bolesławiec    923
125    Grama Sp. z o.o.    Zabrze    913
126    AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J.    Kraków    882
127    Maco Productions Polonia Sp. z o.o.    Wrocław    882
128    Invent Sp. z o.o.    Wrocław    874
129    POWERGRAPH Sp. z o.o.    Warszawa    868
130    Kaja Bogdan Bańczyk    Mikołów    864
131    Sagitta Polska Sp. z o.o.    Kraków    863
132    Nicator Fabryka Opakowań S.J.    Karczew    857
133    Direx S.J.    Sulejówek    852
134    Adform S.A.    Mielec    850
135    Maj Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    840
136    DELOITTE AUDYT Sp. z o.o.    Warszawa    837
137    Polywest – Polska Sp. z o.o.    Podgórzyn    828
138    Olimpus Investment Sp. z o.o.    Łódź    827
139    Best Sport Pro Sp. z o.o.    Żywiec    825
140    PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE KĄPIELISKO MORSKIE SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    824
141    Konfin Sp. z o.o. PUPH    Zielona Góra    814
142    BRVZ Sp. z o.o.    Pruszków    813
143    LOTOS SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    804
144    I FUNDUSZ MISTRAL S.A.    Warszawa    803
145    N.R. Sp. z o.o.    Łódź    798
146    Curo Sp. z o.o.    Warszawa    798
147    Neko Plexi Design S.J.    Wesoła    795
148    Uniplast Sp. z o.o.    Chwaszczyno    789
149    SIMA – ART Sp. z o.o. Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki    Kraków    779
150    Efekt – Plus Zakład Produkcji Folii Sp. z o.o.    Rzeszów    777
151    ZPHU Pas Sp. z o.o.    Szamocin    771
152    Damir Sp. z o.o.    Gdańsk    769
153    Tundra Advisory Sp. z o.o.    Warszawa    768
154    ClinTec International Sp. z o.o.    Kraków    766
155    EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    761
156    Obsługa Nieruchomości GRAF – DOM Sp. z o.o.    Lębork    758
157    EUROPARTNER Sp. z o.o.    Opole    754
158    Eudeco Sp. z o.o.    Warszawa    754
159    PUH Wodrem Sp. z o.o.    Wrocław    754
160    W – M Glass Sp. z o.o.    Bartoszyce    752
161    Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Advisor Sp. z o.o.    Jelenia Góra    752
162    Tankwagon Sp. z o.o.    Szczecin    752
163    SMZ Polska Sp. z o.o.    Luboń    750
164    Nexus Consultans Sp. z o.o.    Gdynia    747
165    Data Solutions Sp. z o.o.    Poznań    747
166    Trio Marketing Sp. z o.o.    Kraków    746
167    Argraf Sp. z o.o.    Warszawa    742
168    Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o.    Olkusz    742
169    Metatech sp. z o.o.    Orzesze    737
170    Dovista Polska Sp. z o.o.    Wędkowy    734
171    WROMAC Sp. z o.o.    Zimnik    733
172    Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Warszawa    732
173    Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o.    Wrocław    731
174    P-Serwis sp. z o.o.    Płock    728
175    INVESTCON GROUP S.A.    Poznań    724
176    GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu    Mielec    723
177    Sonia Sp. z o.o.    Rzeszów    721
178    HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    720
179    Saba Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    720
180    ARTGRAPH Sp. z o.o.    Warszawa    719
181    Intechma Sp. z o.o.    Opole    718
182    Ochrona Osób i Mienia Asekuracja Sp. z o.o.    Kleczew    717
183    TRIBO Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wielka    715
184    EC Engineering Sp. z o.o.    Kraków    711
185    A.K.S. Industries Sp. z o.o.    Świnoujście    711
186    Dominex Sp. z o.o. PW    Solec Kujawski    704
187    Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu    Sandomierz    703
188    Horeca Strategies Sp. z o.o.    Warszawa    693
189    TOMEX S.A.    Kraków    688
190    Neo Investments Sp. z o.o.    Warszawa    687
191    Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    684
192    Sales & More S.A.    Warszawa    683
193    Evcon S.A.    Warszawa    682
194    DELLNER COUPLERS Sp. z o.o.    Gdynia    679
195    PLASTIC FACTORY COBI S.A.    Mielec    678
196    CAN-PACK General Line Sp. z o.o.    Dębica    677
197    Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o.    Warszawa    676
198    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Brwinowie    Brwinów    676
199    POLMER S.J.    Pietrzykowice    674
200    EF Education Sp. z o.o.    Warszawa    670
201    Keen Property Partners Sp. z o.o.    Warszawa    669
202    Giganto Sp. z o.o.    Opole    665
203    PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    665
204    Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    664
205    Grupa Inwestycyjna NYWIG S.A.    Warszawa    657
206    BACKER OBR Sp. z o.o.    Pyrzyce    653
207    MCI MANAGEMENT S.A.    Warszawa    651
208    Kon – Bis Sp. z o.o. PUHP    Konin    651
209    Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe    Radomyśl Wielki    644
210    Profin Managment Sp. z o.o.    Warszawa    644
211    Systemy Automatyki i Informatyki Prosap Sp. z o.o.    Gliwice    644
212    Nector Sp. z o.o.    Kraków    641
213    Intertrade Sp. z o.o.    Biertowice    634
214    IPO Doradztwo Strategiczne S.A.    Warszawa    630
215    ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o.    Płońsk    627
216    Rank Progress S.A.    Legnica    626
217    Colours Factory Sp. z o.o.    Piła    624
218    Forum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.    Wrocław    622
219    M Broker Ubezpieczeniowy – Sp. z o.o.    Bydgoszcz    621
220    EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o.    Katowice    620
221    Simon Kucher & Partners Sp. z o.o.    Warszawa    620
222    Wala Sp. z o.o.    Wilkowice    619
223    Metec Sp. z o.o.    Miłomłyn    618
224    Banfi Sp. z o.o.    Warszawa    611
225    MELVIT S.A.    Warszawa    610
226    SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych    Reda    610
227    Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark -GMW    Jodłownik    608
228    Atol Sp. z o.o.    Słupsk    598
229    Sleever International Sp. z o.o.    Wesoła    598
230    Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    597
231    Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o.    Warszawa    596
232    Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    593
233    OK – Plast Sp. z o.o.    Brzeg    589
234    Agencja Reklamowa Anny Turkiewicz Sp. z o.o.    Szczecin    589
235    G4S Cash Management (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    587
236    MGA Metro Group Advertising Polska Sp. z o.o. i Spółka spółka komandytowa    Warszawa    586
237    Iron Mountain Polska Sp. z o.o.    Piastów    585
238    Polmet Sp. z o.o.    Warszawa    585
239    Netbox Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gostyń    583
240    Pti sp. z o.o.    Kraków    583
241    Polremaco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Polsko – Amerykańskie    Kraków    580
242    Miltom-Eko Sp. z o.o.    Warszawa    580
243    SMART PRACTICAL LOGIC Sp. z o.o.    Kraków    580
244    KLG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    577
245    Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o.    Lublin    576
246    ICR Sp. z o.o.    Warszawa    575
247    KPMG Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    573
248    Almig Kompressoren Polska S.A.    Warszawa    572
249    Telma Group Communications Sp. z o.o.    Łódź    569
250    KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Wrocław    569
251    IMPEL CLEANING Sp. z o.o.    Wrocław    567
252    Pharmaexpert Sp. z o.o.    Warszawa    567
253    IMPEL HR SERWIS Sp. z o.o.    Wrocław    566
254    Apple Film Production Sp. z o.o.    Warszawa    565
255    DIEFFENBACHER MASCHINENFABRIK Sp. z o.o.    Kościan    564
256    Nina Sp. z o.o.    Trzciniec    560
257    Business Managament Sp. z o.o.    Warszawa    556
258    Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    554
259    Primel Sp. z o.o.    Gdańsk    553
260    Scaup Sp. z o.o.    Warszawa    553
261    Systemy Informacyjno – Reklamowe SIR Sp. z o.o.    Michałowice    551
262    MENTOR S.A.    Toruń    550
263    Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe BKK Sp. z o.o.    Lublin    550
264    JANTAR 2 Sp. z o.o.    Słupsk    549
265    ATOS Sp. z o.o.    Łódź    549
266    AMR Trade Sp. z o.o.    Warszawa    547
267    Dores Sp. z o.o.    Poznań    544
268    ISOTEX Sp. z o.o.    Poznań    543
269    Lab – Vet Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    543
270    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa WESOŁA    Mysłowice    542
271    VNH Fabryka Grzejników Sp. z o.o.    Wałcz    540
272    Benefit Systems S.A.    Warszawa    538
273    Plastica Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    537
274    Admit Sp.J.    Górki Wielkie    537
275    PAINT – INVESTREM Sp. z o.o.    Gdańsk    537
276    Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o.    Oświęcim    536
277    Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    532
278    SEMPRA-TECHNIK Aleksander Biel,Jadwiga Ruszaj-Biel,Teresa Biel S.J.    Roztropice    531
279    KDM Kancelaria Doradców Małecki i Wspólnicy Sp. z o.o.    Poznań    530
280    Cleanup24 Sp. z o.o.    Gdynia    530
281    Spax Packaging Sp. z o.o.    Wieliczka    528
282    WODROPOL S.A.    Wrocław    526
283    Marcpol Joint Venture Sp. z o.o.    Warszawa    526
284    Business Data Poland Sp. z o.o.    Poznań    525
285    POLDENT Sp. z o.o.    Warszawa    524
286    Edoradca Sp. z o.o.    Tczew    523
287    DELOITTE LEGAL, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa    Warszawa    523
288    Zakład Usług Technicznych Sp. z o.o.    Kowary    520
289    Dormet Sp. z o.o.    Warszawa    520
290    Defi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    517
291    AMHIL EUROPA Sp. z o.o.    Krokowa    516
292    Keypol Sp. z o.o.    Poznań    515
293    Tommax Koncesjonowana Firma Ochrony Mienia i Osób Sp. z o.o.    Dębica    514
294    Muzeum Historyczne Miasta Krakowa    Kraków    512
295    Samwha Poland Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    512
296    Promo Direct Sp. z o.o.    Warszawa    511
297    ADDIT Sp. z o.o.    Węgrów    510
298    Takoni Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    510
299    M. Perkowski, M. Chomiuk, A. Jarosz Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa    Warszawa    509
300    ELEKTRA PLUS Sp. z o.o.    Poznań    508
301    Victoria S.J.    Warszawa    505
302    Alfleth Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    505
303    Poland Investments 7 Sp. z o.o.    Wałbrzych    504
304    AKE – PIS S.A.    Wrocław    503
305    EPP Sp. z o.o.    Łęg    503
306    Tekspol Sp. z o.o.    Katowice    502
307    Zarządzanie Nieruchomościami Nova Sp. z o.o.    Lębork    499
308    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Inowrocław    498
309    Ekstraklasa S.A.    Warszawa    498
310    Drukarnia Print S.J.    Wrocław    498
311    Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o.    Gdynia    496
312    Famet Quality Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    496
313    Dialcom24 Sp. z o.o.    Poznań    490
314    Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o.    Tarnów    487
315    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wisła    Puławy    487
316    Asekuracja Bis Sp. z o.o.    Warszawa    485
317    Transcom Worldwide CMS Poland Sp. z o.o.    Wrocław    484
318    INVESTGAS S.A.    Warszawa    482
319    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Ziemi Rybnickiej    Czerwionka-Leszczyny    480
320    A.K.S. Poland Sp. z o.o.    Świnoujście    480
321    Epa Comsea Sp. z o.o.    Gdynia    479
322    GILLETTE POLAND S.A.    Warszawa    478
323    EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia    Katowice    478
324    PPUH RUDPOL-OPA Sp. z o.o.    Ruda Śląska    477
325    Dano Sp. z o.o.    Szczecin    473
326    Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K.    Tarnowo Podgórne    473
327    Eurozet Sp. z o.o.    Warszawa    472
328    Lotos Czechowice S.A.    Czechowice-Dziedzice    472
329    Przedsiębiorstwo Alberts Sp. z o.o.    Osieczna    471
330    Gaz & Oil Project Management Sp. z o.o.    Elbląg    471
331    KAMIL Sp. z o.o.    Szczecin    470
332    Hydro – Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe    Łódź    470
333    Rafa Sp. z o.o.    Krotoszyn    470
334    Pieter Smit Theater Rock Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    468
335    Asfor Poznański S.J.    Chełmek    467
336    TPS Sp. z o.o.    Pęcz    466
337    PONER Sp. z o.o    Kępno    466
338    PLATAN GROUP Sp. z o.o.    Warszawa    463
339    EXPRESS S.A.    Kraków    463
340    DGP Security Partner Sp. z o.o.    Legnica    462
341    Centrum Opracowań Maleniec Sp. z o.o.    Maleniec    461
342    Rubicon Partners Corporate Finance S.A.    Warszawa    461
343    FMP Planning And Facility Management Poland Sp. z o.o.    Warszawa    458
344    Euro Silesia Sp. z o.o.    Opole    458
345    Proxer Sp. z o.o.    Warszawa    458
346    MJS Media Sp. z o.o.    Warszawa    457
347    HABECO PROTECTION Sp. z o.o.    Tczew    457
348    Casus Finanse S.A.    Wrocław    456
349    POLPLAST POLSKA Sp. z o.o.    Myślenice    454
350    Windhunter – Serwis Sp. z o.o.    Koszalin    453
351    Chic Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    451
352    Control Process S.A.    Kraków    450
353    Plastitec Sp. z o.o.    Nowa Ruda    449
354    PHU Piotr Sopoliński    Twardogóra    448
355    Falco S.J. Grupa Doradczo – Szkoleniowa    Bydgoszcz    448
356    Vattenfall Poland Sp. z o.o.    Warszawa    448
357    Apexim Bis Sp. z o.o.    Zielona Góra    448
358    Vistal Konstrukcje Sp. z o.o.    Gdynia    447
359    Realtyco Sp. z o.o.    Warszawa    447
360    Cavi Group Sp. z o.o.    Wrocław    446
361    PLACE ZABAW SATERNUS Sp. z o.o.    Chorzów    442
362    Kolejowe Zakłady Usługowe Sp. z o.o.    Gdańsk    441
363    ASTOR Sp. z o.o.    Kraków    441
364    Miller Druk Sp. z o.o.    Warszawa    440
365    Weber Polska Sp. z o.o.    Goleniów    440
366    Kobra Security Sp. z o.o. Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych    Łódź    438
367    GAMMA Sp. z o.o.    Kluczbork    438
368    Karor – Bis Sp. z o.o.    Solec Kujawski    437
369    Samdex Sp. z o.o.    Mielec    437
370    Staphyt Sp. z o.o.    Poznań    437
371    PRO.MED.PL Sp. z o.o.    Katowice    437
372    Automex Sp. z o.o.    Gdańsk    435
373    Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.    Katowice    434
374    BRAND SUPPORT Sp. z o.o.    Warszawa    434
375    Montax Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    434
376    KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o.    Warszawa    432
377    AIMT Polska Sp. z o.o.    Gorzyce    432
378    MAZUR – TOM Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Wójtowo    431
379    Metropolis Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Poznań    430
380    Arjan Sp. z o.o.    Łódź    430
381    BRE Centrum Operacji Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    429
382    Tmrubber Sp. z o.o.    Szczecin    427
383    APC Sp. z o.o.    Wrocław    427
384    Posesja V.j. Sp. z o.o.    Warszawa    426
385    Infolet Sp. z o.o.    Kraków    425
386    Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    424
387    Hadepol Flexo Sp. z o.o.    Rypin    421
388    Cushman & Wakefield Zarządzanie Sp. z o.o.    Warszawa    420
389    Leniar Sp. z o.o.    Rzeszów    420
390    F&G Nieruchomości Sp. z o.o.    Śrem    420
391    Balsax S.J.    Kłodzko    420
392    FUNDACJA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU    Białystok    417
393    Wilsko Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    415
394    Dolina Nidy Sp. z o.o.    Leszcze    414
395    GFKM Sp. z o.o.    Gdańsk    411
396    Pachnąca Spółdzielnia Domów Jednorodzinnych     Warszawa    410
397    APM KONIOR PIWOWARCZYK KONIOR Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    409
398    P.Z .- BUD Sp. z o.o.    Warszawa    408
399    Idna Investments Sp. z o.o.    Warszawa    408
400    BIPROPAP Sp. z o.o.    Łódź    408
401    Gotec Polska Sp. z o.o.    Komorniki    408
402    Neinver Polska Sp. z o.o.    Warszawa    408
403    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o.    Kosakowo    408
404    Cyntia Sp. z o.o.    Kraków    408
405    Montel Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    406
406    LST CAPITAL S.A.    Warszawa    405
407    Andrzej Żebrowski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    404
408    Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.J.    Zawodzie    403
409    CUF Sp. z o.o.    Poznań    403
410    NORD PARTNER Sp. z o.o.    Toruń    402
411    MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    401
412    AMERESTATE S.A.    Warszawa    401
413    Holduct Sp. z o.o.    Pszczyna    400
414    Polplant Sp. z o.o.    Średzina    400
415    Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa    Warszawa    399
416    ALDAZ Sp. z o.o.    Kąpino    399
417    Security System MS Sp. z o.o.    Gdańsk    398
418    Beton – Bud Sp. z o.o.    Gorzyce    398
419    C-Services Sp. z o.o.    Warszawa    395
420    Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    395
421    Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o.    Gliwice    394
422    MK Kadry Sp. z o.o.    Pruszków    394
423    Jasielska Property Sp. z o.o.    Poznań    394
424    MPL VERBUM S.A.    Poznań    393
425    Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.    Radomierz    393
426    Scania Finance Polska Sp. z o.o.    Stara Wieś    392
427    RESTAURO Sp. z o.o.    Toruń    392
428    DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    391
429    Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.    Koszalin    391
430    IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    390
431    Przedsięborstwo Produkcyjne WKS Sp. z o.o.    Ostrołęka    389
432    Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o.    Kielce    388
433    GASSTECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne    Suwałki    388
434    Ortie Capital Investment S.A.    Wrocław    387
435    Glokor Sp. z o.o.    Gliwice    385
436    Przedsiębiorstwo Techniczne ENERGOPIAST Sp. z o.o.    Wrocław    384
437    Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    384
438    Yellow Group Sp. z o.o.    Gdynia    383
439    EPS Sp. z o.o.    Wrocław    383
440    MULTEAFIL Sp. z o.o.    Dobrzyca    382
441    EKSPERT – FIN Biegli Rewidenci Sp. z o.o.    Płock    382
442    Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o.    Gniewków    381
443    Agro Bio Test Sp. z o.o.    Warszawa    380
444    Spółdzielnia Pracy Techno-Mechanik    Gdańsk    380
445    Hutchinson Poland Sp. z o.o.    Żywiec    379
446    Mermaid Properties Sp. z o.o.    Warszawa    379
447    Inoforges Polska Sp. z o.o.    Rydzyna    378
448    Jasłomet S.J.    Jasło    378
449    JELENIA PLAST Sp. z o.o.    Jelenia Góra    375
450    Smulders Sp. z o.o.    Rakoniewice    375
451    Ergomed Sp. z o.o.    Kraków    375
452    PL Modulo Sp. z o.o.    Mikołów    375
453    PAK – Hurt Sp. z o.o.    Rzeszów    374
454    VIACON POLSKA Sp. z o.o.    Rydzyna    373
455    International Communication Sp. z o.o.    Warszawa    373
456    Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.    Opole    372
457    Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o.    Skarszyn    372
458    Fitch Polska S.A.    Warszawa    371
459    Larix Sp. z o.o.    Niemodlin    370
460    Woodward Poland Sp. z o.o.    Niepołomice    370
461    Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Komunalnych Sp. z o.o.    Kraków    369
462    Debet Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe    Warszawa    369
463    Tres Polska Sp. z o.o.    Łódź    365
464    Vivenge Transport Sp. z o.o.    Siedlce    365
465    Fruits & Friends Sp. z o.o.    Warszawa    364
466    Jako 1 Sp. z o.o.    Wrocław    364
467    Nowo Products Sp. z o.o.    Kluczbork    363
468    Nolabel Sp. z o.o.    Kraków    363
469    Zakłady Porcelany Ćmielów Sp. z o.o.    Ćmielów    362
470    RURGAZ Sp. z o.o.    Prawiedniki-Kolonia    361
471    JOKPOL Sp. z o.o.    Zwierzyniec    361
472    Forta Sp. z o.o.    Jasin    361
473    DRUK EKSPRES Sp. z o.o.    Kwidzyn    361
474    GT Poland LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    361
475    Invest – Rem Sp. z o.o.    Mogilno    360
476    Fog Agrotechnik Poland Sp. z o.o.    Poznań    360
477    Śląskie Towarzystwo Budowlane Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    358
478    Astra Cee Sp. z o.o.    Warszawa    358
479    Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. z o.o.    Warszawa    357
480    KPMG Accouting Services Sp. z o.o.    Warszawa    357
481    Geplastyk Polska Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    357
482    Optimo Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    357
483    Biwar Sp. z o.o.    Biskupiec    356
484    NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.    Gliwice    355
485    Kula Sp. z o.o.    Toruń    355
486    BCE Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    355
487    BOMAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Białystok    354
488    Eurocommerce Sp. z o.o.    Wrocław    354
489    ABC – Sevice S.J.    Wrocław    353
490    Centrum Zarządzania Inwestycjami POLONIA S.A.    Warszawa    352
491    Giełda Odzieżowa Moda S.A.    Poznań    352
492    Proto Sp. z o.o.    Warszawa    352
493    ARES SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    352
494    PPHU Hean Głuszko & Pawlak S.J.    Mścice    350
495    Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne Sp. z o.o.    Białystok    349
496    Creo Consulting Sp. z o.o.    Poznań    348
497    ARS – ART Studio Autorskie Sp. z o.o.    Gdańsk    346
498    Domino S.J. Firma Usługowa     Kraków    346
499    Steelpress Sp. z o.o.    Poznań    345
500    Viliko Sp. z o.o.    Świdnik    345
501    Eurorent Sp. z o.o.    Piastów    343
502    Wiki – Met Sp. z o.o.    Kępno    343
503    B + K Polska Sp. z o.o.    Walce    342
504    B.S. Sp. z o.o.    Czaplinek    342
505    Fines Sp. z o.o.    Sopot    342
506    Reso Europa Service Sp. z o.o.    Suwałki    341
507    PKP Cargo Wagon – Jaworzyna Śląska Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    340
508    Opti Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    339
509    ŚRUBENA UNIA S.A.    Żywiec    338
510    ZPUH Metalnaft Sp. z o.o.    Krosno    338
511    Vistal Gdynia S.A.    Gdynia    337
512    Biznes Partner Sp. z o.o.    Łódź    337
513    Hanpoz Handlowo – Usługowa Spółdzielnia    Poznań    337
514    Imperial Company CO Sp. z o.o.    Warszawa    337
515    ALKOR CONSULTING Sp. z o.o.    Sopot    337
516    Budomat 2 Sp. z o.o.    Kraków    336
517    Górnośląska Spółka Ubezpieczeniowa S.A.    Gliwice    335
518    Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Sp. z o.o.    Opole    334
519    DOMED Sp. z o.o. PPU    Wrocław    333
520    Flame Employment Polska Sp. z o.o.    Warszawa    333
521    Zinplast Sp. z o.o.    Wolbrom    332
522    SOLTAX Sp. z o.o.    Warszawa    332
523    PAI MEDIA S.A.    Warszawa    331
524    ET EUROTERMINAL S.A.    Warszawa    330
525    EP Centrum Finansowe Sp. z o.o.    Katowice    330
526    Romix Company Sp. z o.o.    Izabelin    329
527    4M Sp. z o.o.    Warszawa    328
528    Inter Logistyk Swarzędz II Inwestor Sp. z o.o.    Jasin    328
529    MERINO Sp. z o.o.    Gdynia    327
530    Open Finance S.A.    Warszawa    327
531    Paradyż Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    327
532    Lotos Ochrona Sp. z o.o.    Gdańsk    326
533    GFK POLONIA Sp. z o.o.    Warszawa    325
534    AERO – BW S.J.    Chrzanów    325
535    Plastiape Sp. z o.o.    Warszawa    324
536    STALBUD TARNÓW Sp. z o.o.    Bogumiłowice    324
537    GT Immo Polska Sp. z o.o.    Wykroty    324
538    CBŻ Pszczółki – Sp. z o.o.    Pszczółki    324
539    Grupa Eskadra Sp. z o.o.    Kraków    324
540    Agencja Ochrony JUWENTUS PUH S.J. Kalińska M.B., Kaliński R., Michalski J.    Warszawa    323
541    Respold Sp. z o.o.    Miłocin    323
542    Akces – Med Sp. z o.o.    Krosno    323
543    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Małopolska Sp. z o.o.    Tarnów    323
544    GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A.    Opole    322
545    Soter Sp. z o.o.    Kolbuszowa    322
546    New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    322
547    Silgan Metal Packaging Szprotawa Sp. z o.o.    Szprotawa    321
548    NT Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    321
549    DOSSIER Sp. z o.o.    Warszawa    320
550    PPU Robex Sp. z o.o.    Lębork    320
551    Borowska Sp. z o.o.    Wrocław    320
552    ADMIS Sp. z o.o.    Białystok    320
553    F2 – BIURO RACHUNKOWE Sp. z o.o.    Warszawa    319
554    Atp Sp. z o.o.    Cerekiew    319
555    Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.    Zabrze    318
556    Chemoservis – Dwory S.A.    Oświęcim    317
557    Inwestycje Alternatywne Profit S.A.    Warszawa    317
558    Maxus – Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    317
559    CURSOR S.A.    Warszawa    316
560    PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego    Warszawa    316
561    OMYA Sp. z o.o.    Warszawa    316
562    Rick – Consus Sp. z o.o.    Toruń    316
563    PU Sezam Sp. z o.o.    Nowy Sącz    315
564    Izobud Sp. z o.o.    Łąki Kozielskie    315
565    M.W. Trade S.A.    Wrocław    315
566    PRO-WEM INDEPENDENT Sp. z o.o.    Gdańsk    314
567    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Stanpol Sp. z o.o.    Koło    314
568    Wabtec Mzt Poland Sp. z o.o.    Poznań    314
569    Cim – Mes Projekt Sp. z o.o.    Warszawa    313
570    PVL Invest Sp. z o.o.    Sopot    313
571    Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J.    Człuchów    313
572    Kurotec-Polska Sp. z o.o.    Kozielice    313
573    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A.    Warszawa    312
574    KACZMARSKI INKASSO    Wrocław    312
575    Zaklad Powlekania Tkanin SKAMAT Muszyński S.J.    Stalowa Wola    312
576    BITUNOVA Sp. z o.o.    Warszawa    312
577    Top Promotion Sp. z o.o.    Kraków    312
578    Mueller Fabryka Świec S.A.    Bydgoszcz    311
579    Belma Accessories Systems Sp. z o.o.    Białe Błota    311
580    FEM 1 Sp. z o.o.    Konin    311
581    BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o.    Gdynia    311
582    EURO-PEGAZ Logistyka Sp. z o.o.    Warszawa    311
583    Barg M. B. Poznań Sp. z o.o.    Poznań    310
584    Protec Budowa Prototypów I Technika Wytłaczania Sp. z o.o.    Chróścice    310
585    Ośrodek Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego S.A.    Zabrze    309
586    G & G Studio Sp. z o.o.    Warszawa    309
587    Trapol 2 Sp. z o.o.    Libiąż    309
588    Wincool Properties Sp. z o.o.    Wrocław    308
589    D.H.M. Sp. z o.o.    Warszawa    307
590    Park Projects Sp. z o.o.    Warszawa    307
591    Progress Sp. z o.o.    Gdynia    307
592    ROSA EUROPE Sp. z o.o.    Wrocław    307
593    EM Brokers Sp. z o.o. Dom Brokerski     Warszawa    307
594    Senator Sp. z o.o.    Łódź    307
595    ADM Śródmieście Sp. z o.o.    Lublin    306
596    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka    Lębork    306
597    Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    305
598    Serwis Finansowy Sp. z o.o.    Warszawa    305
599    Kent – Pak Opakowania Sp. z o.o.    Kęty    304
600    PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Inwalidów    Trzcianka    303
601    Kulczyk Holding S.A.    Warszawa    303
602    PIKA Sp. z o.o.    Gdańsk    303
603    Securitas Polska Sp. z o.o.    Warszawa    302
604    Mennica – Metale Szlachetne S.A.    Warszawa    302
605    NMG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    302
606    TREFL – KRAKÓW Sp. z o.o. Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych    Kraków    300
607    Innowacja Sp. z o.o.    Nowa Dęba    300
608    Unima Sp. z o.o.    Warszawa    300
609    Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    300
610    Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o.    Szczecin    300
611    MLS Polska Sp. z o.o.    Wolsztyn    299
612    WYSZKOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.    Wyszków    299
613    Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j.    Warszawa    298
614    Asysta Bis – Sp. z o.o.    Świebodzin    298
615    POLMOR Sp. z o.o.    Bytów    295
616    MDH Sp. z o.o.    Łódź    295
617    Phsc Systemy Czyszczące Sp. z o.o.    Poznań    295
618    PP D. K. Lamin S.J.    Białystok    294
619    Visterma Sp. z o.o.    Białystok    294
620    Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Toruń    293
621    Fundacja Innowacja    Warszawa    293
622    Vicbud Sp. z o.o. PPU    Czarny Bór    293
623    Calavados Investments II Sp. z o.o.    Wrocław    293
624    INTEMO S.A.    Piotrków Kujawski    292
625    Kendromed Sp. z o.o.    Wrocław    292
626    LOGISTIC DEKOR SYSTEM Sp. z o.o.    Dąbrówka Wielka    292
627    CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o.    Sady    291
628    GRON – HANSEN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    291
629    Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN    Kraków    290
630    FIAT Services Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    290
631    Sieper Sp. z o.o.    Złotoryja    290
632    PHUP Bilpol Kużaj Beata, Bil Józef S.J.    Chorzów    290
633    COBICO Sp. z o.o.    Kraków    289
634    Extrudan Sp. z o.o.    Zakrzewo    289
635    LMJ Sp. z o.o.    Porosły    289
636    STAL IMPEX Sp. z o.o.    Krosno    288
637    Saatchi & Saatchi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    288
638    CERACO UBP Sp. z o.o.    Warszawa    287
639    Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami Zest Sp. z o.o.    Warszawa    287
640    Justus D.W.A. Sp. z o.o.    Kraków    287
641    Centrum Pralnicze Eko – Styl Sp. z o.o.    Leżajsk    287
642    Prefekt Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami, Doradztwo i Wykonawstwo Budowlane    Świebodzice    287
643    PIGO Sp. z o.o.    Dobre Miasto    286
644    LAMELA Sp. z o.o.    Łowicz    286
645    Kancelarie Brokerskie Optimum Sp. z o.o.    Kraków    286
646    Blok-Bud Sp. z o.o.    Blok Dobryszyce    286
647    Mexstal Sp. z o.o.    Warszawa    286
648    Econculting Sp. z o.o.    Pruszków    285
649    Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o.    Łódź    285
650    GRE Sp. z o.o.    Gdynia    285
651    STARK PARTNER Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    284
652    Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.    Wrocław    284
653    Wetzel Sp. z o.o.    Duchnów    283
654    Automatic Sp. z o.o.    Skawina    282
655    PL-Fund.com Sp. z o.o.    Gdynia    282
656    ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert    Goręczyno    282
657    Finserv Sp. z o.o.    Toruń    281
658    Icon Capital Sp. z o.o.    Warszawa    281
659    QUADRUM FOODS Sp. z o.o.    Kraków    280
660    RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o.    Świebodzin    280
661    Hallmark Properties Sp. z o.o.    Warszawa    280
662    Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    279
663    Instytut Hematologii i Transfuzjologii    Warszawa    278
664    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gopodarczej Sp. z o.o.    Białystok    278
665    GMW Sp. z o.o.    Wadowice    278
666    Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.    Gdynia    278
667    Biuro Ochrony SEZAM Sp. z o.o.    Poznań    277
668    SDL POLAND Sp. z o.o.    Bydgoszcz    277
669    Atmedia Sp. z o.o.    Warszawa    277
670    DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa    Warszawa    277
671    SBM Sp. z o.o.    Wrocław    277
672    Matrax Invest Sp. z o.o.    Warszawa    275
673    Pojazdy Szynowe PESA BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    274
674    INTERGLOBAL S.J.    Ostrów Wielkopolski    274
675    Anelpol II S.J. PPUH    Ogrodzieniec    274
676    Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o.    Gdańsk    274
677    Altavia Polska Sp. z o.o.    Warszawa    273
678    Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych Spomel Spółdzielnia Pracy    Lębork    273
679    Multi Event Sp. z o.o.    Warszawa    273
680    POL – AM – PACK S.A.    Kraków    272
681    KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J.    Kraków    272
682    Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach    Polkowice    272
683    INWEMER SYSTEM Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    271
684    Eurocash Franczyza Sp. z o.o.    Komorniki    271
685    Uniconstruct Sp. z o.o.    Stryków    271
686    Wist S.J.    Mosina    270
687    Bagramet Sp. z o.o.    Bytów    269
688    KRUEL Sp. z o.o.    Chrzanów    269
689    Lider Nieruchomości Poznań Sp. z o.o.    Poznań    269
690    Hombre Service Sp. z o.o.    Sopot    269
691    Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o.    Bytom    268
692    VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.    Legnica    267
693    Amis Financial Investment Group S.A.    Wilczyn    267
694    Mika Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    267
695    Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.    Mielec    266
696    SOC – AL Sp. z o.o.    Alwernia    265
697    PLATA Wytwórnia Zniczy i Świec S.J.    Wieliczka    264
698    Multi Comunications Sp. z o.o.    Warszawa    264
699    MS Services Sp. z o.o.    Kraków    264
700    HMT Polska Sp. z o.o.    Warszawa    264
701    Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o.    Warszawa    263
702    Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K.    Poznań    263
703    Nauczycielski Dom Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Warszawa    263
704    Badford International Sp. z o.o.    Katowice    262
705    Atu Sp. z o.o.    Lublin    261
706    Dekofilm Polska Sp. z o.o.    Warszawa    260
707    Asco Group Sp. z o.o.    Warszawa    260
708    Heymservice Sp. z o.o.    Bydgoszcz    260
709    Pol-Tax Sp. z o.o.    Warszawa    259
710    Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J.    Warszawa    259
711    Moja Księgowość Sp. z o.o.    Warszawa    259
712    Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    259
713    WITAR S.A.    Poznań    258
714    SABA Sp. z o.o.    Płock    258
715    NOVA 3 D Sp. z o.o.    Lublin    258
716    Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o.    Charsznica    258
717    Terra Trade Sp. z o.o.    Krzeszowice    257
718    ALF SENSOR S.J.    Kraków    256
719    Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.    Polkowice    256
720    Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    256
721    Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A.    Zielona Góra    255
722    Orlen Automatyka Sp. z o.o.    Płock    255
723    Keram – Metal Sp. z o.o.    Chodzież    255
724    Polgal Sp. z o.o.    Częstochowa    255
725    ADVISERS S.A.    Warszawa    254
726    Adriano S.J.    Żary    254
727    Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    254
728    TERENOWA SŁUŻBA RATOWNICZA Sp. z o.o.    Brzeszcze    254
729    HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o.    Działdowo    253
730    Google Poland Sp. z o.o.    Warszawa    253
731    KORDAS S.J.    Srebrna Góra    253
732    Cleaner Zakład Sprzątania ZPCH S.J.    Elbląg    252
733    Armet Sp. z o.o.    Modliborzyce    252
734    SUPER KRAK S.A.    Kraków    251
735    DSA FINANCIAL GROUP S.A.    Wrocław    251
736    Inter $ Sp. z o.o.    Kępno    251
737    HECTAS USŁUGI Sp. z o.o.    Wrocław    251
738    EQT Partners Sp. z o.o.    Warszawa    251
739    Energo – Rem Sp. z o.o.    Gdańsk    250
740    Emperia Holding S.A.    Lublin    250
741    Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.    Poznań    250
742    Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.    Lublin    250
743    El-Piast Sp. z o.o.    Wrocław    250
744    Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o.    Poznań    249
745    Spółdzielnia Mieszkaniowa Celuloza w Niedomicach    Niedomice    249
746    SIGMED Sp. z o.o.    Cisek    249
747    Fundacja TVN Nie Jesteś Sam    Warszawa    249
748    PHU UNITARG Sp. z o.o.    Kraków    248
749    Laura Sp. z o.o.    Gdańsk    248
750    Domeqst Sp. z o.o.    Warszawa    248
751    Zakład Produkcyjny JUBILEX S.J.    Sopot    247
752    Tamir Sp. z o.o. PPUH    Bystrzyca Kłodzka    247
753    PZ Stelmach Sp. z o.o.    Opole    247
754    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego    Tarnów    246
755    Kim – Art Sp. z o.o.    Warszawa    246
756    Joka Kamiński S.J.    Katowice    246
757    POLKAT Holding Sp. z o.o.    Warszawa    245
758    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA    Czarna Białostocka    245
759    SCHWARTE MILFOR Sp. z o.o.    Olsztyn    245
760    Instytut Archeologii i Etnologii Pan Muzeum Archeologiczne w Krakowie S.J.    Kraków    245
761    HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o.    Szczecin    245
762    Morison Finansista Audit Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    245
763    Dawsonrentals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    244
764    Ekofinn – Pol Sp. z o.o.    Banino    244
765    Security Service Sp. z o.o.    Gdańsk    244
766    BOGDANKA S.A. Lubelski Węgiel    Bogdanka    243
767    Instytut Odlewnictwa w Krakowie    Kraków    242
768    PU Roka Zakład Pracy Chronionej    Piotrków Trybunalski    242
769    Carbomet Sp. z o.o.    Puchaczów    242
770    Ostrowski-Pilachowski S.J.    Gdynia    242
771    Buma-Lubań Sp. z o.o.    Poznań    242
772    COCA-COLA POLAND SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    241
773    Bentley Polska Sp. z o.o.    Warszawa    241
774    NBS Communications Sp. z o.o.    Warszawa    241
775    DP Clean Tech Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    241
776    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    240
777    Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska Spółka Komandytowa    Wrocław    240
778    Fast Finance S.A.    Wrocław    240
779    MISTER Sp. z o.o.    Tychy    239
780    PRONET Sp. z o.o.    Świnoujście    239
781    ISCM Sp. z o.o.    Warszawa    239
782    BIOEKSPERT Sp. z o.o.    Warszawa    239
783    ARM Inwestycje Sp. z o.o.    Inowrocław    239
784    Votum S.A.    Wrocław    238
785    Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o.    Wrocław    238
786    ATENA Sp. z o.o.    Wrocław    238
787    Invarsovia Sp. z o.o.    Warszawa    238
788    RGW Rocławski Graczyk I Wspólnicy Adwokacka Spółka Komandytowa    Warszawa    238
789    IRYD Sp. z o.o.    Gołdap    237
790    Buchalter Sp. z o.o.    Bydgoszcz    237
791    Nordsign XLP Sp. z o.o.    Kowanowo    237
792    Zakład Usługowo – Remontowy Sp. z o.o.    Gdynia    237
793    Vision SecretClient Sp. z o.o.    Wrocław    236
794    Centrum Łomanki Sp. z o.o.    Sadowa    236
795    Carat Investment Sp. z o.o.    Łódź    236
796    Paccor Packaging Poland Sp. z o.o.    Skierniewice    235
797    SGB – TRANS – LEASING Polskie Towarzystwo Leasingowe Sp. z o.o.    Poznań    235
798    DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o.    Poznań    235
799    Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J.    Łódź    235
800    Demuth Alfa Sp. z o.o. Ostróda S.K.A.    Gdańsk    235
801    Pomorski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Lubaszcz    235
802    Raubo i Wspólnicy S.J.    Sibin    235
803    FINPOL ROHR Sp. z o.o.    Warszawa    234
804    Dewey & Leboeuf Grzesiak Spółka Komandytowa    Warszawa    234
805    GREG Firma Prywatna    Gliwice    233
806    Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o.    Kielce    233
807    Architekci Mikołajski & Wiese Sp. z o.o.    Kraków    233
808    Zrzeszenie Producentów Rolnych Gminy Biała    Biała    233
809    Instytut Chemii Fizycznej PAN    Warszawa    232
810    INTOP Sp. z o.o.    Rychtal    232
811    Lexbridge Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy    Wrocław    232
812    Ekspres S.J.    Inowrocław    231
813    Vak-Pol & Gaz Sp. z o.o.    Wrocław    231
814    Desim Sp. z o.o.    Polkowice    231
815    Agencja Ochrony Mienia Pol – Nag Sp. z o.o.    Warszawa    231
816    BIURO PROMO Sp. z o.o.    Kraków    231
817    Awena S.J.    Komorów    231
818    Poltramp Sp. z o.o.    Szczecin    231
819    KONSORCJUM PRALNICZE Sp. z o.o.    Gdynia    231
820    ST – Majewski Spółka Akcyjna Sp. Komandytowa    Pruszków    230
821    Fabryka Okuć Meblowych STALMOT S.A.    Nidzica    230
822    LOTOS LAB Sp. z o.o.    Gdańsk    230
823    Unitrez Sp. z o.o.    Opole    230
824    GREINER Packaging Sp. z o.o.    Teresin    229
825    PROGRAFIX Sp. z o.o.    Dębica    229
826    Huta Szkła i Kryształów Alicja Watra Sp. z o.o.    Tarnów    229
827    Kar – Sto Sp. z o.o. PUPH    Poznań    229
828    Malek International Poland Sp. z o.o.    Rząska    229
829    Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o.    Krzeszowice    228
830    INPOL – KRAK Sp. z o.o.    Kraków    228
831    Koneser Sp. z o.o.    Kraków    228
832    Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A.    Legnica    227
833    MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe    Tomaszów Lubelski    227
834    Wetcab Sp. z o.o.    Gdańsk    227
835    Polspaw Sawiccy S. J.    Krzepice    227
836    Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Nova    Świdnica    226
837    Carefleet S.A.    Wrocław    226
838    PHU Pol-Pak Sp. z o.o.    Jeziorko    226
839    Mostostal Białystok Sp. z o.o.    Białystok    225
840    Centrum Meblowe Agata Sp. z o.o.    Dobrodzień    225
841    Agroma – Grabowo Sp. z o.o. PPHU    Grabowo    225
842    Majkowski Sp. z o.o. – Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych    Starogard Gdański    225
843    Koesters I Meyer Sp. z o.o.    Malanów    225
844    INSTYTUT WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO Sp. z o.o.    Warszawa    224
845    Eurokiosk Sp. z o.o.    Poznań    224
846    Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne Top Serwis Sp. z o.o.    Bogatynia    224
847    Fobos Invest Sp. z o.o.    Sztum    224
848    Alfa – Ar Sp. z o.o.    Łódź    224
849    Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych    Warszawa    224
850    FM Polska Sp. z o.o.    Mszczonów    223
851    Fiskars Polska Sp. z o.o.    Włynkówko    223
852    Lubelski Rynek Hurtowy S.A.    Ciecierzyn    223
853    POMELAC Sp. z o.o.    Wyszków    223
854    H. Cegielski – Service Sp. z o.o.    Poznań    223
855    Vipak Sp. z o.o.    Jarocin    223
856    Ravenna Kraków Sp. z o.o.    Warszawa    223
857    Zakład Techniki Medycznej Sp. z o.o.    Słupsk    223
858    Gillmet Sp. z o.o.    Starogard Gdański    223
859    Bumar Invest Sp. z o.o.    Warszawa    222
860    DETAL – MET Sp. z o.o.    Włocławek    222
861    Connect Finance Sp. z o.o.    Józefosław    222
862    Screen Network S.A.    Warszawa    222
863    Peksan Sp. z o.o.    Sanok    221
864    CZPM Sp. z o.o.    Poznań    221
865    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Kraków    221
866    Monetia Sp. z o.o.    Warszawa    221
867    Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Im. Ludwika Hirszfelda PAN we Wrocławiu    Wrocław    220
868    Legend Group Sp. z o.o.    Warszawa    220
869    Elplast. com. S.J.    Kutno    220
870    Kwiatkowski Sp. z o.o.    Lwówek    220
871    Adecco Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    220
872    Me Budynki Sp. z o.o.    Kraków    220
873    Universal Turbomachinery Equipment Sp. z o.o.    Łódź    219
874    Ankra-MR Sp. z o.o.    Warszawa    219
875    Projnorm Sp. z o.o. Przeds. Projektowania, Badań i Normowania    Poznań    219
876    Unistall Polska Sp. z o.o.    Warszawa    219
877    Student S.J.    Rzewnie    218
878    Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o.    Warszawa    217
879    HEATPEX Sp. z o.o.    Gdańsk    217
880    Investment Friends Nieruchomości Sp. z o.o.    Płock    217
881    EL PAK Sp. z o.o. Przeds. Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych    Konin    216
882    OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    216
883    Foka Sp. z o.o.    Lubań    216
884    WDM Autoryzowany Doradca Sp. z o.o.    Wrocław    216
885    Stowarzyszenie Elektryków Polskich    Warszawa    215
886    MTC Polska Sp. z o.o.    Pruszków    215
887    PPH MARBO    Międzychód    215
888    IP & S Sp. z o.o.    Lubiczów    215
889    Yanko Sp. z o.o.    Rzeszów    215
890    Private Wealth Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    215
891    Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K.    Poznań    215
892    FIRMA POSIADAŁO S.J.    Wykno    215
893    Firma Handlowa Wings S.J.    Bydgoszcz    214
894    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J.    Kleśniska    214
895    Mondi Solec Sp. z o.o.    Baniocha    213
896    Miko Pac Sp. z o.o.    Bydgoszcz    213
897    Bosta Sp. z o.o. PPUH    Żory    213
898    Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o.    Bydgoszcz    213
899    KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Notariusze Spółka Partnerska    Wrocław    213
900    JLP Sp. z o.o.    Warszawa    212
901    Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    212
902    Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp. j.    Kalisz    212
903    Profirma Sp. z o.o.    Gdynia    212
904    Delsima Sp. z o.o.    Warszawa    212
905    Grupa Promocyjna A2 Sp. z o.o.    Warszawa    212
906    Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Sopot    211
907    HANDEL HURTOWY Sp. z o.o.    Błonie    211
908    IZOSTAL S.A.    Zawadzkie    211
909    Orlen – Oil Sp. z o.o.    Kraków    211
910    ISP (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    211
911    Initial Matadoor Sp. z o.o.    Warszawa    211
912    Serwis Plus Sp. z o.o.    Warszawa    211
913    Soto Sp. z o.o. PUH    Gdynia    211
914    KM Maciejewski i Kostrzewa S.J.    Celestynów    211
915    Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze    Warszawa    211
916    Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o.    Rzeszów    210
917    P.W. EKOP Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    210
918    HW Pietrzak Holding Sp. z o.o.    Nowe Boryszewo    210
919    HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K.    Komorniki    210
920    JAREXS Sp. z o.o.    Legnica    209
921    RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe    Sopot    208
922    SARPOL Sp. z o.o.    Śmiardowo Złotowskie    208
923    DR Schneider Obróbka Plastiku Sp. z o.o.    Jelenia Góra    208
924    Kwarcsystem Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    208
925    P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J.    Bielsko-Biała    208
926    P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J.    Częstochowa    208
927    Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J.    Lidzbark Warmiński    207
928    Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.    Warszawa    207
929    Cofely Services Sp. z o.o.    Warszawa    207
930    IE Development Sp. z o.o.    Wrocław    207
931    Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu    Bolesławiec    206
932    Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu    Poznań    206
933    MPG Sp. z o.o.    Warszawa    206
934    Drukarnia Color – Print S.J.    Bydgoszcz    206
935    Plastbud Sp. z o.o.    Żary    206
936    Makler Sp. z o.o.    Szczecin    206
937    LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    205
938    Centrum Przedsiębiorczości S.A.    Wola    205
939    Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o.    Warszawa    205
940    KONSTRUKTION Sp. z o.o.    Biskupice    205
941    Quercus Sp. z o.o.    Zakrzewo    205
942    Reprint Sp. z o.o. Drukarnia i Wydawnictwo    Wrocław    205
943    Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o.    Lublin    204
944    Klingenburg International Sp. z o.o.    Świdnica    204
945    Mix Nieruchomości Sp. z o.o.    Kraków    204
946    Orka Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    204
947    Netgear Poland Sp. z o.o.    Warszawa    203
948    Amatech Amabud Elektrotechnika Sp. z o.o.    Płock    203
949    Kriomedpol Sp. z o.o.    Stare Babice    203
950    Busimport Pl Sp. z o.o.    Nekla    203
951    PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    202
952    Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Poznań    202
953    Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze    Kaczory    202
954    Bohanza Sp. z o.o.    Gdańsk    202
955    AIC S.A.    Gdynia    201
956    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych Sp. z o.o.    Nasławice    201
957    FLEX Graf Sp. z o.o.    Jonkowo    201
958    Juropol Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    200
959    Bispol Sp. z o.o.    Łańcut    200
960    VINCENT Sp. z o.o.    Gdańsk    200
961    PHU Sul w Zakresie Ochrony Środowiska Sp. z o.o.    Radom    200
962    Italmec Sp. z o.o.    Katowice    200
963    CHM Sp. z o.o.    Juchnowiec Kościelny    199
964    Usługi ADM Sp. z o.o.    Lublin    199
965    MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o.    Rzeszów    199
966    IKB LEASING POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    199
967    METRIX METAL Sp. z o.o.    Tczew    199
968    Elrec Sp. z o.o.    Brzeg    199
969    Sir – Druk Sp. z o.o.    Sieradz    199
970    Firma Usługowa Eko-Jagr Sp. z o.o.    Wola    199
971    TIP – TOPOL Sp. z o.o. PUP    Pobiedziska    198
972    LANG TEAM Sp. z o.o.    Warszawa    198
973    Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    198
974    MEDIA 5 Sp. z o.o.    Warszawa    198
975    Instytut Techniki i Technologii Specjalnych Sp. z o.o.    Warszawa    198
976    Minerał Sp. z o.o.    Warszawa    198
977    Proma Lech I Kiełbasińscy S.J.    Gdynia    198
978    Firma Gotowski – Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.    Bydgoszcz    198
979    SPETECH Sp. z o.o. Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych    Bielsko-Biała    197
980    LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zabrze    197
981    KOLORYT Sp. z o.o.    Wrocław    197
982    Ace Rico Poland Sp. z o.o.    Bielawa    197
983    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    197
984    Stoltur S.J.    Turek    196
985    S.K. Model Sp. z o.o.    Gdańsk    196
986    Helios Krzysztof Kozdraś Sp.J.    Rzeszów    196
987    Bestim S.J.    Ceków-Kolonia    196
988    Trans – Marine Sp. z o.o.    Gdynia    196
989    Czysto.PL Sp. z o.o.    Kraków    196
990    Domax Sp. z o.o.    Łężyce    196
991    Heiztechnik Sp. z o.o. S.K.    Skarszewy    196
992    Central Fund of Immovables Sp. z o.o.    Łódź    196
993    Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Wołomin    195
994    RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o.    Warszawa    195
995    Glasmark Sp. z o.o.    Krosno    195
996    Gipsico Sp. z o.o. PPH    Wapno    195
997    KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o.    Kraków    195
998    Conkret S.J.    Wielkie Rychnowo    195
999    ELMED Sp. z o.o.    Kraków    195
1000    Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa    Poznań    195
1001    Michałowski Stefański Adwokaci S.K.    Warszawa    195
1002    MARCATO Sp. z o.o.    Rzakta    194
1003    Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J.    Świnoujście    194
1004    Zemtech Sp. z o.o.    Płock    194
1005    Drewa Sp. z o.o.    Warszawa    194
1006    Polsurwis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    194
1007    Tuvpol Sp. z o.o.    Wrocław    194
1008    Mondial Assistance Sp. z o.o.    Warszawa    193
1009    CEDO Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    193
1010    BEZPOL Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    193
1011    Independent Claims Surveyors Polska Sp. z o.o.    Poznań    193
1012    Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A    Gdańsk    193
1013    Emsold-Polen Sp. z o.o.    Szczecin    193
1014    RECYNK Sp. z o.o.    Warszawa    193
1015    Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    193
1016    CEZAL S.A.    Olsztyn    192
1017    KUPIEC POZNAŃSKI S.A.    Poznań    192
1018    BUJALSKI Sp. z o.o.    Dywity    192
1019    ECOR PRODUCT Sp. z o.o.    Stęszew    192
1020    Solcom – Bayard Sp. z o.o.    Poznań    192
1021    Lubcon Polska Sp. z o.o.    Świdnik    192
1022    Graal Sp. z o.o.    Opypy    192
1023    ORION Sp. z o.o.    Wolsztyn    192
1024    GT&F Corporation – Polska Sp. z o.o.    Wrocław    192
1025    T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa    Kraków    191
1026    Coronel Sp. z o.o.    Gniechowice    191
1027    Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o.    Jelenia Góra    191
1028    FLYER Sp. z o.o.    Zielonki    190
1029    ZM Silesia S.A.    Katowice    190
1030    Przeds. Lech – Pol Sp. z o.o.    Szczecin    190
1031    Plasma System S.A.    Siemianowice Śląskie    190
1032    AON Hewitt Sp. z o.o.    Warszawa    190
1033    Inwestprem Sp. z o.o.    Wrocław    190
1034    Jars Sp. z o.o.    Łajski    190
1035    Buster S.J.    Inowrocław    190
1036    Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych Boplast Sp. z o.o.    Lębork    190
1037    Przedsiębiorstwo Badawczo – Wdrożeniowe Ochrony Środowiska Ekopolin Sp. z o.o.    Wrocław    190
1038    TT Inwest Sp. z o.o.    Rzeszów    190
1039    JANTAR Sp. z o.o.    Słupsk    189
1040    Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides Sp. z o.o.    Łódź    189
1041    Pro Rent Sp. z o.o.    Rzeszów    189
1042    Media Skok Sp. z o.o.    Gdynia    189
1043    Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.    Białystok    189
1044    ATUT RENTAL Sp. z o.o.    Warszawa    188
1045    Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Biłgoraj    188
1046    Górka – Ojciec i Syn Sp. z o.o.    Myślenice    188
1047    SENTREX Sp. z o.o.    Gogolin    188
1048    West – Pol Sp. z o.o.    Chojnice    188
1049    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ Sp. z o.o. W KADZIDLE    Kadzidło    188
1050    WIERZYCIEL S.A.    Mikołów    188
1051    Contact Center Sp. z o.o.    Warszawa    187
1052    EMIR Sp. z o.o. PW ZPCh    Włocławek    187
1053    Fabryka Hydrauliki Sterowniczej Dams Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    187
1054    Set – Pol Sp. z o.o.    Warszawa    187
1055    Altrans Sp. z o.o.    Oleśnica    187
1056    Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy    Warszawa    186
1057    Office Park Sp. z o.o.    Warszawa    186
1058    CEM – BET Sp. z o.o. PPH    Rejowiec Fabryczny    186
1059    Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Zielona Góra    186
1060    ALUMETAL S.A.    Kęty    186
1061    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakł. Usług i Produkcji Ogrodniczej    Stalowa Wola    186
1062    TELERAJ Sp. z o.o.    Świdnica    186
1063    EUREKA Sp. z o.o.    Poznań    186
1064    IMTRONIC S.J.    Łódź    186
1065    Piletest sp. z o.o.    Bielsko-Biała    186
1066    Argo Card Sp. z o.o.    Gdańsk    186
1067    Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe    Szczecin    186
1068    Biacolor Sp. z o.o.    Białystok    186
1069    Asco Numatics Sp. z o.o.    Warszawa    185
1070    CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A.    Katowice    185
1071    AGI Media Warszawa Sp. z o.o.    Pruszków    185
1072    Remzel – Zakład Remontowy Sp. z o.o.    Rzeszów    185
1073    Pijo Sp. z o.o.    Zgorzelec    185
1074    Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J.    Wrocław    185
1075    SBA Euro Sp. z o.o.    Opole    185
1076    Thomas-2 S.J.    Pyskowice    184
1077    Medius Sp. z o.o.    Warszawa    184
1078    Eliks Audytorska Sp. z o.o. Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – Grupa Finans – Servis    Wrocław    184
1079    BIANOR Sp. z o.o.    Białystok    183
1080    Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o.    Gdynia    183
1081    PPH FORMIKA Sp. z o.o.    Raszyn    183
1082    Harenda – Wyciągi Sp. z o.o.    Zakopane    183
1083    Frapo – Inwestycje Sp. z o.o.    Konin    183
1084    ASBUD PIASECZNO Sp. z o.o.    Warszawa    182
1085    Folpak Sp. z o.o.    Rzeszów    182
1086    Gegenbauer – Polska Sp. z o.o.    Kraków    182
1087    ECA Auxilium S.A.    Kraków    182
1088    METPOL S.J.    Jezierzyce    182
1089    People Can Fly Sp. z o.o.    Warszawa    182
1090    MTL Asco Rail Sp. z o.o.    Pyskowice    182
1091    Norma Investments Sp. z o.o.    Warszawa    182
1092    Topsil Sp. z o.o. S.K.    Żabia Wola    181
1093    GEOTEKO SERWIS Sp. z o.o.    Warszawa    181
1094    NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych    Łódź    181
1095    Zakład Usług Leśnych Pinus Sp. z o.o.    Augustów    181
1096    HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    181
1097    TIME S.A.    Warszawa    180
1098    PWS Konstanta S.A.    Bielsko-Biała    180
1099    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A.    Poznań    180
1100    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Wałcz    180
1101    METPRO Sp. z o.o.    Bytom    180
1102    Stratex Sp. z o.o.    Poznań    180
1103    Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek    Ustroń    179
1104    EKOLAN S.A.    Gdynia    179
1105    K.R. AUDYT TAX Sp. z o.o.    Warszawa    179
1106    WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remont – Mechaniczne    Libiąż    179
1107    PPU ARMA – KROSNO Sp. z o.o.    Rzeszów    179
1108    Żar Huta Szkła Sp. z o.o.    Radom    179
1109    PHP TES Sp. z o.o.    Niwki Daleszyckie    179
1110    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Jarocinie    Jarocin    179
1111    Sankowski i Syn Sp. z o.o.    Warszawa    179
1112    Fiat Polska Sp. z o.o.    Warszawa    178
1113    YORK Sp. z o.o.    Bolechowo    178
1114    Drukarnia Pektor Sp. z o.o.    Lublin    178
1115    LIDL Polska Sp. z o.o.    Jankowice    178
1116    Euroinwest CDI Sp. z o.o.    Bydgoszcz    178
1117    Conscious Food Generation Sp. z o.o.    Warszawa    178
1118    RASZ – MET Sp. z o.o.    Pysząca    178
1119    TBS W Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    178
1120    ENERGY MANAGEMENT AND CONSERVATION AGENCY S.A.    Warszawa    177
1121    American Express Poland S.A.    Warszawa    177
1122    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o.    Szczecin    177
1123    EURO PRINT Sp. z o.o.    Komorniki    177
1124    KONSALNET Security Sp. z o.o.    Warszawa    177
1125    MULTISERVICE Sp. z o.o.    Olsztyn    177
1126    Kotłorembud S.J.    Bydgoszcz    177
1127    Auto – Kras Sp. z o.o.    Białystok    177
1128    GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    177
1129    Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.    Legnica    177
1130    Immobilus Sp. z o.o.    Gdańsk    177
1131    Herkules Sp. z o.o. PPUH    Wrocław    177
1132    Omnigence Sp. z o.o.    Warszawa    176
1133    Arteria S.A.    Warszawa    176
1134    EGM Sp. z o.o.    Kraków    176
1135    EBA Sp. z o.o.    Krosno    176
1136    EACC Investments Sp. z o.o.    Jabłonowo    176
1137    Serwis System Eugeniusz Słowik S.K.    Chorzów    176
1138    ARES Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Suwałki    175
1139    DOMENA Sp. z o.o.    Kraków    175
1140    Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo S.J.    Wrocław    175
1141    Hutnicze Przeds. Remontowe Zakład Remontów Mechanicznych Sp. z o.o.    Kraków    174
1142    Emitest – Eko Sp. z o.o.    Żarów    174
1143    Elsin Elbląska Spółdzielnia Niewidomych w Elblągu    Elbląg    174
1144    Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska    Wałbrzych    174
1145    Astem Sp. z o.o.    Tarnów    174
1146    Stalkor Sp. z o.o. w Kwidzynie Przeds. Wielobranżowe    Kwidzyn    174
1147    ADPOL Sp. z o.o.    Warszawa    173
1148    PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn    Siedlce    173
1149    TEMA Sp. z o.o.    Białystok    173
1150    R.R. Donneley Starachowice Sp. z o.o.    Starachowice    173
1151    JMR Solution Sp. z o.o.    Pruszków    173
1152    Serwistal Sp. z o.o.    Ełk    172
1153    Centrum Powłok Preaplikowanych Konwert Sp. z o.o.    Sosnowiec    172
1154    Welte Cardan Service Sp. z o.o.    Mysłowice    172
1155    ASP Polska Sp. z o.o.    Głogów    172
1156    Gryfickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gryfice    172
1157    INNOWACJA POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    172
1158    Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.    Warszawa    172
1159    Pro-Select Sp. z o.o.    Murowana Goślina    172
1160    AMG Invest Sp. z o.o.    Pakość    172
1161    POLCHAR Sp. z o.o.    Police    171
1162    Hot Company Sp. z o.o.    Wrocław    171
1163    Fronton 2 TBS Sp. z o.o.    Kraków    171
1164    Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych    Toruń    171
1165    Gumet S.J.    Kraśnik    171
1166    KERNEOS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    171
1167    Provent Polska Sp. z o.o.    Susk Stary    171
1168    Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o.    Warszawa    170
1169    JAREM Sp. z o.o. PUPH    Jaworzno    170
1170    KOPALNIE PIASKOWCA S.A.    Bolesławiec    170
1171    Stocznia Koźle Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    170
1172    Biesse Sp. z o.o.    Warszawa    170
1173    Ramak Sp. z o.o.    Kraków    170
1174    W.P.S. – Sp. z o.o.    Zagórz    170
1175    VITBIS Sp. z o.o. PPH    Złotoryja    169
1176    HEKOBENTONITY Sp. z o.o.    Nagoszyn    169
1177    New Look Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    169
1178    123ratio Sp. z o.o.    Warszawa    169
1179    Impresariat Artystyczny – Wydawnictwo Casa Grande Sp. z o.o.    Warszawa    169
1180    Dozo – Pak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    169
1181    PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o.    Kraków    169
1182    GC Investment S.A.    Katowice    169
1183    Status Dom Sp. z o.o.    Szczecin    169
1184    Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o.    Warszawa    169
1185    ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe    Kraków    168
1186    Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o.    Wrocław    168
1187    Dekra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    168
1188    PPUH SONOPAN Sp. z o.o.    Białystok    168
1189    Gnom Sp. z o.o.    Łódź    168
1190    Kam-Sjenit Sp. z o.o.    Piława Górna    168
1191    Wietpol Sp. z o.o.    Krosno    168
1192    GSP Sp. z o.o.    Łódź    168
1193    Bak Broker Brokerzy Ubespieczeniowi Sp. z o.o.    Gdańsk    168
1194    PROMOST Sp. z o.o.    Warszawa    167
1195    Bio Lead – Lok B Sp. z o.o.    Józefów    167
1196    WS ATKINS – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    167
1197    Zpas – Net Sp. z o.o.    Wolibórz    167
1198    Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.    Jabłonna    167
1199    Nowy Świat 29 Sp. z o.o.    Warszawa    167
1200    Komfort Polska Sp. z o.o.    Warszawa    167
1201    Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o.    Warszawa    167
1202    Hut Technika Środowiska Sp. z o.o.    Zielona Góra    167
1203    POLIFOLIA Sp. z o.o.    Poniatowa    166
1204    Metalpress Sp. z o.o.    Dolsk    166
1205    ACR S.A.    Warszawa    166
1206    Kancelaria Księgowo – Audytorska Buchalteria Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego    Białystok    166
1207    Driver Polska Sp. z o.o.    Warszawa    166
1208    Poznań Retail Sp. z o.o.    Warszawa    166
1209    Metropolis Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Katowice    166
1210    STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Sopot    166
1211    Torca W Sp. z o.o.    Katowice    166
1212    Megaron S.A.    Szczecin    165
1213    IT Advisor Sp. z o.o.    Poznań    165
1214    Audytor S.A.    Wrocław    165
1215    Zielone Studio Sp. z o.o.    Kraków    165
1216    Niebieski Dom Sp. z o.o.    Warszawa    165
1217    Esourcing S.A.    Kraków    165
1218    Johannsen sp. z o.o.    Gdańsk    165
1219    NRC Sp. z o.o.    Brody    165
1220    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Józefów    164
1221    Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.    Wolibórz    164
1222    CRH Holding Sp. z o.o.    Lublin    164
1223    Zakład Artykułów Ściernych ARMES Sławomir Zadrużniak    Nisko    164
1224    SCM Sp. z o.o.    Chotomów    164
1225    PPHU Piaseczno Sp. z o.o.    Piaseczno    164
1226    Mercor S.J.    Warszawa    164
1227    Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.    Warszawa    164
1228    WGN Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    163
1229    Fresh Solutions Sp. z o.o.    Poznań    163
1230    ZRUO Sp. z o.o.    Gdynia    163
1231    Towarzystwo Budownictwa Mieszkaniowego DOMBUD Sp. z o.o.    Będzin    163
1232    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.    Warszawa    162
1233    Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A.    Morawica    162
1234    IZOLEX Sp. z o.o.    Skarszewy    162
1235    HBD Chodkiewicza 15 Sp. z o.o.    Bydgoszcz    162
1236    Elżanowski Cherka & Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    162
1237    Homefinance Sp. z o.o.    Lublin    162
1238    Agencja Ochrony Argus Sp. z o.o.    Sochaczew    162
1239    Instytut Technologii Elektronowej    Warszawa    161
1240    Huta Łabędy S.A.    Gliwice    161
1241    Media Contacts Sp. z o.o.    Warszawa    161
1242    Grupa Hunters Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    161
1243    MK Sp. z o.o.    Żary    160
1244    Energo – Inwest – Broker S.A.    Toruń    160
1245    ATREM S.A.    Suchy Las    160
1246    BATERPOL S.A.    Katowice    160
1247    Repro – Service Pol Sp. z o.o.    Kamień Pomorski    160
1248    Nowbud Sp. z o.o.    Kalisz    160
1249    GEN RE WARSAW Sp. z o.o.    Warszawa    160
1250    ORIX POLSKA S.A.    Warszawa    159
1251    W&B Mold – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    159
1252    Zakłady Badań i Atestacji Zetom im. prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o.    Katowice    159
1253    Wkręt-Met Sp. z o.o. sp.k.    Kuźnica Kiedrzyńska    158
1254    PPHU PABEX Sp.J.    Tychy    158
1255    Bałtykgaz Sp. z o.o.    Rumia    158
1256    Acron Sp. z o.o.    Warszawa    158
1257    Ciepło-Service Sp. z o.o.    Będzin    158
1258    Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o.    Kraków    158
1259    Work Solutions Sp. z o.o.    Wrocław    158
1260    Wielowski S.J.    Police    158
1261    Metal-Handel S.J. Jacek Galas i Piotr Galas    Końskie    158
1262    Centrum Techniki Okrętowej S.A.    Gdańsk    157
1263    Przeds. POLSPORT Sp. z o.o.    Szamocin    157
1264    Stratosfera Sp. z o.o.    Warszawa    157
1265    PTTS Renting Sp. z o.o.    Swarzędz    157
1266    ZWG S.A.    Iwiny    157
1267    Inter-Gum Sp. z o.o.    Głogów    157
1268    Świtalski & Synowie Sp. z o.o.    Sowiniec    157
1269    E.MA. Polska Sp. z o.o.    Kielce    157
1270    IPER Sp. z o.o.    Poznań    157
1271    2 X 3 S.A.    Krzęcin    157
1272    Top – Fit – Center Sp. z o.o.    Wrocław    157
1273    Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Elbląg    156
1274    RAFAKO S.A.    Racibórz    156
1275    Adrem Sp. z o.o.    Łódź    156
1276    Kraj Sp. z o.o.    Katowice    156
1277    Brava Sp. z o.o.    Radom    156
1278    AGENCJA USŁUGOWO-HANDLOWA BEST Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    156
1279    Nepcon Sp. z o.o.    Kraków    156
1280    Glob Cars Sp. z o.o.    Warszawa    156
1281    Radiotechnika Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    156
1282    Quick Sp. z o.o.    Dzięcioły    156
1283    Trans – Market Sp. z o.o.    Tychy    156
1284    Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.    Warszawa    155
1285    BOZ S.A.    Rzeszów    155
1286    Nickel Development Sp. z o.o.    Złotniki    155
1287    Stalmax S.J.    Wadowice Górne    155
1288    Insurance Service Sp. z o.o.    Kęty    155
1289    New Vision Sp. z o.o.    Warszawa    155
1290    MARPOL S.A.    Kleosin    154
1291    Spółdzielnia Mechaników SMS    Warszawa    154
1292    CS Sp. z o.o.    Szczecin    154
1293    ISKO Sp. z o.o. GRUPA SBS    Jastrzębie-Zdrój    154
1294    Transbet Mariusz Grochowicz S.J.    Przemyśl    154
1295    SGS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    153
1296    Capgemini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    153
1297    DORADCA Sp. z o.o. Zespół Doradców Finansowo – Księgowych Grupa Finans – Servis    Lublin    153
1298    Fi – Dar Sp. z o.o.    Pruszków    153
1299    Magmar Sp. z o.o.    Olszanka    153
1300    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe P&S Sp. z o.o.    Mielec    153
1301    Cleaner Sp. z o.o.    Łódź    153
1302    Wojdyła – Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    153
1303    Hexe Sp. z o.o.    Lubiczów    153
1304    Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o.    Wrocław    153
1305    Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J.    Parsęcko    153
1306    STARBUD Sp. z o.o.    Tczew    152
1307    Kantor Polski S.A.    Gdańsk    152
1308    FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.    Jasło    152
1309    Siwela Sp. z o.o.    Świdnica    152
1310    Unitrex Sp. z o.o.    Rzeszów    152
1311    Luna Sp. z o.o. PPUH    Gorlice    152
1312    Lignar PR Sp. z o.o.    Warszawa    152
1313    Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych    Przeźmierowo    152
1314    Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.    Warszawa    151
1315    Pomorze Invest Sp. z o.o.    Świecie    151
1316    Zakłady Usługowe EZT S.A.    Sosnowiec    151
1317    HOLLAS Sp. z o.o.    Pasłęk    150
1318    MEC Sp. z o.o.    Warszawa    150
1319    CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.    Opoczno    150
1320    Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o.    Toruń    150
1321    CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Wrocław    150
1322    Spółka Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MHL Sp. z o.o.    Warszawa    150
1323    TUV Rheinland Polska Sp. z o.o.    Zabrze    150
1324    RO.SA.-MET Sp. z o.o.    Stromiec    150
1325    Energy 2000 – Technico M. A. Goczał sp.j.    Przytkowice    150
1326    DB Securities S.A.    Warszawa    149
1327    Igloport Sp. z o.o.    Gdynia    149
1328    Viateco Sp. z o.o.    Katowice    149
1329    AB Media Sp. z o.o.    Chrzanów    149
1330    Gryglas Jakubowska Realfinance Spółka Komandytowa    Warszawa    149
1331    Integro Sp. z o.o.    Poznań    149
1332    Nasza Klasa Sp. z o.o.    Wrocław    149
1333    Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL SANOK S.A.    Sanok    148
1334    Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.    Warszawa    148
1335    FAMAS S.A.    Łódź    148
1336    Eurodom Sp. z o.o.    Kraków    148
1337    Vamik Sp. z o.o.    Warszawa    148
1338    U2 MEDIA Sp. z o.o.    Warszawa    148
1339    P.U. Kontafin Sp. z o.o.    Siedlce    148
1340    Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie    Wapiennik    148
1341    Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowy Domów Jednorodzinnych Ławica-Zachód    Poznań    148
1342    AAC Sp. z o.o.    Kraków    147
1343    Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.     Zabrze    147
1344    Pryzmat Sp. z o.o.    Wrocław    147
1345    Huta Szkła – Wołczyńscy Sp. z o.o.    Wołomin    147
1346    PPHU Alfas Sp. z o.o.    Łódź    147
1347    I.M.I. Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    147
1348    Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    147
1349    Usługi Poligraficzno – Wydawnicze Adet Sp. z o.o.    Warszawa    147
1350    ATT 2000 Sp. z o.o.    Warszawa    147
1351    Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kalisz    147
1352    Logi-Pack Malpak Sp. z o.o.    Łazy    147
1353    Marka S.A.    Białystok    147
1354    Poland Workforce Sp. z o.o.    Wrocław    147
1355    NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop    Bielsko-Biała    147
1356    JARMEX PPHU Jarosław Jaskólski    Radom    147
1357    Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    146
1358    Lotos Poligrafia Sp. z o.o.    Warszawa    146
1359    Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A.    Kielce    146
1360    GERDES MC Sp. z o.o.    Poznań    146
1361    INSTALZIN PPHU Sp. z o.o.    Wolbrom    146
1362    PWH Ogniwo Sp. z o.o.    Jawor    146
1363    Metalic Sp. z o.o.    Kościan    146
1364    Skarpol II S.J.    Skaryszew    146
1365    PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    146
1366    Agencja Ochrony Kingpol Security – Sp. z o.o.    Gdańsk    146
1367    Qualifact. Badania Rynkowe i Doradztwo Sp. z o.o.    Gdańsk    146
1368    Aludesign Sp. z o.o.    Swarzędz    146
1369    N.Y.C. Sp. z o.o.    Warszawa    146
1370    Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów    Rzeszów    145
1371    INLINE Poland Sp. z o.o.    Murowana Goślina    145
1372    Park Sp. z o.o.    Poznań    145
1373    Klineman, Rose And Wolf – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    145
1374    Rawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    145
1375    Media Billboards Sp. z o.o.    Kraków    145
1376    4 Print sp. z o.o.    Warszawa    145
1377    NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe    Warszawa    144
1378    Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    144
1379    LOTOS ASFALT Sp. z o.o.    Gdańsk    144
1380    MAGNAPLAST Sp. z o.o.    Lipinki Łużyckie    144
1381    Energa-Operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. z o.o.    Koszalin    144
1382    BAKOMA SERVICE Sp. z o.o.    Szymanów    144
1383    PPU ELEKTRO Sp. z o.o.    Łaziska Górne    144
1384    REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o.    Plewiska    144
1385    Zakład Gospodarki Lokalowej Sp. z o.o.    Zamość    144
1386    Południe II Sp. z o.o.    Kraków    144
1387    HS LUBAŃ Sp. z o.o.    Lubań    144
1388    Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    144
1389    Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D    Warszawa    144
1390    OLIMPIC S.J. PH    Gdynia    143
1391    SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    143
1392    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Hemar” Henryka i Marek Musialik Sp. J.    Mykanów    143
1393    Jackolo J. Rulewicz, J. Rulewicz, W. Tomczak Sp. J.    Łódź    143
1394    Mesche Polen Sp. z o.o.    Gorzyce    143
1395    Polcap Sp. z o.o.    Sulejówek    143
1396    Mag – Kas Lech Kocjan I Wspólnicy S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    143
1397    MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej    Warszawa    142
1398    MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy    Warszawa    142
1399    PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    142
1400    WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o.    Wrocław    142
1401    Romag – Gryziński, Wieczorek S.J.    Suchy Las    142
1402    Oktagon Investment Sp. z o.o.    Łódź    142
1403    Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa    Kraków    142
1404    PIR Sp. z o.o.    Legionowo    142
1405    C-Form Sp. z o.o.    Kowary    142
1406    Touax Sp. z o.o.    Gdańsk    141
1407    VITKOVICE MILMET S.A.    Sosnowiec    141
1408    Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A.    Wrocław    141
1409    MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy    Łódź    141
1410    Briju S.A.    Poznań    141
1411    Profit System Sp. z o.o.    Warszawa    141
1412    Werner Janikowo Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    141
1413    Diesel Motor Sp. z o.o.    Złotów    141
1414    Żanex Sp. z o.o.    Nowy Targ    141
1415    AGZ Sp. z o.o.    Krosno    141
1416    Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.    Łódź    141
1417    Zarząd Nieruchomościami i Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o.    Szczecin    141
1418    Mecalit Polska Sp. z o.o.    Łódź    141
1419    Odys General Ship Service Sp. z o.o.    Gdańsk    141
1420    Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o.    Wrocław    141
1421    Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    141
1422    TRANS-BETON Pietrzak S.J.    Mława    141
1423    MAGWENT Sp. z o.o.    Warszawa    141
1424    Firma ECO Architektura-Budownictwo-Inwestycje Ewa Fabińska    Białystok    140
1425    BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego    Warszawa    140
1426    Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.    Warszawa    140
1427    Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o.    Ustka    140
1428    Axa Stenman Poland Sp. z o.o.    Siewierz    140
1429    PPH AGAPLAST Sp. z o.o.    Olsztynek    140
1430    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Bytom    140
1431    Dom Kredytowy Notus S.A.    Warszawa    140
1432    Controlex Sp. z o.o.    Opole    140
1433    Wenecka Sp. z o.o.    Warszawa    140
1434    ECM Group Polska S.A.    Warszawa    140
1435    SOLUTIONS HR SPECIALISTS Sp. z o.o.    Warszawa    140
1436    City Broker Sp. z o.o.    Poznań    140
1437    Centrum Produkcji Reklamowej Sp. z o.o.    Wrocław    140
1438    Kompania Reklamowa Sp. z o.o.    Warszawa    140
1439    Discovery Polska Sp. z o.o.    Warszawa    140
1440    PUMAR Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    139
1441    Splast Sp. z o.o.    Jedlicze    139
1442    BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o.    Skawina    139
1443    Zakłady Chemiczne Anser – Tarnobrzeg Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    139
1444    Cell-Fast Słabik i Słabik S.J.    Stalowa Wola    139
1445    Prestige S.J.    Tarnobrzeg    139
1446    Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.    Wrocław    139
1447    P + P – Paszt, Pietraszkiewicz S.J.    Szczecin    139
1448    Eip – European Investments & Partners Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    138
1449    WEISS – INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    138
1450    Tarmet S.J.    Tarnowo Podgórne    138
1451    Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna    Lublin    138
1452    Domex Sp. z o.o.    Dzierżoniów    138
1453    TKP S.A.    Gliwice    138
1454    ASM – CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU Sp. z o.o.    Kutno    138
1455    Milkomatic Sp. z o.o.    Warszawa    138
1456    Tarczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tarczyn    138
1457    Euroformat Sp. z o.o.    Gdańsk    138
1458    PS Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    138
1459    COLPAK Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    138
1460    DUH-IMPEX Sp. z o.o.    Wrocław    138
1461    Państwowy Instytut Geologiczny    Warszawa    137
1462    VECTOR S.A.    Luboń    137
1463    AGC Opatów Sp. z o.o.    Opatów    137
1464    IMC INVESTMENT S.A.    Kraków    137
1465    Ca Immo Real Estate Management Poland Sp. z o.o.    Warszawa    137
1466    Mennica Ochrona Sp. z o.o.    Warszawa    137
1467    Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi    Bielsko-Biała    137
1468    POM-SAKON Sp. z o.o.    Strzelce Krajeńskie    137
1469    OCHRONA LTD Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia    Oświęcim    137
1470    Kontex Sp. z o.o.    Siedlce    137
1471    Securita Ochrona Sp. z o.o.    Gdańsk    137
1472    First Data Global Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Gdańsk    137
1473    Locum S.A.    Warszawa    136
1474    Press Glass S.A.    Poczesna    136
1475    Akpa Polska Press Sp. z o.o.    Warszawa    136
1476    Pragma Inkaso S.A.    Tarnowskie Góry    136
1477    Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego    Wrocław    136
1478    Borowiak Sp. z o.o.    Inowrocław    136
1479    Exilys Sp. z o.o.    Poznań    136
1480    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ    Nowy Targ    136
1481    Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j.    Końskie    136
1482    ELEKTRO-PLUS Sp. z o.o.    Gdynia    136
1483    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI K.A. S.J.    Dąbrowa Górnicza    136
1484    OSES Sp. z o.o.    Gdańsk    136
1485    Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Konin    136
1486    Agro – Technika S.A.    Ząbki    135
1487    Sematech – Południe S.A.    Zabrze    135
1488    NORSPOL Sp. z o.o.    Warszawa    135
1489    SILPLAST Sp. z o.o.    Katowice    135
1490    Alumetal Gorzyce Sp. z o.o.    Gorzyce    135
1491    Integrit Sp. z o.o.    Wrocław    135
1492    KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    135
1493    WIGROPOL Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    135
1494    GIDE Pologne Sp. z o.o.    Warszawa    134
1495    Konsalnet Skorpion Sp. z o.o.    Warszawa    134
1496    Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.    Lędziny    134
1497    SKALIMEX – BORÓW S.A.    Sieradz    134
1498    MATAR Sp. z o.o.    Kozubszczyzna    134
1499    Polwax Sp. z o.o.    Jasło    134
1500    GATES POLSKA Sp. z o.o.    Legnica    134
1501    Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o.    Rawicz    134
1502    CONTROL + REWORK SERVICE – POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    134
1503    Vena Art Sp. z o.o.    Lublin    134
1504    Enter Sp. z o.o.    Opole    134
1505    PMR Ltd. Sp. z o.o.    Kraków    134
1506    Securitas – Service Agencja Ochrony Sp. z o.o.    Gdynia    134
1507    Ateco Sp. z o.o.    Gdańsk    134
1508    DOMENA & TRADE Sp. z o.o.    Warszawa    133
1509    FLEXPOL Sp. z o.o.    Płock    133
1510    Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    133
1511    Fabryka Produkcji Specjalnej Sp. z o.o.    Bolechowo    133
1512    M.A.T. Sp. z o.o.    Łódź    133
1513    Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    133
1514    Contractor WMB Sp. z o.o.    Częstochowa    133
1515    Business – Consulting Group Sp. z o.o.    Poznań    133
1516    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM    Warszawa    132
1517    KGHM Polska Miedź S.A.    Lubin    132
1518    ENERGO – UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo – Leasingowe    Poznań    132
1519    VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych    Warszawa    132
1520    Polanik Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    132
1521    Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.    Białystok    132
1522    Quantum Satis Sp. z o.o.    Warszawa    132
1523    CENTRUM HANDLOWE TGG Sp. z o.o.    Wrocław    132
1524    International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o.    Warszawa    132
1525    Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.    Wrocław    132
1526    Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.    Bydgoszcz    132
1527    Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno – Spożywczego    Warszawa    131
1528    SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne    Straszyn    131
1529    Perfecta Audit Services Sp. z o.o.    Warszawa    131
1530    FINCO – STAL SERWIS Sp. z o.o.    Nowa Bukówka    131
1531    Magnezyty Grochów S.A.    Brzeźnica    131
1532    Cynel – Unipress Sp. z o.o.    Warszawa    131
1533    Alumet Sp. z o.o.    Daleszewo    131
1534    Glantz S.J.    Gdynia    131
1535    Avermann Oborniki Sp. z o.o.    Oborniki    131
1536    Techmasz Sp. z o.o.    Mława    131
1537    Hirondi Sp. z o.o.    Łódź    131
1538    Defendair Intelligent Airport Service Sp. z o.o.    Warszawa    131
1539    MF Finance (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    131
1540    Midach Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Wdrożeniowe     Katowice    131
1541    Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych    Warszawa    131
1542    K.C.B. INTERLIGHT Sp. z o.o.    Gniewkowo    130
1543    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Ruda Śląska    130
1544    POLSKI KOKS S.A.    Katowice    130
1545    Constantia Teich Poland Sp. z o.o.    Rogowiec    130
1546    BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o.    Olkusz    130
1547    Chemar Rurociągi Sp. z o.o.    Kielce    130
1548    Agencja Handlowa Sp. z o.o.    Czerwonak    130
1549    Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie Sp. z o.o.    Zambrów    130
1550    K.M.K. gdańsk Shiprepair Yard LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    130
1551    AC WZOREK Sp. z o.o.    Pruszków    130
1552    Pollygraf Sp. z o.o.    Gdańsk    130
1553    Meritum – Doradztwo i Szkolenia Sp. z o.o.    Warszawa    130
1554    EL – DŻI – EL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    130
1555    CARSERVIS S.A.    Warszawa    129
1556    PETROSOL Sp. z o.o.    Kraków    129
1557    Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k.    Warszawa    129
1558    WIP Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    129
1559    MONTECH Sp. z o.o. PPM    Łuszczów    129
1560    Miller Graphics Poland Sp. z o.o.    Suchy Las    129
1561    Global Cosmed Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Radom    129
1562    Techmarin Sp. z o.o. Zakład Konstrukcji i Ekspertyz    Świnoujście    129
1563    Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz     Wąbrzeźno    129
1564    PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J.    Przylep    129
1565    K. Helińska i Wspólnicy S.K.    Szczecin    129
1566    IE Investments Sp. z o.o.    Wrocław    129
1567    MS Polska Sp. z o.o.    Lublin    129
1568    Stolzle Częstochowa Sp. z o.o.    Częstochowa    128
1569    MEDIACOM – WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    128
1570    Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych    Łaskarzew    128
1571    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CERAMIKA ZESŁAWICE Sp. z o.o.    Kraków    128
1572    CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    128
1573    Zakład Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami „Batory” Sp. z o.o.    Chorzów    128
1574    PHU Kamar Sp. z o.o.    Złotoryja    128
1575    Brandcomm Sp. z o.o.    Warszawa    128
1576    IN Temporis Polska Sp. z o.o.    Lublin    128
1577    Eko – Lab Sp. z o.o.     Wałbrzych    128
1578    Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    128
1579    COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    128
1580    Connectpol.eu Sp. z o.o.    Bydgoszcz    128
1581    MUZEUM ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE    Warszawa    128
1582    Usługowa Spółdzielnia Uniwersum    Warszawa    127
1583    Gestor Sp. z o.o.    Łódź    127
1584    DEBA Sp. z o.o.    Koszalin    127
1585    Konto Sp. z o.o.    Poznań    127
1586    EC Kostrzyn Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    127
1587    Konsorcjum Sp. z o.o.    Świdnik    127
1588    Praxima Krakpol Sp. z o.o.    Alwernia    127
1589    ZPUH Diamsil Sp. z o.o.    Osieczany    127
1590    Nowak Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    127
1591    FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o.    Kutno    127
1592    Fal S.J.    Sanok    127
1593    Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka    Warszawa    127
1594    Fenix Metals Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    127
1595    Biuro Rachunkowości Perfekta Sp. z o.o.    Wejherowo    126
1596    Alopak Sp. z o.o.    Ostrzeszów    126
1597    K. T. Skalscy Karin S.J.    Jabłonna    126
1598    Witmet Sp. z o.o. PPHU    Witkowice    126
1599    Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał    Siemianowice Śląskie    126
1600    Bekaert Poland Sp. z o.o.    Warszawa    126
1601    Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A.    Gdańsk    126
1602    Zakłady Metalowe Siwek Sp. z o.o.    Biestrzyków    126
1603    KABELTECHNIK Sp. z o.o.    Płochocin    125
1604    UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Poznaniu    Poznań    125
1605    Heinz Plastics Polska Sp. z o.o.    Działdowo    125
1606    Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    125
1607    SISTEMA POLAND Sp. z o.o.    Tychy    125
1608    MAGELLAN S.A.    Łódź    125
1609    Vizard Sp. z o.o. PPHU    Piaseczno    125
1610    Serwis – Centrum Sp. z o.o.    Wronki    125
1611    White-Magick Sp. z o.o.    Luboń    125
1612    Aedes Management Polska Sp. z o.o.    Warszawa    125
1613    Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    125
1614    Vera Artis Sp. z o.o.    Lublin    125
1615    ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.    Warszawa    124
1616    Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o.    Gdynia    124
1617    ASECURA – SERVICE Sp. z o.o.    Piła    124
1618    KGHM Cuprum sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe    Wrocław    124
1619    GOLDEN – ART Sp. z o.o.    Warszawa    124
1620    Heads Sp. z o.o.    Kraków    124
1621    PPHU Eurokrusz Sp. z o.o.    Nowe Miasto    124
1622    Sabre Polska Sp. z o.o.    Kraków    124
1623    Smartcat Sp. z o.o.    Warszawa    124
1624    Usługowa Spółdzielnia Światowid    Łódź    124
1625    GÓRCZYŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO URZĄDZANIA TERENÓW ZIELENI EKOFLOR – Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    124
1626    ŻEGLUGA POLSKA S.A.    Szczecin    123
1627    Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.    Gdańsk    123
1628    DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o.    Wrocław    123
1629    Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J.    Nowa Wieś    123
1630    Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o.    Warszawa    123
1631    Kaszuby Inwest Sp. z o.o.    Wejherowo    123
1632    The Media Insight Polska Sp. z o.o.    Warszawa    123
1633    Immopol Logis Sp. z o.o.    Warszawa    123
1634    Vita Sp. z o.o.    Nysa    123
1635    Nowa Polska Sp. z o.o.    Rokitno    123
1636    Awima S.J.    Józefów    123
1637    J&J Music Art. S.J.    Namysłów    123
1638    SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o.    Zagórów    123
1639    Jerzykowski i Wspólnicy. S.K.    Szczecin    123
1640    Instytut Chemii i Techniki Jądrowej    Warszawa    122
1641    POLIX Sp. z o.o    Żukowo    122
1642    MG Dom Sp. z o.o.    Białystok    122
1643    Carfi Polska Sp. z o.o.    Siedlce    122
1644    TPA Horwath Sztuba Kaczmarek Sp. z o.o.    Poznań    122
1645    Banquete Partner Sp. z o.o.    Warszawa    122
1646    KOMPETENCJE Sp. z o.o.    Warszawa    122
1647    Kopalnia Kruszyw TAR-KRUSZ Sp. z o.o.    Wał-Ruda    122
1648    KANTOR WYMIANY WALUT Jarosław Szczygieł S.K.    Stary Sącz    122
1649    ZABRZE Kombinat Koksochemiczny S.A.    Zabrze    121
1650    Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych    Poznań    121
1651    TABOR Instytut Pojazdów Szynowych    Poznań    121
1652    TRONICA INVEST Sp. z o.o.    Warszawa    121
1653    Elplast + Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    121
1654    RMA – POLSKA Sp. z o.o.    Chojnów    121
1655    DSV Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    121
1656    AOW FAKTORING S.A.    Częstochowa    121
1657    Tower Building Sp. z o.o.    Łódź    121
1658    Asist Sp. z o.o.    Starogard Gdański    121
1659    ANCOM Sp. z o.o.    Kraków    121
1660    Affiliated Computer Services Of Poland Sp. z o.o.    Zabierzów    121
1661    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa ARKA    Częstochowa    121
1662    Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.    Warszawa    120
1663    RYNEX Sp. z o.o.    Płock    120
1664    CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o.    Końskie    120
1665    Kliny Zacisze S.A. TBS    Kraków    120
1666    JFC POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrówka    120
1667    Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A. Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    120
1668    Met – Plast – Kolor S.J.    Ostrołęka    120
1669    Carserwis Sp. z o.o.    Kościan    120
1670    Operandi Sp. z o.o.    Kraków    120
1671    UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    119
1672    Kwazar Corporation Sp. z o.o.    Budy-Grzybek    119
1673    ASCOBLOC Sp. z o.o.    Syców    119
1674    Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J.    Poznań    119
1675    PPU LAMINER Sp. z o.o.    Malechowo    119
1676    Komex S.J.    Kraków    119
1677    Euro – Kerze Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    119
1678    Imas International Sp. z o.o.    Wrocław    119
1679    The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    119
1680    Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    119
1681    Gbs Objekt 41 Sp. z o.o.    Warszawa    119
1682    Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa    Kraków    119
1683    Business Tax Sp. z o.o.    Wrocław    119
1684    FERROCARBO Sp. z o.o.    Kraków    119
1685    ANTRA Sp. z o.o.    Gdynia    119
1686    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Jordanowie    Jordanów    118
1687    Kabat S.J.    Budzyń    118
1688    BPG Polska Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    118
1689    INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    118
1690    VCP Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
1691    ZAKŁAD USŁUG PRALNICZYCH HENRYKA RÓŻALSKA, KATARZYNA KARASIEWICZ S.J.    Mielenko    118
1692    TPA Horwath Accounting Sp. z o.o.    Poznań    118
1693    JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa    Wrocław    118
1694    Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego    Szczecin    118
1695    PZ HTL S.A.    Warszawa    117
1696    Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.    Wrocław    117
1697    POLISH ENERGY PARTNERS S.A.    Warszawa    117
1698    PPU PALISANDER Sp. z o.o.    Białystok    117
1699    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    117
1700    Global E – Business Operations Sp. z o.o.    Wrocław    117
1701    ABC – COLOREX Sp. z o.o.    Kraków    117
1702    Firma Gibowski Sp. z o.o.    Przyborki    117
1703    REMA BROKER Sp. z o.o.    Warszawa    117
1704    Kegel – Błażusiak Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Nowy Targ    117
1705    KOLEJ LINOWA CZANTORIA Sp. z o.o.    Ustroń    117
1706    Emerson Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Piotrków Trybunalski    117
1707    Lloyd Financial Sp. z o.o.    Warszawa    117
1708    Knauf Service Sp. z o.o.    Jaworzno    117
1709    Elplc Sp. z o.o.    Tarnów    117
1710    Sigma Investment sp. z o.o.    Warszawa    117
1711    INTROL S.A.    Katowice    116
1712    Herbewo International S.A.    Kraków    116
1713    Drukarnia INTER – DRUK S.J.    Białystok    116
1714    PPHU VIVA S.J.    Suchy Las    116
1715    Polargos Sp. z o.o.    Warszawa    116
1716    Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    116
1717    BRANDDEX Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    116
1718    San – Went Sp. z o.o. PUP    Gdynia    116
1719    INPRO Sp. z o.o.    Szczecin    116
1720    Stal-Systems S.A.    Wólka Pełkińska    116
1721    Quality Sp. z o.o.    Gzin    116
1722    Big Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe    Świebodzin    116
1723    PHU Domus Sp. z o.o.    Szczecin    116
1724    Par Bakuła S.J.    Gdańsk    116
1725    Ruroplast – S.J.    Janów    116
1726    PROGRES Sp. z o.o. S.K.    Pruszcz Gdański    116
1727    Galec Sp. z o.o.    Warszawa    115
1728    KONSULTANT Sp. z o.o.    Warszawa    115
1729    CTL MACZKI BÓR S.A.    Sosnowiec    115
1730    ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń    Jastrzębie-Zdrój    115
1731    PPHU IZOLMET Sp. z o.o.    Zawonia    115
1732    SORPOL Sp. z o.o.    Głogów    115
1733    RASTER R. Nowak i S-ka S.J.    Kielce    115
1734    PRODREX Sp. z o.o. PPU    Rudołtowice    115
1735    No ART S.J.    Czarnów    115
1736    PMICOMBERA Sp. z o.o.    Warszawa    115
1737    Becker Elektronic Polska Sp. z o.o.    Wrocław    115
1738    KCI – Centrum Zabłocie Sp. z o.o.    Kraków    115
1739    Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o.    Poznań    115
1740    Sandmix Sp. z o.o.    Chróścice    115
1741    Security Sp. z o.o.    Gdańsk    115
1742    SYR Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    115
1743    Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok    Poznań    115
1744    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski    Nasielsk    114
1745    Opak-Service Sp. z o.o.    Łódź    114
1746    PUH POMUS Sp. z o.o.    Warszawa    114
1747    Wojmar Sp. z o.o.    Piaseczno    114
1748    Spectra – Broker Sp. z o.o.    Warszawa    114
1749    Rem – Bud Sp. z o.o. Przeds. Remontowo – Usługowe    Stargard Szczeciński    114
1750    Firma Wielobranżowa Konarski S.J.    Mroczeń    114
1751    OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    114
1752    Główny Instytut Górnictwa    Katowice    113
1753    Instytut Lotnictwa    Warszawa    113
1754    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. św. Jana z Kęt    Rumia    113
1755    MANULI – HYDRAULICS POLSKA S.A.    Mysłowice    113
1756    Korporacja Przemysłowa Arkada S.A.    Płoty    113
1757    Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o.    Końskie    113
1758    MMM MUENCHENER MEDIZIN MECHANIK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    113
1759    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Oświęcim    113
1760    Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J.    Oława    113
1761    Elkomex – 98 Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    113
1762    Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o.    Nysa    113
1763    Parentis Sp. z o.o.    Kartoszyno    113
1764    Plaspol Sp. z o.o.    Częstochowa    113
1765    Stopklatka S.A.    Warszawa    113
1766    Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    113
1767    Spółdzielnia Mieszkaniowo – Administracyjna w Budziwojowie    Budziwojów    113
1768    Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy    Poznań    112
1769    SCHOPA BUCHBINDEREI Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    112
1770    OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.    Warszawa    112
1771    PU TOMBOR Celina Toam, Jerzy Toman S.J.    Katowice    112
1772    TANKPOL R. Mosio i Wsólnicy S.J.    Szczucin    112
1773    Konsalnet – Inowopol Sp. z o.o.    Warszawa    112
1774    UNIVERSITAS Studencka Spółdzielnia Pracy    Warszawa    112
1775    Darmex Casing Sp. z o.o.    Świecie    112
1776    Tarpil Sp. z o.o.    Piła    112
1777    Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o.    Piła    112
1778    Conco East Sp. z o.o.    Warszawa    112
1779    Fol-Druk S.J.    Płock    112
1780    Delfin Sp. z o.o.    Góra Kalwaria    112
1781    Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.    Żywiec    111
1782    Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.    Warszawa    111
1783    Apsys Management Sp. z o.o.    Warszawa    111
1784    B.Team FM Sp. z o.o.    Kraków    111
1785    REFLEX K.Nowak S.J.    Katowice    111
1786    HORTI Sp. z o.o.    Konin    111
1787    Zakład Obsługi Leśnictwa S.J.    Tarnobrzeg    111
1788    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA JAROSZOWIEC    Jaroszowiec    111
1789    Interdom A. Klecha i Wspólnicy S.J.    Kraków    111
1790    A. Bombik Kancelaria Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.    Warszawa    110
1791    Holding ZREMB GORZÓW S.A.    Gorzów Wielkopolski    110
1792    W.i J. WYKOWSKI S.J.    Łomża    110
1793    Zakład Odlewniczy LEFEK – MILER – BANASIK Sp. z o.o.    Końskie    110
1794    Thoni Alutec Sp. z o.o.    Stalowa Wola    110
1795    Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o.    Starachowice    110
1796    Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o.    Mirosławiec    110
1797    Eurofol Sp. z o.o.    Poznań    110
1798    Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    110
1799    Posserwis Sp. z o.o.    Kraków    110
1800    Typograf S.J.    Września    110
1801    Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Lublinie    Lublin    110
1802    Questia Sp. z o.o.    Warszawa    110
1803    NAN S.J.    Zajączkowo    110
1804    CENT S.J.    Żagań    110
1805    Elektra Alum S.J.    Łódź    110
1806    Przedsiębiorstwo Zarządu Nieruchomościami Sp. z o.o.    Zgorzelec    110
1807    PROF – US PUH Spółdzielnia    Kraków    109
1808    FBO Rubber Technology S.A.    Wolbrom    109
1809    Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM    Sosnowiec    109
1810    Agencja Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Brzeszcze    109
1811    Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    109
1812    LITEX ZPH Stanisław Litwin    Ostrów Wielkopolski    109
1813    Agencja Aktorska Gudejko S.J.    Warszawa    109
1814    Paragran K. Buchta S.J.    Poddębice    109
1815    Steelcon Sp. z o.o.    Warblewo    109
1816    CANON ARTIST Sp. z o.o.    Warszawa    109
1817    E&A Sp. z o.o.    Opole    109
1818    Kosbud Sp. z o.o.    Bestwina    109
1819    NCF Group Sp. z o.o.    Warszawa    109
1820    Gminne Przedsiebiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Izabelin Mokre Łąki Sp. z o.o.    Izabelin    109
1821    ABC Reklama Sp. z o.o.    Bydgoszcz    109
1822    Ymos Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    109
1823    Degest Sp. z o.o. PUP    Kwidzyn    109
1824    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LUBEX Sp. z o.o.    Lubliniec    109
1825    Bazar Przytesko C&K Śliwa S.J.    Starogard Gdański    109
1826    WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    108
1827    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka-Nowiny    108
1828    Polmo Łomianki S.A.    Łomianki    108
1829    Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE    Warszawa    108
1830    KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    108
1831    SILVAPOL S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Leśnictwa    Pępowo    108
1832    DEZA POLSKA Sp. z o.o.    Szczecin    108
1833    PW BEMAR Sp. z o.o.    Będzin    108
1834    PLAST – BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych    Słupsk    108
1835    TAR – FIN Sp. z o.o.    Tarnów    108
1836    RECE OMIKRON POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    108
1837    Drukarnia ABEDIK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    108
1838    Baltic Net Sp. z o.o.    Darłowo    108
1839    HT Lancet Sp. z o.o.    Łęczyca    108
1840    HANESCO-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.    Lublin    108
1841    Tysand S.J.    Gdańsk    108
1842    Dom Invest Sp. z o.o.    Bytom    108
1843    Herbewo S.A.    Kraków    107
1844    Warta Glass Sieraków S.A.    Sieraków    107
1845    Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Płock    107
1846    PPU CZA-TA W. Kelm; M. Niciak S.J.    Piotrków Trybunalski    107
1847    PODANFOL S.A.    Chodzież    107
1848    Aldinger Polska Sp. z o.o.    Zubrzyca Górna    107
1849    GASKET Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    107
1850    Bardusch – Polska Sp. z o.o.    Prudnik    107
1851    Argus Sp. z o.o.    Sosnowiec    107
1852    Gold – Mix S.J.    Gdynia    107
1853    AG Investment Sp. z o.o.    Poznań    107
1854    Remship Ozygała, Bogucki S.J.    Szczecin    107
1855    M.J.M. Ortmann Sp. z o.o.    Tuchola    107
1856    DKR Dzidowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    107
1857    Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K.    Wrocław    107
1858    SM Prądnik Biały Zachód    Kraków    107
1859    HANPLAST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    106
1860    Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.    Puck    106
1861    Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gdańsk    106
1862    Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy – Kancelaria Prawna GLN Sp. Komandytowa    Warszawa    106
1863    LEXPAS Sp. z o.o.    Poznań    106
1864    Eagleburgmann Poland Sp. z o.o.    Warszawa    106
1865    MOTONAFT Sp. z o.o. Usługi Techniczne    Libusza    106
1866    Integra Malirz, Zwierzycki S.J.    Gliwice    106
1867    Bibby Financial Services Sp. z o.o.    Warszawa    106
1868    OPTIMUM INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    106
1869    Spółdzielnia Usług Wielobranzowych w Rumi    Rumia    106
1870    Moneko Sp. z o.o. Zakład Monitoringu Środowiska i Automatyki    Poznań    106
1871    Biuro Ochrony Rokita Sp. z o.o.    Pęcice    106
1872    Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o.    Kraków    106
1873    Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A.    Białystok    105
1874    Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    105
1875    Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    105
1876    ANDREAS Sp. z o.o.    Szczecin    105
1877    Invest – Tech Sp. z o.o.    Toruń    105
1878    Zarządca Sp. z o.o.    Szczecin    105
1879    WORK SERVICE S.A.    Wrocław    105
1880    SUMI Zakład Tworzyw Sztucznych S.J.    Sulejówek    105
1881    Fermstal WKS Sp. z o.o.    Niemodlin    105
1882    Projspaw Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Prod. – Handlowe    Wągrowiec    105
1883    Machura Bros Corporation S.J.    Suchy Las    105
1884    Hand Pol Serwis Sp. z o.o. PH    Jasło    105
1885    Euroconsult Sp. z o.o.    Kraków    105
1886    Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.    Łódź    105
1887    Agencja Konsultingowa SAS Sp. z o.o.    Bydgoszcz    105
1888    Atrium 21 Sp. z o.o.    Warszawa    105
1889    Dmr Sp. z o.o.    Warszawa    105
1890    SKOK Im.ks. Franciszka Blachnickiego W Zamościu    Zamość    105
1891    Powiśle Spółdzielnia Pracy     Kwidzyn    105
1892    Autonika Holding S.A.    Rzeszów    104
1893    UNIPLAST S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych    Nowe Miasto    104
1894    SYTEMY GRZEWCZE – SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    104
1895    MYSŁOWICE – REMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Górniczych    Mysłowice    104
1896    Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.    Kraków    104
1897    Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Kamienna Góra    104
1898    Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o.    Poznań    104
1899    Drukarnia Speed Sp. z o.o.    Długołęka    104
1900    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Świdnicy    Świdnica    104
1901    Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o.    Szemud    104
1902    Forty S.J.    Warszawa    104
1903    Bilans Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe    Mińsk Mazowiecki    104
1904    Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o.    Wałbrzych    104
1905    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    104
1906    Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna    Częstochowa    104
1907    Spółdzielnia Mieszkaniowa Klonowa    Łódź    104
1908    Petrofina S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    104
1909    Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą    Warszawa    104
1910    EKONIP Sp. z o.o.    Radziejowice    103
1911    ADWA Sp. z o.o. PPHTU ZPCh    Łódź    103
1912    GOS – ZEC Sp. z o.o.    Poznań    103
1913    Reflex – Polska Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    103
1914    PUH LOBO Sp. z o.o.    Poznań    103
1915    Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu    Lwówek Śląski    103
1916    KIGEMA Sp. z o.o.    Wrocław    103
1917    Work Support Polska Sp. z o.o.    Opole    103
1918    Masterprint XL Sp. z o.o.    Jasin    103
1919    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.    Wrocław    103
1920    Pracownia C&C Sp. z o.o.    Warszawa    103
1921    Graden Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.    Lublin    103
1922    Warsaw – Apartments Magnolie Sp. z o.o.    Warszawa    103
1923    Tauron Polska Energia S.A.    Katowice    103
1924    Al – Stal Sp. z o.o.    Rzeszów    103
1925    Korat Sp. z o.o.    Kraków    103
1926    FORCETOP Sp. z o.o.    Chotów    103
1927    P.E.C.I. Poland Sp. z o.o.    Warszawa    103
1928    Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    102
1929    Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków    Warszawa    102
1930    Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie    Olsztyn    102
1931    MALTA SKI Sp. z o.o.    Poznań    102
1932    Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Lublin    102
1933    Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    102
1934    ECOMS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    102
1935    PHU DAGROPOL S.J.    Przemyśl    102
1936    Elewator Sieradz Sp. z o.o.    Sieradz    102
1937    Warex Sp. z o.o.    Wałbrzych    102
1938    Pres-Con Sp. z o.o.    Kozielice    102
1939    Hermax Sp. z o.o.    Lublin    102
1940    WMB Drogbud Sp. z o.o.    Lubojenka    102
1941    Actavis Polska Sp. z o.o.    Warszawa    102
1942    AB Development Ochota Sp. z o.o.    Warszawa    102
1943    Efka Sp. z o.o.    Komorów    102
1944    Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J.    Pakość    102
1945    Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM Sp. z o.o.     Gliwice    101
1946    Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.    Tarnów    101
1947    Elektroserv – Zap Sp. z o.o. PUPH    Ostrów Wielkopolski    101
1948    FREZPOL Sp. z o.o.    Siedlce    101
1949    Investment Trading Consulting Sp. z o.o.    Skarszewy    101
1950    Studio Gambit Sp. z o.o.    Gdańsk    101
1951    Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j.    Skawina    101
1952    Edelmet Sp. z o.o.    Katowice    101
1953    Liberty Motors Sp. z o.o.    Łódź    101
1954    Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o.    Szczecin    101
1955    Narzędziownia AG Mirosław Rutkowski S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    101
1956    GRUPA KĘTY S.A.    Kęty    100
1957    Young & Rubicam Poland Sp. z o.o.    Warszawa    100
1958    PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych    Warszawa    100
1959    PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych    Chwaszczyno    100
1960    DUDOJĆ Sp. z o.o.    Koszalin    100
1961    Union Knopf Polska Sp. z o.o.    Turek    100
1962    Jeremias Sp. z o.o.    Gniezno    100
1963    AGEDA Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa    Koszalin    100
1964    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom w Proszowicach    Proszowice    100
1965    PHU JAWI Sp. z o.o.    Poznań    100
1966    SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J.    Przasnysz    100
1967    Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych Marmat sp. z o.o.    Jasin    100
1968    Dębica Sp. z o.o. PPHU    Elbląg    100
1969    Access Business Group International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    100
1970    MIS Polska Sp. z o.o. Serwis Techniczny    Krosno    100
1971    Przeds. Usług Technicznych Kostro Spółdzielnia Pracy    Płock    100
1972    Nowa Bis Sp. z o.o.    Kwidzyn    100
1973    Follett Europe Polska Sp. z o.o.    Wiślina    100
1974    Card 2000 Sp. z o.o.    Gdańsk    100
1975    THT Sp. z o.o.    Świdnica    100
1976    FSP Sp. z o.o. – S.K.    Legnica    100
1977    SINO Sp. z o.o.    Warszawa    100
1978    Drukarnia Perfekt S.A.    Warszawa    99
1979    Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Rzeszów    99
1980    Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Goleniów    99
1981    Autostrada Eksploatacja S.A.    Poznań    99
1982    OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o.    Chrzanów    99
1983    Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników    Toruń    99
1984    Huta Szkła Gloss S.J.    Poniec    99
1985    Gebo Technika Sp. z o.o.    Marki    99
1986    Sheerwater Sp. z o.o.    Warszawa    99
1987    Blattaria – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    99
1988    Beskid Żywiec Sp. z o.o.    Żywiec    99
1989    Glass – Service Sp. z o.o.    Tychy    99
1990    Chełmskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Chełm    99
1991    Przeds. Cykl Sp. z o.o.    Biała Podlaska    99
1992    Regionalne Centrum Serwisowe Kazimierz Besz Spółka Komandytowa    Wrocław    99
1993    Agencja Artystyczna PRO MUSICA Sp. z o.o.    Wrocław    99
1994    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Dom Przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie    Warszawa    99
1995    ERNST & YOUNG AUDIT Sp. z o.o.    Warszawa    98
1996    CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    98
1997    WARTA GLASS JEDLICE S.A.    Jedlice    98
1998    Polski Asfalt Sp. z o.o.    Pruszków    98
1999    Remsod Sp. z o.o.    Inowrocław    98
2000    LEGRO Sp. z o.o.    Inowrocław    98
2001    Me – Fa International Sp. z o.o.    Gądki    98
2002    Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych Elmega Sp. z o.o.    Warszawa    98
2003    Zarząd Budynków Komunalnych Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    98
2004    Werbena Art Sp. z o.o.    Warszawa    98
2005    Excal Poland Sp. z o.o.    Warszawa    98
2006    Korporacja Brokerska Triada Sp. z o.o.    Jelenia Góra    98
2007    Energorem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Remontowych     Gorzów Wielkopolski    98
2008    Firma Reprodex Sp. z o.o.    Oświęcim    98
2009    Arnona Consulting Sp. z o.o.    Łęgowo    98
2010    Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce    Warszawa    98
2011    ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A.    Warszawa    97
2012    Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    97
2013    Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.    Gdynia    97
2014    Korporacja Radex S.A.    Warszawa    97
2015    WIK Sp. z o.o.    Dębowiec    97
2016    Katowicki Holding Węglowy S.A.    Katowice    97
2017    GALIA S.A.    Dąbrowa Górnicza    97
2018    SILANA Sp. z o.o. PW    Wrocław    97
2019    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Rzeszów    97
2020    Enitra Sp. z o.o.    Wałbrzych    97
2021    Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tarnów    97
2022    LFC Sp. z o.o.    Zielona Góra    97
2023    Nivette Fleet Management Sp. z o.o.    Warszawa    97
2024    M.Tokarczyk i Spółka S.J.    Nowy Sącz    97
2025    Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO Kur i Wspólnicy S.J.    Łódź    97
2026    M.A.T S.J.    Łódź    97
2027    Galwano – Perfekt S.J.    Poznań    97
2028    Zakład Aga Bogdan Śmierzchalski, Marek Śmierzchalski, Tadeusz Czaja Sp. J.    Pisarzowice    97
2029    Noma – Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o.    Katowice    97
2030    Impuls Sp. z o.o. PPH    Złotkowo    97
2031    Agencja Ochrony Osób i Mienia Justus Sp. z o.o.    Kraków    97
2032    TFM Sp. z o.o.    Warszawa    97
2033    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Prabuty    97
2034    Szlif – Glas Urszula Szurek i Piotr Szurek S.J.    Pieńsk    97
2035    RADPOL S.A.    Człuchów    96
2036    ALUPOL Packaging S.A.    Tychy    96
2037    WAMEX S.A. Regionalne Centrum Handlowe    Łęczna    96
2038    Ever Grupa Sp. z o.o.    Warszawa    96
2039    FCPL Sp. z o.o.    Warszawa    96
2040    Wielkopolski Instytut Jakości Sp. z o.o.    Poznań    96
2041    Raiffeisen Financial Services Sp. z o.o.    Warszawa    96
2042    Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o.    Jurkowice    96
2043    Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE    Kraków    95
2044    MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS    Gdańsk    95
2045    POLIPACK S.J.    Gościcino    95
2046    Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa CEPELIANKA    Warszawa    95
2047    Bumar Amunicja S.A.    Skarżysko-Kamienna    95
2048    PPG Industries Poland Sp. z o.o.    Gliwice    95
2049    LUBGIP Sp. z o.o.    Lublin    95
2050    ZENTIVA PL Sp. z o.o.    Warszawa    95
2051    Transtools Sp. z o.o.    Lublin    95
2052    PPUH Gobox S.J.    Dębica    95
2053    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa w Starych Babicach    Stare Babice    95
2054    Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno – Spożywczy    Białystok    95
2055    Economicus Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Sp. z o.o.    Katowice    95
2056    Pro – Dolsk Sp. z o.o.    Poznań    95
2057    PLAST – FOIL Sp. z o.o.    Kobiór    95
2058    Promus Katowice Sp. z o.o.    Katowice    95
2059    ELEKTROTERMEX Sp. z o.o.    Ostrołęka    94
2060    Interchemall Sp. z o.o.    Warszawa    94
2061    Zakład Tworzyw Sztucznych ARTGOS S.A.    Brzozów    94
2062    Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o.    Rzeszów    94
2063    APLEX Sp. z o.o. ZPCh Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych    Bydgoszcz    94
2064    BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.    Warszawa    94
2065    Chemeko Sp. z o.o.    Włocławek    94
2066    Optant Sp. z o.o.    Warszawa    94
2067    AVS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    94
2068    Bore Poland Sp. z o.o.    Rokietnica    94
2069    KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa    Warszawa    94
2070    Elmasz Sp. z o.o. S.K.    Biskupice    94
2071    BUREAU VERITAS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    93
2072    TREFL S.A.    Sopot    93
2073    METCHEM Sp. z o.o.    Wadowice    93
2074    CAN – PACK S.A.    Kraków    93
2075    Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A.    Rzeszów    93
2076    GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    93
2077    Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    93
2078    Centrum Jasnogórska 44 Sp. z o.o.    Kraków    93
2079    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie    Warszawa    93
2080    Formy Meblowe Polska Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    93
2081    BSC Pharmacenter Sp. z o.o.    Poznań    93
2082    IFIS Finance Sp. z o.o.    Warszawa    93
2083    Mawa Sp. z o.o. PPHU    Oświęcim    93
2084    Sky Estate Sp. z o.o.    Warszawa    93
2085    PMG PARTNER Sp. z o.o.    Otwock    93
2086    Fol – Plast Zawadka S.J.    Pilawa    93
2087    Emar S.J. PW    Koronowo    93
2088    Konsalt Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o.    Wołomin    93
2089    Agri Vet Sp. z o.o.    Poznań    93
2090    Kontrakt Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    93
2091    Multinet Sp. z o.o.    Katowice    93
2092    SDH Za Odrą Sp. z o.o.    Opole    93
2093    LDP Logistics Distribution Partners Sp. z o.o.    Pruszków    93
2094    R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    92
2095    Integer.pl S.A.    Kraków    92
2096    ORLITA S.J.    Kraków    92
2097    Gonvarri Polska Sp. z o.o.    Września    92
2098    Dozut – Tagor Sp. z o.o.    Zabrze    92
2099    OMC Motors Sp. z o.o.    Kraków    92
2100    Tenir Serwis Sp. z o.o.    Łódź    92
2101    A-Z FINANSE S.A.    Wrocław    92
2102    Chajec, Don – Siemion & Żyto sp.k.    Warszawa    92
2103    Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    92
2104    TUP S.A.    Warszawa    91
2105    EMSUR POLSKA Sp. z o.o.    Józefów    91
2106    Zamek Gniew Sp. z o.o.    Gniew    91
2107    Aesculap Chifa Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    91
2108    Lapp Insulators Sp. z o.o.    Jedlina-Zdrój    91
2109    Clinico Medical Sp. z o.o.    Błonie    91
2110    Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o.    Warszawa    91
2111    Trebi Sp. z o.o.    Wrocław    91
2112    Ceramika Color Sp. z o.o.    Końskie    91
2113    ENREM – POŁANIEC SP. Z O.O    Połaniec    91
2114    Farm – Serwis Sp. z o.o.    Łódź    91
2115    VVG Arenz Sp. z o.o.    Człuchów    91
2116    Łazewska i Łazewski S.J.    Warszawa    91
2117    Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.    Warszawa    91
2118    Lakos Sp. z o.o.    Szprotawa    91
2119    Cri – Val Polska Sp. z o.o.    Łęg    91
2120    Polski Związek Wędkarski    Warszawa    90
2121    Fabryka Drutu Gliwice sp. z o.o.    Gliwice    90
2122    SAF S.A.    Sosnowiec    90
2123    ŚLĄSK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa    Ruda Śląska    90
2124    Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    90
2125    DCM DECKERT MASCHINENBAU Sp. z o.o.    Wałcz    90
2126    Przedsiębiorstwo Związkowe Solifar Sp. z o.o.    Kraków    90
2127    Magic Group Sp. z o.o.    Lublin    90
2128    Dom Towarowy Kupca Kupiec Sp. z o.o.    Szczecin    90
2129    Krusz – Bud Sp. z o.o.    Dydnia    90
2130    HRC Sp. z o.o.    Bytów    90
2131    Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej Sp. z o.o.    Warszawa    90
2132    Art Projekt K&M Sp. z o.o.    Kościerzyna    90
2133    Centrum Ochrony Security Sp. z o.o.    Sosnowiec    90
2134    O2A Polska Sp. z o.o.    Oława    90
2135    Omis SC    Ostrołęka    90
2136    JWT Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    89
2137    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa ARMATURY w Kielcach    Kielce    89
2138    REMIGRAF Sp. z o.o.    Warszawa    89
2139    PPH Investpol Sp. z o.o.    Siedlce    89
2140    Centralne Muzeum Morskie    Gdańsk    89
2141    EXBUD SKANSKA S.A.    Kielce    89
2142    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.    Krosno    89
2143    ZEHNDER Group Bolesławiec Sp. z o.o.    Bolesławiec    89
2144    Budexpo Sp. z o.o.    Warszawa    89
2145    POLDŹWIG Sp. z o.o. Centrum Produkcji i Usług Technicznych    Warszawa    89
2146    PPH SKATOM Sp. z o.o.    Dobrzany    89
2147    Zakład Kredowy MINERAŁ Sp. z o.o.    Działoszyn    89
2148    Buchalter Skłodowcy S.J.    Marki    89
2149    Pachica Polska Sp. z o.o.    Warszawa    89
2150    Centrum Handlowe Spółdzielnia Pracy w Katowicach    Katowice    89
2151    Milionowa Sp. z o.o.    Łódź    89
2152    BBW – Projekt Sp. z o.o.    Dębica    89
2153    Techno – Żwir S.J. PPHU    Pułtusk    89
2154    U-Fin Biuro Audytorskie i Rachunkowe Sp. z o.o. – Grupa Finans – Servis    Łódź    89
2155    JCDECAUX AIRPORT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    89
2156    SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO MIESZKANIOWA W GARBOWIE    Garbów    89
2157    Sławpol Sp. z o.o. PPH    Bydgoszcz    89
2158    CIEM MA.DA. POLAND Sp. z o.o.    Bieruń    89
2159    Euro-In I Partnerzy Audytorzy, Konsultanci I Księgowi Sp. z o.o.    Warszawa    89
2160    And Sp. z o.o. PPHU    Bytom    89
2161    Bodex – Invest Sp. z o.o.    Wrocław    89
2162    Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych    Warszawa    88
2163    Gerda – Hydomat S.A.    Warszawa    88
2164    Ulma Construccion Polska S.A.    Warszawa    88
2165    GALMEX Sp. z o.o. PPUH    Gdańsk    88
2166    Towarzystwo Budownictwa Społecznego PRAWOBRZEŻE Sp. z o.o.    Szczecin    88
2167    Biznespark Rokita Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    88
2168    PPHU DOMUS Sp. z o.o.    Gliwice    88
2169    Basf Coatings Services Sp. z o.o.    Janikowo    88
2170    VMG Print Sp. z o.o.    Poznań    88
2171    Stal – Bud Sp. z o.o.    Świdnica    88
2172    Park Wodny w Krakowie S.A.    Kraków    88
2173    Zarząd Mienia Komunalnego Sp. z o.o.    Zambrów    88
2174    AD 1990 Sp. z o.o.    Sopot    88
2175    Corpo Flota Sp. z o.o.    Warszawa    88
2176    BHS Corrugated Poland Sp. z o.o.    Łódź    88
2177    Przeds. Elektryfikacji i Technicznej Obsługi Rolnictwa Sp. z o.o.    Opole    88
2178    Moda Media Sp. z o.o.    Świecie    88
2179    Profescapital Sp. z o.o.    Wrocław    88
2180    Energopil Sp. z o.o.    Piła    88
2181    Kamieniołomy Świętokrzyskie Sp. z o.o.    Sandomierz    88
2182    PPU POMEL Sp. z o.o.    Wyszków    87
2183    Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Stolmex – Łojewscy Spółka Jawna    Janin    87
2184    IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana    Warszawa    87
2185    ICOPAL S.A.    Zduńska Wola    87
2186    TARNÓW S.A. Zakłady Mechaniczne    Tarnów    87
2187    GELG Sp. z o.o.    Wronki    87
2188    SALMO Sp. z o.o.    Gietrzwałd    87
2189    Severt Polska Sp. z o.o.    Gorlice    87
2190    Super Cars S.J. Ciesiółka    Leszno    87
2191    Diament Sp. z o.o.    Inowrocław    87
2192    Eliasz Pinter MASCHINENBAU Poland Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    87
2193    FMK Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych i Handlu    Pińczów    87
2194    Produkcja – Handel – Usługi Roltrans Sp. z o.o.    Borów    87
2195    Media On Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    87
2196    Marlow Navigation Gdynia Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    87
2197    Polska Grupa Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Warszawa    87
2198    Kancelaria ARTLEX – INVESTMENT Sp. z o.o.    Warszawa    87
2199    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Goleniów    87
2200    Ef-Ka Sp. z o.o. Biuro Usług Księgowych    Gdańsk    87
2201    Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Gdańsk    87
2202    Beton-Bud Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    87
2203    KOLIBER Sp. z o.o.    Krapkowice    87
2204    ASTRA S.A.    Przemyśl    86
2205    ASMA Sp. z o.o.    Poznań    86
2206    ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej    Zabrze    86
2207    Zespół Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o.    Sopot    86
2208    Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich    Gdańsk    86
2209    Centrum Rozwojowo – Wdrożeniowe – TELESYSTEM – MESKO Sp. z o.o.    Lubiczów    86
2210    Gerresheimer Bolesławiec S.A.    Bolesławiec    86
2211    BRESCO CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    86
2212    Starlink Sp. z o.o.    Warszawa    86
2213    C.H. Manhattan Sp. z o.o.    Leszno    86
2214    Yacht – Expo Sp. z o.o.    Warszawa    86
2215    PPU Remak – Krak Sp. z o.o.    Kraków    86
2216    Instytut Audytu Mediowego Sp. z o.o.    Warszawa    86
2217    Zakład Usług Technicznych Energetyki Radom Sp. z o.o.    Radom    86
2218    Spółdzielnia Pracy Kominiarzy    Lublin    86
2219    Madex Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Chorzów    86
2220    Optymus Sp. z o.o.    Warszawa    86
2221    Kruszbud S.J.    Drawsko Pomorskie    86
2222    Bazalt Sp. z o.o.    Stary Targ    86
2223    Instytut Nawozów Sztucznych    Puławy    85
2224    SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    85
2225    Zielony Rynek Sp. z o.o.    Gdańsk    85
2226    VECTRA S.A.    Gdynia    85
2227    Prema Inwest S.A.    Warszawa    85
2228    LABTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Tarnów Opolski    85
2229    WRĘBOWA Sp. z o.o.    Rybnik    85
2230    ELTUR – WAPORE Sp. z o.o. Przed. Prod. Sorbentów i Rekultywacji    Bogatynia    85
2231    Narodowy Fundusz Inwestycyjny Empik Media & Fashion S.A.    Warszawa    85
2232    Lamina Auto Sp. z o.o.    Piaseczno    85
2233    Accenture Services Sp. z o.o.    Warszawa    85
2234    Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o.    Wrocław    85
2235    Firma Gwarant – Tomczyk S.J.    Głogów    85
2236    Energoplus Sp. z o.o.    Poznań    85
2237    Pert Public Relations Sp. z o.o.    Warszawa    85
2238    J. i M. Bieniak, M. Wielhorski i M. Wojnar. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.    Warszawa    85
2239    Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica    Gliwice    84
2240    ISTA Polska Sp. z o.o.    Kraków    84
2241    Wojskowa Agencja Mieszkaniowa    Warszawa    84
2242    Contract Administration Sp. z o.o.    Warszawa    84
2243    Supravis Group S.A.    Bydgoszcz    84
2244    Klub Sportowy PIOTRCOVIA Sportowa S.A.    Grabica    84
2245    Effect Glass S.A.    Kielce    84
2246    P.P.H.U. Efekt sp. j. Janusz Frąckowiak i Spółka    Podzborów    84
2247    Instytut Obróbki Plastycznej    Poznań    84
2248    BILANS CONSULTING Sp. z o.o.    Warszawa    84
2249    PBSZ INWESTYCJE Sp. z o.o.    Bytom    84
2250    Maro S.J. PHU    Poznań    84
2251    Drogbud – Larix Sp. z o.o.    Olesno    84
2252    Solution Sp. z o.o.    Gdynia    84
2253    V-Dex Sp. z o.o.    Piaseczno    84
2254    Polsat Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    84
2255    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych    Zamość    84
2256    Chemiczno-Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów POLIPOL    Gdańsk    84
2257    PPH Wader – Woźniak Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    83
2258    INTER BEST – 97 Sp. z o.o.    Warszawa    83
2259    Wojskowy Instytut Medyczny    Warszawa    83
2260    Schur Flexible Poland Sp. z o.o.    Bogucin    83
2261    EUROBLACHA S.A.    Ruda Śląska    83
2262    FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe    Śmigiel    83
2263    Romdom – 3 Sp. z o.o.    Wrocław    83
2264    Asekuracja Cash Handling sp. z o.o.    Warszawa    83
2265    Carbo – Koks Sp. z o.o.    Tworóg    83
2266    Premus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo Produkcyjne Maszyn i Urządzeń Elektrycznych    Gorlice    83
2267    ATL Sp. z o.o.    Ząbki    83
2268    Task Force Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    83
2269    Fortis Centrum 50/50 Projekt sp. z o.o. sp. Komandytowa    Poznań    83
2270    Paxton House – Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    83
2271    KTB Biuro Usług Audytorskich i Rachunkowych Sp. z o.o.    Warszawa    83
2272    Modertrans Poznań Sp. z o.o.    Poznań    83
2273    Lech – Pol Dystrybucja Sp. z o.o.    Gniezno    83
2274    Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Bełchatów    83
2275    Instytut Laudator Sp. z o.o.    Warszawa    83
2276    Emilia Nowaczyk i Wspólnicy S.K.    Poznań    83
2277    Tiger Investment Sp. z o.o.    Gdańsk    83
2278    Stella Sp. z o.o.    Starogard Gdański    83
2279    Segus Sp. z o.o.    Szczecin    83
2280    Centrum Sp. z o.o.    Łódź    83
2281    Invest – Park Development Sp. z o.o.    Wałbrzych    83
2282    Remid – Plast S.J.    Częstochowa    83
2283    Libner – Trojan S.J.    Warszawa    83
2284    Spółdzielnia Inwalidów METALOWIEC    Poznań    82
2285    DK EXECUTIVE SEARCH Sp. z o.o.    Warszawa    82
2286    BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych    Łasin    82
2287    Algaz S.J.    Olsztyn    82
2288    Pol – Auto Sp. z o.o.    Gniezno    82
2289    EGL Coral Sp. z o.o.    Leszno    82
2290    Drukarnia Leyko Sp. z o.o.    Kraków    82
2291    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o.    Rudna Mała    82
2292    Przedsiębiorstwo Budowlane Puławy Sp. z o.o.    Puławy    82
2293    WAT S.J.    Szczecin    82
2294    SMS Sp. z o.o.    Radom    82
2295    BLSTREAM Sp. z o.o.    Szczecin    82
2296    Lemahieu Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    82
2297    Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Koszalin    82
2298    Aron 2 Sp. z o.o. Agencja Ochrony    Bydgoszcz    82
2299    Secespol Technology Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    82
2300    Sabo Sp. z o.o.    Kraków    82
2301    Hollywood S.J. PHU    Sierpc    82
2302    Sanha Polska Sp. z o.o.    Legnica    82
2303    Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka    Turka    82
2304    Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.    Warszawa    81
2305    NAWEC Sp. z o.o.    Białystok    81
2306    Uni – Fin Sp. z o.o.    Warszawa    81
2307    Spółdzielnia Inwalidów im. Powstańców Wlkp    Ostrów    81
2308    POLCARGO INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Szczecin    81
2309    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Łódź    81
2310    MPEC Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych    Kraków    81
2311    DIOTECH Sp. z o.o.    Dzierżoniów    81
2312    PHU EURO TED Tadeusz Kaczmarzyk    Częstochowa    81
2313    HSV Polska Sp. z o.o.    Łódź    81
2314    Pem Direct Marketing Sp. z o.o.    Poznań    81
2315    Project Sp. z o.o.    Warszawa    81
2316    Targowiska Miejskie – Sp. z o.o.    Suwałki    81
2317    Covebo Work Office Sp. z o.o.    Opole    81
2318    Sofrel Nieruchomości i Usługi sp. z o.o.    Kwidzyn    81
2319    Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębniki    Kraków    81
2320    Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk    Warszawa    81
2321    YAWAL S.A.    Herby    80
2322    WARS S.A.    Warszawa    80
2323    OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.    Włocławek    80
2324    Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o.    Warszawa    80
2325    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Puck    80
2326    LOTOS OIL S.A.    Gdańsk    80
2327    DEZAMET S.A. Zakłady Metalowe    Nowa Dęba    80
2328    Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o.    Krzeszowice    80
2329    FCPK – Bytów Sp. z o.o.    Bytów    80
2330    FLEXERGIS Sp. z o.o.    Nowy Sącz    80
2331    RETTIG HEATING Sp. z o.o.    Rybnik    80
2332    FCA Sp. z o.o.    Niepołomice    80
2333    Premium Club Sp. z o.o.    Warszawa    80
2334    Piotrowska Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowości    Łódź    80
2335    Mediaexpert Sp. z o.o.    Warszawa    80
2336    Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa    Bielawa    80
2337    Budokrusz-Serwis Sp. z o.o.    Chrzanów Duży    80
2338    Freshmind Sp. z o.o.    Warszawa    80
2339    BOMEX-BUD Sp. z o.o.    Częstochowa    80
2340    TERMIX S.J. Kozub B.    Świniarsko    80
2341    Consito Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    80
2342    Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    79
2343    AON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    79
2344    KERN-LIEBERS POLAND Sp. z o.o. Sp.Komandytowa    Myszków    79
2345    Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    79
2346    SEVITEL Sp. z o.o. Centrum Serwisu Telekomunikacji i Telemetrii    Katowice    79
2347    Sadyba 2007 Sp. z o.o.    Warszawa    79
2348    Osiedle Zielone Sp. z o.o.    Piaseczno    79
2349    ASEKURACJA Sp. z o.o.    Sopot    79
2350    Ko – Ra Sp. z o.o.    Warszawa    79
2351    Felix Lynx Sp. z o.o.    Gorzałów    79
2352    Nakielska Administracja Domów Mieszkalnych Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    79
2353    Mobi Sp. z o.o.    Kraków    79
2354    ADEO Sp. z o.o.    Kraków    79
2355    Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa    Warszawa    79
2356    Zakład Usług Miejskich Sp. z o.o.    Dębica    79
2357    Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN w Kleczewie S.A.    Kleczew    78
2358    Berendsen Textile Service Sp. z o.o.    Żukowo    78
2359    BMTI Sp. z o.o.    Pruszków    78
2360    VOGEN Sp. z o.o.    Gdynia    78
2361    Wolsztyńska Fabryka Okuć WOLMET Sp. z o.o.    Wolsztyn    78
2362    Altrad Mostostal Sp. z o.o.    Siedlce    78
2363    TARGPIAST Sp. z o.o.    Wrocław    78
2364    GGG Sp. z o.o.    Radom    78
2365    Zapolex Sp. z o.o. Toruńskie Zakł. Graficzne    Toruń    78
2366    Supermarket GALEO Sp. z o.o.    Wyszków    78
2367    Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Polkowice    78
2368    Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    78
2369    Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny    Olsztynek    78
2370    Sigarth Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    78
2371    Energoinwest Serwis Sp. z o.o.    Konin    78
2372    PPUH Filplast – Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    78
2373    Bekuplast Polska Sp. z o.o.    Słupsk    78
2374    INOX PRODUKT Sp. z o.o.    Kraków    78
2375    Mega Sport S.J.    Bielsko-Biała    78
2376    Agencja Ochrony TFK Sp. z o.o.    Częstochowa    78
2377    Form – Plastic Sp. z o.o.    Ciechocinek    78
2378    TEKON Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    78
2379    Kruszywa Polskie S.A.    Wąglikowice    78
2380    Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.    Pelplin    78
2381    Molex Polska Management Sp. z o.o.    Sulęcin    78
2382    Obac Sp. z o.o. Ośrodek Badań Atestacji I Certyfikacji     Gliwice    78
2383    TEDEX SERVICE Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    78
2384    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KRISBUT-NET Krzysztof Czyż i Ewa Kuzior S.J.    Żarki    78
2385    Agencja Rynku Energii S.A.    Warszawa    77
2386    ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Pruszków    77
2387    KOMEL Branżowy Ośrodek Badawczo Rozwojowy Maszyn Elektrycznych    Katowice    77
2388    INSTYTUT OCHRONY ŚRODOWISKA PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY    Warszawa    77
2389    Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy w Mirosławicach    Mirosławice    77
2390    OPTIMEDA Sp. z o.o.    Warszawa    77
2391    Gardocki S.A.    Warszawa    77
2392    KUŹNIA S.A. Fabryka Narzędzi    Sułkowice    77
2393    Power Engineering S.A.    Czerwonak    77
2394    ARMACELL POLAND Sp. z o.o.    Środa Śląska    77
2395    NIRO Sp. z o.o.    Lubin    77
2396    Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami DOM Sp. z o.o.    Lublin    77
2397    Grupa Konsultingowa LCEK Sp. z o.o.    Lublin    77
2398    KIE Sp. z o.o.    Niepruszewo    77
2399    ZUD Complex Sp. z o.o.    Warszawa    77
2400    Graf Sp. z o.o.    Węgrzce    77
2401    Drukarnia Multipress Sp. z o.o.    Kraków    77
2402    Standard KAY Sp. z o.o.    Kraków    77
2403    Solid Sp. z o.o.    Kraków    77
2404    Votecs Sp. z o.o.    Olesno    77
2405    Megamini Sp. z o.o.    Gdańsk    77
2406    MARCO SERVICE Sp. z o.o.    Szczecin    77
2407    ASG – PL Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    77
2408    Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    77
2409    Mid Europa Partners Sp. z o.o.    Warszawa    77
2410    Eurodom Sp. z o.o.    Oświęcim    77
2411    Moderndom Sp. z o.o.    Warszawa    77
2412    METAL SERVICE Sp. z o.o.    Kraków    77
2413    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Poltrag Sp. z o.o.    Gubin    77
2414    Invest Media Sp. z o.o.    Niepołomice    77
2415    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ENERGO-TECH Sp. z o.o.    Chodzież    77
2416    Kamex Konserwacja Obiektów Zabytkowych Pyrek W., Strumiński A., Wawrzkiewicz M., – S.J.    Podłęże    77
2417    UDS Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    77
2418    Wojskowy Instytut Łączności Im. Prof. dr hab. Janusza Groszkowskiego    Zegrze    77
2419    Bystravision Sp. z o.o.    Wrocław    77
2420    HCR Sp. z o.o.    Warszawa    76
2421    Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o.    Warszawa    76
2422    Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J.    Gostyń    76
2423    Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A.    Nowy Sącz    76
2424    OPOLGRAF S.A.    Opole    76
2425    KORPORACJA WENEDA II Sp. z o.o.    Kołobrzeg    76
2426    Korporacja Gwarecka S.A.    Bogdanka    76
2427    KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.    Poznań    76
2428    Inbud Sp. z o.o.    Bydgoszcz    76
2429    TOMTEX S.J.    Zgierz    76
2430    Schade Stal Sp. z o.o.    Turek    76
2431    ECM Partner Sp. z o.o.    Wrocław    76
2432    Inwemer Ochrona Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    76
2433    Spółdzielnia Ogrodnicza Chodakowska    Warszawa    76
2434    Viva – Druk Sp. z o.o.    Pruszków    76
2435    Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku nad Zalewem Sp. z o.o.    Liszki    76
2436    Computers & Control S.J.    Katowice    76
2437    BDB Sp. z o.o.    Suchy Las    76
2438    Ontop Polska Sp. z o.o.    Wiewiórczyn    76
2439    Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAGRODY    Zagrody    76
2440    Dombud Development Sp. z o.o.    Katowice    76
2441    ADAMÓW S.A. Kopalnia Węgla Brunatnego    Turek    75
2442    Euromoney Polska S.A.    Warszawa    75
2443    POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE PROFIT Sp. z o.o.    Warszawa    75
2444    Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A.    Warszawa    75
2445    Akwatech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej    Poznań    75
2446    PRONOS Sp. z o.o.    Sosnowiec    75
2447    FAGUMIT Sp. z o.o. Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych    Wolbrom    75
2448    Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.    Sosnowiec    75
2449    DARCO Sp. z o.o.    Pustków    75
2450    Alnor – System Wentylacji Sp. z o.o.    Warszawa    75
2451    Silliker Sp. z o.o.    Warszawa    75
2452    Wt – Polska Sp. z o.o.    Poznań    75
2453    Star – Gress Sp. z o.o.    Końskie    75
2454    PPHU Tel – Poż – System Iskra Sp. z o.o.    Poznań    75
2455    Galwa – Kor Sp. z o.o.    Płock    75
2456    Koli Sp. z o.o.    Banino    75
2457    Kancelaria Prawnicza A. Kaczorowski i Spółka Spółka Komandytowa    Warszawa    75
2458    IVS Sp. z o.o.    Dębica    75
2459    Auto Club Poznań Sp. z o.o.    Poznań    75
2460    Spółdzielania Budowlano – Mieszkaniowa Zachód    Warszawa    75
2461    CHODZIESKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.    Chodzież    75
2462    PROMAG Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE    Żelisławice    75
2463    Miejski Zarząd Mienia Komunalnego Sp. z o.o.    Brzeg    75
2464    GD Poland Investments Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    75
2465    Orunia Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    75
2466    Giełda Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    74
2467    ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A.    Bielsko-Biała    74
2468    Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.    Szczecin    74
2469    INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB    Radom    74
2470    Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka    Warszawa    74
2471    SHIM – MED Polska Sp. z o.o.    Warszawa    74
2472    Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Białystok    74
2473    SIMEX Sp. z o.o.    Andrychów    74
2474    BART – BUD Sp. z o.o.    Piaseczno    74
2475    Pallas Security Sp. z o.o. PUH    Warszawa    74
2476    PWC Polska Sp. z o.o.    Warszawa    74
2477    BENTOM S.A.    Koziegłowy    74
2478    Asterias Sp. z o.o.    Tarnów    74
2479    Plastico Sp. z o.o.    Radom    74
2480    Georyt Sp. z o.o.    Katowice    74
2481    Muzeum Zamkowe w Malborku    Malbork    74
2482    Apena – Remont Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    74
2483    Alu Pro Polska Sp. z o.o.    Opole    74
2484    Copal Sp. z o.o.    Trzcianka    74
2485    Bomn Cast 2000 Sp. z o.o.    Bydgoszcz    74
2486    Santer – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.    Poznań    74
2487    Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.    Łódź    74
2488    Przedsiębiorstwo Opa-Labor Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    74
2489    Portrubikon Sp. z o.o.    Lublin    74
2490    ELINVEST Sp. z o.o.    Warszawa    74
2491    WIJAS, TOMASZ I PAWEŁ WIJAS, S.J.    Kielce    74
2492    S.T.I. Polska Sp. z o.o.    Warszawa    74
2493    Formit Sp. z o.o.    Burgrabice    74
2494    AP Invest Polska Sp. z o.o.    Wrocław    74
2495    Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK    Chełm    74
2496    Hemag H.Guziak S.J.    Kraków    74
2497    Eksploatacja Dźwignic S.J. Czubiński, Wojtuszek    Bielsko-Biała    74
2498    MJN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    74
2499    Politex Metal Sp. z o.o.    Miłosław    74
2500    KONEX Sp. z o.o.    Łódź    73
2501    ASCOR S.A.    Warszawa    73
2502    ALLEN & OVERY, A. Pędzich Spółka Komandytowa    Warszawa    73
2503    ENERGOTECHNIKA – ENERGOROZRUCH S.A.    Gliwice    73
2504    HERBEWO City S.A.    Kraków    73
2505    Madrox S.J.    Stojadła    73
2506    Kuda Truck Parts Sp. z o.o.    Police    73
2507    ASPOL S.J.    Tłuszcz    73
2508    Biovita S.J.    Tenczynek    73
2509    Powszechna Agencja Handlowa Pah Sp. z o.o.    Tarnów    73
2510    Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdynia    73
2511    Med Plus Sp. z o.o.    Kraków    73
2512    Administracja Domów Mieszkalnych Krowodrza – 2 Sp. z o.o.    Kraków    73
2513    Rolhut Sp. z o.o. PHU    Kraków    73
2514    Frey S.J.    Piaseczno    73
2515    Altmaster Bobula Gierałtowski S.J.    Józefosław    73
2516    Willis Polska S.A.    Warszawa    72
2517    PELARGOS Sp. z o.o.    Warszawa    72
2518    Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    72
2519    AGB Nielsen Media Research Sp. z o.o.    Warszawa    72
2520    Podlaskie Laboratorium Oceny Mleka Sp. z o.o.    Białystok    72
2521    TRANSPOL Sp. z o.o.    Katowice    72
2522    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Przemyśl    72
2523    Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Ustka    72
2524    WIMAR GIERZYŃSKA S.J.    Płock    72
2525    Wokas S.A.    Łosice    72
2526    POLSLING Sp. z o.o.    Mikołów    72
2527    REMDŹWIG Sp. z o.o. Zakład Remontów Urządzeń Dźwignicowych    Tarnów    72
2528    Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o.    Warszawa    72
2529    Dott. Gallina Poland Sp. z o.o.    Tychy    72
2530    Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie    Piaseczno    72
2531    Wl Finanse Sp. z o.o.    Kraków    72
2532    TPS Sp. z o.o.    Gdańsk    72
2533    Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Polmet Mgr Inż.Henryk Kinder Zakład Pracy Chronionej    Starogard Gdański    71
2534    Instytut Metali Nieżelaznych    Gliwice    71
2535    POLTEGOR – INSTYTUT Instytut Górnictwa Odkrywkowego    Wrocław    71
2536    Technomex Sp. z o.o.    Gliwice    71
2537    Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Kraków    71
2538    Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Wrocław    71
2539    HEMPIS S.J.    Piotrków Trybunalski    71
2540    PPH ABI S.J.    Siennica    71
2541    Sołtysiński & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. Komandytowa    Warszawa    71
2542    Weil Gotshal & Manges P. Rymarz Spółka Komandytowa    Warszawa    71
2543    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Pracowników Oświatowych    Warszawa    71
2544    FPH Kres – Met Sp. z o.o.    Aleksandrów    71
2545    Noma Tools Sp. z o.o.    Wyry    71
2546    CWK Sp. z o.o.    Łódź    71
2547    Miejski Urząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.    Mielec    71
2548    Eksperci Finansowo – Księgowi Sp. z o.o.    Bydgoszcz    71
2549    American Bureau Of Shipping Poland Sp. z o.o.    Gdynia    71
2550    Quadra – Net Sp. z o.o.    Poznań    71
2551    New Business Solutions Sp. z o.o.    Warszawa    71
2552    Spółdzielnia Pracy Usług Motoryzacyjnych w Kwidzynie    Kwidzyn    71
2553    Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.    Cieszyn    71
2554    Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność    Koło    71
2555    INTERIOR SYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    70
2556    Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.    Gdańsk    70
2557    Kema Warsaw Sp. z o.o.    Warszawa    70
2558    KORONA S.A.    Wieluń    70
2559    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o.o.    Zabrze    70
2560    Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o.    Radom    70
2561    Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o.    Wrocław    70
2562    ELECTUS S.A.    Lubin    70
2563    Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka    Wieliczka    70
2564    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach    Krzeszowice    70
2565    Commercial Net Sp. z o.o.    Warszawa    70
2566    KRAWAL Krakowska Wytwórnia Lalek Sp. z o.o.    Kraków    70
2567    AMAT DRUK Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    70
2568    Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.    Poznań    70
2569    Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o.    Warszawa    70
2570    Mellon Poland Sp. z o.o.    Warszawa    70
2571    Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Chojnice    70
2572    POLINVEST Sp. z o.o.    Kraków    70
2573    Pegas Sp. z o.o.    Olkusz    70
2574    Inwen Paweł Ćwierzyński, Marek Kowalski, Marian Słowik – Spółka Jawna    Piastów    70
2575    Infrakom Sp. z o.o.    Wrocław    70
2576    Astra Bis Sp. z o.o.    Wrocław    70
2577    Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o.    Świecie    70
2578    Terytorium Sp. z o.o.    Żórawina    70
2579    Wash Serwis Dorota i Artur Szczupak S.J.    Stalowa Wola    70
2580    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Pracowników Przemysłu Cukrowniczego    Warszawa    70
2581    BRE LEASING Sp. z o.o.    Warszawa    69
2582    Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy    Gdynia    69
2583    Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski MOP 83 Sp. z o.o.    Gronowo Górne    69
2584    OTWOCK Spółdzielnia Rzemieślnicza    Otwock    69
2585    Instytut Badań Edukacyjnych    Warszawa    69
2586    Akzo Nobel Chemicals Representation and Services Sp. z o.o.    Warszawa    69
2587    Petro Mechanika S.A.    Płock    69
2588    Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gliwice    69
2589    Ewopharma Ag Sp. z o.o.    Warszawa    69
2590    Marma-Plast II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Nowa Dęba    69
2591    Reflex 2 K.Nowak S.J.    Świętochłowice    69
2592    CBP Sp. z o.o. Vat S.K.    Warszawa    69
2593    Opia – Serwis Sp. z o.o. Ośrodek Pomiarów i Automatyki    Katowice    69
2594    Chemiczna Spółdzielnia Pracy Technochemia    Grójec    69
2595    Metal – Profil Sp. z o.o.    Radom    69
2596    Waran S.J.    Trzebownisko    69
2597    Pertom Sp. z o.o. PHUP    Warszawa    69
2598    Drukarnia GS Sp. z o.o.    Kraków    69
2599    Adah Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    69
2600    Mrowiec Sp. z o.o. S.K.    Bielsko-Biała    69
2601    Zarządzanie Budownictwo Konsulting Posesor Sp. z o.o.    Warszawa    69
2602    Głuchołaskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Głuchołazy    69
2603    Mariotti & Partners Sp. z o.o.    Sulejówek    69
2604    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Ziemi Kociewskiej Sp. z o.o.    Starogard Gdański    69
2605    Studencka Spółdzielnia Pracy Techno – Service    Gdańsk    69
2606    Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szkuner I    Władysławowo    69
2607    EFEKT S.A. Korporacja Gospodarcza    Kraków    68
2608    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Dzierżoniów    68
2609    Instytut Tele- i Radiotechniczny    Warszawa    68
2610    PPU PORT RYBACKI GRYF Sp. z o.o.    Szczecin    68
2611    Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. J.    Lubartów    68
2612    DIAMENT Sp. z o.o. Poszukiwania Naftowe    Zielona Góra    68
2613    METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    68
2614    Hutniczo – Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Katowice    68
2615    Rubo – Operator Sp. z o.o.    Gdynia    68
2616    FADO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    68
2617    Pakform Sp. z o.o.    Pruszków    68
2618    Jukan Sp. z o.o.    Mikołów    68
2619    CTL Wagony Sp. z o.o.    Warszawa    68
2620    Śródmieście II Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    68
2621    Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Bydgoszcz    68
2622    Trinity Corporate Services Sp. z o.o.    Warszawa    68
2623    Aniger Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    68
2624    Thor Sp. z o.o.    Gdańsk    68
2625    Przeds. Usługowe Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    68
2626    Castim Sp. z o.o.    Warszawa    68
2627    Point 4 Art Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Kraków    68
2628    Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o.    Prószków    68
2629    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak – Bud, Raczkowski i Wspólnicy S.J.    Księżyno    68
2630    Herim S.J. Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe     Mietków    68
2631    Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    68
2632    Teatr Wielki w Łodzi    Łódź    67
2633    Metro Properties Sp. z o.o.    Warszawa    67
2634    Spółdzielnia Zodiak    Rzeszów    67
2635    NORDKALK Sp. z o.o.    Kraków    67
2636    Sp-nia Mieszkaniowa MECHANIK    Mińsk Mazowiecki    67
2637    BIBLIOTEKA NARODOWA    Warszawa    67
2638    Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A.    Tarnowskie Góry    67
2639    PPH TRANSSYSTEM S.A.    Łańcut    67
2640    Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Sanok    67
2641    CZAH S.A. PW    Katowice    67
2642    OPA – CARBO Sp. z o.o.    Bytom    67
2643    Janvest S.A.    Toruń    67
2644    PTH ZREMB Sp. z o.o.    Słupca    67
2645    MPEC Serwis Południe Sp. z o.o.    Wrocław    67
2646    Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    67
2647    Sano Marketing Sp. z o.o.    Koszalin    67
2648    Pro Duct By Business Friends Sp. z o.o.    Warszawa    67
2649    DK Investment Sp. z o.o.    Warszawa    67
2650    Centrum Handlowe Szembeka Sp. z o.o.    Warszawa    67
2651    IIYAMA POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    67
2652    Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J.    Kraków    67
2653    SBM Perspektywa    Warszawa    67
2654    MDT S.J.    Kraków    67
2655    Pamexpol S.J.    Końskie    67
2656    Pol – Gaz Sp. z o.o. Przeds. Obsługi Gazownictwa    Jarosław    67
2657    Global Audit Partner Sp. z o.o.    Warszawa    67
2658    CHESPA KLISZE Sp. z o.o.    Krapkowice    67
2659    OSM Poland Sp. z o.o.    Gdynia    67
2660    Kantor Wymiany Walut Miami Nice Piotr Hołowienko, Bogdan Zakrzewski – S.j.    Słupsk    67
2661    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Administrator Budynków Komunalnych Sp. z o.o.    Jasło    67
2662    Alhen Artszkło Sp. z o.o.    Poznań    67
2663    Zakład Poligraficzny Flexodruk-Źrebiec S.J.    Jasło    67
2664    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    67
2665    SMA – Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o.    Wrocław    67
2666    Sped-Trans Jan Błoński I Paweł Błoński S.J.    Kielce    67
2667    Specjalistyczne Centrum Pielęgnacyjno – Opiekuńcze Ewa – Med Sp. z o.o.    Oborniki Śląskie    67
2668    Spółdzielnia Mieszkaniowa Karusia w Piotrkowie Trybunalskim    Piotrków Trybunalski    67
2669    Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy    Kraków    66
2670    INSTYTUT TECHNOLOGII DREWNA    Poznań    66
2671    Commander Trust Company S.A.    Warszawa    66
2672    MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    66
2673    Bazar Poznański S.A.    Poznań    66
2674    SIARKOPOL Sp. z o.o. Zakład Transportu Kolejowego    Tarnobrzeg    66
2675    MADBEX Sp. z o.o.    Poznań    66
2676    Polplast Sp. z o.o.    Olsztyn    66
2677    Ravimed Sp. z o.o. ZPSM    Legionowo    66
2678    Muller Technik Koszalin Sp. z o.o.    Koszalin    66
2679    Danrol of Poland Sp. z o.o.    Dzierżoniów    66
2680    J. A. Gąska S.J.    Jerzmanowice    66
2681    Security Office Sp. z o.o.    Rzeszów    66
2682    Ekoplus Sp. z o.o.    Kraków    66
2683    Biuro Promocji Zagranicznej Expo Sp. z o.o.    Warszawa    66
2684    SANATORIUM WODNIK Sp. z o.o.    Świnoujście    66
2685    Nasza Wspólnota Sp. z o.o. Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami    Gdańsk    66
2686    Intercargo Inspection Sp. z o.o.    Warszawa    66
2687    Firma T.z.m. Maziarz Stanislaw, Zajac Janusz, Trzpis Andrzej S.J.    Mielec    66
2688    Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o.    Wrocław    66
2689    Strefa – Glass Sp. z o.o.    Grzybów    66
2690    Perfekt – Service Sp. z o.o. Ochrona Mienia, Osób I Doradztwo Prawne    Częstochowa    66
2691    PZL Sp. z o.o.    Warszawa    66
2692    Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdynia    66
2693    Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tarnobrzeg    65
2694    HUTNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ostrowiec Świętokrzyski    65
2695    Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO    Łódź    65
2696    ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy    Łódź    65
2697    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A.    Kraków    65
2698    Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    65
2699    Vaco Sp. z o.o.    Wrocław    65
2700    JOKER S.J.    Zabrze    65
2701    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.    Grudziądz    65
2702    ARCHIDOC S.A.    Katowice    65
2703    MEGA – ERG Sp. z o.o.    Warszawa    65
2704    POŁONINY Spółdzielnia Mieszkaniowo Lokatorsko Własnościowa    Szczawnica    65
2705    Printmax D. Kunysz, A. Szor S.J.    Warszawa    65
2706    TUV Nord Polska Sp. z o.o.    Katowice    65
2707    Serwis Utrzymywania Ruchu Sp. z o.o.    Odolanów    65
2708    Partners Sp. z o.o.    Warszawa    65
2709    Rewers – Drukarnia Sp. z o.o.    Góra Kalwaria    65
2710    H&P Worldwide Sp. z o.o.    Warszawa    65
2711    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złotnicki Sp. z o.o.    Zduńska Wola    65
2712    Inwestycje Polskie Sp. z o.o.    Warszawa    65
2713    Trimex Sp. z o.o. PPH    Rypin    65
2714    Drukarnia TPM Prokuski S.J.    Rzeszów    65
2715    D.M.T. Sp. z o.o.    Podkowa Leśna    65
2716    ADBOR BOROWIECCY S.J.    Kamyk    65
2717    Spółdzielnia Mieszkaniowa Plac Teatralny    Warszawa    65
2718    ISO System Sp. z o.o.    Poznań    65
2719    Targowisko – Zdroje Sp. z o.o.    Szczecin    65
2720    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Bogdanka    Bogdanka    65
2721    Morska Straż Pożarniczo-Ratownicza Sp. z o.o.    Gdańsk    65
2722    BALTICON SPORT Sp. z o.o.    Gdańsk    65
2723    Wspólny Blok Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    65
2724    Nad Liwą Spółdzielnia Mieszkaniowa     Kwidzyn    65
2725    Eskulap Stołeczna Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników Służby Zdrowia     Warszawa    65
2726    POL – MOT Holding S.A.    Warszawa    64
2727    ROLGAT Sp. z o.o.    Piaseczno    64
2728    SZTUKA NAŁĘCZOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    64
2729    KOŚCIERSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.    Kościerzyna    64
2730    Zamek Królewski na Wawelu    Kraków    64
2731    Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A.    Katowice    64
2732    Nadwiślańska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Tychy    64
2733    Wrocławskie Centrum Prasowe Sp. z o.o.    Wrocław    64
2734    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Jaworzno    Jaworzno    64
2735    Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o.    Dębica    64
2736    PPHU METAROL Sp. z o.o.    Lubin    64
2737    Impet Studio Sp. z o.o.    Kraków    64
2738    PTH Atest Sp. z o.o.    Poznań    64
2739    W.K. Partnerzy Sp. z o.o.    Poznań    64
2740    Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok    Kraków    64
2741    Segece Polska Sp. z o.o.    Warszawa    64
2742    Spółdzielnia Mieszkaniowa Weronika    Tychy    64
2743    Enterprise Support Sp. z o.o.    Łódź    64
2744    M.J.S. Sp. z o.o.    Warszawa    64
2745    Hk Finance & Accounting Sp. z o.o.    Gdańsk    64
2746    Womarec Sp. z o.o.    Piątek    64
2747    Gustaw Securitas System Sp. z o.o.    Szczecin    64
2748    Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.    Szczecin    64
2749    Ekro Knyż S.J.    Wolica    64
2750    Klivia Investments Sp. z o.o.    Warszawa    64
2751    Publicis Sp. z o.o.    Warszawa    63
2752    Administracja Domów Miejskich ADM Sp. z o.o.    Bydgoszcz    63
2753    Fabryka Narzędzi FANAR S.A.    Ciechanów    63
2754    Instytut Technik Innowacyjnych EMAG    Katowice    63
2755    Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN    Gdańsk    63
2756    ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.    Warszawa    63
2757    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny    Warszawa    63
2758    Sparks Polska Sp. z o.o.    Warszawa    63
2759    MEGAZEC Sp. z o.o.    Bydgoszcz    63
2760    Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Szczecin    63
2761    Wrocławski Park Technologiczny S.A.    Wrocław    63
2762    Grudzeń Las Sp. z o.o.    Grudzeń-Las    63
2763    Lubelskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lublin    63
2764    DAKMET S.J. PW    Wolanów    63
2765    Zamek Królewski – Pomnik Historii i Kultury Narodowej    Warszawa    63
2766    PPUH IMPRODEX Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    63
2767    Universal Express Administration Sp. z o.o.    Warszawa    63
2768    GRAS Savoye Polska Sp. z o.o.    Warszawa    63
2769    TABOR S.J. Zakłady Produkcyjno Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń    Dębica    63
2770    ADP Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych S.K.    Katowice    63
2771    Kas – Boks Sp. z o.o.    Kołaczkowo    63
2772    Inplast – Plus Sp. z o.o.    Poznań    63
2773    Laser4Metal Sp. z o.o.    Kraków    63
2774    Rolnicza Spółdzielnia Hanldowo – Usługowa w Bydgoszczy    Bydgoszcz    63
2775    Pmconsulting Sp. z o.o.    Wrocław    63
2776    Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa    Sopot    63
2777    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Powstańców Śląskich    Zdzieszowice    63
2778    DP Metal Processing Sp. z o.o.    Tychy    63
2779    M-S & PICO – Rusztowania Sp. z o.o.    Borowina    63
2780    ARA Komarnicki Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    63
2781    Stoczniowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ustce    Ustka    63
2782    Staco Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    62
2783    GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy    Elbląg    62
2784    METALBOX Sp. z o.o.    Olkusz    62
2785    STEKOP S.A. Zakład Pracy Chronionej    Warszawa    62
2786    WAN S.A.    Warszawa    62
2787    Zakład Doskonalenia Zawodowego – Poznań    Poznań    62
2788    Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lublin    62
2789    PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    62
2790    GRAFORM Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych    Bydgoszcz    62
2791    MATEX S.J.    Jelenia Góra    62
2792    Serwis Słupsk Sp. z o.o.    Bierkowo    62
2793    HOLDIKOM S.A.    Ostrów Wielkopolski    62
2794    WAJM Sp. z o.o. ZPRHiU    Walerianowo    62
2795    Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    62
2796    Wimar M.D. Sp. z o.o.    Poznań    62
2797    P.P. Somet S.J.    Milicz    62
2798    IQFM Sp. z o.o.    Warszawa    62
2799    Digitouch Sp. z o.o.    Suchy Las    62
2800    ZPUH Zap S.J.    Przygodzice    62
2801    Zakład Remontowo – Produkcyjny Remonaft Sp. z o.o.    Krosno    62
2802    J.S. Hamilton Mazowsze Sp. z o.o.    Maków Mazowiecki    62
2803    Zarząd Budynków w Chrzanowie Sp. z o.o.    Chrzanów    62
2804    Manhatan – Sp. z o.o.    Słupsk    62
2805    Tiger Sp. z o.o.    Gdańsk    62
2806    Krzem Sp. z o.o.    Zapolice    62
2807    Martin & Jacob Sp. z o.o.    Wrocław    62
2808    ARGE Nieruchomości Sp. z o.o.    Kraków    62
2809    Novum Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Ciechanowie    Ciechanów    62
2810    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Defro Robert Dziubeła    Ruda Strawczyńska    62
2811    Ceramika Pilch Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią sp.k.    Jasienica    61
2812    Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Pszczyna    61
2813    Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A.    Panki    61
2814    Instytut Techniki Górniczej KOMAG    Gliwice    61
2815    KOPERNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Toruń    61
2816    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Krotoszyn    61
2817    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie S.A.    Rudawa    61
2818    GIEŁDA HURTOWA S.A. Rolno – Przemysłowy Rynek Hurtowy    Legnica    61
2819    Nadwiślańska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Brzeszcze    61
2820    Sokołowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    61
2821    Eurometal S.A.    Stalowa Wola    61
2822    CENTRUM SPRZEDAŻY KOPIAREK Sp. z o.o.    Warszawa    61
2823    ABIO Sp. z o.o.    Warszawa    61
2824    Skoplast S.J.    Kaczory    61
2825    PPHU CENTRO – BUD Sp. z o.o.    Mielec    61
2826    Mar – Mat Sp. z o.o.    Jelenia Góra    61
2827    F.H.U. Play Sp. z o.o.    Gniezno    61
2828    Przeds. Usługowe Archiwum JP Sp. z o.o.    Poznań    61
2829    Austria. Info Sp. z o.o.    Warszawa    61
2830    Blitz Profit Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa    Poznań    61
2831    Altiplano Sp. z o.o.    Warszawa    61
2832    Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Mikulski Spółka Komandytowa    Warszawa    61
2833    Voestalpine Tens Sp. z o.o.    Sopot    61
2834    Katoen Natie Polska Sp. z o.o.    Warszawa    61
2835    Benders Sp. z o.o.    Święciechowa    61
2836    Real Development Group Sp. z o.o. sp.k.    Łódź    61
2837    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe GRANPOL M.Kopera,T.Rataj S.J.    Sławno    61
2838    PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa    Warszawa    61
2839    BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.    Lublin    61
2840    Sandoz Polska Sp. z o.o.    Warszawa    60
2841    Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań    Warszawa    60
2842    BE&K EUROPE Sp. z o.o.    Kwidzyn    60
2843    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    60
2844    Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Suwałki    60
2845    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych    Warszawa    60
2846    Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych    Puławy    60
2847    FEMINA S.J.    Łódź    60
2848    Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur    Puławy    60
2849    PUH Mazanek Sp. z o.o.    Dobre Miasto    60
2850    Zakład Metalowy Plast – Met    Olkusz    60
2851    Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J.    Tarnów    60
2852    Gold – Art – Polska Sp. z o.o.    Rokitki    60
2853    Sobieski Crown Sp. z o.o.    Kraków    60
2854    Alkam System Sp. z o.o.    Legnica    60
2855    Armada – Fleet Management S.A.    Katowice    60
2856    Agencja Ochrony Pewność Sp. z o.o.    Leszno    60
2857    Business Service Sp. z o.o.    Poznań    60
2858    MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ Sp. z o.o.    Poręba    60
2859    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MASTA S.DRZAZGA S.J.    Częstochowa    60
2860    Zakład Rachunkowości i Doradztwa Nest Sp. z o.o.    Wolbrom    60
2861    PROJEKTY INWESTYCYJNE KZA Sp. z o.o.    Kraków    60
2862    Śląskie Centrum Ochrony Pracy Sp. z o.o.    Czeladź    60
2863    4 RESULTS Sp. z o.o.    Warszawa    60
2864    Spółdzielnia Mieszkaniowa Żerań    Warszawa    60
2865    Spółdzielnia Mieszkaniowa Komunalnik    Chorzów    60
2866    Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Kraków    60
2867    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Ząbkowice Śląskie Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    60
2868    Taret Sp. z o.o. S.K.    Milanówek    60
2869    Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o.    Kraków    60
2870    ALFIN S.A.    Gdynia    59
2871    Instytut Nafty i Gazu    Kraków    59
2872    PERGRANSO WOLA Sp. z o.o.    Warszawa    59
2873    Spółdzielnia Mieszkaniowa W Garwolinie    Garwolin    59
2874    Instytut Archeologii i Etnologii PAN    Warszawa    59
2875    MARSH Sp. z o.o.    Warszawa    59
2876    AIP Australian Inwestmens In Poland Sp. z o.o.    Gliwice    59
2877    Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Łódź    59
2878    PG Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    59
2879    Bloomberg Poland Sp. z o.o.    Warszawa    59
2880    ICAP (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    59
2881    Energoster Sp. z o.o.    Wrocław    59
2882    Zakład Działalności Innowacyjnej Innovator Sp. z o.o.    Gliwice    59
2883    Perfect Clean Sp. z o.o.    Warszawa    59
2884    TPi Sp. z o.o.    Ostrzeszów    59
2885    AUTO – PARK POZNAŃ Sp. z o.o.    Poznań    59
2886    Apla Sp. z o.o.    Łódź    59
2887    TARG – POL Sp. z o.o.    Warszawa    59
2888    BIK BROKERS Sp. z o.o.    Gdańsk    59
2889    DTL Sp. z o.o.    Porąbka    59
2890    Przemtorf Sp. z o.o. Zakład Produkcji Torfowej    Stary Chwalim    59
2891    Dantherm Air Handling Sp. z o.o.    Warszawa    59
2892    IICS/Polska Sp. z o.o.    Warszawa    59
2893    ZACHODNIE CENTRUM KONSULTINGOWE EURO INVEST Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    59
2894    Gambit – Kontrakt Sp. z o.o.    Warszawa    59
2895    Spółdzielnia Mieszkaniowa Kamionek    Warszawa    59
2896    Dekor – Publidecor Sp. z o.o.    Dębe Wielkie    59
2897    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc w Łodzi    Łódź    59
2898    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA OSIEDLE MŁODYCH W GORLICACH    Gorlice    59
2899    G.D. II Polska Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    59
2900    Spółdzielnia Pracy Budomont    Zielona Góra    59
2901    Pluss Invest Sp. z o.o.    Wrocław    59
2902    POLKREDYT Sp. z o.o.    Kraków    59
2903    Cordia Plus S.J.    Andrychów    59
2904    Magic Play Sp. z o.o.    Kalisz    59
2905    Wapps S.J.     Chorzów    59
2906    Plus – Minus Jan Głaz i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Stryszawa    59
2907    WPP Sp. z o.o.    Warszawa    59
2908    Nadwiślańska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    59
2909    Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni    Kraków    59
2910    Spółdzielnia Mieszkaniowa CEMIDOM    Warszawa    59
2911    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pajęcznie    Pajęczno    59
2912    Działdowska Agencja Rozwoju S.A.    Działdowo    58
2913    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu    Lubań    58
2914    ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    58
2915    KWITNĄCA Sp. z o.o.    Warszawa    58
2916    Artegence Sp. z o.o.    Warszawa    58
2917    Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o.    Biała Podlaska    58
2918    Stowarzyszenie Księgowych w Polsce    Warszawa    58
2919    EKOTRADE Sp. z o.o.    Warszawa    58
2920    Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL – Mielec Sp. z o.o.    Mielec    58
2921    Wałbrzyski Rynek Hurtowy S.A.    Wałbrzych    58
2922    SOKOŁÓW – SERVICE Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    58
2923    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły    Łódź    58
2924    ATHENA SERVICE Sp. z o.o.    Poznań    58
2925    Italmetal Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    58
2926    Zakopiańskie TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.    Zakopane    58
2927    TG Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    58
2928    ERA Sp. z o.o.    Chorzów    58
2929    Toyota Logistics Services Poland Sp. z o.o.    Warszawa    58
2930    Euro – Eko – Pak S.J.    Poznań    58
2931    Cza-Ta Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    58
2932    Promont Automatyka Sp. z o.o.    Psary    58
2933    Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o.    Warszawa    58
2934    Sabic Poland Sp. z o.o.    Warszawa    58
2935    Zarząd Mienia Komunalnego w Siemiatyczach Sp. z o.o.    Siemiatycze    58
2936    M-Serwis S.J.    Poznań    58
2937    Związek Banków Polskich    Warszawa    58
2938    Szczecińskie Centrum Renowacyjne Sp. z o.o.    Szczecin    58
2939    Intercontrol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    58
2940    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna    Warszawa    58
2941    Demos Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie    Chełm    58
2942    Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    57
2943    Instytut Geodezji i Kartografii    Warszawa    57
2944    EGIS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    57
2945    DDB Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    57
2946    Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Kalisz    57
2947    Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A.    Warszawa    57
2948    Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.    Gdańsk    57
2949    Sondex Poland Sp. z o.o.    Koleczkowo    57
2950    ABC S.A.    Ciechanów    57
2951    Haco Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    57
2952    REMAK S.A. Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych    Opole    57
2953    Delma Bazalt Sp. z o.o. PPU    Strzegom    57
2954    Multimer Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    57
2955    Ośrodek Maszynowy w Strzyżowie Sp. z o.o.    Strzyżów    57
2956    DECORATUM Sp. z o.o.    Poznań    57
2957    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Turek    57
2958    STALPRODUKT – SERWIS Sp. z o.o.    Bochnia    57
2959    AIB PPM Sp. z o.o.    Warszawa    57
2960    Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ    Bydgoszcz    57
2961    Spółdzielcze Przeds. Eko – Rol w Rogowie    Rogowo    57
2962    Świat Dzieci Sp. z o.o.    Poznań    57
2963    LIBRA Sp. z o.o.    Trzebinia    57
2964    Eco Fix Sp. z o.o.    Wałbrzych    57
2965    Technology Polska Sp. z o.o.    Katowice    57
2966    Sto Jezior 2 S.J.    Ciecierzyn    57
2967    M. Mazurek i Partnerzy Prawnicza Sp. Komandytowa    Warszawa    57
2968    Paula S.J.    Zaborów    57
2969    Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Białogard    57
2970    GB Sp. J. Angelos Bogdanis, Wojciech Nowicki    Gdynia    57
2971    WMR Invest Sp. z o.o.    Warszawa    57
2972    GD & K Consulting Sp. z o.o.    Kraków    57
2973    Pierwsza Nauczycielska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    57
2974    Deierling i Ska Sp. z o.o.    Poznań    57
2975    Gravis Sp. z o.o. Rachunkowość I Podatki    Legnica    57
2976    Delta Contact Sp. z o.o.    Warszawa    57
2977    P.P.H. PORT Sp. z o.o.    Warszawa    57
2978    Jazon Sp. z o.o.    Kołobrzeg    57
2979    Spółdzielnia Mieszkaniowa W Słomnikach    Słomniki    57
2980    AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.    Kraków    57
2981    Locstar Sp. z o.o.    Szczecin    57
2982    Prime Project Sp. z o.o.    Wrocław    57
2983    GRAFICOLOR Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    57
2984    KRD R.Karolak, D.Zieliński S.J.    Bydgoszcz    57
2985    DC Sp. z o.o.    Warszawa    57
2986    Spółdzielnia Mieszkaniowa Morsbud    Szczecin    57
2987    LITPOL Sp. z o.o.    Suwałki    56
2988    Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego    Warszawa    56
2989    ROBOCOP Sp. z o.o.    Gdańsk    56
2990    Solec 22 Sp. z o.o.    Warszawa    56
2991    COOLEX S.J.    Warszawa    56
2992    Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.    Radom    56
2993    Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Słupsk    56
2994    FOLIAREX Sp. z o.o.    Słubice    56
2995    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Poznań    56
2996    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brzesku    Brzesko    56
2997    JKT – Wytwórnia Artykułów Higienicznych Sp. z o.o.    Białystok    56
2998    MTB Trzebińscy S.J.    Nakło nad Notecią    56
2999    Wiplast Sp. z o.o.    Tarnów    56
3000    Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o.    Łódź    56
3001    Energomontaż Chorzów Sp. z o.o.    Chorzów    56
3002    Auto Marketing Sp. z o.o.    Piastów    56
3003    IBM Polska Business Services Sp. z o.o.    Warszawa    56
3004    Stalbud Sp. z o.o.    Kartuzy    56
3005    Lakmar Sp. z o.o.    Stare Babice    56
3006    TMW Sp. z o.o.    Chełm    56
3007    Wizja Sp. z o.o.    Komorniki    56
3008    Zakład Doskonalenia Zawodowego    Kraków    56
3009    INRECO – EMULSJA Sp. z o.o.    Marcelin    56
3010    NIERUCHOMOŚCI CZYŻYNY Sp. z o.o.    Kraków    56
3011    Top – Sekret Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych    Płock    56
3012    Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara    Chorzów    56
3013    Eko Partnerzy Sp. z o.o.    Warszawa    56
3014    ASFALT ŚLĄSKI – WPRINŻ Sp. z o.o.    Rybnik    56
3015    International Paper Polska Sp. z o.o.     Kraków    56
3016    Migra S.J.    Trzeboszowice    56
3017    Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o.    Bydgoszcz    56
3018    Viva-Zip Sp. z o.o.    Kiełpin    56
3019    Spółdzielnia Mieszkaniowa RUDNIK    Lublin    56
3020    Stocznia Rybacka SPAWMET Sp. z o.o.    Gdańsk    56
3021    UC Financial Services Sp. z o.o.    Wrocław    56
3022    Genix Consulting Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    56
3023    Wytwórnia Okuć Meblowych Janusz Wiesiołek    Brodnica    56
3024    Spółdzielnia Mieszkaniowa Niedźwiadek    Warszawa    56
3025    Spółdzielnia Mieszkaniowa Walecznych    Lublin    56
3026    Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej    Wrocław    56
3027    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Legionowo    55
3028    Kopalnia Soli WIELICZKA S.A.    Wieliczka    55
3029    Ozorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ozorków    55
3030    MEKRO Sp. z o.o.    Świecie    55
3031    Instytut Spawalnictwa    Gliwice    55
3032    Przemysłowy Instytut Motoryzacji    Warszawa    55
3033    Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy    Puławy    55
3034    Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD    Tychy    55
3035    Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Pabianice    55
3036    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Glinojeck    55
3037    IMMO S.A.    Żyrardów    55
3038    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Kielce    55
3039    Centrum Badań Jakości Sp. z o.o.    Lubin    55
3040    INTEGRACJA Usługowa Spółdzielnia    Kłodzko    55
3041    AZ Sp. z o.o.    Skórcz    55
3042    DOM DOOR Sp. z o.o.    Szczecin    55
3043    DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA Sp. z o.o.    Legnica    55
3044    Firma TARAPATA Sp. z o.o.    Mielec    55
3045    W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o.    Warnice    55
3046    MASFALT Sp. z o.o.    Pruszków    55
3047    Refra – Stal Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    55
3048    Multico Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.    Warszawa    55
3049    Kancelaria Porad Finansowo – Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.    Katowice    55
3050    JIW Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej    Zakrzów    55
3051    Zutmar Sp. z o.o.    Łódź    55
3052    Euro Life Sp. z o.o.    Bochnia    55
3053    REM-WAR Sp. z o.o.    Stalowa Wola    55
3054    Gest – Centrum Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.    Poznań    55
3055    Zakład Automatyki i Elektroniki Automatex Sp. z o.o.    Poznań    55
3056    Siersza – Clean X Service Sp. z o.o.    Trzebinia    55
3057    Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków – Wschód Sp. z o.o.    Kraków    55
3058    ARCHICENTER – K. DOBROWOLSKI, T. MYSZKOWSKI I S – KA S.J.    Kraków    55
3059    TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO- Sp. z o.o. JURAND W SZCZYTNIE    Szczytno    55
3060    Merkury S.J. PPHU    Kraków    55
3061    Atlas Sp. z o.o.    Łódź    55
3062    MAXES Sp. z o.o.    Warszawa    55
3063    MM Properties Sp. z o.o.    Suchy Las    55
3064    Ignaczak Kacprzak Gniadek Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o.    Szczecin    55
3065    Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie    Węgrów    55
3066    Spółdzielnia Mieszkaniowa W Ropczycach    Ropczyce    55
3067    Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda    Katowice    55
3068    Karol Fuchs, Piotr Salamon S.J.    Wrocław    55
3069    Horyzon Finance & Accounting Sp. z o.o.    Warszawa    55
3070    Hochman Rozwałka Krauss Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    55
3071    Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Gdańsk    55
3072    Zachęta Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Szczecin    55
3073    Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA FAMILIA    Warszawa    55
3074    Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Pro-Agro w Krotoszynie    Krotoszyn    55
3075    A & A Firma Handlowa Arkadiusz Majsterek    Łódź    55
3076    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Strzelce Opolskie    54
3077    Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju    Warszawa    54
3078    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa STOKŁOSY    Warszawa    54
3079    RUBINKOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa    Toruń    54
3080    PROVIDENT POLSKA S.A.    Warszawa    54
3081    INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW    Warszawa    54
3082    Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Leszno    54
3083    NOWE MIASTO Spółdzielnia Mieszkaniowa    Rzeszów    54
3084    VIBA Sp. z o.o. PPU    Piastów    54
3085    DOMBET Sp. z o.o.    Warszawa    54
3086    FABA – DI Sp. z o.o.    Baboszewo    54
3087    KOMFORT – ZET Sp. z o.o.    Tarnów    54
3088    ANMART S.J.    Nowy Sącz    54
3089    GĄDÓW Sp-nia Mieszkaniowa    Wrocław    54
3090    Biuro Doradztwa Gospodarczego – IDEA Sp. z o.o.    Szczecin    54
3091    ADMIROM – 5 Sp. z o.o.    Wrocław    54
3092    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Olkusz    54
3093    Polkemic II Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Rzeszów    54
3094    Zakład Przetwórstwa Drewna S.J.    Czarnków    54
3095    Odlewnia – Rawicz Sp. z o.o.    Rawicz    54
3096    Kamet S.A.    Reńska Wieś    54
3097    Amber – Szkło Sp. z o.o.    Chorzów    54
3098    Presto Sp. z o.o.    Warszawa    54
3099    Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tychy    54
3100    Agencja Ochrony Osób i Mienia Argos Sp. z o.o.    Wolbrom    54
3101    Odra – Asfalt Sp. z o.o.    Szczecin    54
3102    NIL Sp. z o.o.    Gdańsk    54
3103    Prochimia Surfaces Sp. z o.o.    Sopot    54
3104    DRD Business Center Sp. z o.o.    Poznań    54
3105    Fun-Sport Sp. z o.o.    Jelenia Góra    54
3106    Druk Art Sp. z o.o.    Gdańsk    54
3107    Spółdzielnia Mieszkaniowa Zwycięzców    Warszawa    54
3108    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach    Suwałki    54
3109    V. Anweiler, P. Dębski, E. Szantyr i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Casus Iuris S.J.    Wrocław    54
3110    Meritum Sp. z o.o.    Kraków    54
3111    Rawsko – Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Rawa Mazowiecka    54
3112    Spółdzielnia Mieszkaniowa Finansowiec    Warszawa    54
3113    Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZECŁAW    Przecław    54
3114    Słoneczny Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa     Ostrów Mazowiecka    54
3115    INTRACO S.A.    Warszawa    53
3116    FCE Credit Polska S.A.    Warszawa    53
3117    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Grodziec Śląski Sp. z o.o.    Świętoszówka    53
3118    Spółdzielnia Mieszkaniowa SIELEC    Sosnowiec    53
3119    ZAZAMCZE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    53
3120    Kotły Żywiec S.J.    Żywiec    53
3121    Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej    Warszawa    53
3122    AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe    Rzeszów    53
3123    Miejski Zakład Budynków Sp. z o.o.    Stalowa Wola    53
3124    Wunderman Polska Sp. z o.o.    Warszawa    53
3125    Teknokor Sp. z o.o.    Katowice    53
3126    Floramedia Polska Sp. z o.o.    Skierniewice    53
3127    West Sp. z o.o.    Gortatowo    53
3128    Terma – Technologie Sp. z o.o.    Czaple    53
3129    Romwit Polska Sp. z o.o.    Luboń    53
3130    Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o.    Łódź    53
3131    Sobolewska i Wspólnicy Doradcy Prawni S.K.    Warszawa    53
3132    Aleksander Marietta Sząszor, Wiesław Sząszor S.J.    Tuchola    53
3133    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników WSK PZL – Kraków    Kraków    53
3134    Firma Audytorska Acco Sp. z o.o.    Kraków    53
3135    MARLEN INVESTMENTS Sp. z o.o.    Katowice    53
3136    Tillmann Budowa Przemysłowa Sp. z o.o.    Gostynin    53
3137    WAŁECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA WAŁCZ    Wałcz    53
3138    K. R. Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    53
3139    Chromet II Sp. z o.o.    Tychy    53
3140    SM Wilanów    Warszawa    53
3141    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Mazowsze    Ciechanów    53
3142    CFT Precyzja Sp. z o.o.    Czosnów    53
3143    Legat Kantor Wymiany Walut T.Szurmiak ,D.Kulesza S.J.    Tychy    53
3144    Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec    Rzeszów    53
3145    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bielsk Podlaski    52
3146    OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łódź    52
3147    Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP    Warszawa    52
3148    Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A.    Poznań    52
3149    CZERWONY RYNEK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łódź    52
3150    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Chojnice    52
3151    TECHTRANS S.J PPHU    Elbląg    52
3152    Podlaska Spółdzielnia Pracy JUBILAT    Białystok    52
3153    Ptak – Media S.A.    Rzgów    52
3154    BOTTONOVA Sp. z o.o.    Wrocław    52
3155    Targowiska Miejskie S.A.    Ostrów Wielkopolski    52
3156    BIURO OCHRONY RANGER Sp. z o.o.    Wrocław    52
3157    POLITA Sp. z o.o.    Szczecin    52
3158    FUNDACJA ROLNA PLON    Polkowice    52
3159    GEMAR – UMECH Sp. z o.o.    Piła    52
3160    FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o.    Leszno    52
3161    Firma Oponiarska Dębica S.A.    Dębica    52
3162    Hotele Olsztyn Sp. z o.o.    Olsztyn    52
3163    JJM Sp. z o.o.    Warszawa    52
3164    Puławska Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    52
3165    Yum Restaurants Sp. z o.o.    Warszawa    52
3166    Man Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    52
3167    Caro S.J.    Szczecin    52
3168    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Domy Spółdzielcze    Warszawa    52
3169    Alpar S.J. PPUH    Łuczynów    52
3170    GBI PARTNERS Sp. z o.o.    Warszawa    52
3171    Hades Sp. z o.o.    Świnoujście    52
3172    MMB Drives Sp. z o.o.    Gdańsk    52
3173    Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec W Tarnobrzegu    Tarnobrzeg    52
3174    PU Servgos Sp. z o.o.    Bydgoszcz    52
3175    Ciarko Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Sanok    52
3176    Intermedia Sp. z o.o.    Warszawa    52
3177    Wibromak S.J. Przedsiębiorstwo Remontowo – Produkcyjne     Kędzierzyn-Koźle    52
3178    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HETMAN Sp. z o.o.    Katowice    52
3179    Mount Blanc Sp. z o.o.    Kraków    52
3180    Modzelewskiego Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    52
3181    Dobrzynka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pabianicach    Pabianice    52
3182    Na Wzgórzu Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdynia    52
3183    Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym    Stróże    52
3184    LIM JOINT VENTURE Sp. z o.o.    Warszawa    51
3185    PPU ZIELEŃ Sp. z o.o.    Gdańsk    51
3186    Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    51
3187    Spółdzielnia Metalowo – Odlewnicza OGNIWO w Bieczu    Biecz    51
3188    Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Nowy Sącz    51
3189    PRZODOWNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tomaszów Mazowiecki    51
3190    Spółdzielnia MUSI w Krakowie    Kraków    51
3191    Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bielsko-Biała    51
3192    RUDA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    51
3193    Spółdzielnia Mieszkaniowa WARMIA    Lidzbark Warmiński    51
3194    Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kościan    51
3195    HASBRO POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    51
3196    WIEPOFAMA S.A.    Poznań    51
3197    CARBO – LEASING Sp. z o.o.    Katowice    51
3198    STOKOTA Sp. z o.o.    Elbląg    51
3199    POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    51
3200    Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o.    Międzyrzecz    51
3201    FOB – Decor Sp. z o.o.    Zawiercie    51
3202    Vistalex S.A.    Wrocław    51
3203    INSMED Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych    Rzeszów    51
3204    AUTO TIP-TOP Sp. z o.o.    Częstochowa    51
3205    CELCHEM Spółdzielnia Pracy Centralne Laboratorium Chemiczne    Warszawa    51
3206    Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    51
3207    Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video S.J.    Warszawa    51
3208    Mochtoys S.J.    Otwock    51
3209    Spółdzielnia Mieszkaniowa Platynowa 8    Warszawa    51
3210    Beyster International Sp. z o.o.    Śmiałowice    51
3211    Litar Sp. z o.o.    Opole    51
3212    Huta Szkła Artystycznego i Gospodarczego Sabina Sp. z o.o.    Rymanów    51
3213    ADK Commercial Sp. z o.o.    Warszawa    51
3214    I Żoliborska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    51
3215    Takom Sp. z o.o.    Izabelin    51
3216    KOMWAD Sp. z o.o.    Wadowice    51
3217    Zakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Suwałkach    Suwałki    51
3218    Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa     Warszawa    51
3219    Spółdzielnia Mieszkaniowa Buczyna    Bukowno    51
3220    CP RE Sp. z o.o.    Kraków    51
3221    Grunwald Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    50
3222    SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli    Inowrocław    50
3223    Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o.    Warszawa    50
3224    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu    Nowy Tomyśl    50
3225    CUPRUM Spółdzielnia Mieszkaniowa    Polkowice    50
3226    Nasza Chata Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lubin    50
3227    Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.    Warszawa    50
3228    Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o.    Kraków    50
3229    FERRUM S.A.    Katowice    50
3230    Zarmen Sp. z o.o.    Chorzów    50
3231    Spółdzielnia Mieszkaniowa Marysin Wawerski    Warszawa    50
3232    Staffpoland Sp. z o.o.    Warszawa    50
3233    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Potokiem    Warszawa    50
3234    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j.    Niedomice    50
3235    Akala – Faraone Sp. z o.o.    Goleniów    50
3236    Wit i Partner Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    50
3237    Roto – Tech Sp. z o.o.    Piaseczno    50
3238    Fakro GP Sp. z o.o.    Nowy Sącz    50
3239    PRZEDSIĘBIORSTWO KARL-BAX Sp. z o.o.    Starogard Gdański    50
3240    Kwitnąca Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    50
3241    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie    Warszawa    50
3242    Fabryka Druku Sp. z o.o.    Warszawa    50
3243    Magnetum Sp. z o.o.    Warszawa    50
3244    Dragon & Eagle Sp. z o.o.    Warszawa    50
3245    Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    50
3246    WAN 44 Sp. z o.o.    Warszawa    50
3247    Gdynia House Sp. z o.o.    Gdynia    50
3248    ROM-BUD Jędruszczak S.J.    Chełm    50
3249    Stalmech Bogumił Księżakowski    Nowa Biała    50
3250    Graham Packaging Poland Sp. z o.o.    Sulejówek    49
3251    ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    49
3252    WSPÓLNY DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa    Szczecin    49
3253    Krasnostawska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Krasnystaw    49
3254    MARECKA SM LOKATORSKO – WŁASNOŚCIOWA    Marki    49
3255    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość przy SGGW    Warszawa    49
3256    MAROLEX Sp. z o.o.    Łomianki    49
3257    DAGA Sp. z o.o.    Wrocław    49
3258    Ebbox Sp. z o.o.    Kraków    49
3259    Polska Liga Koszykówki Kobiet Sp. z o.o.    Wrocław    49
3260    MARS Sp. z o.o.    Zamość    49
3261    Duni EFF Sp. z o.o.    Poznań    49
3262    ETMAL Sp. z o.o.    Gdynia    49
3263    DEKOR MEDIA Sp. z o.o.    Warszawa    49
3264    Capicorn Sp. z o.o.    Świebodzice    49
3265    Ref – Graf Sp. z o.o.    Poznań    49
3266    TPA Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    49
3267    Stermar Sp. z o.o.    Gdynia    49
3268    Nickel Technology Park Poznań Sp. z o.o.    Suchy Las    49
3269    KN Products Polska Sp. z o.o.    Puławy    49
3270    Warsztat Remontowy Kruszwica Sp. z o.o.    Kruszwica    49
3271    TAN-BUD Sp. z o.o.    Warszawa    49
3272    Apro Investment Sp. z o.o.    Toruń    49
3273    Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    49
3274    APCE Sp. z o.o.    Kraków    49
3275    Osiedle Starówka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    49
3276    REMONTEX R.ŚLIWA, K.ŚLIWA S.J.    Siemianowice Śląskie    49
3277    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorska – Własnościowa Jubilatka    Maków Mazowiecki    49
3278    Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o.    Gdańsk    49
3279    Spółdzielnia Mieszkaniowa Świt W Drawsku Pomorskim    Drawsko Pomorskie    49
3280    Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o.    Tychy    49
3281    Spółdzielnia Mieszkaniowa DOM w Kraśniku    Kraśnik    49
3282    Borimex Sp. z o.o.    Borowa    49
3283    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o.    Lubin    49
3284    Spółdzielnia Mieszkaniowa Selfa w Szczecinie    Szczecin    49
3285    SYNTHOS S.A.    Oświęcim    48
3286    Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Szczecin    48
3287    BUDOWLANI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Radom    48
3288    Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy    Puławy    48
3289    Quartz S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    48
3290    Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.    Poznań    48
3291    AMPLICO Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    48
3292    Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Otwock    48
3293    Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    48
3294    DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kalisz    48
3295    Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW    Wodzisław Śląski    48
3296    Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką    Warszawa    48
3297    PROMET SERVICE Sp. z o.o.    Elbląg    48
3298    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Narie w Morągu    Morąg    48
3299    Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec    Gdynia    48
3300    Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Suwałkach    Suwałki    48
3301    VICTORIA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    48
3302    Hologram Industries Polska Sp. z o.o.    Wrocław    48
3303    Agencja Ochrony Strażnik Serwis Sp. z o.o.    Lublin    48
3304    Sp-nia Mieszkaniowa OSTROBRAMSKA    Warszawa    48
3305    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Trzebnicy    Trzebnica    48
3306    Optosoft Sp. z o.o.    Wrocław    48
3307    Zakład Wyrobów Galanteryjnych Sp. z o.o.    Lubaczów    48
3308    ZAKŁAD METALOWY TOMABO DEREŻYŃSCY, S.J.    Gorzów Wielkopolski    48
3309    Agencja Ochrony SZABEL Sp. z o.o.    Koszalin    48
3310    WARPLAST Sp. z o.o.    Legionowo    48
3311    NSR Sp. z o.o.    Warszawa    48
3312    Rondo Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa    Warszawa    48
3313    I. Smith, K. Czarnecka Żochowska, M. Ignatowicz, T. Barańczyk, J. Fiszer Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa    Warszawa    48
3314    Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego ŁUCZNIK w Radomiu    Radom    48
3315    Inter-Dagnex Sp. z o.o. PPHU    Czechowice-Dziedzice    48
3316    Car Technology Sp. z o.o.    Kraków    48
3317    Spółdzielnia Mieszkaniowa Kopernik    Warszawa    48
3318    Kancelaria Biegłych Rewidentów Choszczno Sp. z o.o.    Choszczno    48
3319    Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    48
3320    Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego    Poznań    48
3321    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Siemiatyczach    Siemiatycze    48
3322    Omnicom Media Group Sp. z o.o.    Warszawa    47
3323    Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Końskie    47
3324    JUTRZENKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    47
3325    Róźany Potok Uniwersytecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    47
3326    PPD POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    47
3327    Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Konin    47
3328    DOLINKI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorzów Wielkopolski    47
3329    Zespół Ekspertów Finansowych i Rachunkowości Zefir – HIX Sp. z o.o.    Rzeszów    47
3330    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wromostal” Sp. z o.o.    Wrocław    47
3331    AGTOS POLSKA Sp. z o.o.    Konin    47
3332    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowem N/W    Nowe    47
3333    Vitroszlif Sp. z o.o.    Częstochowa    47
3334    HHP Sp. z o.o.    Warszawa    47
3335    Spółdzielnia Mieszkaniowa – Własnościowa Jedność    Warszawa    47
3336    Promexim Invest Sp. z o.o.    Warszawa    47
3337    Warmińsko- Mazurska Spółdzielnia Inwalidów    Olsztyn    47
3338    Spółdzielnia Mieszkaniowa MAŁOPOLSKA w Gorlicach    Gorlice    47
3339    Ligum Pol Sp. z o.o.    Głogów    47
3340    Chełmskie Centrum Kominiarstwa Sp. z o.o.    Chełm    47
3341    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o.    Gdynia    47
3342    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE CENTRUM OWCZAREK S.J.    Zduńska Wola    47
3343    Spółdzielnia Mieszkaniowa Fenix    Dąbrowa Górnicza    47
3344    Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Ziemowit w Ciechanowie    Ciechanów    47
3345    Agencja Ochrona Mienia I Osób Sp. z o.o.     Wierzbna    47
3346    Trusiewicz Siwko Kancelaria Prawna Radców Prawnych Spółka Partnerska    Warszawa    47
3347    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pionierska    Ustrzyki Dolne    47
3348    Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. z o.o.    Radomsko    47
3349    Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J.    Czyste    47
3350    Spółdzielnia Kominiarz    Olsztyn    47
3351    Na Szańcach Spółdzielnia Mieszkaniowa     Wrocław    47
3352    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie    Lublin    47
3353    Skarszewianka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa     Skarszewy    47
3354    Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.    Gliwice    46
3355    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    46
3356    Spółdzielnia SNB w Białymstoku    Białystok    46
3357    JASKÓŁKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tarnów    46
3358    NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Ostrów Mazowiecka    46
3359    OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    46
3360    POL – ASSISTANCE Sp. z o.o.    Warszawa    46
3361    Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Tarnów    46
3362    STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna    Starachowice    46
3363    Securus Finanse Sp. z o.o.    Kalisz    46
3364    Orlen Laboratorium Sp. z o.o.    Płock    46
3365    Altest Sp. z o.o.    Lublin    46
3366    Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o.    Warszawa    46
3367    TEN Sp. z o.o.    Poznań    46
3368    Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani    Leszno    46
3369    Studio Borowski Sp. z o.o.    Tomaszów Bolesławiecki    46
3370    Kuczek Maruta i Wspólnicy S.J. Kancelaria Radców Prawnych    Kraków    46
3371    Martis Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    46
3372    Euro Dom Sp. z o.o.    Łódź    46
3373    Ecorys Polska Sp. z o.o.    Warszawa    46
3374    Serwis Kraków Sp. z o.o.    Kraków    46
3375    Moto – Akcesoria S.J.    Kraków    46
3376    BE-HA-PE Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych    Katowice    46
3377    PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J.    Oświęcim    46
3378    Artim – Invest Sp. z o.o.    Opole    46
3379    Net Marine – Marine Power Service Sp. z o.o.    Szczecin    46
3380    Hol – Games Sp. z o.o.    Łódź    46
3381    Trzemeszeńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Trzemesznie    Trzemeszno    46
3382    Dubiński, Fabrycki, Jeleński i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    46
3383    Zabi Sp. z o.o.    Czaniec    46
3384    Spółdzielnia Mieszkaniowa FENIX    Warszawa    46
3385    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nadzieja w Tarnowie    Tarnów    46
3386    Spółdzielnia Mieszkaniowa Adwokatów    Warszawa    46
3387    Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Stoku    Kielce    46
3388    Casinos Poland Sp. z o.o.    Warszawa    45
3389    Triton Development S.A.    Warszawa    45
3390    PIPELIFE POLSKA S.A.    Karlikowo    45
3391    Instytut Energetyki    Warszawa    45
3392    Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne    Bydgoszcz    45
3393    Cegielnie Bydgoskie S.A.    Warszawa    45
3394    ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łódź    45
3395    LARKIS Sp. z o.o.    Dobczyce    45
3396    Siemens Finance Sp. z o.o.    Warszawa    45
3397    Instytut Chemii Bioorganicznej PAN    Poznań    45
3398    Górka Cement Sp. z o.o.    Trzebinia    45
3399    EFEKT SYSTEM S.A.    Kamienna Góra    45
3400    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    45
3401    Colorplast Sp. z o.o.    Jelenia Góra    45
3402    Zakład Produkcji Konstrukcji Mostostal Ropczyce z o.o.    Ropczyce    45
3403    KOMET Sp. z o.o.    Runowo    45
3404    SIL-BIKE Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o.    Czarnożyły    45
3405    Mazury PTTK Sp. z o.o.    Olsztyn    45
3406    HACON Sp. z o.o.    Barlinek    45
3407    Alfa – Druk FPH Sp. z o.o.    Sierpc    45
3408    Emzet S.J. PPH    Przeźmierowo    45
3409    Jan Wierzchoń & Partnerzy S.J. Biuro Patentów i Znaków Towarowych    Warszawa    45
3410    Zambet Odrzykoń Franciszek Pelczar, Stanisław Pelczar Sp. J.    Odrzykoń    45
3411    Zakład Usług Komunalnych-Twaróg Sp. z o.o.    Tworóg    45
3412    MBS Plus Sp. z o.o.    Sady    45
3413    Pajo Plus Sp. z o.o.    Luboń    45
3414    Ekohut-2 Sp. z o.o.    Siedlce    45
3415    Firma Guzik Sp. z o.o.    Sosnowiec    45
3416    World Trade Center – Gdynia – Expo Wschodnioeuropejskie Centrum Handlu Sp. z o.o.    Gdynia    45
3417    Ewa Strękowski S.J. PPHU    Wygoda    45
3418    KANCELARIA BIEGŁYCH REWIDENTÓW K.B.R. Sp. z o.o.    Poznań    45
3419    Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Kraków    45
3420    Biuro Rachunkowe Ires Sp. z o.o.    Gdańsk    45
3421    Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego    Warszawa    45
3422    Parkowa Spółdzielnia Mieszkaniowa     Ostrołęka    45
3423    Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa w Warszawie    Warszawa    45
3424    Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka    Kraków    45
3425    AIB S.J.    Knurów    44
3426    Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wieluń    44
3427    Nowa Technika Sp. z o.o.    Łomianki    44
3428    Instytut Techniki Budowlanej    Warszawa    44
3429    IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A.    Janki    44
3430    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wadowice    44
3431    Techmadex S.A.    Warszawa    44
3432    UGOREK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    44
3433    Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe WIBREM Sp. z o.o.    Wrocław    44
3434    CRH ŻAGIEL Sp. z o.o.    Lublin    44
3435    Spółdzielnia Mieszkaniowa Jagiellonka    Sosnowiec    44
3436    TAK – REM Sp. z o.o.    Gdańsk    44
3437    Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Władysława Orkana w Mszanie Dolnej    Mszana Dolna    44
3438    WARSEN Spółdzielnia Pracowników Niewidomych w Warszawie    Warszawa    44
3439    EBE-LIDIA MAZUR I S-KA PRZEDSIĘBIORSTWO POLIGRAFICZNE S.J.    Konstancin-Jeziorna    44
3440    Takeda Polska Sp. z o.o.    Warszawa    44
3441    Budmar Sp. z o.o.    Koszalin    44
3442    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznaniak    Poznań    44
3443    Platige Image S.A.    Warszawa    44
3444    Spółdzielnia Rzemieślnicza Sulejówek    Sulejówek    44
3445    Justyna Huta Szkła S.J.    Sanok    44
3446    PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA    Lublin    44
3447    Spółdzielnia Mieszkaniowa Razem    Łaziska Górne    44
3448    GALVO S.A.    Łódź    44
3449    Zakład Opieki Zdrowotnej Baltimed Sp. z o.o.    Gdańsk    44
3450    DP & SL Sp. z o.o.    Gdańsk    44
3451    Lewiatan Zachód Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    44
3452    Barbor Sp. z o.o.    Skowarcz    44
3453    Technologia I Styl Sp. z o.o.    Wrocław    44
3454    Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o.    Wrocław    44
3455    Miroja S.J.    Świecie    44
3456    Dom Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy    Bydgoszcz    44
3457    Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy    Bydgoszcz    44
3458    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu    Wągrowiec    44
3459    Metalowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa     Czarna Białostocka    44
3460    Przystań Młodzieżowa Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa     Legnica    44
3461    Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin    Wrocław    43
3462    Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łódź    43
3463    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego    Piotrków Trybunalski    43
3464    Przedsiębiorstwo Usługowe UTECH Sp. z o.o.    Poznań    43
3465    Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sandomierz    43
3466    EGB INVESTMENTS S.A.    Bydgoszcz    43
3467    ERNST & YOUNG Sp. z o.o.    Warszawa    43
3468    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowoczesna    Racibórz    43
3469    IMS Informatiom Medical Statistics Poland Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    43
3470    Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A.    Warszawa    43
3471    Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu    Poznań    43
3472    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Sierpc    43
3473    Rybnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Rybnik    43
3474    Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczęśliwice    Warszawa    43
3475    SANTOCHEMIA Spółdzielnia Pracy Zakłady Przemysłu Gumowego    Dębe Wielkie    43
3476    EBS S.A.    Warszawa    43
3477    Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii im. gen. K. Kaczkowskiego    Warszawa    43
3478    Europejski Fundusz Leasingowy S.A.    Wrocław    43
3479    Kopalnia Węgla Kamiennego Kazimierz – Juliusz Sp. z o.o.    Sosnowiec    43
3480    PETRO REMONT Sp. z o.o.    Płock    43
3481    MDM S.A.    Cieszyn    43
3482    Siltech Sp. z o.o. Zakład Górniczy    Zabrze    43
3483    Stanisława i Andrzej Tomczak Timex Sp. J.    Szczecinek    43
3484    PPH ABET Sp. z o.o.    Wrocław    43
3485    VICOTEL Sp. z o.o. PHU    Wałbrzych    43
3486    O.W.S. Spółdzielnia Produkcyjno – Handlowa Elementów Zabezpieczających    Kraków    43
3487    Kancelaria Rachunkowa Brzykcy i Wspólnicy Sp. z o.o.    Inowrocław    43
3488    Stekop Ochrona Sp. z o.o.    Porosły-Kolonia    43
3489    Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Dla Młodych    Kraków    43
3490    Megam Sp. z o.o. PUP    Gdańsk    43
3491    M-TRADE Sp. z o.o.    Warszawa    43
3492    Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Patronat-3 W Piasecznie    Piaseczno    43
3493    T.W.CO. Sp. z o.o. S.K.    Kraków    43
3494    Zbiko Konstrukcje – Serwis Sp. z o.o.    Gdańsk    43
3495    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Niepruszewie    Niepruszewo    43
3496    WENTA-BOX M.G. Marciniak S.J.    Tuszyn    43
3497    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Busku-Zdroju    Busko-Zdrój    43
3498    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lesko    43
3499    Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska    Warszawa    43
3500    Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A.    Warszawa    42
3501    MORATEX Instytut Technologii Bezpieczeństwa    Łódź    42
3502    ALBUD S.J.    Wołomin    42
3503    Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A.    Warszawa    42
3504    Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Mielec    42
3505    HUTNIK Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Częstochowa    42
3506    Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łowicz    42
3507    Krośnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Krosno    42
3508    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa ODRA    Oława    42
3509    Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gostyń    42
3510    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PIONIER w Kutnie    Kutno    42
3511    NOWOTARSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA    Nowy Targ    42
3512    Żyrardowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Żyrardów    42
3513    Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.    Pruszków    42
3514    Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła    Nowy Sącz    42
3515    SIGNA Sp-nia Inwalidów Głuchych    Choroszcz    42
3516    Gdyńska Sp-nia Mieszkaniowa    Gdynia    42
3517    ZŁOTE ŁANY Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bielsko-Biała    42
3518    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bielawa    42
3519    Kopalnie Surowców Skalnych Sp. z o.o.    Świerki    42
3520    JAS – MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jastrzębie-Zdrój    42
3521    C+N Polska Sp. z o.o.    Mielec    42
3522    Przedsiębiorstwo Targowiska Miejskie Sp. z o.o.    Chełm    42
3523    Producent Narzędzi JUCO Sp. z o.o.    Sułkowice    42
3524    TARKON Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    42
3525    PPU Torkonstal Sp. z o.o.    Prudnik    42
3526    Zower Sp. z o.o.    Czerwionka-Leszczyny    42
3527    Cerplast Sp. z o.o.    Ropczyce    42
3528    Eurowell Sp. z o.o.    Gorlice    42
3529    Eltrans S.J.    Chorzów    42
3530    GREEN STUDIO Sp. z o.o.    Warszawa    42
3531    Jamech Sp. z o.o.    Kutno    42
3532    Victor Investments Sp. z o.o.    Warszawa    42
3533    Sopockie Towarzystwo Doradcze Sp. z o.o.    Sopot    42
3534    PU Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski    Szczecin    42
3535    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wspólna Praca    Katowice    42
3536    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa    Białobrzegi    42
3537    Spółdzielnia Mieszkaniowa Postęp W Złocieńcu    Złocieniec    42
3538    Rach – Met Sp. z o.o.    Świętochłowice    42
3539    Kontex Sp. z o.o.    Ziębice    42
3540    Orlen Księgowość Sp. z o.o.    Płock    42
3541    BG INVESTO Sp. z o.o.    Starogard Gdański    42
3542    Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom    Góra    42
3543    Nowa Spółdzielnia Mieszkaniowa     Słupsk    42
3544    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa    Grajewo    41
3545    MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie    Warszawa    41
3546    BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    41
3547    ZRE Gdańsk S.A.    Gdańsk    41
3548    Zakład Produkcyjno Remontowy Energetyki JEDLICZE Sp. z o.o.    Jedlicze    41
3549    MISTRZEJOWICE – PÓŁNOC Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    41
3550    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Tczew    41
3551    BESTCON Sp. z o.o. PPBH    Warszawa    41
3552    SPÓŁDZIELCA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    41
3553    TIMORO Sp. z o.o.    Gdynia    41
3554    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mszczonowie    Mszczonów    41
3555    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82    Warszawa    41
3556    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Bełchatów    41
3557    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Oborniki    41
3558    Centrum Kapitałowe S.A.    Tarnów    41
3559    BERLINERLUFT Sp. z o.o.    Koszalin    41
3560    KOZANÓW IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Wrocław    41
3561    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów    Kraków    41
3562    Targowisko Hurtowe W Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    41
3563    Protea Sp. z o.o.    Gdańsk    41
3564    RABUGINO Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    41
3565    Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek    Kielce    41
3566    Brzezińska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Brzeziny    41
3567    Widora Sp. z o.o.    Łódź    41
3568    Tygro S.J.    Ceków    41
3569    ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU    Ostrów Wielkopolski    41
3570    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Stolica    Warszawa    41
3571    Agencja Reklamowa Opus – B S.J.    Kraków    41
3572    Rolnicza Spółdzielnia Usługowo-Wytwórcza w Łabowej    Łabowa    41
3573    KMW Facility Management Sp. z o.o.    Bydgoszcz    41
3574    AG Serwis Sp. z o.o.    Mielec    41
3575    PKP Cargo Wagon Sp. z o.o.    Toruń    41
3576    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA GERSONA    Kraków    41
3577    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Żoliborz    Warszawa    41
3578    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzciance    Trzcianka    41
3579    Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Osiedle Kabaty    Warszawa    41
3580    Promet S.J. PPUH    Bestwina    41
3581    ALU – STAL Sp. z o.o.    Kraków    41
3582    GM Dom Sp. z o.o.    Toruń    41
3583    Tyco Thermal Controls Polska Sp. z o.o.    Warszawa    41
3584    Optykon Sp. z o.o.    Tczew    41
3585    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski    Warszawa    41
3586    Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska    Kraków    41
3587    Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn I Urządzeń Budowlanych Budropol S.J.i    Czeladź    41
3588    Dom Reklamowo – Inwestycyjny Sp. z o.o.    Warszawa    41
3589    Beta Pack Sp. z o.o.    Małkowo    41
3590    AD Casum Spółka Komandytowa    Warszawa    41
3591    Poniatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poniatowa    41
3592    Oświata-Ochota Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    41
3593    Wojnar, Gajek i Wspólnicy. Adwokaci sp.p.    Warszawa    41
3594    Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    41
3595    Spółdzielnia Mieszkaniowa Chemik    Police    41
3596    Kujawy Spółdzielnia Mieszkaniowa    Barcin    41
3597    Spółdzielnia Mieszkaniowa Telbud we Wrocławiu    Wrocław    41
3598    Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łomża    40
3599    KZWM Ogniochron S.A.    Andrychów    40
3600    Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN    Słupsk    40
3601    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego    Koziegłowy    40
3602    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Śrem    40
3603    Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bytom    40
3604    Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A.    Warszawa    40
3605    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tomaszów Lubelski    40
3606    Marlew Sp. z o.o.    Warszawa    40
3607    Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.    Warszawa    40
3608    Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    40
3609    BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych    Smardzewice    40
3610    XL – TAPE International Sp. z o.o.    Kielce    40
3611    Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAGÓRZE     Sosnowiec    40
3612    IBM BTO BUSINESS CONSULTING SERVICES Sp. z o.o.    Kraków    40
3613    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami    Wrocław    40
3614    Instytut Przemysłu Skórzanego    Łódź    40
3615    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa WANACJA    Starachowice    40
3616    Uniflora Sp. z o.o.    Częstochowa    40
3617    Droimpex Pro 99 Sp. z o.o.    Warszawa    40
3618    Wytwórnia Armatury Sp. z o.o.    Zgierz    40
3619    Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J.    Kobierzyce    40
3620    Przeds. Usługowe El-Rem Sp. z o.o.    Brzeszcze    40
3621    Energomasz Sp. z o.o.    Gdańsk    40
3622    Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych J.K. Gestia Sp. z o.o.    Gdańsk    40
3623    ORPLAST S.J.    Sopot    40
3624    Quattro Sp. z o.o.    Białystok    40
3625    AKADEMIA ROZWOJU SYSTEMÓW SIECIOWYCH Sp. z o.o.    Warszawa    40
3626    Polska Akademia Jakości Cert Sp. z o.o.    Katowice    40
3627    L2 – Language Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    40
3628    Kancelaria Prawna Twarowski I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    40
3629    Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna     Gdynia    40
3630    Centrum Finansowo Księgowe Ekkom Sp. z o.o.    Wrocław    40
3631    ENA Sp. z o.o.    Warszawa    40
3632    Stella Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa     Tychy    40
3633    Bytowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bytów    40
3634    BOMAR S.A.    Mysłowice    40
3635    Energoprem Spółdzielnia Mieszkaniowa     Wrocław    40
3636    Medyk Spółdzielnia Mieszkaniowa     Lublin    40
3637    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Prudnik    40
3638    Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA PRACA    Częstochowa    39
3639    Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bełchatów    39
3640    Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Toruń    39
3641    Secura B.C. Sp. z o.o.    Warszawa    39
3642    POWEN S.A.    Zabrze    39
3643    Vitroterm – Murów S.A.    Murów    39
3644    GORGIEL Zakład Produkcji MateriaŁów Instalacyjnych    Wolsztyn    39
3645    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Padarewskiego    Katowice    39
3646    Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego ROMA w Ostrołęce    Ostrołęka    39
3647    Spółdzielnia Mieszkaniowa Chemik    Wrocław    39
3648    PW Import – Export Broset Sp. z o.o.    Wałcz    39
3649    Baildon Przeróbka Plastyczna na Zimno – Baildon Sp. z o.o.    Katowice    39
3650    Segla S.J.    Osiek Mały    39
3651    H. NIEMEYER-POLSERW Sp. z o.o.    Krapkowice    39
3652    L+O International Insurance – Broker Sp. z o.o.    Radom    39
3653    Jurgen Dieckmann Sp. z o.o.    Pruszków    39
3654    Florkowska Makowska Konarski Sp. z o.o.    Kraków    39
3655    Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J.    Radom    39
3656    Hiross Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Klimatyzacyjnych z Serwisem    Katowice    39
3657    PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdańsk    39
3658    Zakład Elektromechaniczny Erhem S.J.    Dębica    39
3659    Przedsiębiorstwo Przerobu Stopów Metali Nieżelaznych Sp. z o.o.    Wrocław    39
3660    Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o.    Warszawa    39
3661    Zakład Gospodrki Komunalnej I Mieszkaniowej W Malborku Sp. z o.o.    Malbork    39
3662    Drogowiec-Kabaty Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    39
3663    Spółdzielnia Mieszkaniowa Im . Jana III Sobieskiego    Wrocław    39
3664    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Skarżysko-Kamienna    38
3665    FILAR DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Warszawa    38
3666    PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    38
3667    Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Knurów    38
3668    Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kielce    38
3669    RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    38
3670    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa ZAMEK    Ciechanów    38
3671    ZAWIERCIE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zawiercie    38
3672    Spółdzielnia Mieszkaniowa DOMATOR    Kielce    38
3673    SAS Zakład Metalowo – Kotlarski    Owczary    38
3674    O-I Produkcja Polska S.A.    Jarosław    38
3675    Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A.    Boguchwała    38
3676    SPYRA PRIMO POLAND Sp. z o.o.    Mikołów    38
3677    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej I Mieszkaniowej W Jarosławiu Sp. z o.o.    Jarosław    38
3678    Italian Hause Sp. z o.o.    Lublin    38
3679    PRO – LAB Sp. z o.o. PPHU    Włocławek    38
3680    Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o.    Płock    38
3681    Rafin Sp. z o.o.    Wrocław    38
3682    Przedsiębiorstwo Consultingowo-Usługowe Storno Sp. z o.o.    Poznań    38
3683    Logmaster Sp. z o.o. sp.k.    Radzymin    38
3684    KOMUNALNI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    38
3685    ISO Sp. z o.o.    Kolbudy    38
3686    Kossacki Pack Sp. z o.o. Zakład Poligraficzny    Marki    38
3687    Starglass PPHU Ltd Sp. z o.o.    Ostrołęka    38
3688    Kompresjan S.J.    Perzów    38
3689    Kancelaria Adwokacka Sp. K.    Warszawa    38
3690    DREWBET- S.J. ELŻBIETA I DARIUSZ ROGACZEWSCY, JOLANTA I ZBIGNIEW GRZYBOWIE    Lipie    38
3691    Legal Sp. z o.o. PPHU    Wola    38
3692    Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel    Ożarów Mazowiecki    38
3693    Buk S.J. Biuro Usług Księgowych    Warszawa    38
3694    Przedsiębiorstwo Usług Ochrony AD Sp. z o.o.    Malbork    38
3695    Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Jedność    Krosno    38
3696    Servisco Przesylki Ekspresowe Sp. z o.o.    Choroszcz    38
3697    Zakład Produkcyjno – Usługowy Rombex Sp. z o.o.    Gdańsk    38
3698    Spółdzielnia Mieszkaniowa Felin    Lublin    38
3699    Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik w Będzinie    Będzin    38
3700    PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    38
3701    Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Białogard    38
3702    Lutz Polska Sp. z o.o.    Domaszkowice    38
3703    Spółdzielnia Mieszkaniowa Westalka    Nakło nad Notecią    38
3704    EC Siekierki Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    38
3705    Młodość Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chojnowie    Chojnów    38
3706    Spółdzielnia Mieszkaniowa ZGODA    Dobre    38
3707    Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ostrołęka    37
3708    Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej CLOR    Warszawa    37
3709    Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Kielce    37
3710    POL Supply Sp. z o.o.    Gdynia    37
3711    Form – Plast S.A.    Bydgoszcz    37
3712    Olkuska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Olkusz    37
3713    Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Pile    Piła    37
3714    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kole    Koło    37
3715    Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tarnów    37
3716    Bialska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZGODA    Biała Podlaska    37
3717    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa MOTOR    Lublin    37
3718    CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta Spółka Komandytowa    Warszawa    37
3719    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Witolda Kasperskiego    Kraków    37
3720    PETRO MARKETING Sp. z o.o.    Nadarzyn    37
3721    Dun & Bradstreet Poland Sp. z o.o.    Warszawa    37
3722    Heitman Financial Sp. z o.o.    Warszawa    37
3723    T.G.M. S.A.    Tarnowskie Góry    37
3724    ZRĄB Sp. z o.o. PPHU    Zakliczyn    37
3725    CONVEX – GLASS Sp. z o.o.    Łukowa    37
3726    Corrstop Sp. z o.o.    Kamionki    37
3727    BONER Sp. z o.o.    Białystok    37
3728    FAMIX Sp. z o.o.    Warszawa    37
3729    CARBONEX Sp. z o.o.    Katowice    37
3730    TOM – MARG Sp. z o.o.    Kraków    37
3731    Spółdzielnia Mieszkaniowa Beskid    Sucha Beskidzka    37
3732    W & B Metal – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    37
3733    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Kielce    37
3734    Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J.    Kościan    37
3735    Polskie Szyby Termoizolacyjne Sp. z o.o.    Ostrołęka    37
3736    Euro RSCG Sensors Sp. z o.o.    Warszawa    37
3737    Cermax S.J.    Radom    37
3738    Wytwórnia Pianek Poliuretanowych Sp. z o.o.    Bydgoszcz    37
3739    Gastoklima Sp. z o.o. PUP    Gdańsk    37
3740    Hesal Sp. z o.o.    Kraków    37
3741    UNITRADE Sp. z o.o.    Gdańsk    37
3742    Polonia Sp. z o.o.    Katowice    37
3743    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH    Ząbkowice Śląskie    37
3744    MIGAPOL Sp. z o.o.    Wałbrzych    37
3745    Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J.    Piotrków Trybunalski    37
3746    Spółdzielnia Mieszkaniowa Doły-Marysińska    Łódź    37
3747    Spółdzielnia Mieszkaniowa Wąwozowa    Warszawa    37
3748    Spółdzielnia Mieszkaniowa Bałtyk W Darłowie    Darłowo    37
3749    Spółdzielnia Mieszkaniowa W Dębicy    Dębica    37
3750    Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Warszawa    37
3751    Pago Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    37
3752    Kantor Wymiany Walut W. Bigda, J. Banaś S.J.    Lubań    37
3753    Optimum Sp. z o.o.    Wałbrzych    37
3754    MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.    Warszawa    37
3755    Spółdzielnia Mieszkaniowa Agat w Złotoryi    Złotoryja    37
3756    Pomoc Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kraśniku    Kraśnik    37
3757    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sokółce    Sokółka    37
3758    PPH LIMAK Wojciech Mrocheń    Częstochowa    37
3759    Gwarek – Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tarnowskie Góry    36
3760    OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    36
3761    Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o.    Płock    36
3762    Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA    Warszawa    36
3763    Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY    Warszawa    36
3764    Metalowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    36
3765    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. A. Mickiewicza w Białymstoku    Białystok    36
3766    Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łask    36
3767    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Piekary Śląskie    36
3768    Spółdzielnia Mieszkaniowa OŚWIECENIA    Kraków    36
3769    ZORZA Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa    Myślenice    36
3770    Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Częstochowa    36
3771    WIELKOPOLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    36
3772    Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom    Koszalin    36
3773    POMEZANIA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kwidzyn    36
3774    Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA    Jelenia Góra    36
3775    Mazars Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    36
3776    EUROFOAM Polska Sp. z o.o.    Zgierz    36
3777    LHOIST BUKOWA Sp. z o.o.    Bukowa    36
3778    TARGPOL S.A.    Płock    36
3779    DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne    Wrocław    36
3780    Budynki Rozproszone Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    36
3781    Restol – Servis Sp. z o.o.    Bratkowice    36
3782    Międzyosiedlowa Spółdzielnia Mieszkaniowa MSM    Lublin    36
3783    Intek Sp. z o.o.    Lubawa    36
3784    Budkrusz Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    36
3785    Spółdzielnia Inwalidów Start    Leszno    36
3786    Introzap Sp. z o.o.    Tychy    36
3787    C.M.C. S.J.    Radomsko    36
3788    Złoty Stok Tworzywa S.A.    Złoty Stok    36
3789    Dejnak, Puk S.J.    Piła    36
3790    Wiśniewski & Kłapsa Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna    Wrocław    36
3791    Delta S.J.    Kolbuszowa    36
3792    Przełom Górski i S-ka S.J.    Nowy Sącz    36
3793    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ełku    Ełk    36
3794    KONSTRUKCJE Sp. z o.o.    Wrocław    36
3795    DOMINA Sp. z o.o. – BIURO RACHUNKOWE    Słubice    36
3796    Sigma Bags S.J.    Koło    36
3797    Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle W Świdwinie    Świdwin    36
3798    Związek Nauczycielstwa Polskiego    Warszawa    36
3799    Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze    Legnica    36
3800    Przedsiębiorstwo Eko-Bud Sp. z o.o.    Żory    36
3801    Grupa KK Kochanowski. S.J.    Radom    36
3802    Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski    Warszawa    36
3803    Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakowiak    Kraków    36
3804    Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    35
3805    Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej BLACHOWNIA    Kędzierzyn-Koźle    35
3806    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOOLFAS Sp. z o.o.    Poznań    35
3807    Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki    Kraków    35
3808    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Świebodzice    35
3809    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA im. W. Łukasińskiego    Zamość    35
3810    Spółdzielnia Mieszkaniowa DĄB    Szczecin    35
3811    Krynicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Krynicy Zdroju    Krynica-Zdrój    35
3812    Spółdzielnia Mieszkaniowa Komunalnik    Wrocław    35
3813    AGMOR Agencja Promocji Kadr Morskich Sp. z o.o.    Gdynia    35
3814    Rosiński i S-Ka S.A. Zakład Produkcji Opakowań    Bielsko-Biała    35
3815    Krause – Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o.    Świdnica    35
3816    Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Siedlce    35
3817    Jasna Sp. z o.o.    Lublin    35
3818    ODNOWA Sp. z o.o.    Opole    35
3819    Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S.A.    Płock    35
3820    PPHU Protech Sp. z o.o.    Rypin    35
3821    Cafrex Sp. z o.o.    Nysa    35
3822    B i P W. Bala, J. Kaspura S.J.    Świdnica    35
3823    Vac Aero Kalisz Sp. z o.o.    Kalisz    35
3824    Reflex Advertising Sp. z o.o.    Wrocław    35
3825    Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych    Rawa Mazowiecka    35
3826    Grupa Obsługi Przemysłu Beta Sp. z o.o.    Ostrołęka    35
3827    Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych    Łódź    35
3828    Skarem Sp. z o.o.    Stalowa Wola    35
3829    Aker Sp. z o.o. Przeds. Ochrony i Usług Detektywistycznych    Krosno    35
3830    Stal Warsztat Sp. z o.o.    Poznań    35
3831    Spółdzielnia Mieszkaniowa Niwka w Sosnowcu    Sosnowiec    35
3832    Focus Research Sp. z o.o.    Warszawa    35
3833    Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów    Warszawa    35
3834    Spółdzielnia Mieszkaniowa W Sępólnie Krajeńskim    Sępólno Krajeńskie    35
3835    Progress Invest Józef Sawicz S.J.    Poznań    35
3836    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Parczewie    Parczew    35
3837    Kolejarz Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    34
3838    Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Rzeszów    34
3839    Spółdzielnia Mieszkaniowa JAROTY w Olsztynie    Olsztyn    34
3840    SMG/KRC POLAND MEDIA S.A.    Warszawa    34
3841    ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sosnowiec    34
3842    Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Radzyń Podlaski    34
3843    Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ostrowiec Świętokrzyski    34
3844    Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie”    Koszalin    34
3845    Gastropol Sp. z o.o.    Warszawa    34
3846    SPINWAR Spółdzielnia Inwalidów    Białystok    34
3847    MGA METRO GROUP ADVERTISING POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    34
3848    ZRZESZENI Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    34
3849    PRZYSUCHA Zakłady Płytek Ceramicznych S.A.    Skrzyńsko    34
3850    OTER S.A. PPH    Wrocław    34
3851    WRO DOM Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami    Wrocław    34
3852    Przedsiębiorstwo Serwisowe Zespołu Elektrociepłowni Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    34
3853    Electropoli – Galwanotechnika Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    34
3854    EMIZET Sp. z o.o. Zakłady Wrobów Metalowych    Szydłów    34
3855    Platan Park II Sp. z o.o.    Warszawa    34
3856    MAVILEX Małgorzata Lubera    Wąbrzeźno    34
3857    Landis + Gyr Sp. z o.o.    Warszawa    34
3858    Foreign Trade Service B.E.- Biuro Obsługi Handlu Zagranicznego B. i E. Sp. z o.o.    Warszawa    34
3859    EMERSON PARK Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    34
3860    Kancelaria Prawna Marcin Piszcz, Norek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    34
3861    Cer – Art – Studio Sp. z o.o.    Mniszków    34
3862    Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.    Nysa    34
3863    MCS – Metal Cleaning Service Sp. z o.o.    Stalowa Wola    34
3864    Blok Bud S.J.    Dobryszyce    34
3865    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pielęgniarek Prze P.T.P.    Kraków    34
3866    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość    Miechów    34
3867    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolmag Sp. z o.o.    Opalenie    34
3868    CHEMSERWIS Sp. z o.o.    Wrocław    34
3869    Martex Sp. z o.o. Ochrona Osób i Mienia    Warszawa    34
3870    Puchatek Sp. z o.o.    Czudec    34
3871    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABATY    Warszawa    34
3872    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bychawie    Bychawa    34
3873    CITRI MARKET Sp. z o.o.    Częstochowa    34
3874    Pałac Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa     Legnica    34
3875    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rykach    Ryki    34
3876    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk    Wrocław    34
3877    Polska Akademia Nauk Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych    Zabrze    34
3878    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Jana Zamoyskiego w Zamościu    Zamość    33
3879    Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sanok    33
3880    DBP PRODUCTS Sp. z o.o.    Rawicz    33
3881    BKP Sp. z o.o.    Warszawa    33
3882    KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA    Konin    33
3883    Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Płock    33
3884    Spółdzielnia Mieszkaniowa MOKOTÓW    Warszawa    33
3885    BUDOWLANKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Oświęcim    33
3886    Nowosolska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Nowa Sól    33
3887    ŚRÓDMIEŚCIE – PRASA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    33
3888    Barg Laboratorium Sp. z o.o.    Warszawa    33
3889    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przasnyszu    Przasnysz    33
3890    Panorama Sp. z o.o.    Kraków    33
3891    JZO Sp. z o.o.    Jelenia Góra    33
3892    GOTECH Sp. z o.o. PUP    Gorzów Wielkopolski    33
3893    Zakłady Metalowe Kraśnik Sp. z o.o.    Kraśnik    33
3894    Instalplast Łask Sp. z o.o.    Łask    33
3895    Track Tec Koltram Sp. z o.o.    Zawadzkie    33
3896    Suwary S.A.    Pabianice    33
3897    Kurdwanów Nowy Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    33
3898    EURO – LOCKS Sp. z o.o.    Ruda Śląska    33
3899    EL-Sonic PPHU Sp. z o.o.    Olsztyn    33
3900    PERKOZ Spółdzielnia Mieszkaniowa    Olsztyn    33
3901    Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID    Nowy Sącz    33
3902    Zbigniew Pleskot Bogdan Fijałkowski S.J.    Warszawa    33
3903    Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K.    Gdynia    33
3904    MLU Sp. z o.o.    Katowice    33
3905    Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut    Warszawa    33
3906    Pewag Polska Sp. z o.o.    Buczkowice    33
3907    DTJ Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    33
3908    Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J.    Jaworzno    33
3909    Augustowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kodrem Sp. z o.o.    Augustowo    33
3910    Ośrodek Badania Bilansów i Analiz Ekonomicznych Partner Sp. z o.o.    Gdańsk    33
3911    Megalux Sp. z o.o. PHU    Police    33
3912    KWRP Sp. z o.o.    Warszawa    33
3913    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALURG    Dąbrowa Górnicza    33
3914    Sitel Polska Sp. z o.o.    Warszawa    33
3915    AB Industry S.A.    Ożarów Mazowiecki    33
3916    Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o.    Gdańsk    33
3917    Wydawnictwo Jar – Eprasa.com Sp. z o.o.    Warszawa    33
3918    Zakład Usług Ślusarsko-Mechanicznych Nbs S.J.    Kędzierzyn-Koźle    33
3919    Paktainer Sp. z o.o.    Starogard Gdański    33
3920    Spółdzielnia Mieszkaniowa Osada    Wrocław    33
3921    Mazowsze Spółdzielnia Mieszkaniowa     Józefów    33
3922    Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk    Zamość    33
3923    Osowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku – Osowie    Gdańsk    33
3924    Spółdzielnia Mieszkaniowa DĘBINA    Poznań    33
3925    Motorowa 1 Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    33
3926    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Mielcu    Mielec    33
3927    Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana    Kraków    33
3928    Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej    Sękocin Stary    32
3929    WIELKOBLOKOWA Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa    Białystok    32
3930    Partner Serwis Sp. z o.o.    Elbląg    32
3931    Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Skierniewice    32
3932    BUDOWLANI Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    32
3933    Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piotrkowie Trybunalskim    Piotrków Trybunalski    32
3934    Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRNIK    Katowice    32
3935    Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gniezno    32
3936    Ecol Sp. z o.o.    Gdańsk    32
3937    GJ Investment Sp. z o.o.    Gdańsk    32
3938    TCG Sp. z o.o.    Warszawa    32
3939    BARG BETONTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    32
3940    ZAMBROWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA    Zambrów    32
3941    Centrum Naukowo-Produkcyjne Automatyki Energetycznej S.A.    Wrocław    32
3942    Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM    Ruda Śląska    32
3943    SOLAR Sp. z o.o.    Gniezno    32
3944    SŁOWIANIN Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Świnoujście    32
3945    Orlen Centrum Serwisowe Sp. z o.o.    Opole    32
3946    Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    32
3947    Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska    Warszawa    32
3948    MARIAMPOL Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorlice    32
3949    POLIMEX – MOSTOSTAL ZUT Sp. z o.o.    Siedlce    32
3950    Kom – Eko Sp. z o.o.    Kościan    32
3951    Drew – Met Sp. z o.o.    Kruszewo    32
3952    CZAN Sp. z o.o.    Warszawa    32
3953    Vectra Raczkowscy S.J.    Wrocław    32
3954    Pas S.J. Centrum Zaopatrzenia Energetyki    Czarnowo    32
3955    Armex Sp. z o.o.    Rybnik    32
3956    Galeria Orkana Sp. z o.o.    Warszawa    32
3957    Biuro Konsultingowe Trezor Sp. z o.o.    Poznań    32
3958    Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo w Sopocie    Sopot    32
3959    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ZIELONY JAR    Kraków    32
3960    TASC TECHNOLOGY Sp. z o.o.    Warszawa    32
3961    NIP – PL Sp. z o.o.    Gdańsk    32
3962    Flota Sp. z o.o.    Warszawa    32
3963    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa ŻUŁAWY    Cedry Wielkie    32
3964    SPS Sp. z o.o.    Świebodzice    32
3965    Spółdzielnia Mieszkaniowa Morena    Kostrzyn nad Odrą    32
3966    Kolejarz Spółdzielnia Mieszkaniowaw Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    32
3967    CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    31
3968    PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    31
3969    Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR    Wrocław    31
3970    Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz    Gdańsk    31
3971    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Stalowa Wola    31
3972    Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Szczecinek    31
3973    Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku    Turek    31
3974    MEDIA GROUP Sp. z o.o.    Warszawa    31
3975    BRAMAR S.J.    Radom    31
3976    Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    31
3977    PHARM – OLAM INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    31
3978    Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy    Błonie    31
3979    ŻARÓW S.A. Polska Ceramika Ogniotrwała    Żarów    31
3980    Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.    Warszawa    31
3981    KARO Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia    Bukowno    31
3982    Promos Sp. z o.o.    Kraków    31
3983    ENERGOSYSTEM Sp. z o.o.    Poznań    31
3984    ALUX Sp. z o.o.    Kraków    31
3985    Marlesz Sp. z o.o.    Sławków    31
3986    Audyt i Doradztwo Pawlik i Wspólnicy Sp. z o.o.    Katowice    31
3987    Sport Mega Marketing Sp. z o.o.    Poznań    31
3988    Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka w Tarnowie    Tarnów    31
3989    DENDRONA Sp. z o.o.    Pęcice    31
3990    Mrągowska Agencja Turystyczna Mat S.J.    Mrągowo    31
3991    Sokołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sokołowie Podlaskim    Sokołów Podlaski    31
3992    Baks S.J.    Szczecin    31
3993    Ulplast Sp. z o.o.    Warszawa    31
3994    Domeko Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    31
3995    Star Reefers Poland Sp. z o.o.    Gdynia    31
3996    Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zuzanna    Tychy    31
3997    Cord Sp. z o.o.    Chorzów    31
3998    I2 Development 1 Sp. z o.o. Oławska S.K.A.    Wrocław    31
3999    Spółdzielnia Mieszkaniowa WĘGLINEK    Lublin    31
4000    Firma Malejka S.J.    Mysłowice    31
4001    ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkanowa    Warszawa    30
4002    Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRCZEWSKA    Warszawa    30
4003    PERSPEKTYWA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Mrągowo    30
4004    Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa    Chrzanów    30
4005    Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Siemianowice Śląskie    30
4006    MICHAŁÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa    Radom    30
4007    JEDNOŚĆ Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    30
4008    MECAPOL S.A.    Wągrowiec    30
4009    Zakład Remontowy SKSM S.A. Sp. z o.o.    Szczecin    30
4010    PAG Sp. z o.o.    Puchaczów    30
4011    Impress Decor Polska Sp. z o.o.    Ełk    30
4012    Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski S.J.    Łódź    30
4013    AUDIO FACTORY Sp. z o.o.    Warszawa    30
4014    Amplico Services Sp. z o.o.    Warszawa    30
4015    Unimat Sp. z o.o. PPU    Dąbrowa Chełmińska    30
4016    Metrox Plast Sp. z o.o.    Tczew    30
4017    Benox S.J.    Kamień    30
4018    BORMECH Sp. z o.o. PPH    Ustka    30
4019    Markus Muller GmbH Sp. z o.o.    Kłodzko    30
4020    Systemy Odgromowe Elko-Bis S.J.    Wrocław    30
4021    Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH    Gdynia    30
4022    Sławomir Zieleń i Wspólnicy Sp. z o.o.    Wałbrzych    30
4023    Techno Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    30
4024    Zakład Produkcyjno Naprawczy S.J.    Jasło    30
4025    BOM-7 Sp. z o.o.    Szczecin    30
4026    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zielonce    Zielonka    30
4027    BO & DO Sp. z o.o.    Inowrocław    30
4028    KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO RADCA PRAWNY A. NIEPSUJ I S-KA SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Tarnów    30
4029    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Konstancinie    Konstancin-Jeziorna    30
4030    Maciej I Tadeusz Popielawscy Pimet S.J.    Piastów    30
4031    Counter System Sp. z o.o.    Piaseczno    30
4032    Inter Cement Sp. z o.o.    Łódź    30
4033    Grupa 3 Stanisław Jasonek S.J.    Kraków    30
4034    Zakład Tworzyw Sztucznych D&T Sp. z o.o.    Malbork    30
4035    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lipsko    30
4036    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Im. Dr Jana Wyżykowskiego    Lubin    30
4037    Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ    Lublin    29
4038    Waryński S.A. Grupa Holdingowa    Warszawa    29
4039    Gocław – Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    29
4040    Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR    Dąbrowa Górnicza    29
4041    Spółdzielnia Mieszkaniowa WSPÓLNOTA    Będzin    29
4042    Instytut Logistyki i Magazynowania    Poznań    29
4043    WADEX S.A.    Wrocław    29
4044    Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Przemyśl    29
4045    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA    Łódź    29
4046    GPRD – Zieleń Sp. z o.o. PBU    Gdańsk    29
4047    Nasz Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lubin    29
4048    Retkińska Spółdzielnia Mieszkaniowa BOTANIK w Łodzi    Łódź    29
4049    Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A.    Siewierz    29
4050    Zakład Doświadczalny ECHO-SON S.A.    Puławy    29
4051    MOMAG S.A. Zakłady Graficzne    Tomaszów Mazowiecki    29
4052    AUTOMATYKA Sp. z o.o.    Tarnów    29
4053    Spółdzielnia Mieszkaniowa ŚRÓDMIEŚCIE    Gliwice    29
4054    A. Bielawa Sport Sp. z o.o.    Małe Ciche    29
4055    Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak S.J.    Ostrów Wielkopolski    29
4056    Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K.    Warszawa    29
4057    Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o.    Tczew    29
4058    Naxel Sp. z o.o.    Rudawa    29
4059    Hanyang Polska Sp. z o.o.    Świdnik    29
4060    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Ostrzeszowie    Ostrzeszów    29
4061    ABC Service Sp. z o.o.    Wrocław    29
4062    Przedsiębiorstwo Usług Leśnych West Ignaciuk i Ostaszewski S.J.    Giżycko    29
4063    PMA Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    29
4064    Agencja Reklamowa Interdont Sp. z o.o.    Chorzów    29
4065    Polskie Liny Sp. z o.o.    Katowice    29
4066    Ośrodek Badawczo Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego Sp. z o.o.    Tarnów    29
4067    Meksykańska Spóldziełnia Mieszkaniowa    Warszawa    29
4068    Invest – Property Sp. z o.o.    Warszawa    29
4069    NORDGLASS II Sp. z o.o.    Koszalin    29
4070    GALKOR Sp. z o.o. PRZEDS. WIELOBRANŻOWE    Koronowo    29
4071    Ikar Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników SGGW W Warszawie    Warszawa    29
4072    JG Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    29
4073    Zakład Handlowo – Usługowy ESTRA S.J. Zbigniew Dryka, Mirosław Pająk    Piła    29
4074    Masiota i Wspólnicy Adwokacka sp.p.    Poznań    29
4075    J.S. Hamilton Poland Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    29
4076    Kancelaria Biegłych Rewidentów KONTO Sp. z o.o.    Kraków    29
4077    Olimar Sp. z o.o.    Kraków    29
4078    Spółdzielnia Mieszkaniowa W Szubinie    Szubin    29
4079    Logistyka RCR Sp. z o.o. Nieruchomości Spółka Komandytowa    Warszawa    29
4080    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Mońkach    Mońki    29
4081    Mega Service Plus Sp. z o.o.    Katowice    29
4082    Niedźwiednik Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    29
4083    Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel    Kraków    29
4084    Razem Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Poznań    29
4085    Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK    Sosnowiec    28
4086    Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.    Warszawa    28
4087    SAMAX S.A.    Warszawa    28
4088    LEO BURNETT Sp. z o.o.    Warszawa    28
4089    PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa    Katowice    28
4090    Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.    Gliwice    28
4091    BANKOMAT 24/EURONET Sp. z o.o.    Warszawa    28
4092    Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze    Oleśnica    28
4093    Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ     Ostróda    28
4094    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Skawinie    Skawina    28
4095    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przed. Gosp. Komunalnej    Lublin    28
4096    Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Wołominie    Wołomin    28
4097    Vesuvius Poland Sp. z o.o.    Skawina    28
4098    MIECHOWICE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bytom    28
4099    Bissmyk Krawczyński i Spółka S.J.    Szczecin    28
4100    ZELNER Zakład Narzędziowy Sp. z o.o.    Tajęcina    28
4101    ORLEN ASFALT Sp. z o.o.    Płock    28
4102    EFL SERVICE S.A.    Wrocław    28
4103    REMKOKS Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    28
4104    Demuth Alfa Sp. z o.o. Olsztyn S.K.A.    Gdańsk    28
4105    DĄBROWA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łódź    28
4106    WROCŁAW – POŁUDNIE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    28
4107    IMN INVESTMENT Sp. z    Wrocław    28
4108    Zarządca Sp. z o.o. Zarządzanie i Obrót Nieruchomościami    Włocławek    28
4109    Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum    Lublin    28
4110    Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce    Kraków    28
4111    F5 Konsulting Sp. z o.o.    Poznań    28
4112    PSO Sp. z o.o.    Poznań    28
4113    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gorlicach    Gorlice    28
4114    PPHU ROWITEX Sp. z o.o.    Poznań    28
4115    Jurex Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno – Remontowe i Antykorozji    Piaseczno    28
4116    Regulus-System Bogusław Wójcik Sp. j.    Bielsko-Biała    28
4117    Błysk Sp. z o.o.    Chwaszczyno    28
4118    Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o.    Kłodzko    28
4119    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowamerkury    Warszawa    28
4120    LTG Nieruchomości Sp. z o.o.    Poznań    28
4121    Firma Menadżersko – Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o.    Lublin    28
4122    Karbon – Bis Sp. z o.o. PUHP    Katowice    28
4123    Mikołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Mikołów    28
4124    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Tuchola    28
4125    Josera Nieruchomości Sp. z o.o.    Paproć    28
4126    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Skawina    28
4127    Jarub Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. J. J. Świaczny, J. Bankiel, H. Bankiel    Orzesze    28
4128    Jurgowiak, Kaźmierczak, Giezek – Kancelaria Adwokacka – JKG S.J.    Wrocław    28
4129    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa    Kępno    28
4130    Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa     Nowa Ruda    28
4131    PERSPEKTYWA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łomża    27
4132    MISTRZEJOWICE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    27
4133    ART – DOM Leszczyński Szumlach S.J.    Bydgoszcz    27
4134    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chojnicach    Chojnice    27
4135    Spółdzielnia Mieszkaniowa ZATORZE    Konin    27
4136    Kołobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kołobrzeg    27
4137    Retermozanex Holding Sp. z o.o.    Warszawa    27
4138    XEROSERVICE NORTH Sp. z o.o.    Gdynia    27
4139    Chocianowska spółdzielnia Mieszkaniowa    Chocianów    27
4140    Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa    Warszawa    27
4141    Bombardier Transportation Zwus Polska Sp. z o.o.    Katowice    27
4142    SPIROFLEX Sp. z o.o.    Mielec    27
4143    RIMSA PLUS Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    27
4144    Kantar Media Sp. z o.o.    Wrocław    27
4145    DOM – BEST Sp. z o.o.    Szczecin    27
4146    ALIPLAST Sp. z o.o.    Lublin    27
4147    RESTAL Sp. z o.o.    Opole    27
4148    Hornet Sp. z o.o.    Łódź    27
4149    Agropak S.J. B. Pluta, G. Brzeziński i wspólnicy    Jaworzno    27
4150    Instar S.J.    Limanowa    27
4151    Packservice Sp. z o.o.    Łask    27
4152    Tuchmet Spółdzielnia Inwalidów Branży Metalowej    Tuchola    27
4153    MEDIAFOCUS Sp. z o.o.    Gdańsk    27
4154    TOTAL FILM SERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    27
4155    Greg International Sp. z o.o.    Kraków    27
4156    Index Sp. z o.o. PPU    Malbork    27
4157    Leasingteam Sp. z o.o.    Warszawa    27
4158    ENERPOL Sp. z o.o.    Sopot    27
4159    Opoltrans Sp. z o.o.    Brzezie    27
4160    FP Multimedia Sp. z o.o.    Kraków    27
4161    Sierosławscy S.J.    Mielec    27
4162    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Geodeci W Rzeszowie    Rzeszów    27
4163    PPHU Max – Pol ZPCH    Rozdrażew    27
4164    Magna Real Estate Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    27
4165    KORPORACJA KOMEX-ALMONI LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    27
4166    Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka    Łódź    27
4167    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Głuchołazy    27
4168    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa POMORZANKA    Człuchów    27
4169    Spółdzielnia Mieszkaniowa Szarotka    Kamienna Góra    27
4170    Spółdzielnia Mieszkaniowa Zdrój    Kamień Pomorski    27
4171    Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.    Poznań    26
4172    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu    Grudziądz    26
4173    Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego    Warszawa    26
4174    KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa    Słupsk    26
4175    URSA Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    26
4176    BUDOWLANI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bartoszyce    26
4177    Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Myszków    26
4178    Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych    Warszawa    26
4179    Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Pruszków    26
4180    POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    26
4181    Polski Związek Łowiecki    Warszawa    26
4182    Agencja Reklamowa Studio Arrm Sp. z o.o.    Poznań    26
4183    Italiana-Construzioni Sp. z o.o.    Wrocław    26
4184    PLASTIMEX Sp. z o.o.    Psary    26
4185    Domek Sp. z o.o.    Olsztyn    26
4186    SALDO PLUS Sp. z o.o.    Lublin    26
4187    Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód Sp. z o.o.    Kraków    26
4188    TARRO KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    26
4189    POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych    Szczecin    26
4190    BRAND CONNECTION Sp. z o.o.    Warszawa    26
4191    Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani    Kalisz    26
4192    Ernst & Young Bussiness Advisory Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Warszawa    26
4193    SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU    Środa Wielkopolska    26
4194    IBC Euroserwis Sp. z o.o.    Wrocław    26
4195    Tauber Public Relations Sp. z o.o.    Warszawa    26
4196    MWT – Invest Sp. z o.o.    Nowa Dęba    26
4197    Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    26
4198    Przeds. Zieleń Miesjska w Bydgoszczy Sp. z o.o.    Bydgoszcz    26
4199    Klawiter & Klawiter Sp. z o.o.    Poznań    26
4200    Majster – Pol Kosińscy S.J.    Cegłów    26
4201    Stadmar Sp. z o.o.    Radziszów    26
4202    Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.    Katowice    26
4203    NOVISION Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    26
4204    Zakład Chłodnictwa i Klimatyzacji Zechik Sp. z o.o.    Kraków    26
4205    Księgowość Anna Nowak i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Przeźmierowo    26
4206    Portico Project Management Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Warszawa    26
4207    Pink Pepper Sp. z o.o.    Warszawa    26
4208    Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Mikołaja Reja    Łódź    26
4209    Roka – Niewiadomski Spółka Komandytowa    Szczecin    26
4210    Zakład Remontowy Maszyn Elektrycznych i Urządzeń Przemysłowych Elektromet Sp. z o.o.    Gorlice    26
4211    Rolf Plötz Polska Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    26
4212    Alu – Pol M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J.    Stargard Szczeciński    26
4213    Kontekst Andrzej Wolski S.J.    Warszawa    26
4214    Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc S.J.    Opole    26
4215    Zetrom Sp. z o.o.    Warszawa    26
4216    Cermont sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    26
4217    Budowlana Spółdzielnia Mieszkaniowa Inwestycja    Kraków    26
4218    Bialski Klub Sportowy Stal    Bielsko-Biała    26
4219    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Międzyrzecu Podlaskim    Międzyrzec Podlaski    26
4220    Sopocka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sopot    26
4221    ZPR S.A.     Warszawa    25
4222    Wrzesińska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Września    25
4223    WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe    Łódź    25
4224    Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ    Szczecin    25
4225    BUSINESS CENTRE Sp. z o.o.    Warszawa    25
4226    Spółdzielnia Mieszkaniowa KRZEMIONKI    Ostrowiec Świętokrzyski    25
4227    Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sosnowiec    25
4228    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu    Świecie    25
4229    Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie    Chełm    25
4230    Wierzbowski Eversheds Sp. Komandytowa    Warszawa    25
4231    Promocja 21 Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Promocyjna    Poznań    25
4232    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Świętochłowice    25
4233    Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o.    Puławy    25
4234    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Wrocław    25
4235    Krakowska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa    Kraków    25
4236    Inplast Sp. z o.o.    Zelów    25
4237    Funke Polska Sp. z o.o.    Prusy    25
4238    Matt S.J.    Kościan    25
4239    Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o.    Warszawa    25
4240    Firma Produkcyjno Handlowa Sand S.J.    Skoczów    25
4241    Roedl Outsourcing Sp. z o.o.    Warszawa    25
4242    KANROR WYMIANY WALUT DANIEC S.J.    Łazy    25
4243    Atmoterm – Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.    Warszawa    25
4244    Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski    Łódź    25
4245    Idexx Laboratories Sp. z o.o.    Warszawa    25
4246    Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa    Tychy    25
4247    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o.    Wrocław    25
4248    Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny    Gdynia    25
4249    Browar Mieszczański Sp. z o.o.    Wrocław    25
4250    Spółdzielnia Mieszkaniowa Ozdoba    Biskupiec    25
4251    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników Służby Zdrowia w Zamościu    Zamość    25
4252    Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zgierz    24
4253    Spółdzielnia Mieszkaniowa PODZAMCZE    Wałbrzych    24
4254    GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorzów Wielkopolski    24
4255    Polsat S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne    Warszawa    24
4256    ZJEDNOCZENI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    24
4257    Śródmieście Spółdzielnia Mieszkaniowa    Szczecin    24
4258    Spółdzielnia Mieszkaniowa POJEZIERZE w Olsztynie    Olsztyn    24
4259    Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR    Zduńska Wola    24
4260    Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK    Zawiercie    24
4261    Spółdzielnia Mieszkaniowa przy Politechnice Śląskiej    Gliwice    24
4262    Huber + Suhner Sp. z o.o.    Tczew    24
4263    Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A.    Gliwice    24
4264    BIELINEX – BETON Sp. z o.o.    Szczecin    24
4265    Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A.    Zgierz    24
4266    Eco – Ter Sp. z o.o. w Olsztynie    Olsztyn    24
4267    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Prokocim    Kraków    24
4268    ORNAMENT Sp. z o.o.    Lesznowola    24
4269    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa BATORY    Warszawa    24
4270    Coinvest Sp. z o.o.    Kraków    24
4271    ZUH Gamstal S.J.    Oborniki    24
4272    DELTA PROPERTY S.J.    Wrocław    24
4273    Metro Term Sp. z o.o.    Wrocław    24
4274    Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych Gołębiewska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    24
4275    Agencja AD Art Sp. z o.o.    Bukowiec    24
4276    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów w Warszawie    Warszawa    24
4277    Hevelius Sp. z o.o. Przeds.Usługowo – Wykonawcze    Gdańsk    24
4278    Proferem Sp. z o.o.    Olkusz    24
4279    TBW – Pol Sp. z o.o.    Wysogotowo    24
4280    Prochem Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Warszawie    Warszawa    24
4281    Spółdzielnia Mieszkaniowa Podhale    Nowy Targ    24
4282    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Żory    23
4283    DĄŻNOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Nowy Dwór Mazowiecki    23
4284    Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Puławy    23
4285    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS    Warszawa    23
4286    Chemia Vox Sp. z o.o. S.K.A.    Czerwonak    23
4287    Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA    Police    23
4288    Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zielona Góra    23
4289    PIONIER Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa    Kętrzyn    23
4290    STER Sp. z o.o. PPUH    Gdynia    23
4291    TECHNA Sp. z o.o.    Gdynia    23
4292    Bristol – Myers Squibb Services Sp. z o.o.    Warszawa    23
4293    GRUPA OŻARÓW S.A.    Warszawa    23
4294    AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o.    Głogów    23
4295    Row – Jas Sp. z o.o. Przed. Prod. Górnicze    Jastrzębie-Zdrój    23
4296    Firma Inżynierska ENCO S.J. E. Kufel, J. Synowiec    Oświęcim    23
4297    Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j.    Dawidy    23
4298    KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o.    Bralin    23
4299    FERRO – TERM Sp. z o.o.    Łódź    23
4300    Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.    Łagów    23
4301    ROMAX S.J.    Kraków    23
4302    PND Futura S.J.    Wrocław    23
4303    Permon Sp. z o.o.    Sosnowiec    23
4304    Promyk Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Lublin    23
4305    Cartis Group Sp. z o.o.    Łódź    23
4306    Wesolandia A.chłoń, S.chłoń S.J.    Warszawa    23
4307    Mashandel Spółdzielnia Handlow-oUsługowa w Wałbrzychu    Wałbrzych    23
4308    EL-MECH Sp. z o.o.    Rudniki    23
4309    Infomax E. Marasik-Bielejec & G. Bielejec S.J.    Katowice    23
4310    Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku-Białej    Bielsko-Biała    23
4311    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brodnicy    Brodnica    23
4312    Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik    Kraków    23
4313    Starachowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Starachowice    22
4314    OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    22
4315    PEKAO PIONEER Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    22
4316    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Aleksandrów Łódzki    22
4317    Miedzynarodowe Centrum Targowe Sp. z o.o.    Warszawa    22
4318    MORENA Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    22
4319    SEKA S.A.    Warszawa    22
4320    GALWANIZER Sp. z o.o.    Dzierżoniów    22
4321    PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ruda Śląska    22
4322    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Chrobrego    Łódź    22
4323    Solid Mcg Sp. z o.o.    Warszawa    22
4324    MARMA Polskie Folie Mariusz Półtorak    Rzeszów    22
4325    Instytut Maszyn Przepływowych P.A.N.    Gdańsk    22
4326    Elnaft Sp. z o.o.    Gdańsk    22
4327    DPM Solid Polska S.J.    Oborniki    22
4328    VTO – DEKOR Sp. z o.o.    Głogówek    22
4329    Tabla Sp. z o.o.    Lublin    22
4330    Kluge Klawiatury Sp. z o.o.    Wilków    22
4331    Bech Packaging Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    22
4332    AZS-Tenis-Club Sp. z o.o.    Warszawa    22
4333    Przedsiebiorstwo Usług Socjalnych PUS Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    22
4334    Chłodnia Igloo S.J. PH    Chełm    22
4335    Synchrogop S.J.    Katowice    22
4336    Fragrant Creations Sp. z o.o.    Poznań    22
4337    BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o.    Warszawa    22
4338    Akademia Pracownicza Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa PAN    Warszawa    22
4339    Spółdzielnia Mieszkaniowa SKARBEK w Łęcznej    Łęczna    22
4340    MGH – Sp. z o.o.    Wrocław    22
4341    Tekton Sp. z o.o.    Wrocław    22
4342    Towarzystwo TFK Sp. z o.o.    Częstochowa    22
4343    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żychlinie    Żychlin    22
4344    Spółdzielnia Mieszkaniowa Potok Górny    Warszawa    22
4345    Spółdzielnia Mieszkaniowa Grota    Tomaszów Mazowiecki    22
4346    Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jasło    21
4347    Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    21
4348    Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sieradz    21
4349    Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    21
4350    GALPOSTER Sp. z o.o.    Warszawa    21
4351    Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.    Wolbrom    21
4352    SKARBEK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wałbrzych    21
4353    Guardian Częstochowa Sp. z o.o.    Częstochowa    21
4354    Muzeum Pałac w Wilanowie    Warszawa    21
4355    Arix Polska Sp. z o.o.    Kleszczów    21
4356    Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast    Złotów    21
4357    Zakład Mechaniczny Skraw – Mech Sp. z o.o.    Bydgoszcz    21
4358    KLIMONT Sp. z o.o.    Świebodzice    21
4359    PER – EKO Sp. z o.o.    Starachowice    21
4360    Fozi Sp. z o.o.    Łódź    21
4361    Natalii Sp. z o.o.    Rokietnica    21
4362    Prometeusz Sp. z o.o.    Stalowa Wola    21
4363    Zakład Eksploatacji Kruszywa i Wyrobów Betoniarskich Sp. z o.o.    Nozdrzec    21
4364    Agencja Ochrony Lex – Crimen Sp. z o.o.    Koszalin    21
4365    Voxen Sp. z o.o.    Warszawa    21
4366    Sztuka Użytkowa Sp. z o.o.    Łódź    21
4367    Irbud Sp. z o.o. Przeds. Budowy i Konserwacji Terenów Zieleni    Gdańsk    21
4368    SG Marketing Sp. z o.o.    Warszawa    21
4369    Escape Fitness Poland Sp. z o.o.    Warszawa    21
4370    ELGÓR+ZAMET Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    21
4371    BIK SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    21
4372    Talkor Sp. z o.o.    Gdańsk    21
4373    Edenspa.pl Sp. z o.o.    Mielno    21
4374    Kortexim Sp. z o.o.    Szczecin    21
4375    Drukarnia SERIX – BIS Waldemar Kitala    Myszków    21
4376    Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI    Białystok    21
4377    Konstantynowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Konstantynów Łódzki    21
4378    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Stefana Batorego    Łęczna    21
4379    Nasz Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bytom    20
4380    Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.    Warszawa    20
4381    LAFARGE Cement S.A.    Małogoszcz    20
4382    FINKORP Sp. z o.o.    Warszawa    20
4383    HBO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    20
4384    PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    20
4385    Spółdzielnia Mieszkaniowa NA SKARPIE    Toruń    20
4386    Filharmonia Narodowa    Warszawa    20
4387    GERLACH S.A.    Drzewica    20
4388    ALPEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego    Jastrzębie-Zdrój    20
4389    Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Katowice    20
4390    GAMET Sp. z o.o.    Wrocław    20
4391    ŻWIR – PROM S.J.    Glinica    20
4392    Plastpur Sp. z o.o.    Bydgoszcz    20
4393    Delta Power Sp. z o.o.    Warszawa    20
4394    SONAROL S.J.    Jedwabne    20
4395    ATT Sp. z o.o.    Kraków    20
4396    Pewność Sp. z o.o. Biuro Ochrony    Poznań    20
4397    Pioma Sp. z o.o.    Kluczbork    20
4398    Jupiter AS S.Bondyra i A.Rynkiewicz sp. j.    Szczecin    20
4399    Centrum Usług Techniczno – Organizacyjnych Budownictwa Polskiego Związku Inżynierówni techników Budownictwa w Poznaniu Sp. z o.o.    Poznań    20
4400    CZECHOWICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA    Czechowice-Dziedzice    20
4401    Eksperci Nemu Sp. z o.o.    Warszawa    20
4402    Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.    Poznań    20
4403    Vivenge Produkcja 2 Sp. z o.o.    Siedlce    20
4404    Agencja Usługowa Kryza- Prolex Zarzycki S.J.    Wrocław    20
4405    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy    Warszawa    19
4406    NOVARTIS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    19
4407    POL – OSTEG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    19
4408    Klingspor Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    19
4409    Majcher S.A. PH    Zakopane    19
4410    Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Białystok    19
4411    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Świdnica    19
4412    ŻABIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    19
4413    MC BAUCHEMIE Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    19
4414    AS PAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych    Konin    19
4415    Wide Open Sp. z o.o.    Poznań    19
4416    Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    19
4417    Spółdzielnia Rzemieślnicza Blacharsko – Instalacyjna    Poznań    19
4418    Karo – Plast S.J. Prod. Artykułów z Tworzyw Sztucznych    Konstancin-Jeziorna    19
4419    Zakład Usług Pogrzebowych Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    19
4420    PPUH Rynmet Sionkowscy S.J.    Reńska Wieś    19
4421    Wagrem Sp. z o.o.    Kluczbork    19
4422    PPHU Polimer Sp. z o.o.    Solec Kujawski    19
4423    II Żoliborska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    19
4424    Enerco Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    19
4425    Kancelaria Prawna Pawłowski i Wspólnicy S.J.    Przeźmierowo    19
4426    JMK Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    19
4427    Procesy Inwestycyjne Sp. z o.o.    Warszawa    19
4428    Afirma Sp. z o.o.    Wojnowo    19
4429    CRH Konto Usługi Rachunkowe Sp. z o.o.    Lublin    19
4430    Maxto Sp. z o.o. S.K.A.    Kraków    19
4431    Basta – Plast Sp. z o.o.    Bydgoszcz    19
4432    Bur Sp. z o.o. Zachodniopomorska Kancelaria Audytorska    Szczecin    19
4433    Miral Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Świdnica    19
4434    Wideta Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    19
4435    Zurich Service GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Kraków    19
4436    Spółdzielnia Mieszkaniowa Idealne Mieszkanie-Centrum    Warszawa    19
4437    Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu    Poznań    19
4438    Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    18
4439    Radomszczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Radomsko    18
4440    Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.    Ożarów Mazowiecki    18
4441    Spółdzielnia Mieszkaniowa USTRONIE    Radom    18
4442    Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    18
4443    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Augustów    18
4444    Spółdzielnia Mieszkaniowa PIEKARY    Legnica    18
4445    WARDOM Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa    Warszawa    18
4446    Lidex Sp. z o.o.    Warszawa    18
4447    NOWA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jastrzębie-Zdrój    18
4448    Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o.    Warszawa    18
4449    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa POPOWICE    Wrocław    18
4450    PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o.    Radom    18
4451    INVEST – PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna    Wałbrzych    18
4452    NIERUCHOMOŚCI IM OSIŃSCY Sp. z o.o.    Gdynia    18
4453    Torcar Sp. z o.o.    Słomczyn    18
4454    STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.    Sopot    18
4455    TMT Sp. z o.o.    Łomża    18
4456    Stemik Sp. z o.o.    Klęczany    18
4457    Korycka Budziak & Audytorzy Sp. z o.o.    Warszawa    18
4458    Constans Grupa Sp. z o.o.    Poznań    18
4459    IPD Consulting Sp. z o.o.    Chrzanów    18
4460    Athena Sp. z o.o.    Poznań    18
4461    WAGART WARSZAWA Sp. z o.o.    Katowice    18
4462    Energo – Serwis Sp. z o.o.    Radomsko    18
4463    Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk w Krakowie    Kraków    18
4464    Anmar Sp. z o.o. Kancelaria Podatkowa    Gdańsk    18
4465    PHHU S-System Sp. z o.o.    Rokitnica    18
4466    Pol – Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Płocku    Płock    18
4467    Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Gdańsk    18
4468    Wielkopolski Związek Ogrodniczy    Poznań    18
4469    Spółdzielnia Mieszkaniowa KRAKUS    Kraków    18
4470    Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    17
4471    Torwar Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    17
4472    BUDOWLANI Sp-nia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    17
4473    GRYFIS S.J. Przeds. Poligraficzne    Łomianki    17
4474    Spółdzielnia Mieszkaniowa ARBUZOWA    Warszawa    17
4475    METAL UNION Sp. z o.o.    Częstochowa    17
4476    Kopalnia Gipsu LESZCZE S.A.    Pińczów    17
4477    Formaster S.A.    Kielce    17
4478    Targi Kielce S.A    Kielce    17
4479    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. S. Batorego    Łódź    17
4480    ROLLING S.J. ZPUH    Kruszyn    17
4481    Astromal Sp. z o.o.    Wilkowice    17
4482    TRANS Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    17
4483    ALBEDO Marketing Sp. z o.o.    Poznań    17
4484    Zakład Poligraficzny WIKING – GRAF S.J. T. Jakubowski    Łódź    17
4485    Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX Mirosław Wielechowski S.J    Olsztyn    17
4486    Ambra Sp. z o.o.    Gdańsk    17
4487    Kramo S.J.    Radom    17
4488    Olimpia Konwój Sp. z o.o.    Poznań    17
4489    ROB – Sp. z o.o.    Wrocław    17
4490    Nominał S.J. Kantor Wymiany Walut     Warszawa    17
4491    Łódzkie Przeds. Budowlane Północ Sp. z o.o.    Łódź    17
4492    Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych    Gdańsk    17
4493    BKM Serwis Sp. z o.o.    Bolesławiec    17
4494    Powiśle Spółdzielnia Mieszkaniowa w Puławach    Puławy    17
4495    Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe Sp. z o.o.    Nowy Sącz    17
4496    KS Service Sp. z o.o.    Kamień Pomorski    17
4497    Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    16
4498    Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC    Kraśnik    16
4499    KOMES Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    16
4500    DRUK Markuszewscy Sp. z o.o.    Gdańsk    16
4501    PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wyszków    16
4502    Spółdzielnia Mieszkaniowa SŁONECZNY STOK    Białystok    16
4503    Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Legnica    16
4504    Geoinvirex-Aprt Sp. z o.o.    Warszawa    16
4505    Centrum Kart S.A.    Warszawa    16
4506    Wadwicz Sp. z o.o.    Warszawa    16
4507    PHS Projekt CS Sp. z o.o. S.K.A.    Szczecin    16
4508    SED – HUT S.A. PU    Kraków    16
4509    MAGNUS – NORD Odlewnia Żeliwa i Staliwa Sp. z o.o.    Toruń    16
4510    Euro – Mix Sp. z o.o. PPHU    Żory    16
4511    SZOGUN Sp. z o.o. Usługi Ochrony Mienia i Detektywistyczne    Bydgoszcz    16
4512    Zrzeszeni Spółdzielnia Mieszkaniowa    Elbląg    16
4513    Herz Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16
4514    Kuman-Art A-Z D. Mróz i Ł. Kumański sp. j.    Kielce    16
4515    Pom – Metal Sp. z o.o.    Gostyń    16
4516    Słowik Sp. z o.o.    Marcinkowice    16
4517    El – Pack Sp. z o.o.    Kraków    16
4518    Agencja Ochrony Sp. z o.o.    Poznań    16
4519    TEDMARK Sp. z o.o.    Szczecin    16
4520    Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Złotowie    Złotów    16
4521    NEK S.J. Fabryka Krawatów    Łódź    16
4522    Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory – Wschód    Warszawa    16
4523    AWA Sp. z o.o.    Kielno    16
4524    Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki    Warszawa    16
4525    Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Naramowice    Poznań    16
4526    Buchalteria Sp. z o.o.    Warszawa    16
4527    Euro-Box Sp. z o.o.    Ługów    16
4528    BB Developement Sp. z o.o.    Poznań    16
4529    J & M Consulting Sp. z o.o.    Józefów    16
4530    Kokoszki Międzyzakładowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych    Gdańsk    16
4531    Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa CHOINY w Lublinie    Lublin    16
4532    Filling Partners Sp. z o.o.    Poznań    16
4533    GÓRNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jaworzno    15
4534    POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o.    Poznań    15
4535    Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Inowrocław    15
4536    SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    15
4537    Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jelenia Góra    15
4538    MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    15
4539    BAKS Kazimierz Sielski    Karczew    15
4540    BOLIX S.A.    Żywiec    15
4541    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych S.A.    Sopot    15
4542    ESAB Sp. z o.o.    Katowice    15
4543    PPU WAR – NO Sp. z o.o.    Kraków    15
4544    AKCEPT S.A. Biuro Informacyjno – Prawne    Mysłowice    15
4545    Prądnik Czerwony Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    15
4546    AGOPOL EKOTRADE Sp. z o.o.    Słupsk    15
4547    Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o.    Legnica    15
4548    PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o.    Kraków    15
4549    Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych    Lublin    15
4550    Blue Orange Group Sp. z o.o.    Warszawa    15
4551    Eurowax Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4552    GSZ Studio Szmyd, Zaborowski S.J.    Warszawa    15
4553    AMB Services Sp. z o.o.    Tuszyn    15
4554    Zespoły Inwestycyjne Projektowo – Wdrożeniowe Sp. z o.o.    Warszawa    15
4555    BRANDS POLSKA Sp. z o.o.    Somonino    15
4556    Principle Sp. z o.o.    Warszawa    15
4557    KTL.PL Sp. z o.o.    Gorzkowice    15
4558    Polimer Polska Sp. z o.o.    Mańkowo    15
4559    Lidyt Bigus, Pisarski S.J.    Gdańsk    15
4560    Torell Net Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    15
4561    Integral Audit Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Audytorskie     Łódź    15
4562    Transus Sp. z o.o. Zakład Usług Socjalnych I Transportowych     Świdnica    15
4563    Kaolim Ochrona Sp. z o.o.    Limanowa    15
4564    Concrete – Zabłoccy S.J.    Olsztyn    15
4565    Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota w Łęcznej    Łęczna    15
4566    Alfaakt Sp. z o.o.    Wrocław    15
4567    Spółdzielnia Mieszkaniowa Towarzystwo Lokator Im. Franciszka Helińskiego    Łódź    15
4568    Przylesie Spółdzielnia Mieszkaniowa     Sopot    15
4569    Laser Services Polska S.A.    Warszawa    14
4570    CZECHÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lublin    14
4571    Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bydgoszcz    14
4572    DARMET Sp. z o.o. Zakład Obróbki Skrawaniem    Białystok    14
4573    Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.    Warszawa    14
4574    Dreszer Grenda i Wspólnicy S.J.    Warszawa    14
4575    AMS S.A.    Warszawa    14
4576    PPHU PROMEROL S.A.    Liszki    14
4577    Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    14
4578    ADMINISTRATOR Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej    Brzeg Dolny    14
4579    MECALUX Sp. z o.o.    Gliwice    14
4580    Guma Wicherek S.J.    Oborniki    14
4581    Zakład Produkcyjno – Handlowy Artmed Roman Polak    Opoczno    14
4582    COSMOPOL Sp. z o.o.    Gdynia    14
4583    Expert Sp. z o.o.    Kruszyn Krajeński    14
4584    E And D Plastic Sp. z o.o.    Gdynia    14
4585    PPHU TEMPO S.A.    Wrocław    14
4586    Przemo Sp. z o.o.    Książ Wielkopolski    14
4587    Pharmanet Sp. z o.o.    Warszawa    14
4588    Dobry Kredyt Sp. z o.o.    Wrocław    14
4589    Leithauser Industrieterrain Sp. z o.o.    Leszno    14
4590    Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Sieradz    14
4591    Neptune Marine Sp. z o.o.    Szczecin    14
4592    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W SEJNACH    Sejny    14
4593    Media Press P. Augustyniak i Wspólnicy S.J.    Łódź    14
4594    Admar Grupa Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Chełmińska    14
4595    P.P.H.U. Jin Maciej Jankun, Leszek Niski S.J.    Warszawa    14
4596    Kancelaria Radców Prawnych A. Ignasiak, T. Pulka I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    14
4597    Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej    Poznań    14
4598    Łosoś Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ustce    Ustka    14
4599    WYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    13
4600    Automobilklub Wielkopolski    Poznań    13
4601    KOCIEWIE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Starogard Gdański    13
4602    CZUBY Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lublin    13
4603    PANTAREI S.A. Powszechne Zakłady Magazynowe i Transportwe    Gdynia    13
4604    ZACHĘTA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Białystok    13
4605    PAREXEL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    13
4606    Instytut Biochemii i Biofizyki PAN    Warszawa    13
4607    PPHU Elester – PKP Sp. z o.o.    Łódź    13
4608    Wspólnota – Dąbie Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    13
4609    „Obróbka Metali i Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Metalerg J.m.J. Cieślak Sp. J.”    Oława    13
4610    Nova Group Sp. z o.o.    Poznań    13
4611    Sezam S.J.    Kraków    13
4612    SM w Grodzisku WIelkopolskim    Grodzisk Wielkopolski    13
4613    Guard – Service Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia    Poznań    13
4614    Moderator Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomości    Bydgoszcz    13
4615    Mazowiecka Korporacja Finansowa Sp. z o.o.    Targówka    13
4616    Maxus Sp. z o.o.    Warszawa    13
4617    Kamienice Miasta Sp. z o.o.    Lublin    13
4618    Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bełchatowie    Bełchatów    13
4619    SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO – MIESZKANIOWA OSADA W REJOWCU    Rejowiec    13
4620    CONTROLTEC Sp. z o.o.    Wrocław    13
4621    Flexidea Sp. z o.o.    Łódź    13
4622    Caspia Investments Sp. z o.o.    Warszawa    13
4623    Firefly Creation Sp. z o.o.    Warszawa    13
4624    Wakans S.J.    Warszawa    13
4625    Spółdzielnia Mieszkaniowa W Nowym Dworze Gdańskim    Nowy Dwór Gdański    13
4626    KOKSZTYS Sp. z o.o.    Wrocław    13
4627    Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.    Starachowice    13
4628    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lipsku    Lipsk    13
4629    IREX Sp. z o.o.    Michałowice    12
4630    Spółdzielnia Mieszkaniowa Łada    Biłgoraj    12
4631    PRZYLESIE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Lubin    12
4632    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA BACIECZKI    Białystok    12
4633    HAMAR S.J. PH    Gdynia    12
4634    Skarbiec Asset Management Holding S.A.    Warszawa    12
4635    Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE Abrasive Articles    Koło    12
4636    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie    Lubartów    12
4637    PPU Stolgraf Pasternak, Rodziewicz S.J.    Stanowice    12
4638    DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o.    Węgrzce    12
4639    ZAPIS – HARDWARE Sp. z o.o. Przeds. Systemów Automatyki    Ostrów Wielkopolski    12
4640    KOMAK PPHU Sp. z o.o.    Głogów    12
4641    NASZA CHATA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa    Warszawa    12
4642    Centrum Wózków Podnopśnikowych Turkiew S.J.    Wrocław    12
4643    Kamieniołom Berwałd Sp. z o.o.    Barwałd Dolny    12
4644    Orion Sp. z o.o.    Radomsko    12
4645    Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruczaj – Zabrze    Kraków    12
4646    Agamet Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    12
4647    Kotlan Sp. z o.o.    Warszawa    12
4648    Odlewnia Ciśnieniowa Meta – Zel Sp. z o.o.    Rzeszów    12
4649    Przeds. Krona Sp. z o.o.    Śmigiel    12
4650    Dekrado-II Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12
4651    MaśliceSpółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Wrocław    12
4652    Biuro Ekspertyz Księgowych Mark – Audit Sp. z o.o.    Warszawa    12
4653    KBK Kubiak S.J.    Częstochowa    12
4654    Kantor Wymiany Walut I. Woroch, I. Woroch S.J.    Poznań    12
4655    Wierzchosławice Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wierzchosławicach    Wierzchosławice    12
4656    Spółdzielnia Meszkaniowa Łukowska    Warszawa    12
4657    RONDO Sp. z o.o.    Warszawa    11
4658    Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o.    Warszawa    11
4659    Dubiel – Vitrum Zakład Szklarski    Rabka-Zdrój    11
4660    Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Sobótka    11
4661    FERMSTAN Sp. z o.o. Przeds. Konstrukcji Stalowych    Mrągowo    11
4662    Krzycka Sp-nia Mieszakniowa    Wrocław    11
4663    RAMB Sp. z o.o.    Bełchatów    11
4664    DOLEZYCH Sp. z o.o.    Katowice    11
4665    TAX – 2 Sp. z o.o. Agencja Biegłych Rewidentów    Wrocław    11
4666    RAMIRENT S.A.    Szczecin    11
4667    ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.    Krasnystaw    11
4668    D-Well Dariusz Świątek, Barbara Świątek Sp. J.    Warszawa    11
4669    Firma ART A. Pindór, R. Korpanty, T. Korpanty S.J.    Bielsko-Biała    11
4670    Pro Progress Sp. z o.o.    Poznań    11
4671    Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Konmandytowa    Wrocław    11
4672    Protec Konstrukcje Metalowe Sp. z o.o.    Kraków    11
4673    Agencja Ochrony Osób i Mienia Optoscan S.J.    Kłodzko    11
4674    Kooperacja Sp. z o.o.    Zielona Góra    11
4675    Jastimpex Sp. z o.o.    Jastrowie    11
4676    Koma Sp. z o.o.    Stalowa Wola    11
4677    Marcinkowski Broker Sp. z o.o.    Poznań    11
4678    AMIS Sp. z o.o.    Warszawa    11
4679    Vega Sp. z o.o. Urządzenia Chłodnicze    Warszawa    11
4680    Jove Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11
4681    Kronospan Bs Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    11
4682    Elmark – Wynajem Sp. z o.o.    Stęszew    11
4683    Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa    Wadowice    11
4684    Kulas Sp. z o.o.    Rakoszyce    11
4685    Amex Security Polska Sp. z o.o.    Wrocław    11
4686    Przedsiębiorstwo REMOWENT Sp. z o.o.    Lubliniec    11
4687    Dwór w Smólsku Sp. z o.o.    Wysogotowo    11
4688    Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.    Warszawa    10
4689    BISK S.A.    Łubna    10
4690    Schott Spółka Jawna    Częstochowa    10
4691    NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa    Radom    10
4692    Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ostrów Wielkopolski    10
4693    ASBUD Wilanów Sp. z o.o.    Warszawa    10
4694    Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN    Wrocław    10
4695    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    10
4696    Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A.    Katowice    10
4697    Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Kostrzyn nad Odrą    10
4698    Odlewnia SILUM Sp. z o.o.    Czarnożyły    10
4699    POLIPAK Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    10
4700    NCS Sp. z o.o. PW    Poznań    10
4701    Jannel Company Mincetr i Spółka Polska S.J.    Michałowice    10
4702    Bazet Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    10
4703    T&R Technology & Renewal Sp. z o.o.    Teresin    10
4704    Firma Jubilerska Kubaccy Kantor Wymiany Walut S.J.    Chełmno    10
4705    FH Cent Sp.J. Grzegorz Puchalski, Paweł Andrzejewski    Konin    10
4706    Esteve – Dwd Polska Sp. z o.o.    Zagwiździe    10
4707    AD Grupa Continental Sp. z o.o.    Warszawa    10
4708    Weldon Sp. z o.o.    Brzezówka    10
4709    Student – Service Markop Sp. z o.o.    Poznań    10
4710    PLAST-FOL Sp. z o.o.    Sampława    10
4711    G.W. & Crystal Fasion S.J.    Łódź    10
4712    Równość Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    10
4713    Zemar S.J.    Załęże    10
4714    Zakład Budynków Komunalnych Trzebiatów Sp. z o.o.    Trzebiatów    10
4715    Badex Sp. z o.o. Agencja Biegłych Rewidentów     Opole    10
4716    Uniwersal Spółdzielnia Pracy     Milicz    10

 

Pozostałe firmy z pozostałych branży

 

4717    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kłodzku    Kłodzko    9
4718    Instytut Badawczy Leśnictwa    Sękocin Stary    9
4719    DOMIK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
4720    POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    9
4721    ADECCO POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    9
4722    Spółdzielnia Mieszkaniowa Rodzina Kolejowa w Białymstoku    Białystok    9
4723    Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko    Gdynia    9
4724    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Jelcz-Laskowice    9
4725    FARMAK Sp. z o.o.    Warszawa    9
4726    HERBICO Sp. z o.o. Wielkopolskie Centrum Leasingowe    Poznań    9
4727    PETRO ENERGOREM Sp. z o.o.    Płock    9
4728    KOPALNIA SOLI WIELICZKA Zakład Mechaniczny Sp. z o.o.    Wieliczka    9
4729    Lubelski Fundusz Poręczeń Sp. z o.o.    Lublin    9
4730    Spółdzielnia Pracy Połysk    Poznań    9
4731    Zakład Elementów Konstrukcyjnych Sp. z o.o.    Warszawa    9
4732    Systemy Budowlane PANPOL Sp. z o.o.    Lubin    9
4733    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Łódź    9
4734    ARGOS 1 Sp. z o.o.    Chęciny    9
4735    PW POLER Drewniak, Dudzik, Pitala S.J.    Mszana Dolna    9
4736    GARTENHOLZ H & H Sp. z o.o.    Obrzycko    9
4737    CGS Drukarnia Sp. z o.o.    Mrowino    9
4738    Palef Sp. z o.o.    Domaniów    9
4739    Valko Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    9
4740    Dentex Sp. z o.o.    Zduńska Wola    9
4741    Black Point Group sp. z o.o.    Wrocław    9
4742    Zakład Serwisów Maszyn Budowlanych Test S.J.    Piekary Śląskie    9
4743    Nafta – Gaz – Serwis S.A.    Sanok    9
4744    ID Sourcing Sp. z o.o.    Warszawa    9
4745    Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o.    Poznań    9
4746    MJN Sp. z o.o.    Poznań    9
4747    Qualisort Polska Sp. z o.o.    Kobylnica    9
4748    REFLEKS Sp. z o.o.    Wrocław    9
4749    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łódź – Olechów    Łódź    9
4750    Plus Licens Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
4751    FAVOR Sp. z o.o. AGENCJA FINANSOWA    Dąbrowa Górnicza    9
4752    ESKA HOLDING Sp. z o.o.    Kraków    9
4753    VS Poland Sp. z o.o.    Gdynia    9
4754    Mera Pnefal Sp. z o.o.    Warszawa    9
4755    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Jowisz    Czeladź    9
4756    Instytut Arcana Sp. z o.o.    Kraków    9
4757    Pasaż Sp. z o.o.    Kraków    9
4758    M&G CAPITAL GROUP Sp. z o.o.    Wałbrzych    9
4759    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wysokiem Mazowieckiem    Wysokie Mazowieckie    9
4760    Sea Lane LTD Sp. z o.o.    Gdynia    9
4761    Delisoft Sp. z o.o.    Olkusz    9
4762    Drilling Activity Sp. z o.o.    Sanok    9
4763    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kleosinie    Kleosin    9
4764    BMB Sp. z o.o.    Lublin    9
4765    Polskie Koleje Państwowe S.A.    Warszawa    8
4766    Shell Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
4767    UNIHUT S.A.    Kraków    8
4768    Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Warszawa    8
4769    Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Czeladź    8
4770    JANOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa    Rumia    8
4771    RAFAMET Sp. z o.o. Zespół Odlewni    Kuźnia Raciborska    8
4772    Spółdzielnia Mieszkaniowa ORŁOWIEC    Rydułtowy    8
4773    Metrolog Sp. z o.o.    Czarnków    8
4774    SOLD S.A.    Kraków    8
4775    KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    8
4776    ENERGOCENTRUM POZNAŃ Sp. z o.o.    Poznań    8
4777    4 Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Warszawa    8
4778    PPU Thor Sp. z o.o.    Gdynia    8
4779    Agro Humański, Janiszewski sp. j.    Kutno    8
4780    Fabryka Wiertła Baildon S.A.    Katowice    8
4781    Fehling – Polska Wydawnictwo Sp. z o.o.    Gniezno    8
4782    General Electric International S.A., Oddział w Polsce    Warszawa    8
4783    Firma Usługowa Staniszewscy S.J.    Olsztyn    8
4784    Profac Sp. z o.o.    Kraków    8
4785    Plafor Sp. z o.o.    Kobiernice    8
4786    Cobalt Blue Sp. z o.o.    Warszawa    8
4787    Polskie Centrum Audytu i Rachunkowości Verto-Audit Sp. z o.o.    Gdańsk    8
4788    Minerał Sp. z o.o. Zakład Przerobu Surowców Mineralnych    Szczecinek    8
4789    PRO-MEN Sp. z o.o.    Motycz    8
4790    IMBIS S.J. KANTOR WYMIANY WALUT    Głogów    8
4791    Prefabet Ostrów Maz. – Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    8
4792    Grupa Poligraficzno – Reklamowa Lupus – Color Sp. z o.o.    Wejherowo    8
4793    Grupa Reklamowa Multiradio Sp. z o.o.    Poznań    8
4794    Koronowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Koronowo    8
4795    Stoizb Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    8
4796    CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    8
4797    Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.    Wrocław    8
4798    Kantor Skup i Sprzedaż Walut J. Lenart i St. Lenart S.J.    Kępno    8
4799    COTTO PETRUS Sp. z o.o.    Końskie    8
4800    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe KOLSPED Sp. z o.o. w Sosnowcu    Sosnowiec    8
4801    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa    Żelechów    8
4802    Kolejarz Spółdzielnia Mieszkaniowa     Łapy    8
4803    Fabryka Aparatury i Urządzeń FAMET S.A.    Kędzierzyn-Koźle    7
4804    Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub    Chwaszczyno    7
4805    MAZOWIECKA AGENCJA HANDLOWA SPOŁEM Sp. z o.o.    Warszawa    7
4806    INTER – MAX SZCZERBA S.J.    Pułtusk    7
4807    PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    7
4808    Spółdzielnia Mieszkaniowa KORAB w Ustce    Ustka    7
4809    SJENIT S.A.    Niemcza    7
4810    Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    7
4811    TREKO Laser Sp. z o.o.    Skawina    7
4812    Present Service Sp. z o.o. sp.k.    Luboń    7
4813    CZERNICA – GRANIT Sp. z o.o. PPU    Gniewków    7
4814    Centrum Promocji Zdrowia Sanvit Sp. z o.o.    Warszawa    7
4815    Jett Studio Sp. z o.o.    Warszawa    7
4816    Mitek Industries Polska Sp. z o.o.    Legnica    7
4817    Pani Teresa Medica S.A.    Gutowo Małe    7
4818    Monte Sp. z o.o.    Łódź    7
4819    Pruszyński S.J.    Paczkowo    7
4820    Lider Sp. z o.o.    Poznań    7
4821    Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Łódź    7
4822    GRUPA T I M Sp. z o.o.    Chrzanów    7
4823    EWALIUS CONSULTANCY Sp. z o.o.    Warszawa    7
4824    Creon Poland Sp. z o.o.    Sianów    7
4825    Przyszłość Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa     Sochaczew    7
4826    Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.    Poznań    7
4827    Torpak Krzysztof Baran Spółka Komandytowa    Reguły    7
4828    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe LUXOR S.J. Sławomir Orechwo, Eugeniusz Wojtalewicz    Koronowo    7
4829    I3 Poland Sp. z o.o.    Wrocław    7
4830    Pakko Sp. z o.o.    Łajski    7
4831    Browar Dojlidy Sp. z o.o.    Białystok    6
4832    METALKO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    6
4833    POLLYTAG S.A.    Gdańsk    6
4834    PROMAT Sp. z o.o.    Kampinos    6
4835    Polsat Media Sp. z o.o.    Warszawa    6
4836    Przedsiębiorstwo Diagnostyczno-Pomiarowe Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Diagpom Sp. z o.o.    Wrocław    6
4837    Lasland Sp. z o.o.    Grądy    6
4838    M – Security Sp. z o.o.    Warszawa    6
4839    Pentor Research International Poznań Sp. z o.o.    Poznań    6
4840    ASPE Sp. z o.o.    Poznań    6
4841    Plast – Rol S.J. PWUH    Lotyń    6
4842    Fremark Sp. z o.o.    Osieczna    6
4843    Rotox Fabryka Maszyn Sp. z o.o.    Zieleniec    6
4844    Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku    Lębork    6
4845    Vesta – Works Sp. z o.o.    Warszawa    6
4846    Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    6
4847    Tip – Top Sp. z o.o.    Kraków    6
4848    Zakład Zieleni Miejskiej Sp. z o.o.    Piła    6
4849    Ośrodek Badania Rynku Sztuki Współczesnej Sp. z o.o.    Poznań    6
4850    Spółdzielnia Mieszkaniowa Łaziska    Łaziska Górne    6
4851    Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Gdańsk    6
4852    DJK Sp. z o.o.    Wysokie Mazowieckie    6
4853    Central Service Group Sp. z o.o.    Nieporęt    6
4854    Rolf Sp. z o.o.    Szamotuły    6
4855    Sitaco Sp. z o.o.    Kraków    6
4856    Invest Klima Sp. z o.o.    Gdynia    6
4857    Advanced Pr Sp. z o.o.    Warszawa    6
4858    Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o.    Gdańsk    6
4859    Szwajcarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie    Lublin    6
4860    Compress S.A.    Warszawa    5
4861    Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych    Warszawa    5
4862    Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    5
4863    Spółdzielnia Mieszkaniowa RETKINIA – PÓŁNOC    Łódź    5
4864    Komin – Flex Sp. z o.o.    Pszczyna    5
4865    Skanem Poznań Sp. z o.o.    Swadzim    5
4866    Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o.    Gliwice    5
4867    Commercial Property Services Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    5
4868    PROCAN Sp. z o.o.    Sady    5
4869    GANT Development S.A.    Legnica    5
4870    Grontmij Polska Sp. z o.o.    Poznań    5
4871    Avalon Development S.A.    Kraków    5
4872    HERKULES S.A.    Warszawa    5
4873    Inhatex Sp. z o.o.    Inowrocław    5
4874    Kal – Pab Sp. z o.o.    Kalisz    5
4875    Partner Of Promotion Sp. z o.o.    Warszawa    5
4876    Euro – Konsult Sp. z o.o.    Lublin    5
4877    Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    5
4878    Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link S.J.    Głogów    5
4879    Apana Sp. z o.o.    Miasteczko Krajeńskie    5
4880    MM Conferences S.A.    Warszawa    5
4881    TSK Plastik S.J. Maria Półbeczko, Krzysztof Półbeczko    Czarna Białostocka    5
4882    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kozienicach    Kozienice    5
4883    Dobra Praca Sp. z o.o.    Warszawa    5
4884    First Data Polska S.A.    Warszawa    4
4885    ALLFINANZ Sp. z o.o.    Warszawa    4
4886    BIS Mainserv Sp. z o.o.    Warszawa    4
4887    Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór    Gdańsk    4
4888    MOSTOSTAL – MET Sp. z o.o.    Biłgoraj    4
4889    PROMEL Sp. z o.o. PPH    Olsztyn    4
4890    A.M. Jesiołowscy – Finanse Sp. z o.o.    Kraków    4
4891    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Beta    Warszawa    4
4892    Boxpol Sp. z o.o. P. P. U.    Słupsk    4
4893    Ortech Sp. z o.o.    Łódź    4
4894    Monitor Sp. z o.o.    Katowice    4
4895    Giełda Kaliska Sp. z o.o.    Kalisz    4
4896    PARTNER S.J.    Police    4
4897    Nordbeton Sp. z o.o.    Kobylnica    4
4898    Spółka Usługowa Piast Business Service Sp. z o.o.    Legnica    4
4899    Agencja Reklamy Wenecja Sp. z o.o.    Kraków    4
4900    R.N.X. Sp. z o.o.    Szczecin    4
4901    Pigeon Sp. z o.o.    Wrocław    4
4902    FMG INTERNATIONAL S.A.    Warszawa    3
4903    Fabryka Lin Stolin Sp. z o.o.    Rogowiec    3
4904    FIRMA Codogni S.J.    Stalowa Wola    3
4905    Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk    Warszawa    3
4906    RATHGEBER Sp. z o.o.    Wrocław    3
4907    Budokrusz Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    3
4908    Galess Sp. z o.o.    Świdnica    3
4909    PHU Elproma Sp. z o.o.    Warszawa    3
4910    GGS Technologies Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3
4911    Poncyljusz i Radź. Firma Audytorsko – Księgowa Sp. z o.o.    Szczecin    3
4912    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE INSTAL-ART S.J. STANISŁAW RUDZKI,WOJCIECH RUDZKI,ALICJA RUDZKA,JANUSZ GAJEWSKI,ALICJA GAJEWSKA    Czaniec    3
4913    Vitron Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3
4914    Dziesięcina Sp. z o.o.    Łódź    3
4915    Apion Sp. z o.o.    Słupsk    3
4916    Remos Sp. z o.o.    Gdynia    3
4917    PPH Atlas Sp. z o.o.    Ziębice    3
4918    BPS Sp. z o.o.    Poznań    3
4919    Lotos Straż Sp. z o.o.    Gdańsk    3
4920    Arrow ECS Services Sp. z o.o.    Kraków    3
4921    Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    3
4922    Agencja Ochrony WENA Sp. z o.o.    Gdańsk    2
4923    D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa    Warszawa    2
4924    Generali Finance Sp. z o.o.    Warszawa    2
4925    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sochaczewie    Sochaczew    2
4926    SITR Sp. z o.o. Okręgowy Ośrodek Rzeczoznawstwa i Doradztwa    Olsztyn    2
4927    PPHU STELMACH Sp. z o.o.    Świdnica    2
4928    MIKOZNAK Sp. z o.o.    Mikołajki    2
4929    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.    Kielce    2
4930    NOBESO PRODUCENT OGRODZEŃ I BRAM Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    2
4931    Schwinn Polska Sp. z o.o.    Kraków    2
4932    Markizeta S.J.    Skopanie    2
4933    Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Sobieski    Warszawa    2
4934    ESJOT Janowski i Braun Spółka Komandytowa    Wałcz    2
4935    K-Bausysteme Sp. z o.o.    Krotoszyn    2
4936    Grupa Kupców Ziemi Łódzkiej Sp. z o.o.    Łódź    2
4937    OLGRUM Sp. z o.o.    Gdańsk    2
4938    Telnet Systemy Teleinformatyczne Sp. z o.o.    Katowice    2
4939    Wilczak Sp. z o.o. Hurtowo – Detaliczne Centrum Wielobranżowe    Poznań    2
4940    Krakowskie Przeds. Wytwórczo – Usługowe Artim Sp. z o.o.    Kraków    2
4941    Drażel Sp. z o.o.    Tczew    2
4942    Ho – Pol Sp. z o.o.    Rososznica    2
4943    GG Trading S.J.    Warszawa    2
4944    Osiedle Spółdzielnia Mieszkaniowa     Brwinów    2
4945    Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa     Pruszcz Gdański    2
4946    Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla    Zabrze    1
4947    BNP Paribas Real Estate Advisory And Property Management Poland Sp. z o.o.    Warszawa    1
4948    CWS-BOCO POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    1
4949    JPM Holding S.A.    Wrocław    1
4950    SAPA Aluminium Sp. z o.o.    Trzcianka    1
4951    Śląski Rynek Hurtowy Obroki Sp. z o.o.    Katowice    1
4952    Spółdzielnia Mieszkaniowa Turbo    Ostrołęka    1
4953    FPH Magnat S.J.    Kąty Wrocławskie    1
4954    Zakład Pracy Chronionej Spółdzielnia Inwalidów Metalowiec    Namysłów    1
4955    Kognitariat Sp. z o.o.    Warszawa    1
4956    STUDIO BIŻUTERII Sp. z o.o.    Poznań    1
4957    Asekuracja Doradztwo i Pośrednictwo Sp. z o.o.    Nowy Sącz    1
4958    Corab Sp. z o.o.    Olsztyn    1
4959    Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy    Józefów    1
4960    Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    1
4961    Rs – Druk Sp. z o.o.    Rzeszów    1
4962    Frisette Sp. z o.o.    Siedlce    1
4963    TECHNO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE JAN ZIOMEK S.J.    Wrocław    1
4964    RATPOL Sp. z o.o.    Kartoszyno    1
4965    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Safe Sp. z o.o.    Lublin    1
4966    Star Telecom Sp. z o.o.    Lublin    1
4967    Przeds. Obsługi PKS Sp. z o.o.    Szczecin    1
4968    Kancelaria Prawna Jatczak i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    1
4969    Toyota Marki Fleet Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    1
4970    Jones Lang Lasalle Sp. z o.o.    Warszawa    1
4971    AGC WARSZAWA S.A.    Warszawa    0
4972    ELJAKO – AL Sp. z o.o.    Legionowo    0
4973    Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Hydrotechnicznego „Inżbud” Sztuka, Wojs sp. j.    Ustroń    0
4974    Urząd Dozoru Technicznego    Warszawa    0
4975    TECHFORMONT Sp. z o.o.    Chełmek    0
4976    Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.    Katowice    0
4977    Glinik Sp. z o.o. Zakład Usług Technicznych    Gorlice    0
4978    DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J.    Poznań    0
4979    Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Suwałki    0
4980    KINOULTY RESEARCH Sp. z o.o.    Warszawa    0
4981    PPUH BARD Sp. z o.o.    Ełk    0
4982    ALGECO Sp. z o.o.    Poznań    0
4983    Intester Sp. z o.o.    Tuczępy    0
4984    Lena Serwis Sp. z o.o.    Wilków    0
4985    Agencja Ochrony Gamast Sp. z o.o.    Straszyn    0
4986    Szkłobud – Bis Sp. z o.o.    Poznań    0
4987    Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.    Wrocław    0
4988    Club Fair Play Sp. z o.o.    Opole    0
4989    Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o.    Racibórz    0
4990    Kantor Wymiany Walut S.J.    Warszawa    0
4991    Przeds. Usług, Handlu i Ochrony Des System Sp. z o.o.    Płock    0
4992    Instytut Metalurgii i Stopów – Zakład Produkcyjno – Doświadczalny Sp. z o.o.    Bolesław    0
4993    Elektro – Holding Sp. z o.o.    Poznań    0
4994    Styropian Plus Sp. z o.o.    Czarne Dolne    0
4995    GEMINA Sp. z o.o.    Częstochowa    0
4996    Grayling Poland Sp. z o.o.    Warszawa    0
4997    Zora S.J.    Warszawa    0
4998    Eskulap Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie    Chełm    0
4999    Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A.    Bukowno    -1
5000    Spółdzielnia Mieszkaniowa SILESIA    Katowice    -1
5001    SIRTEL Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5002    IMPEL S.A.    Wrocław    -1
5003    Spółdzielnia UNIA    Koszalin    -1
5004    POLIPASO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Katowice    -1
5005    PETROMAX Sp. z o.o. PUH    Lublin    -1
5006    Dolnośląskie Przeds. Usługowe Sp. z o.o.    Wrocław    -1
5007    Y.A.R.D. Sp. z o.o.    Wrocław    -1
5008    Alfa Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -1
5009    Ultimo Sp. z o.o.    Wrocław    -1
5010    Bawatex Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5011    G 7 – Expert Kuchnie Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5012    Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o.    Tychy    -1
5013    KORONA Kantor – Lombard Wojciech Godlewski i Spółka, S.J.    Nysa    -1
5014    Wt Bonsai Sp. z o.o.    Gdańsk    -1
5015    Isys Sp. z o.o.    Raków    -1
5016    Lest Investment International GmbH Sp. z o.o.    Lubin    -1
5017    BLACK & WHITE Sp. z o.o.    Piaseczno    -1
5018    Maxbud Development Lindner S.J.    Łódź    -1
5019    Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    -1
5020    Baszta Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa     Warszawa    -1
5021    Vitrosilicon S.A.    Iłowa    -2
5022    EURO RSCG 4D Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5023    Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Hrubieszów    -2
5024    STARCOM Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5025    AON Polska Services Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5026    DREW NAUTA Sp. z o.o.    Gdynia    -2
5027    OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich    Osiecznica    -2
5028    KRUSZBET S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych    Suwałki    -2
5029    Zakład Badowczo Produkcyjny TEBAMIX Sp. z o.o.    Wolbrom    -2
5030    CERSANIT III S.A.    Wałbrzych    -2
5031    EPROCO Sp. z o.o. Centrum Biurowe    Ostrów Wielkopolski    -2
5032    Einhell Polska Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    -2
5033    GTL – Pojazdy Użytkowe Sp. z o.o.    Gdańsk    -2
5034    HANZA BROKERS Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5035    Spółdzielnia Mieszkaniowa KORMORAN    Olsztyn    -2
5036    Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Pabianice    -2
5037    KPB – Ślusarnia Sp. z o.o.    Krosno    -2
5038    Finish A S.J.    Kęty    -2
5039    Kancelaria Syndyka Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5040    Carework Sp. z o.o. S.K.    Poznań    -2
5041    Car Technology Production Sp. z o.o.    Kraków    -2
5042    Partner Sp. z o.o.    Białystok    -2
5043    Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o.    Karpacz    -2
5044    Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino    Gdańsk    -2
5045    Rail Projekt sp. z o.o.    Warszawa    -2
5046    Spółdzielnia Mieszkanowa Lokatorsko-Własnościowa Tarczynianka w Tarczynie    Tarczyn    -2
5047    Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o.    Warszawa    -3
5048    Pan Media Western Sp. z o.o.    Warszawa    -3
5049    ERGO Sp. z o.o.    Kraków    -3
5050    Zakłady Wytwórcze Cheko Sp. z o.o.    Włocławek    -3
5051    Podlaskie Centrum Techniki Biurowej i Medialnej Bifax Sp. z o.o.    Białystok    -3
5052    Krusz-Bet Sp. z o.o. PPH    Obarzym    -3
5053    ADG Sp. z o.o.    Chorzów    -3
5054    Krakbet S.J. PPHU    Kraków    -3
5055    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku    Słupsk    -3
5056    Przedsiębiorstwo Usługowo Techniczne Kami Sp. z o.o.    Kielce    -3
5057    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA AZS    Lublin    -3
5058    Bernhard Schulte Shipmanagement Poland Sp. z o.o.    Gdynia    -3
5059    Probudex Sp. z o.o. PPHU    Kraków    -3
5060    Pro – Argent Sp. z o.o.    Chojnice    -3
5061    Agrafka Sp. z o.o.    Józefin    -3
5062    MGM Sp. z o.o.    Kościerzyna    -3
5063    Centrum Marketingu i Reklamy Sp. z o.o.    Wrocław    -3
5064    Multi – Aut Sp. z o.o.    Warszawa    -3
5065    Zakład Mechaniczny Tomasz Kazimieruk, Józef Kazimieruk S.J.    Poznań    -3
5066    Rawica S.J. Odlewnia Żeliwa     Rawica-Kolonia    -3
5067    Instytut Transportu Samochodowego    Warszawa    -4
5068    PIONIER Spółdzielnia Inwalidów    Wadowice    -4
5069    Biuro Doradcze Proekon Sp. z o.o.    Lublin    -4
5070    Euler Hermes Collections Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5071    Toplast S.J.    Poznań    -4
5072    Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.    Sędziszów    -4
5073    BIAŁOGON S.A. Kielecka Fabryka Pomp    Kielce    -4
5074    Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A.    Pabianice    -4
5075    Stalprodukt S.A.    Bochnia    -4
5076    Gillette Poland International Sp. z o.o.    Łódź    -4
5077    STALPRODUKT – OCHRONA Sp. z o.o.    Bochnia    -4
5078    Agros Company Ltd. Sp. z o.o.    Kraków    -4
5079    Habex Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5080    Dan – Poltherm Sp. z o.o.    Łęgowo    -4
5081    BEDITOM – Z.BEDNARCZYK S.J.    Gdynia    -4
5082    Instytut Doradztwa Majątkowego Baranowski i Wspólnicy Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5083    SCRAP-SERVICE Sp. z o.o.    Herby    -4
5084    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE STAL-MOT Sp. z o.o.    Węgorzewo    -4
5085    Produkcyjno – Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Bonex    Zduńska Wola    -4
5086    Abc Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    -4
5087    TQ Group Sp. z o.o.    Poznań    -4
5088    Proenser Chylińska Sp. z o.o.    Kwidzyn    -4
5089    Alfa Art Sp. z o.o.    Żabów    -4
5090    EMMEPI POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    -4
5091    Oaza Games Sp. z o.o.    Prudnik    -4
5092    VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o.    Drezdenko    -5
5093    FOLAR Sp. z o.o. PPUH    Rydzyna    -5
5094    Żwir Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Dzierzgoń    -5
5095    GÓRAŻDŻE CEMENT S.A.    Chorula    -5
5096    Przedsiębiorstwo Surowców Skalnych BAZALT – GRACZE Sp. z o.o.    Gracze    -5
5097    ENERGOTECHNIK Sp. z o.o.    Rzeszów    -5
5098    Poszukiwania Nafty i Gazu NAFTA Sp. z o.o.    Piła    -5
5099    Spółdzielnia Mieszkaniowa RADOGOSZCZ – WSCHÓD    Łódź    -5
5100    PPH Agrobis Sp. z o.o.    Kalisz    -5
5101    Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX    Łódź    -5
5102    Konar S.J.    Stęszew    -5
5103    AST Grzegorowski i Spółka S.J.    Sochaczew    -5
5104    Spółdzielnia Mieszkaniowa Stomil w Krakowie    Kraków    -5
5105    Vivenge Produkcja 1 Sp. z o.o.    Siedlce    -5
5106    ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH ALMET Sp. z o.o.    Koszalin    -5
5107    Agencja Reklamowa El Sp. z o.o.    Leszno    -5
5108    Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Eg-Met Sp. z o.o.    Tarnów    -5
5109    MT-EX Sp. z o.o.    Kalisz    -5
5110    Komet Sp. z o.o.    Gdańsk    -5
5111    Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Z. Kobierecki, I. Koczerski, W. Moskal, P. Sarzyński S.J.    Oleśnica    -5
5112    NU – MED Diagnostyka Sp. z o.o.    Elbląg    -5
5113    Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych     Kraków    -5
5114    PARTNER Sp. z o.o.    Słupca    -5
5115    PHCP Sp. z o.o.    Poznań    -5
5116    Jurkpol Sp. z o.o.    Jaworzno    -5
5117    Exact Systems Sp. z o.o.    Częstochowa    -5
5118    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pienista    Łódź    -5
5119    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy    Słupca    -5
5120    Białostockie Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Sp. z o.o.    Białystok    -6
5121    DQS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5122    Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Szczecin    -6
5123    Arot Polska Sp. z o.o.    Leszno    -6
5124    Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o.o.    Lublin    -6
5125    Mercur Sp. z o.o.    Staniszcze Małe    -6
5126    CTN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5127    STUDIO SARA Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5128    ABRYS TECHNIKA Sp. z o.o.    Poznań    -6
5129    ZELTECH MASZYNY ELEKTRYCZNE Sp. z o.o.    Łódź    -6
5130    Koloryt Plus Sp. z o.o.    Łomianki    -6
5131    Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.    Poznań    -6
5132    Microcomp Sp. z o.o.    Radom    -6
5133    Jack – Service Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane    Warszawa    -6
5134    Kantory Wymiany Walut Agata i Adam Jaracz S.J.    Sanok    -6
5135    Styropoz Sp. z o.o.    Poznań    -6
5136    Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o.o.    Rybnik    -6
5137    Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o.    Gdynia    -6
5138    Baxter Wojtasikowie S.J.    Besko    -6
5139    Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego    Warszawa    -7
5140    Sigma International (Poland) Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    -7
5141    M&S S.A. Polska Korporacja Handlu    Warszawa    -7
5142    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Świdnik    -7
5143    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nadzieja    Zambrów    -7
5144    Caterpillar Logistics Services Polska Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    -7
5145    BILLBIRD S.A.    Kraków    -7
5146    Alplast S.J.    Bydgoszcz    -7
5147    PPHU LELONKIEWICZ S.J.    Zielęcice    -7
5148    Markus Texi S.J.    Rzeszów    -7
5149    APS Poland S.A.    Wrocław    -7
5150    Usługi Mieszkaniowe Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o.    Kalisz    -7
5151    Rolnicza Spółdzielnia Produkcji Tęcza    Bielany    -7
5152    Dantom Sp. z o.o.    Poznań    -7
5153    Otto Muller Pro Log Sp. z o.o.    Szczecin    -7
5154    Glinkop Sp. z o.o.    Żarnów    -7
5155    Tower – Service Sp. z o.o.    Warszawa    -7
5156    Spółdzielnia Pracy Kominiarzy    Sosnowiec    -7
5157    Japi-Bud Duda S.J.    Piasek    -7
5158    Grzegorz Szprych Kancelaria Prawna Sampraus S.K.    Wrocław    -7
5159    Platforma Rozrywki Mobilnej Nitro Sp. z o.o.    Kraków    -7
5160    Luktor Sp. z o.o.    Oława    -7
5161    Spółdzielnia Mieszkaniowa Ożarów    Ożarów Mazowiecki    -7
5162    Totalizator Sportowy Sp. z o.o.    Warszawa    -8
5163    REKOPOL – Organizacja Odzysku S.A.    Warszawa    -8
5164    SECO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Kraków    -8
5165    SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych    Nowogrodziec    -8
5166    Meliński Minuth Sp. z o.o.    Poznań    -8
5167    EUROGLASS Sp. z o.o.    Lublin    -8
5168    Wydawnictwo APTEKA Sp. z o.o.    Wrocław    -8
5169    Colas Kruszywa Sp. z o.o.    Palędzie    -8
5170    Energomontaż Świętochłowice Sp. z o.o.    Chorzów    -8
5171    Backer Polska Sp. z o.o.    Lubliniec    -8
5172    Medas Sp. z o.o.    Katowice    -8
5173    PUP Gaserwis Sp. z o.o.    Kraków    -8
5174    Schrag Polska Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    -8
5175    System S.J.    Świecie    -8
5176    ADMINISTRATOR Sp. z o.o.    Szczecin    -8
5177    Brabantia Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -8
5178    R&D Services Sp. z o.o.    Warszawa    -8
5179    Ultramarine Poland Sp. z o.o.    Gdynia    -8
5180    S.A.C .Gwarant Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Mikołów    -8
5181    PPH Imex – Graf Sp. z o.o.    Warszawa    -8
5182    Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    -8
5183    Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Ustroniu    Ustroń    -8
5184    Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego    Opole    -9
5185    Polskie Centra Handlowo – Usługowe S.A.    Warszawa    -9
5186    PIONEER PEKAO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    -9
5187    3 V Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5188    ATEM – POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    -9
5189    COMMUNICATION UNLIMITED Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5190    Spółdzielnia Pracy Fryzjersko – Kosmetyczna    Lublin    -9
5191    H.K. – Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Suwałki    -9
5192    Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5193    GWAREK Sp. z o.o.    Trzebinia    -9
5194    Centrum Handlowo Usługowe Manhattan Sp. z o.o.    Szczecin    -9
5195    ALCON Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Technicznych    Żmigród    -9
5196    PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice    Dąbrowa Górnicza    -9
5197    Badger Mining Poland Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -9
5198    IMPRESARIAT KARLSBAD Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5199    Polski Zwiazek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -9
5200    Inżynierska Agencja Projektowo – Budowlana Enix Sp. z o.o.    Kraków    -9
5201    Niezależna Agencja Prasowa Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5202    Energoinstal Sp. z o.o.    Katowice    -9
5203    T&P Holding Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5204    Polestate Ltd Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -9
5205    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GFG Sp. z o.o.    Zabłocie    -9
5206    Onko Produkcja, Remont Sp. z o.o.    Strzeleczki    -9
5207    Selen S.J.    Grodzisk Mazowiecki    -9
5208    Kancelaria Notarialna I. Bogusławska, R. Choromańska, W. Gładkowski, R. Giler Notariusze Spółka Partnerska    Warszawa    -9
5209    Optima Marketing Group Sp. z o.o.    Kraków    -9
5210    NADMORSKA Sp. z o.o.    Świnoujście    -9
5211    ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    -9
5212    Lotos Petrobaltic S.A.    Gdańsk    -10
5213    Legg Mason Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    -10
5214    Polska Korporacja Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Warszawa    -10
5215    Piwowar Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    -10
5216    ELMET sp z o.o.    Lublin    -10
5217    DKA Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -10
5218    APC PRESMET Sp. z o.o.    Opole    -10
5219    Wulkan Sp. z o.o.    Szczecin    -10
5220    Axxa International Sp. z o.o.    Warszawa    -10
5221    PMG Play Sp. z o.o.    Karczew    -10
5222    Primar – B. S.J.    Kraków    -10
5223    Cardco Sp. z o.o.    Łódź    -10
5224    Biazet Gu Sp. z o.o.    Białystok    -10
5225    Primus S.J.    Tczew    -10
5226    PACK CEMENT PPUH EKSPORT – IMPORT BARTUŚ PIOTR. POLAK DOROTA S.J.    Przeciszów    -10
5227    Producent Majewska-Szczypińska S.J.    Koszalin    -10
5228    Bowling Sp. z o.o.    Piła    -10
5229    Impel Food Hygiene Sp. z o.o.    Warszawa    -10
5230    Przedsiębiorstwo Elektro-Instal Sp. z o.o.    Olsztyn    -10
5231    Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Skarpa    Warszawa    -10
5232    Bentech Sp. z o.o.    Wiórek    -10
5233    Profigips S.J.    Rzeczyca    -10
5234    Fidea Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa    Warszawa    -10
5235    AGENCJA REKLAMY SZYNAL I LIS – S.J.    Wrocław    -10
5236    MRB STAFF Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -10
5237    Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani W Świdnicy    Świdnica    -10
5238    PUH RIMSA Rostkowski S.J.    Sulejów    -10
5239    GATX Rail Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5240    GEOSTAB Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawcze     Gdańsk    -11
5241    SECURITAS SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5242    Rubo Styl Sp. z o.o.    Szczecin    -11
5243    KULIKOWSKA I KULIKOWSKI S.J.    Warszawa    -11
5244    Granit Sp. z o.o.    Legionowo    -11
5245    WARBUD – Beton Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5246    CONTRAIN Sp. z o.o.    Łódź    -11
5247    Farma – Tech Przeds. Produkcyjno – Serwisowe Sp. z o.o.    Kutno    -11
5248    Bis – Media Łosowska S.J.    Włocławek    -11
5249    Plastsystem Rzeszów Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    -11
5250    Biuro Ekspertyz i Doradztwa Finsnsowo – Księgowego Fin – Eksport Sp. z o.o.    Koszalin    -11
5251    Tech Service Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5252    Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A.    Gdańsk    -11
5253    Star – Dust Sp. z o.o.    Końskie    -11
5254    Zachodni Fundusz Leasingowy Zfl Leasing S.A.    Poznań    -11
5255    Big Form Sp. z o.o.    Chojnów    -11
5256    MICROSERV Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Gdynia    -12
5257    VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    -12
5258    Specodlew Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjne Odlewnictwa    Kraków    -12
5259    ZAK SERWIS Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -12
5260    Drukarnia Sofal Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -12
5261    Przedsiębiorstwo Obsługi Maszyn Sp. z o.o.    Wyrzysk    -12
5262    Seb Commercial Finance Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5263    Firma Zegar S.J.    Tarnów    -12
5264    SPA Systemy Pomiarowo-Analityczne Sp. z o.o.    Wrocław    -12
5265    Przeds. Rozrywkowe Eurofortuna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -12
5266    PPH Konmet S.J.    Złotów    -12
5267    Idea! Management Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5268    PLEWA POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    -12
5269    HORABIK I MEDIA Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5270    Tesmo Sp. z o.o.    Michałowice    -12
5271    Kaszuby Invest Sp. z o.o.    Czersk    -12
5272    RIAL – J.Cieślik i A.Banaszek S.J.    Legnica    -12
5273    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Unii Lubelskiej    Lublin    -12
5274    Idealne Mieszkanie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    -12
5275    Safege Oddział w Polsce    Warszawa    -12
5276    Spółdzielnia Mieszkaniowa RETKINIA – POŁUDNIE    Łódź    -13
5277    STUDIO ZET Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5278    P.I.B.Ebejot Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    -13
5279    Spółdzielnia Usługowa PIAST    Legnica    -13
5280    Elzam – Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny    Elbląg    -13
5281    AG – COMPLEX Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5282    Impel Cash Services Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5283    INSTAL – PROJEKT S.J.    Nowa Wieś    -13
5284    Fujifilm Sericol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5285    Milstar Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5286    Pack Partner Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5287    TRAFFIC Sp. z o.o.    Suwałki    -13
5288    Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń PLASMET Sp. z o.o.    Przemyśl    -13
5289    Avallon Sp. z o.o.    Łódź    -13
5290    Flash Press Media S.J.    Warszawa    -13
5291    Umet Sp. z o.o.    Wrocław    -13
5292    Elektroaparatura Sp. z o.o.    Szczecin    -13
5293    Kontrast Marek Jakubowski S.J.    Kraków    -13
5294    CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K.    Warszawa    -14
5295    Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.    Sitkówka    -14
5296    EKO – ENERGETYK Sp. z o.o.    Września    -14
5297    AKCES BIS Sp. z o.o.    Mianowice    -14
5298    Marek Dudek, Beata Dudek, Józef Dudek ZEPART S.J.    Skokówka    -14
5299    Południowy Koncern Węglowy S.A.    Jaworzno    -14
5300    Agrivet S.J.    Kuślin    -14
5301    BONDI S.BONDYRA E.BONDYRA A.PHILLIPS S.J.    Szczecin    -14
5302    TECHKOM ELEKTRONIK Sp. z o.o.    Wrocław    -14
5303    Promet – Stal Sp. z o.o. PPM    Olsztyn    -14
5304    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Strzegom    -14
5305    Tampo Granit Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5306    Baltimare Sp. z o.o.    Gdynia    -14
5307    Col – Garten Sp. z o.o. PHU    Motycz    -14
5308    Energocenter Sp. z o.o.    Katowice    -14
5309    MMA i Partnerzy Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5310    Instytut Monitorowania Prasy Grupa IMM Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5311    Idea & Marketing Spółka Komandytowa    Warszawa    -14
5312    Pirometal Sp. z o.o.    Gdańsk    -14
5313    Condominium Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5314    Sial S.J.    Szczecin    -14
5315    Log-Tech Sp. z o.o.    Syców    -14
5316    Tribag S.A.    Siewierz    -14
5317    Firma Handlowo-Usługowa BLACHOMET S.J. Artur Mejer, Renata Wasik-Mejer    Szczekociny    -14
5318    Unlimited Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5319    Hunters Sp. z o.o.    Poznań    -15
5320    Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego S.A.    Oleśnica    -15
5321    Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Legnica    -15
5322    POL – TOR S.J.    Złotoryja    -15
5323    PORTOS Sp. z o.o. Przeds, Usług Finansowo Księgowych    Puławy    -15
5324    Metalkas Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -15
5325    Schiedel Sp. z o.o.    Opole    -15
5326    HMS – Komet Sp. z o.o.    Mikołów    -15
5327    Paracross Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    -15
5328    HIGIENA SYSTEM Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -15
5329    WORLD TRADE CENTER – POZNAŃ Sp. z o.o.    Poznań    -15
5330    Huta Szkła Feniks 2 Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -15
5331    BC Club Sp. z o.o.    Koszalin    -15
5332    Przedsiębiorstwo Dróg I Zieleni W Sopocie Sp. z o.o.    Sopot    -15
5333    Nw Control Sp. z o.o.    Rotmanka    -15
5334    Delta Business Service Sp. z o.o.    Wrocław    -15
5335    ELBIT B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki S.J.    Czeladź    -15
5336    Ośrodek Terapii I Opieki Nad Nietrzeźwymi Sp. z o.o.    Koszalin    -15
5337    TNS Polska S.A.    Warszawa    -16
5338    ALTMASTER Sp. z o.o.    Piaseczno    -16
5339    OMEGGA Sp. z o.o.    Warszawa    -16
5340    FORTUNA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o.    Cieszyn    -16
5341    Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o.    Gdynia    -16
5342    Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN    Łódź    -16
5343    Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o.    Gliwice    -16
5344    Monarcha i Wspólnicy ETL Poznań Sp. z o.o.    Poznań    -16
5345    PPHU Monto – Stal Sp. z o.o.    Wrocław    -16
5346    Agencja Reklamowa Epoka S.J.    Kraków    -16
5347    Wis Sp. z o.o.    Opoczno    -16
5348    Boxmet Ltd. Sp. z o.o.    Piskorzów    -16
5349    PHUP Igum Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -16
5350    Merkury Sp. z o.o. PHUP    Siedlce    -16
5351    Magda Kazimierz Spurek Elżbieta Spurek S.j.    Żary    -16
5352    AUTOMATYKA SERWIS E. MAJDAŃSKI S.J.    Police    -16
5353    Warszawska SBM Pracowników Umysłowych    Warszawa    -16
5354    Kant I Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    -16
5355    Executive Network Sp. z o.o.    Warszawa    -16
5356    Opoczno I Sp. z o.o.    Opoczno    -16
5357    Telekontakt24 Sp. z o.o.    Warszawa    -16
5358    MBW Tax & Audit Sp. z o.o.    Poznań    -16
5359    Kotłoinwest Sp. z o.o.    Świecie    -16
5360    Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór – Adwokaci Spółka Partnerska    Kraków    -16
5361    Europa S.J. Kantor Wymiany Walut     Opole    -16
5362    Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J.    Gniezno    -16
5363    DS Sp. z o.o.    Łódź    -16
5364    CHEŁM Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    -17
5365    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jarosław    -17
5366    AGC Gdańsk Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -17
5367    Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.    Chorula    -17
5368    Mediapol Sp. z o.o.    Wrocław    -17
5369    Towarzystwo Biegłych Rewidentów F-01 Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5370    PUPH Mind Sp. z o.o.    Łochowo    -17
5371    GEOPARTNER Sp. z o.o.    Kraków    -17
5372    INDOS S.A.    Chorzów    -17
5373    Biuro Handlowo-Usługowe Rom-Vit Roman Twardowski Sp. J.    Poznań    -17
5374    Plastic Form S.J.    Świdwin    -17
5375    Knight Frank Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5376    Reprotechnika – Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    -17
5377    Azora International Management Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5378    Biuro Brokerskie Consensus Sp. z o.o.    Gdańsk    -17
5379    Zeb/Rolfes.Schierenbeck.Associates Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5380    Sendero Sp. z o.o.    Wrocław    -17
5381    QUINTILES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -18
5382    DOM S.A.    Warszawa    -18
5383    CEM Sp. z o.o. Instytut Badań Rynku i Opinii Publicznej    Kraków    -18
5384    PPH K.A.M. Sp. z o.o.    Nowogrodziec    -18
5385    EMAPOL Sp. z o.o.    Gdańsk    -18
5386    Małkowski Martech S.A.    Konarskie    -18
5387    Muller Jelcz – Laskowice Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    -18
5388    Niezależni Eksperci Majątkowi S.A. Sp. Komandytowo-Akcyjna    Warszawa    -18
5389    Zakład Naprawy Środków Transportu S.J.    Tczew    -18
5390    Technomet Sp. z o.o.    Zawadzkie    -18
5391    Mega – Krusz S.J.    Ostrołęka    -18
5392    Księga Sp. z o.o.    Kraków    -18
5393    Sphinx Sp. z o.o.    Leszno    -18
5394    Albert Production Tomasz Alber, Maciej Trzciński S.J.    Kraków    -18
5395    Unirol Sp. z o.o. PUP    Dzierżoniów    -18
5396    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowo – Administracyjna w Łęknie    Łękno    -18
5397    Spółdzielnia SIP    Krosno    -19
5398    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Piastów    -19
5399    Spółdzielnia Pracy Huta Szkła SŁAWA w Kielcach    Kielce    -19
5400    ING Investment Management ( Polska) S.A.    Warszawa    -19
5401    BOLOIL S.A.    Bukowno    -19
5402    METPOL Sp. z o.o.    Suchy Las    -19
5403    Fabryka Turas Sp. z o.o.    Słupsk    -19
5404    Zakłady Mechaniczne Tadeusz Kazimieruk    Poznań    -19
5405    Elmont AKP Sp. z o.o.    Biała Podlaska    -19
5406    Zakłady Artystyczne ART Sp. z o.o.    Gdańsk    -19
5407    INTERNATIONAL PAINT Sp. z o.o.    Gdynia    -19
5408    Dragon Rouge Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5409    AP Uniapol Development Sp. z o.o.    Poznań    -19
5410    DRUKARNIA T-Ż Sp. z o.o.    Wrocław    -19
5411    PROMUS Sp. z o.o.    Pasłęk    -19
5412    RJ – SYSTEM Sp. z o.o.    Mysiadło    -19
5413    Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o.    Brzezie    -19
5414    Wudimeks Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Inwestycyjne     Częstochowa    -19
5415    Balmont Sp. z o.o.    Kraków    -19
5416    ZUW Urbex Sp. z o.o.    Lubin    -19
5417    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa we Władysławowie    Władysławowo    -20
5418    Podgórska Spółdzielnia OCHRONA MIENIA    Kraków    -20
5419    Gestin Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -20
5420    ADMICO Sp. z o.o. Wielkopolskie Spółki Zarządzające    Poznań    -20
5421    SEMIC Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5422    Przedsiębiorstwo Produkcyjne Pagum B.Papież i Wspólnicy Sp. J.    Skawina    -20
5423    Pol – Pak Sp. z o.o.    Wolsztyn    -20
5424    Funk International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5425    Bieszczadzka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    -20
5426    IN – Agra Sp. z o.o. PW    Gościeradów Ukazowy    -20
5427    Spółdzielnia Pracy PRECYZJA    Bydgoszcz    -20
5428    JOKER S.J.    Szczecin    -20
5429    Pracownia Sp. z o.o.    Gdańsk    -20
5430    CAM MEDIA S.A.    Warszawa    -20
5431    Expansja Advertising Sp. z o.o.    Poznań    -20
5432    Solver Sp. z o.o.    Wrocław    -20
5433    Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce    Wrocław    -20
5434    Sil – Chem Sp. z o.o.    Łódź    -20
5435    Kancelaria Prawna Raven – Krupa & Stańko Spółka Komandytowa    Wrocław    -20
5436    Anikino Sp. z o.o.    Kraków    -20
5437    Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla    Barlinek    -20
5438    Kubala Sp. z o.o.    Ustroń    -20
5439    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej    Gdynia    -21
5440    BS Kawęczyn Sp. z o.o.    Warszawa    -21
5441    DRUK – INTRO S.A.    Inowrocław    -21
5442    Lob S.A.    Leszno    -21
5443    BINGO CENTRUM Sp. z o.o.    Katowice    -21
5444    IIF S.A.    Warszawa    -21
5445    Wega Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -21
5446    Grenkeleasing Sp. z o.o.    Poznań    -21
5447    REMPRODEX Sp. z o.o.    Człuchów    -21
5448    Zebra – Sp. z o.o.    Gdynia    -21
5449    Color Graf sp. z o.o.    Gdańsk    -21
5450    Amplico Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    -22
5451    Konsalnet Astra S.A.    Warszawa    -22
5452    WIRCOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Włocławek    -22
5453    Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Koziegłowy    -22
5454    PROGRESIV S.A.    Kraków    -22
5455    Energopomiar – Elektryka Sp. z o.o.    Gliwice    -22
5456    Hutnik Usługi Sp. z o.o.    Kęty    -22
5457    Zakład Robót Górniczych Krosno Sp. z o.o.    Krosno    -22
5458    Red Point Security Sp. z o.o.    Katowice    -22
5459    PPUH Perfopol Sp. z o.o.    Starachowice    -22
5460    CCS DRUK Sp. z o.o.    Poznań    -22
5461    HAGEMANN S.J.    Kowary    -22
5462    Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Krzystyniak, Klabacha Sp. z o.o.    Pustków    -22
5463    Odyseya Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    -22
5464    Drukarnia Triada Sp. z o.o.    Wrocław    -22
5465    Pio – Zer Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -22
5466    Almanach Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    -22
5467    B.P. MEDIA Sp. z o.o.    Szczecin    -22
5468    POLPAK Sp. z o.o.    Małe Czyste    -22
5469    EKNA Polska Sp. z o.o.    Chełm    -22
5470    Agencja Ochrony Osób I Mienia K2 Sp. z o.o.    Nowa Ruda    -22
5471    Tonlex Sp. z o.o.    Katowice    -22
5472    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ecserwis Sp. z o.o.    Głogów    -22
5473    Zakład Produkcji Nawozów Organicznych i Wydobycia Piasku – Sp. z o.o.    Mosty    -22
5474    Interactive Systems S.J.    Poznań    -22
5475    Attar Group Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -22
5476    Pioneer Pekao Investment Management S.A.    Warszawa    -23
5477    SERWIS PODLASIE Sp. z o.o.    Białystok    -23
5478    Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane PREFABET Sp. z o.o.    Olsztyn    -23
5479    Kopalnia Kruszyw Rokitki Sp. z o.o.    Chojnów    -23
5480    Badesta Sp. z o.o.    Warszawa    -23
5481    KOMPOZYTY Sp. z o.o.    Stanowice    -23
5482    Stalprodukt Wamech Sp. z o.o.    Bochnia    -23
5483    Agromech Sp. z o.o. PW    Rogoźno    -23
5484    Sellbytel Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    -23
5485    Flexi Systems International Sp. z o.o.    Kielno    -23
5486    Polish European Media Sp. z o.o.    Poznań    -23
5487    Trans – Krusz S.J. PPHU    Lipno    -23
5488    Zaptech S.J. Sobańscy    Janikowo    -23
5489    MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Warszawa    -23
5490    ABX Sp. z o.o.    Łódź    -23
5491    Ekoceramika Sp. z o.o.    Bolesławiec    -23
5492    Centrum Nieruchomości Domena Sp. z o.o.    Legnica    -23
5493    Puch Sp. z o.o.    Kliniska Wielkie    -23
5494    Eurovia Kruszywa S.A.    Kobierzyce    -24
5495    BAKER S.J.    Radom    -24
5496    GAMET S.A.    Toruń    -24
5497    ZPH KIC – PAK S.J.    Płock    -24
5498    DIKPAK S.J.    Białystok    -24
5499    Kozłowski Śmigielska i Wspólnicy sp.k.    Warszawa    -24
5500    Metalton S.j.    Poniatowa    -24
5501    Plastique Sp. z o.o.    Dąbrowa    -24
5502    Dogmat Systemy Sp. z o.o.    Suchy Las    -24
5503    Fidus Finanse Sp. z o.o.    Gdynia    -24
5504    PPHU Leda Sp. z o.o.    Warszawa    -24
5505    Drukarnia TIR S.J.    Wrocław    -24
5506    Pawimex Sp. z o.o.    Warszawa    -24
5507    Bitum Sp. z o.o.    Lipie Śląskie    -24
5508    ESIM Sp. z o.o.    Poznań    -24
5509    Mennica Polska S.A.    Warszawa    -25
5510    Profile Sp. z o.o. Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowe    Wrocław    -25
5511    Agencja Opieki Pomoc Sp. z o.o.    Chełm    -25
5512    V-System Sp. z o.o. w likwidacji    Poznań    -25
5513    REMPAP Sp. z o.o.    Poznań    -25
5514    BZ WBK ASSET MANAGEMENT S.A.    Poznań    -25
5515    Euroservice Sp. z o.o.    Gdańsk    -25
5516    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Spekom Sp. z o.o.    Katowice    -25
5517    Koma Stahlbau Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    -25
5518    NORD SYSTEM Sp. z o.o.    Kraków    -25
5519    Spółdzielnia Pracy Kominiarz w Siedlcach    Siedlce    -25
5520    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE I USŁUGOWE ALFA Sp. z o.o.    Andrychów    -25
5521    KONTO PLUS Sp. z o.o.    Warszawa    -25
5522    Moduł Sp. z o.o.    Warszawa    -25
5523    Delta Security Sp. z o.o.    Wrocław    -25
5524    Spec-Glas Sp. z o.o.    Szczecin    -25
5525    Orta System Sp. z o.o.    Wrocław    -25
5526    KOMAT Mieczysław Kozłowski    Czarnków    -25
5527    OMD Sp. z o.o.    Warszawa    -25
5528    MCX Sp. z o.o.    Warszawa    -26
5529    Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o.    Gdynia    -26
5530    EKO – TERRA Sp. z o.o. PPUH    Wrocław    -26
5531    Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Lublin    -26
5532    Centrum Wspierania Biznesu PARTNER Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    -26
5533    SERWIS WROCŁAW Sp. z o.o.    Wrocław    -26
5534    WA Plast Sp. z o.o.    Września    -26
5535    CASTON Sp. z o.o. PW    Raszyn    -26
5536    GLASPO Sp. z o.o.    Wrocław    -26
5537    PPH DOLOMIT Sp. z o.o.    Kraków    -26
5538    KONSTAK Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    -26
5539    Domella Sp. z o.o.    Poznań    -26
5540    Przedsiębiorstwo Techniki Medycznej Anes – Med Sp. z o.o.    Warszawa    -26
5541    Ofama Sp. z o.o.    Opole    -26
5542    Plantin – Sp. z o.o.    Wrocław    -26
5543    GALWAN Sp. z o.o.    Gronowo Górne    -26
5544    VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    -27
5545    MOSTOSTAL POMORZE S.A.    Gdańsk    -27
5546    Branżowy Zakład Doświadczalny Budownictwa Drogowego i Mostowego Sp. z o.o.    Warszawa    -27
5547    KOSMIN Sp. z o.o. Kopalnie Surowców Mineralnych    Bielany Wrocławskie    -27
5548    DOMATOR Sp. z o.o.    Konin    -27
5549    Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna    Szczytno    -27
5550    ŚWIDNIK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Świdnik    -27
5551    Warszawska Sp-nia Pracy USŁUGI PRZEMYSŁOWE    Warszawa    -27
5552    Pragma Faktoring S.A.    Katowice    -27
5553    Sealab Sp. z o.o.    Gdynia    -27
5554    Artikom Sp. z o.o.    Gdańsk    -27
5555    ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -27
5556    WIP-DRUK Sp. z o.o.    Warszawa    -27
5557    Med-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    -27
5558    Ges Consulting Sp. z o.o. i Współnicy – Sp. Komandytowa    Kraków    -27
5559    Zeibina Kunststoff – Technik Polska Sp. z o.o.    Lubań    -27
5560    Adboard Poland Sp. z o.o.    Sielinko    -27
5561    Zakład Usług Konsultingowych Know How Sp. z o.o.    Szczecin    -27
5562    IMPEXMETAL S.A.    Warszawa    -28
5563    ENIRO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -28
5564    Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o.    Warszawa    -28
5565    PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    -28
5566    STAL SERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    -28
5567    NEWAG S.A.    Nowy Sącz    -28
5568    JULIAN Sp. z o.o. Zakład Wzbogacania Węgla    Piekary Śląskie    -28
5569    Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa BUDOPOL S.A.    Mińsk Mazowiecki    -28
5570    Wygodne Mieszkanie Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Wrocław    -28
5571    OPA – REM Sp. z o.o. PUH    Chrzanów    -28
5572    Kancelaria Doradztwa Podatkowego Piotr Wróbel Sp. z o.o.    Tarnów    -28
5573    DONBERT S.J.    Dębica    -28
5574    PPHU KONEL II Sp. z o.o.    Trzebinia    -28
5575    Bis S.J.    Kraków    -28
5576    Margostal – Rewolińscy S.J.    Margonin    -28
5577    WYG International Sp. z o.o.    Warszawa    -28
5578    Waran S.J.    Toruń    -28
5579    Przeds. Produkcji Usług i Handlu ZRB Społem Sp. z o.o.    Rzeszów    -28
5580    Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p.    Poznań    -28
5581    Gierańczyk Sp. z o.o.    Łódź    -28
5582    CBG Internatiomal Sp. z o.o.    Warszawa    -28
5583    Goodyear Eemea Financial Services Center Sp. z o.o.    Dębica    -28
5584    Novarent Sp. z o.o.    Szczecin    -28
5585    Credit Agricole Service Sp. z o.o.    Wrocław    -28
5586    Dąstal Dądela Sp.J.    Rędziny    -28
5587    ITBC Communication Sp. z o.o.    Warszawa    -29
5588    ALPROF Sp. z o.o.    Gdańsk    -29
5589    Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A.    Kraków    -29
5590    Elektromat Sp. z o.o. Przed. Wielobranżowe    Złoty Stok    -29
5591    BRUGMAN Fabryka Grzejników Sp. z o.o.    Legnica    -29
5592    KRUK S.A.    Wrocław    -29
5593    PANTA – PLAST Sp. z o.o.    Łódź    -29
5594    BOREALIS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -29
5595    DIGICOS-Erpol Sp. z o.o.    Poznań    -29
5596    Kromet Sp. z o.o.    Elbląg    -29
5597    Łazur S.J.    Jasło    -29
5598    Siepak Sp. z o.o.    Mszana Dolna    -29
5599    CTH Serwis Sp. z o.o.    Piaski    -29
5600    Gen-Sys Sp. z o.o.    Warszawa    -29
5601    Nord – Serwis S.J.    Białystok    -29
5602    CGS Prepress S.J.    Mrowino    -29
5603    VERSA S.A.    Poznań    -29
5604    Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.    Wrocław    -29
5605    Stanmark Asset Management Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -29
5606    2C Partners Sp. z o.o.    Warszawa    -29
5607    Oriolus Sp. z o.o.    Łódź    -29
5608    Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.    Warszawa    -29
5609    Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Escort S.J.    Ciechanów    -29
5610    Kantor Wymiany Walut KARAT J. Gilowski, R. Gilowski S.J.    Bielsko-Biała    -29
5611    Techniflex Sp. z o.o.    Ruda Śląska    -29
5612    GKT Serwis Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    -29
5613    Cent Piotr Kołaciński Robert Olszyna – S.J.    Koło    -29
5614    STP Elbud Sp. z o.o.    Kraków    -30
5615    Invest – Rem S.A.    Gdańsk    -30
5616    Ekonaft Sp. z o.o.    Trzebinia    -30
5617    Terra Casa S.A.    Kraków    -30
5618    CERRAD Sp. z o.o.    Starachowice    -30
5619    Zakłady Remontów i Budownictwa Energetycznego Elzat Sp. z o.o.    Tarnów    -30
5620    Dial Poland Przed. Poligraficzne Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -30
5621    Form – Gum S.J. Wytwórnia Artykułów Gumowych    Bydgoszcz    -30
5622    Mezzanine Management Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -30
5623    PEMER Sp. z o.o.    Kłodzko    -30
5624    WROBUD – ZABYTKI Sp. z o.o.    Wrocław    -30
5625    BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o.    Wrocław    -30
5626    Lauda Metalplast S.J.    Wielkie Drogi    -30
5627    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pardałówka    Zakopane    -30
5628    Austria Card Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -30
5629    Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Transportowych w U T E H Sp. z o.o.    Szczecin    -30
5630    Przedsiębiorstwo Innowacji Technicznych I Technologicznych Senco Sp. z o.o.    Wrocław    -30
5631    Strategia Doradztwo Komunikacja Sp. z o.o.    Kraków    -30
5632    PSI Polska Jadwiga Kuczkowska Spółka Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    -30
5633    Krajowe Biuro Ochrony Asekuracja – Maxpol Sp. z o.o.    Toruń    -31
5634    Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    -31
5635    Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o.    Poznań    -31
5636    MARATON Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Szklarska Poręba    -31
5637    Liberta Sp. z o.o.    Kraków    -31
5638    Zespół Biegłych Rewidentów SALDO – KREDYT Sp. z o.o.    Gdynia    -31
5639    Lastenic Laser & Elektronics Sp. z o.o.    Świdnica    -31
5640    Mega – Met Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    -31
5641    Hydro – Truck Sp. z o.o.    Radom    -31
5642    WOLCO Sp. z o.o.    Lublin    -31
5643    Orgbud – Serwis Sp. z o.o.    Poznań    -31
5644    USM WROCŁAW Sp. z o.o.    Wrocław    -31
5645    Navikon – Stal Sp. z o.o.    Szczecin    -31
5646    Pfeifer & Langen Holding Sp. z o.o.    Poznań    -32
5647    Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    -32
5648    Laboratorium Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    -32
5649    Spółdzielnia Mieszkaniowa ANIN    Warszawa    -32
5650    MGD – GMW Sp. z o.o. S-ka kom.    Wadowice    -32
5651    Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.    Warszawa    -32
5652    Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    -32
5653    Kopalnie Melafiru w Czarnym Borze Sp. z o.o.    Czarny Bór    -32
5654    EUROFOAM Poznań Sp. z o.o.    Janikowo    -32
5655    Kancelaria Biegłych Rewidentów AKTYWA Sp. z o.o.    Wrocław    -32
5656    Non Stop Film Service S.J.    Warszawa    -32
5657    Kolorado International Sp. z o.o.    Warszawa    -32
5658    Irriga S.J.    Warszawa    -32
5659    MORSKI Studio Graficzne Sp. z o.o.    Poznań    -32
5660    TECHGRUP Sp. z o.o.    Kraków    -32
5661    Socopol Sp. z o.o.    Pruszków    -32
5662    Archon Sp. z o.o.    Trzebinia    -32
5663    Warsaw – Apartments Sadyba Wilanów Sp. z o.o.    Warszawa    -32
5664    Sales Support Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -32
5665    Studio Da Vinci, Agencja Reklamowa Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -32
5666    Agencja Ergo Sp. z o.o.    Gdynia    -32
5667    ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI ADMINISTRACJA DOMÓW MIESZKALNYCH NR 1 KROWODRZA    Kraków    -32
5668    FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE    Zielona Góra    -32
5669    Chiorino Lublin Sp. z o.o.    Lublin    -32
5670    Ams Elektronik Sp. z o.o.    Szczaniec    -32
5671    MAGNIFLEX POLSKA Sp. z o.o.    Rogiedle    -32
5672    Esta Sp. z o.o.    Warszawa    -32
5673    White and Case W. Daniłowicz , W. Jurcewicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    -33
5674    Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.    Tarnów Opolski    -33
5675    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Niemodlin    -33
5676    KARBON Inwestycje Sp. z o.o.    Poznań    -33
5677    RO – MA Sp. z o.o.    Kraków    -33
5678    Przeds. Robót Ogrodniczo – Leśnych PROLAS Sp. z o.o.    Gdańsk    -33
5679    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Szczecin    -33
5680    CJ Blok Fabryka Elementów Budowlanych Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    -33
5681    Polskie Składy Oponiarskie Sp. z o.o.    Kraków    -33
5682    Sotm Sp. z o.o.    Pawłowice    -33
5683    CC Mailer Sp. z o.o.    Węgrzce    -33
5684    Polonez Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -33
5685    Prime Time Sp. z o.o.    Warszawa    -33
5686    Turhand – Ret Sp. z o.o.    Opole    -33
5687    EUROPEJSKIE KONSORCJUM UBEZPIECZENIOWE Sp. z o.o.    Warszawa    -33
5688    GFA Sp. z o.o.    Gdańsk    -33
5689    Kormal-Nauta Sp. z o.o.    Gdynia    -33
5690    Gastor Bis S.J. Barbara Drożdż, Jerzy Drożdż, Lucyna Strzelec, Stanisław Strzelec, Jolanta Zarębska, Jerzy Zarębski.    Skoczów    -33
5691    Lemon Tri Sp. z o.o.    Warszawa    -33
5692    Probo Multimedia Sp. z o.o.    Warszawa    -33
5693    CHATA Żukowski, Puchalski, Żynda S.J.    Suwałki    -34
5694    Quant Sp. z o.o.    Warszawa    -34
5695    LUBIN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Górniczo – Wiertniczych    Lubin    -34
5696    Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    -34
5697    Zakłady Kompozytów Sp. z o.o.    Czosnów    -34
5698    Przeds. Intar Sp. z o.o.    Leszno    -34
5699    Instytut Mechaniki Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    -34
5700    Timi Akcesoria Dla Psów Sp. z o.o.    Biała Niżna    -34
5701    Pro Novum Sp. z o.o.    Katowice    -34
5702    SSH – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -34
5703    Wessly Sp. z o.o.    Warszawa    -34
5704    Dolpol – Dźwig Sp. z o.o.    Wrocław    -34
5705    Zakład Usług Dźwignicowych Dźwig Sp. z o.o.    Toruń    -34
5706    Kubas, Kos, Gaertner – Adwokaci Sp-ka Partnerska    Kraków    -34
5707    Firma Bastion S.J.    Mława    -34
5708    PROSAFE Sp. z o.o.    Warszawa    -34
5709    7N Sp. z o.o.    Warszawa    -34
5710    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Talbud-A Wacław Talaga,Tadeusz Wcisło S.J.    Skawina    -34
5711    SYTO CO – Packaging Wadowice Sp. z o.o.    Inwałd    -34
5712    Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J.    Zachowice    -34
5713    IMPULSO Sp. z o.o. i Spółka S.K.    Częstochowa    -34
5714    Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A.    Warszawa    -35
5715    Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński sp. j.    Szklarska Poręba    -35
5716    BEL – POL S.J.    Świdnica    -35
5717    Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o.    Gdynia    -35
5718    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim    Tomaszów Lubelski    -35
5719    Studio Kolporpress Sp. z o.o.    Kielce    -35
5720    PROPLASTIC Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -35
5721    Twentebelt Poland Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    -35
5722    Technitynk Sp. z o.o.    Rzeczków-Kolonia    -35
5723    Sizer S.J.    Kadzidło    -35
5724    Bud – Gaz Sp. z o.o. PPUH    Warszawa    -35
5725    PUH CENTRO-SPAW Sp. z o.o.    Dąbrowa    -35
5726    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Warszawa    -35
5727    Poligrafia S.J.    Otwock    -35
5728    Zucchetti Promotion & Trade Sp. z o.o.    Poznań    -35
5729    EURO PROVIDUS S.A.    Częstochowa    -35
5730    Finanse Sp. z o.o.    Lubliniec    -35
5731    Sr Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -35
5732    King Development Sp. z o.o.    Legnica    -35
5733    Alex T. Great Sp. z o.o.    Gdańsk    -35
5734    GETAWAY Sp. z o.o.    Cieszyn    -35
5735    Fundusz Kapitałowy RUBIKON S.A.    Wrocław    -35
5736    Rzeczoznawcy – PZM S.A. Eksperci Techniczno – Motoryzacyjni    Warszawa    -36
5737    BJM Sp. z o.o.    Wołomin    -36
5738    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o.    Legnica    -36
5739    Polkom S.J.    Częstochowa    -36
5740    Kino Świat Sp. z o.o.    Warszawa    -36
5741    Świerki Sp. z o.o. Kopalnia Surowców Skalnych    Warszawa    -36
5742    B & E Expertise Sp. z o.o.    Warszawa    -36
5743    PRINT MEDIA STUDIO Sp. z o.o.    Kielce    -36
5744    Agencja Maart Sp. z o.o.    Warszawa    -36
5745    RW Doradztwo Sp. z o.o.    Warszawa    -36
5746    Noble Concierge Sp. z o.o.    Warszawa    -36
5747    Ekoenergopol Sp. z o.o.    Lublin    -36
5748    Gamma Metal S.J.    Rakoniewice    -36
5749    A.Bogusz i Wspólnicy -ARBET Przedsiębiorstwo Budowlane S.J.    Olsztyn    -36
5750    Spółdzielnia Pracy Fryzjersko Kosmetyczna    Białystok    -37
5751    Jansen Display Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -37
5752    Publikator Sp. z o.o.    Białystok    -37
5753    Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp. j.    Gdynia    -37
5754    PPU MIRS Sp. z o.o.    Wrocław    -37
5755    Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o.    Szczecin    -37
5756    HJW Sp. z o.o. Zarządzanie Nieruchomościami    Wrocław    -37
5757    Maxi – Star Konstruktor    Oborniki    -37
5758    PPUH PROWERK Sp. z o.o.    Kraków    -37
5759    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o.    Warszawa    -37
5760    Mar – Old Sp. z o.o.    Wrocław    -37
5761    Konar Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S.J.    Świecie    -37
5762    EC Systems Sp. z o.o.    Kraków    -37
5763    PVH Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    -37
5764    HARTOWNIA TS ZBĄSZYNEK Sp. z o.o.    Zbąszynek    -37
5765    Kem-Form Woźniak,Giemza,Płonka S.J.    Bielsko-Biała    -37
5766    WOOD SUPPLY CENTER-KLUCZE Sp. z o.o.    Klucze    -37
5767    Media Metropolis Sp. z o.o.    Warszawa    -37
5768    AMAN Sp. z o.o.    Warszawa    -37
5769    Big Play Sp. z o.o.    Chełm    -37
5770    Global Research Services Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -37
5771    Gessler S.J.    Gosławice    -37
5772    MIB – Pol Sp. z o.o.    Przytoczna    -37
5773    Filigran Sp. z o.o.    Herby    -37
5774    Real Estate Development Company Sp. z o.o.    Warszawa    -38
5775    MINDSHARE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -38
5776    MEGA-REM Sp. z o.o.    Kraków    -38
5777    Biuro Ekonomiczno Handlowe Zasada Jan    Wieluń    -38
5778    SUBOPOL Sp. z o.o.    Łaziska Górne    -38
5779    PAWBOL I Sp. z o.o.    Sułkowice    -38
5780    D&B PPH Sp. z o.o.    Jadów    -38
5781    Partnex S.J    Gdańsk    -38
5782    ALMARE Sp. z o.o.    Szczecin    -38
5783    Eko – Koral Sp. z o.o.    Opole    -38
5784    Kwarc Sp. z o.o. Przeds. Wydobywania, Przerobu i Sprzedaży Kamienia Budowlanego    Kostrza    -38
5785    Grupa Brokerska Odys Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -38
5786    Chiorino Południe Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -38
5787    Protektor Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia     Warszawa    -38
5788    Posiadłość Sp. z o.o.    Warszawa    -38
5789    Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o.o.    Kraków    -38
5790    PPM Fab S.J.    Bolesławiec    -38
5791    Wielkopolskie Centrum Audytorsko – Księgowe Sp. z o.o.    Poznań    -38
5792    ARBET S.J. Fabryka Styropianu    Koszalin    -39
5793    PCC Prodex Sp. z o.o.    Warszawa    -39
5794    PUPH INPREX Sp. z o.o.    Katowice    -39
5795    MAKRO Kosiorowski & Kosiorowski Sp. z o.o.    Cmolas    -39
5796    BAA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -39
5797    Botir.pl Sp. z o.o.    Poznań    -39
5798    Euromid Sp. z o.o.    Rzeszów    -39
5799    Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu    Wrocław    -39
5800    NEMO Wodny Świat Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    -39
5801    Helmar Sp. z o.o.    Komorów    -39
5802    BIEGLI REWIDENCI SZUSZKIEWICZ I SPÓŁKA Sp. z o.o.    Warszawa    -39
5803    Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Sp. z o.o.    Oleśnica    -39
5804    Stanton Chase International Sp. z o.o.    Warszawa    -39
5805    TLC Sp. z o.o.    Raszyn    -39
5806    Micros JML Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -39
5807    MJM Sp. z o.o.    Chełm    -40
5808    Zakład Automatyki i Pomiarów APROCHEM Sp. z o.o.    Oświęcim    -40
5809    Micon Sp. z o.o.    Katowice    -40
5810    LINTER S.A.    Wolbrom    -40
5811    EP SERWIS S.A.    Kozienice    -40
5812    FPA Group Sp. z o.o.    Warszawa    -40
5813    PPUH Greka Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -40
5814    Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o.    Kraków    -40
5815    Nestor Sp. z o.o.    Oświęcim    -40
5816    Hydramet Sp. z o.o.    Giżycko    -40
5817    Rest – Zas Sp. z o.o. Stocznia Remontowa    Gdańsk    -40
5818    Laam Security Sp. z o.o.    Gdańsk    -40
5819    EKOMONT Sp. z o.o.    Szczecin    -40
5820    Max – Efekt Sp. z o.o.    Poznań    -40
5821    Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J.    Mareza    -40
5822    Polska Izba Spedycji I Logistyki    Gdynia    -40
5823    Livar Krzysztof Kaniecki I Wspólnik – S.J.    Grudziądz    -40
5824    Metaloplast – Kraków Sp. z o.o.    Sułkowice    -40
5825    WGS 84 Polska sp. z o.o.    Warszawa    -40
5826    KONCEPT S.A.    Poznań    -41
5827    NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe    Gdańsk    -41
5828    METALTECH Piasecki S.J.    Czosnów    -41
5829    Spółdzielnia Pracy Surowców Mineralnych    Opole    -41
5830    Cementownia Warta S.A.    Trębaczew    -41
5831    Energoinkas Sp. z o.o.    Słupsk    -41
5832    Presserwis Sp. z o.o.    Poznań    -41
5833    Lokdom Sp. z o.o.    Mysłowice    -41
5834    Wielobranżowe Towarzystwo Gospodarcze Kariton Sp. z o.o.    Warszawa    -41
5835    Pimont PPUH Sp. z o.o.    Blachownia    -41
5836    Oska S.J. ZPUH     Białe Błota    -41
5837    BILANS Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -41
5838    MAKROTERM Agata i Krzysztof Wąchała – S.J.    Zakopane    -41
5839    Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o.    Charbrowo    -41
5840    Ekkom Sp. z o.o.    Kraków    -41
5841    Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o.    Łódź    -41
5842    Śląskie Centrum Kapitałowo-Inwestycyjne Oblig Sp. z o.o.    Będzin    -41
5843    Profum Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Sp. z o.o.    Katowice    -41
5844    RETAIL – POLSKA SYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    -41
5845    EASY OFFICE Sp. z o.o.    Warszawa    -41
5846    Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    -41
5847    Eltem Sp. z o.o. PPHU    Międzyrzec Podlaski    -41
5848    Fornax Sp. z o.o.    Wrocław    -41
5849    Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK    Wrocław    -42
5850    Zakład Ceramiki Budowlanej S.J.    Tubądzin    -42
5851    FUGO – ODLEW Sp. z o.o.    Konin    -42
5852    Zinkpower Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    -42
5853    KAZET Sp. z o.o.    Głogów    -42
5854    Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    -42
5855    Optimet Sp. z o.o.    Czarnków    -42
5856    Firmus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Olkusz    -42
5857    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jelczu Laskowicach    Jelcz-Laskowice    -42
5858    Color Box Sp. z o.o.    Słupsk    -42
5859    Simplicity Sp. z o.o.    Poznań    -42
5860    J.K.F. Sp. z o.o.    Skierdy    -42
5861    EL-MAG Sp. z o.o.    Poznań    -42
5862    First Property Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -42
5863    Folpol S.J.    Wólka Załęska    -42
5864    Komo S.J.    Sękocin Nowy    -42
5865    PMT Marketing System sp. z o.o. sp.k.    Poznań    -42
5866    Enerpark Inżynieria Wiatrowa Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    -42
5867    VALOR Sp. z o.o.    Warszawa    -43
5868    Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.    Białystok    -43
5869    ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    -43
5870    BUDKOL Sp. z o.o.    Lublin    -43
5871    INDUSTRIE SERVICE Sp. z o.o.    Stężyca-Kolonia    -43
5872    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PLASTKON KRZYSZTOF JURKIEWICZ S.J.    Koszalin    -43
5873    Timsi Sp. z o.o.    Warszawa    -43
5874    Ampar – Silesia Sp. z o.o.    Mikołów    -43
5875    RO.SA.-INVEST Sp. z o.o.    Radom    -43
5876    G4S Secure Solutions (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    -44
5877    INTER ROYAL S.A.    Gdańsk    -44
5878    POLSPING Sp. z o.o. PPH    Warszawa    -44
5879    TECHNO – NAUTA Sp. z o.o.    Gdynia    -44
5880    PU Zieleń Sp. z o.o.    Płock    -44
5881    Mes-Eko Sp. z o.o.    Wrocław    -44
5882    Doradztwo Finansowe Ekonomiczne i Podatkowe Finanser Sp. z o.o.    Słupsk    -44
5883    Dago Centrum Sp. z o.o.    Warszawa    -44
5884    Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.    Łódź    -44
5885    El – Rem Sp. z o.o.    Alwernia    -44
5886    SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o.    Police    -44
5887    A.S. MESSE CONSULTING Sp. z o.o.    Warszawa    -44
5888    Betotest Polska Sp. z o.o.    Szczecin    -44
5889    Metal Concept Polska Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -44
5890    Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    -44
5891    Duo Druk S.J.    Łódź    -44
5892    Rex – Pol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe     Gdańsk    -44
5893    Lux – Pak Sp. z o.o.    Starogard Gdański    -44
5894    Urządzenia I Konstrukcje S.A.    Żory    -44
5895    Euleo M. Burczyńska-Radym S.K.    Kraków    -44
5896    PRO – STER S.J. Klimatyzacja – Automatyka    Łódź    -45
5897    Epicor Software Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -45
5898    FLORIAN Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich    Wrocław    -45
5899    MILLENIUM CAPITAL Sp. z o.o.    Warszawa    -45
5900    ŚWIT Sp. z o.o.    Tarnów    -45
5901    ENERGO – METALL Sp. z o.o.    Świdnica    -45
5902    AMLUX Sp. z o.o.    Warszawa    -45
5903    TIC S.J.    Bukowno    -45
5904    Polcommer Sp. z o.o.    Świebodzice    -45
5905    KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Sp. z o.o.    Poznań    -45
5906    Il & Dl Sp. z o.o.    Gdańsk    -45
5907    LCS Sp. z o.o.    Gdańsk    -45
5908    Energetyk Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wejherowo    -45
5909    Towarzystwo Opieki Nad Ociemniałymi    Laski    -45
5910    PLASTICON POLAND S.A.    Toruń    -46
5911    PPHU MAGRED Sp. z o.o.    Szczecin    -46
5912    Zakłady Naprawcze Lokomotyw Elektrycznych S.A.    Gliwice    -46
5913    POL- INOWEX S.A.    Lublin    -46
5914    Finow Polska Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    -46
5915    KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    -46
5916    Polconsult Interservice Sp. z o.o.    Warszawa    -46
5917    EURO MONT Sp. z o.o.    Kraków    -46
5918    Swissgraf Sp. z o.o.    Wrocław    -46
5919    Zakład Mechaniczny Marpo S.J.    Szczecin    -46
5920    Zakład Akcesoriów Meblowych Gładysek S.J.    Mielec    -46
5921    FMG Financial Marketing Group Sp. z o.o.    Warszawa    -46
5922    Biuro Realizacji Inwestycji Koltech Inwestor Sp. z o.o.    Warszawa    -46
5923    Stocznia Darłowo M&W Sp. z o.o.    Darłowo    -46
5924    Turret Development Sp. z o.o.    Warszawa    -46
5925    Gafako Sp. z o.o.    Gdynia    -46
5926    K&W Sp. z o.o.    Oleśnica    -46
5927    EVIMED Sp. z o.o.    Wrocław    -46
5928    Atom Service Marek Parol S.J.    Gdynia    -46
5929    ZPUE M.B. Wypychewicz S.J.    Włoszczowa    -46
5930    PPH Polgravel Sp. z o.o.    Gdańsk    -47
5931    Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa    Piła    -47
5932    Finish Profiles Sp. z o.o.    Baranów    -47
5933    Budomat Prus Spółka Jawna    Wólka Kosowska    -47
5934    PPHU Gama Sp. z o.o.    Zambrów    -47
5935    SAG Sp. z o.o.    Katowice    -47
5936    STYKS Sp. z o.o.    Lublin    -47
5937    Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.    Kraków    -47
5938    Rol – Pod Sp. z o.o.    Bolimów    -47
5939    STYRO-MAR Sp. z o.o.    Szczecin    -47
5940    Tytan Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.    Białystok    -47
5941    Partners Trust Sp. z o.o.    Wrocław    -47
5942    JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski S.J.    Kraków    -47
5943    Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk    Częstochowa    -47
5944    Polaudit Sp. z o.o.    Warszawa    -48
5945    Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni Im.jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk    Kraków    -48
5946    SERDECZNA TROSKA Sp. z o.o.    Kraków    -48
5947    Agrobex Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Poznań    -48
5948    FABOS Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -48
5949    KOLB Sp. z o.o. FPH    Kolonowskie    -48
5950    Budrem – Bis Sp. z o.o.    Opole    -48
5951    Bojar Sp. z o.o.    Ełk    -48
5952    Szkło Sp. z o.o.    Lidzbark Warmiński    -48
5953    PSP International Sp. z o.o.    Warszawa    -48
5954    Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o.    Warszawa    -48
5955    BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO RADA Sp. z o.o.    Warszawa    -48
5956    Przeds. Wielobranżowe Lumac Sp. z o.o.    Kowal    -48
5957    Lions S.A.    Wrocław    -48
5958    Pressta-Narzędziownia Sp. z o.o.    Bolechowo    -48
5959    Unia Leszno Sportowa S.A.    Leszno    -48
5960    RENOMA Biuro Doradztwa Majątkowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Sp. z o.o.    Lublin    -48
5961    Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o.    Chrzanów    -48
5962    Solutions – Polska Sp. z o.o.    Gdynia    -48
5963    Gminna Gospodarka Komunalna – Ochota Sp. z o.o.    Warszawa    -49
5964    Regionalna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Szczecin    -49
5965    EVIS Sp. z o.o.    Porosły    -49
5966    BUSTER Sp. z o.o.    Brwinów    -49
5967    PHU WIERTMET Sp. z o.o.    Libusza    -49
5968    Rakowski – Kaglik Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.    Wrocław    -49
5969    Pałuki Sp. z o.o. Zakład Remontowo – Montażowy    Piechcin    -49
5970    BTL Poznań – Systemy Medialne Sp. z o.o.    Poznań    -49
5971    Accord Group Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -49
5972    Clean – Eco 2000 Sp. z o.o.    Gdynia    -49
5973    Schilsner Industry Group Sp. z o.o.    Wrocław    -49
5974    CROATON Sp. z o.o. Konserwacja i Restauracja Obiektów Dzieł Sztuki    Wesoła    -50
5975    ASKOM Sp. z o.o.    Gliwice    -50
5976    ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o.    Koszalin    -50
5977    Beton-Stal Ostrołęka Development Sp. z o.o.    Ostrołęka    -50
5978    Spółdzielnia Pracy Unia we Włodawie    Włodawa    -50
5979    S.R.K. Nauta Sp. z o.o.    Gdynia    -50
5980    Rolmet Sp. z o.o.    Rotmanka    -50
5981    Europa-Stal Polska Sp. z o.o.    Chróścina    -50
5982    WP – BAU Sp. z o.o.    Gdańsk    -50
5983    RV Metal Sp. z o.o.    Opole    -50
5984    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eko-Inż S.J. M. Pikulski, St. Misztal    Pińczów    -50
5985    Kancelaria Lis, Mizera i Wspólnicy Sp. z o.o.    Poznań    -50
5986    BOJANEK S.J. FPH    Częstochowa    -51
5987    Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN    Warszawa    -51
5988    PLON Sp-nia Mieszkaniowa    Warszawa    -51
5989    Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o.    Sandomierz    -51
5990    Sequence Sp. z o.o.    Warszawa    -51
5991    Jacob Sp. z o.o.    Katowice    -51
5992    Thorsten 4F Sp. z o.o.    Poznań    -51
5993    DOLNOŚLĄSKIE ZAKŁADY TECHNIKI ODWODNIENIOWEJ HYDRO-TOP Sp. z o.o.    Kożuchów    -51
5994    Pro Familia Sp. z o.o.    Jasionka    -51
5995    Reklama Pomorska Sp. z o.o.    Gdańsk    -51
5996    Germanica Sp. z o.o.    Wrocław    -51
5997    Bonitex Sp. z o.o.    Szczecin    -51
5998    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAFPOL Ireneusz Kubik Rafał Tomkiewicz Agnieszka Tomkiewicz S.J.    Radom    -51
5999    DSA Sp. z o.o.    Warszawa    -52
6000    Golf Parks Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -52
6001    UNIMEBEL Sp. z o.o.    Brzezinki    -52
6002    Andex – Pawłowscy S.J.    Skierniewice    -52
6003    JRD Sp. z o.o.    Warszawa    -52
6004    Puławska Accounting Sp. z o.o.    Warszawa    -52
6005    Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne In-Stal Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    -52
6006    Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -52
6007    Zgoda 5 S.J.    Warszawa    -52
6008    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przy Stoczni Północnej w Gdańsku    Gdańsk    -52
6009    White & Case (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6010    BOMIS S.A.    Katowice    -53
6011    REMAK – ROZRUCH S.A. Przeds. Inwestycyjno – Remontowe Energetyki i Przemysłu    Opole    -53
6012    GETIN Services S.A.    Wrocław    -53
6013    CHANGE COMMUNICATIONS Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6014    Wan 11 Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6015    Magit Sp. z o.o.    Wrocław    -53
6016    Marystel Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6017    Actia Forum Sp. z o.o.    Gdynia    -53
6018    Premier Research Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6019    IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6020    El – Med Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6021    Clean – Bud S.J. Przedsiębiorstwo Usługowe     Gdynia    -53
6022    Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J.    Świecie    -54
6023    J.T.C. S.A.    Będzin    -54
6024    ENERGO INKAS Sp. z o.o.    Gniezno    -54
6025    Delta S.J.    Białystok    -54
6026    Izotechnika Sp. z o.o.    Krapkowice    -54
6027    Vestas – Poland Sp. z o.o.    Szczecin    -54
6028    Hitin Sp. z o.o.    Katowice    -54
6029    Przeds. Produkcyjne Dźwigbet Sp. z o.o.    Koszalin    -54
6030    MJB M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp. j.    Gniew    -54
6031    Copyland Sp. z o.o.    Szczecin    -54
6032    Wypożyczalnia Kontener Zbigniew Wiktorski S.J.    Płock    -54
6033    Eifelwerk Polska Sp. z o.o.    Nowa Ruda    -54
6034    Perfect Logistic Sp. z o.o.    Łódź    -54
6035    Horyzont-System Sp. z o.o.    Suchy Dąb    -54
6036    Expert Sp. z o.o.    Gdańsk    -54
6037    Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PROMAX Sp. z o.o.    Giebnia    -55
6038    Impel Tech Solutions Sp. z o.o.    Warszawa    -55
6039    ARC RYNEK I OPINIA Sp. z o.o.    Warszawa    -55
6040    Polcynk Sp. z o.o.    Radom    -55
6041    KPRM – Konstrukcje i Wyposażenie Mostów Sp. z o.o.    Jaworzno    -55
6042    TBS BUDREM Sp. z o.o.    Kraków    -55
6043    PC Partners Sp. z o.o.    Zbrosławice    -55
6044    SOFT ELEKTRONIK Sp. z o.o.    Szczecin    -55
6045    Art – Security Group Sp. z o.o.    Warszawa    -55
6046    Leasing Polski Sp. z o.o.    Gdańsk    -55
6047    Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J.    Byczeń    -55
6048    Moorkens Projects Pologne Sp. z o.o.    Warszawa    -55
6049    EUROKLIMAT Sp. z o.o.    Poznań    -55
6050    Czajka i Syn Sp. z o.o.    Świnoujście    -56
6051    Lindab Buildings Sp. z o.o.    Łomianki    -56
6052    Topi Sp. z o.o.    Sękocin Stary    -56
6053    Słoneczny Dom Sp. z o.o.    Warszawa    -56
6054    Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -56
6055    Mag Gorzelak i Jasiński S.J.    Piła    -56
6056    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombet S.j. Janusz Hora, Zbysław Dalach    Włynkówko    -56
6057    ECS Essberger Crewing Services Sp. z o.o.    Gdynia    -56
6058    Inoris Medical Sp. z o.o.    Kowary    -56
6059    Baltic Property Trust Asset Management Sp. z o.o.    Warszawa    -56
6060    LUBANTA S.A. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe    Luboń    -57
6061    SIRIO POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -57
6062    Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o.    Warszawa    -57
6063    Freiberger Sp. z o.o.    Warszawa    -57
6064    Montal Sp. z o.o.    Chorzów    -57
6065    KLM INVESTMENT Sp. z o.o.    Gdańsk    -57
6066    AKWAWIT Sp. z o.o. Centrum Konferencji i Rekreacji    Leszno    -57
6067    Amur Sp. z o.o.    Gdańsk    -57
6068    Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o.    Sopot    -57
6069    Profit-Tax Audit Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -57
6070    PPU Klip Sp. z o.o.    Gdańsk    -57
6071    Kama Sp. z o.o. PPU    Zielona Góra    -57
6072    Pricewaterhousecoopers Sp. z o.o.    Warszawa    -58
6073    Energotest Sp. z o.o.    Gliwice    -58
6074    Rutgers POLAND Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -58
6075    SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    -58
6076    WIMAT S.J.    Łódź    -58
6077    Dev Pol Sp. z o.o.    Wrocław    -58
6078    Men Sp. z o.o.    Warszawa    -58
6079    Dalc i Ochocki – Doradcy Sp. z o.o.    Poznań    -58
6080    Pumar Hydraulika Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    -58
6081    Nairobia Sp. z o.o.    Warszawa    -58
6082    Vita – System Sp. z o.o.    Legnica    -58
6083    Przedsiębiorstwo Przemysłowo Usługowe Ekowent Sp. z o.o.    Oświęcim    -59
6084    METALODLEW S.A.    Kraków    -59
6085    TRANSFER NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII Sp. z o.o.    Płock    -59
6086    PMPKonmet Sp. z o.o.    Jelenia Góra    -59
6087    Wigropol Sp. z o.o.    Polkowice    -59
6088    Quality Audit House Sp. z o.o.    Łódź    -59
6089    Dachlux S.J. Centrum Handlowo – Usługowe    Jeżowe    -59
6090    Atlanta Company Sp. z o.o.    Warszawa    -59
6091    Ezbud – Interster Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -59
6092    Apollogic Sp. z o.o.    Poznań    -59
6093    BSM Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    -59
6094    Hołowczyc Management Sp. z o.o.    Olsztyn    -59
6095    KPR Prodlew – Kraków Sp. z o.o.    Kraków    -59
6096    RD Group Sp. z o.o.    Warszawa    -59
6097    Media Pozytyw Sp. z o.o.    Warszawa    -59
6098    Moore Stephens Trzemżalski Krynicki i Partnerzy Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.    Gdańsk    -60
6099    Laguna Sp. z o.o.    Gdańsk    -60
6100    ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki    Gliwice    -60
6101    Rejon Obsługi Mieszkańców PROKOCIM Sp. z o.o.    Kraków    -60
6102    VACAT Sp. z o.o.    Rybnik    -60
6103    PPUH CNC Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    -60
6104    Nobeso S.J.    Ostrów Wielkopolski    -60
6105    B&J Sp. z o.o.    Wrocław    -60
6106    Optyka Na Złotej Sp. z o.o.    Warszawa    -60
6107    ATS Display Sp. z o.o.    Wiązowna    -60
6108    GIEŁDA SAMOCHODOWA KRAKÓW – RYBITWY Sp. z o.o.    Kraków    -60
6109    POLSKIE KARTY Sp. z o.o.    Kraków    -60
6110    POM Sp. z o.o.    Lublin    -60
6111    Pioma – Odlewnia Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -60
6112    Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych T. Dąbrowski, A.Ciecierski,R.Chyżyński,T.Kita,P.Rak Spółka Komandytowa    Warszawa    -60
6113    Centrum Wspinaczkowe Reni – Sport Sp. z o.o.    Kraków    -60
6114    Alda S.A.    Ząbkowice Śląskie    -60
6115    Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Rafineryjnego S.A.    Płock    -61
6116    Kemira GrowHow Sp. z o.o.    Szczecin    -61
6117    ROLSTAL PAWŁOWSKI    Ostrów Mazowiecka    -61
6118    PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o.    Słupsk    -61
6119    Europlay International Sp. z o.o.    Warszawa    -61
6120    PHU Technet Sp. z o.o.    Kraków    -61
6121    Air – Tech – Bud Sp. z o.o.    Bochnia    -61
6122    TTM Elektronika i Automatyka Sp. z o.o.    Warszawa    -61
6123    Kersten Buildings Sp. z o.o.    Kleszczów    -61
6124    Polish Properties Sp. z o.o.    Warszawa    -61
6125    Maga Sp. z o.o.    Kraków    -61
6126    G&M Sp. z o.o.    Gdańsk    -61
6127    Drukarnia Wielkoformatowa Citydruk Sp. z o.o.    Wałbrzych    -61
6128    INNOVA CAPITAL Sp. z o.o.    Warszawa    -62
6129    DOLCAN SPORT Sportowa S.A.    Ząbki    -62
6130    ESTRADA POLSKA Sp. z o.o.    Opole    -62
6131    MAGDA S.J. Hurtownia Spożywcza    Piotrków Trybunalski    -62
6132    ZST Ochrona Sp. z o.o.    Warszawa    -62
6133    Mr CLEAN Sp. z o.o.    Kraków    -62
6134    Antema Sp. z o.o.    Jelenia Góra    -62
6135    Chemokor Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    -62
6136    ERBIS KRAJEWSKI ROMUALD, WIECZOREK ROMAN S.J.    Wrocław    -62
6137    Legis Sp. z o.o.    Gdańsk    -62
6138    ŻUBR ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH TRZCIŃSCY & KOŹMIŃSKI S.J.    Szczytno    -62
6139    Spółdzielnia Mieszkaniowa Potocka    Warszawa    -62
6140    ARGON – SPAW S.J. PPU    Gdańsk    -63
6141    CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o.    Ozorków    -63
6142    ZAP Rachunkowość Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -63
6143    Galess S.J.    Bystrzyca Górna    -63
6144    Doctor Q Bud Sp. z o.o.    Kraków    -63
6145    Unitech – Service Sp. z o.o.    Poznań    -63
6146    Mickiewicza Potok Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    -63
6147    Citylight Sp. z o.o.    Koszalin    -64
6148    Tamposit Sp. z o.o.    Warszawa    -64
6149    ZAKŁAD USŁUG STOCZNIOWYCH I MOSTOWYCH Sp. z o.o.    Szczecin    -64
6150    Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K.    Warszawa    -64
6151    Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Warszawa    -64
6152    Fun Art Factory Sp. z o.o.    Witosławice    -64
6153    Contractor Sp. z o.o.    Kraków    -65
6154    Glas – Tech S.A.    Swarzędz    -65
6155    BEST SEVICE MK Sp. z o.o.    Gdynia    -65
6156    Wykro – Met Sp. z o.o.    Szklarka Myślniewska    -65
6157    AMC Sp. z o.o.    Warszawa    -65
6158    Navikon SRY Sp. z o.o.    Świnoujście    -65
6159    Esox Projekt Sp. z o.o.    Piaseczno    -65
6160    Grasp – Drukarnia Sp. z o.o.    Warszawa    -65
6161    Multimedia Productions Sp. z o.o.    Gdańsk    -65
6162    Master Consulting Sp. z o.o.    Mosty    -65
6163    Agencja Koncertowa i Biuro Reklamy Duo S.J.    Kraków    -65
6164    Interdruk Bis 2 S.J.    Katowice    -65
6165    Sygma Sp. z o.o.    Wrocław    -65
6166    Gama Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -65
6167    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Uniglob Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -65
6168    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa    Puck    -65
6169    Pol Brokers Sp. z o.o.    Sopot    -66
6170    BT Topbeton Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    -66
6171    Arando Sp. z o.o.    Białystok    -66
6172    Medbroker Sp. z o.o.    Warszawa    -66
6173    Sky Lift Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    -66
6174    PUH Betoniarnia Kroczymiech S.J.    Chrzanów    -66
6175    MK Personel Sp. z o.o.    Starogard Gdański    -66
6176    Promex Sp. z o.o.    Lublin    -66
6177    Finera Sp. z o.o.    Warszawa    -66
6178    Hydrotest Sp. z o.o.    Gdańsk    -66
6179    ELKOR Sp. z o.o.    Pogórska Wola    -66
6180    SOLENA Sp. z o.o.    Andrychów    -66
6181    Millennium Dom Maklerski S.A.    Warszawa    -66
6182    GRAFTON RECRUITMENT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -67
6183    Pirelli Pekao Real Estate Sp. z o.o.    Warszawa    -67
6184    Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -67
6185    Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa    Wrocław    -67
6186    Rema Sp. z o.o.    Warszawa    -67
6187    Auto – Polo Serwis Blacharsko – Lakierniczy Sp. z o.o.    Skórzewo    -67
6188    Banah Group sp. j. Ewa Banach, Adam Banach    Warszawa    -67
6189    ECM Sp. z o.o.    Wrocław    -67
6190    Skarbiec Nieruchomości 3 Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    -67
6191    Robyg Zarządzanie Sp. z o.o.    Warszawa    -67
6192    Pro-R Sp. z o.o.    Gdańsk    -67
6193    MPT Mago Zbigniew Mazurkiewicz, Maciej Ozgowicz Sp. J.    Piła    -68
6194    UNI – Lab Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -68
6195    ALMA DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Kraków    -68
6196    AGENA DEVELOPMENT S.A.    Warszawa    -68
6197    NETPOL Sp. z o.o.    Namysłów    -68
6198    Centrum Serwisowe Mik S.J.    Radom    -68
6199    Prywatna Agencja Wywiadowcza WIK Sp. z o.o.    Wrocław    -68
6200    Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o.    Gdańsk    -68
6201    Minbud S.J.    Mińsk Mazowiecki    -69
6202    Mol Coatings Sp. z o.o.    Podanin    -69
6203    Rytm-L Sp. z o.o.    Tychy    -69
6204    CURRENCY EXPRESS Sp. z o.o.    Warszawa    -69
6205    Rawin Sp. z o.o.    Więcbork    -69
6206    Umewar Sp. z o.o. Usługowo Mechaniczny Warsztat Remontowy    Złoty Stok    -69
6207    JUST Sp. z o.o.    Kraków    -69
6208    Bardzo Sp. z o.o.    Warszawa    -69
6209    CEPD Management Sp. z o.o.    Warszawa    -69
6210    DSK Sp. z o.o. PPU    Gdańsk    -70
6211    EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -70
6212    Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia    Gdańsk    -70
6213    Śródmieście – Beton Sp. z o.o.    Karczew    -70
6214    Iwamet Sp. z o.o.    Stalowa Wola    -70
6215    Brand Nature Access Sp. z o.o.    Warszawa    -70
6216    Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    -70
6217    Syscom Service Sp. z o.o.    Sopot    -70
6218    LOKUS S.A.    Kraków    -71
6219    Cechtar Sp. z o.o.    Tarnów    -71
6220    Grupa Polskich Kupców Meblowych Sp. z o.o.    Kraków    -71
6221    Steel Protection Poland Sp. z o.o.    Gdynia    -71
6222    Exa Sp. z o.o. PHU    Legnica    -71
6223    E. S. Kargon Sp. z o.o.    Izabelin    -71
6224    Mostostal Rzeszów S.A.    Ropczyce    -71
6225    REMECH Sp. z o.o.    Chorzów    -71
6226    Studio Multigraf Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -71
6227    ON Board Public Relations Sp. z o.o.    Warszawa    -71
6228    AHB SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    -72
6229    HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW    Warszawa    -72
6230    Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.    Gliwice    -72
6231    MPTS Sp. z o.o.    Poznań    -72
6232    Kenbit Koenig i Wspólnicy S.J.    Warszawa    -72
6233    Grzegórzki Spółdzielnia Mieszkaniowa     Kraków    -72
6234    Ets Sp. z o.o.    Opole    -72
6235    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.    Warszawa    -73
6236    IP SYSTEM CONTROL Sp. z o.o.    Jasin    -73
6237    Marin's Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    -73
6238    UTEX – TERRA Sp. z o.o.    Roszków    -73
6239    STP Polska Sp. z o.o.    Katowice    -73
6240    Quang – Lac Sp. z o.o.    Łódź    -73
6241    SKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Radomsko    -73
6242    Studio Avalon S.J    Olsztyn    -73
6243    Amwin Sp. z o.o.    Września    -74
6244    Emmerson Zarządzanie Sp. z o.o.    Warszawa    -74
6245    Riverside Europe Partners Sp. z o.o.    Warszawa    -74
6246    Neohouse Sp. z o.o.    Warszawa    -74
6247    Skalski i Skalski Sp. z o.o.    Rząska    -74
6248    Olszewski, Tulczyńska-Ożga i Partnerzy, Notariusze Spółka Partnerska    Warszawa    -74
6249    Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany Sp. z o.o.    Klęczany    -75
6250    LENA WILKÓW Sp. z o.o.    Złotoryja    -75
6251    NOVATECH POLSKA Sp. z o.o.    Orzesze    -75
6252    Przedsiębiorstwo Konserwacji Zabytków Mateusz Sp. Komandytowa    Warszawa    -75
6253    Star – Investments Sp. z o.o.    Warszawa    -75
6254    Sara System Sp. z o.o.    Poznań    -75
6255    Instytut Włókiennictwa    Łódź    -76
6256    Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o.    Kraków    -76
6257    SOLIDEX Sp. z o.o    Kraków    -76
6258    DMP Nieruchomości Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -76
6259    Parmet Sp. z o.o.    Górowo Iławeckie    -76
6260    Zakład Budowy Aparatury S.A.    Płock    -77
6261    Doka Polska Sp. z o.o.    Zielonka    -77
6262    DEKRET Sp. z o.o. Centrum Rachunkowe    Kęty    -77
6263    Easaprojekt Sp. z o.o.    Katowice    -77
6264    Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    -77
6265    SID Sp. z o.o.    Warszawa    -77
6266    Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.    Warszawa    -77
6267    Eurocement S.J.    Wejherowo    -77
6268    IPB STOLMET Sp. z o.o. Przeds. Metalowo Drzewne    Iława    -78
6269    A & A S.J.    Warszawa    -78
6270    Clean Office Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -78
6271    TMT Management Sp. z o.o.    Warszawa    -78
6272    Almat-Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Krapkowice    -78
6273    Drukarnia JASŁO Kosiba S.J.    Jasło    -79
6274    Master Sp. z o.o.    Szczecin    -79
6275    Kotło-Rem Cetera, Maluch, Szczerba S.J.    Sędziszów    -79
6276    Raben Management Services sp. z o.o.    Gądki    -80
6277    Połysk II Sp. z o.o.    Poznań    -80
6278    Sirius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -80
6279    Koss-Service Sp. z o.o.    Nadarzyn    -80
6280    Liberty Group S.A.    Warszawa    -80
6281    Nehrebetius S.A. Dom Inwestycyjny     Kraków    -80
6282    TERMSTER Patykiewicz S.J.    Kraków    -81
6283    Energia Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -81
6284    Getrem Sp. z o.o. Przeds. Remontowo-Montażowe    Dębica    -81
6285    Agencja Kredytowo-Leasingowa Sp. z o.o.    Lublin    -81
6286    Unigroup Sp. z o.o.    Warszawa    -81
6287    Kornelius Sp. z o.o.    Warszawa    -82
6288    Info Project Sp. z o.o.    Warszawa    -82
6289    Nine Sp. z o.o.    Warszawa    -82
6290    Arip Next Sp. z o.o.    Warszawa    -82
6291    M.O.L. – ROMGUM S.J.    Suchy Las    -83
6292    ZUMTECH ENERGORPEM Sp. z o.o.    Radom    -83
6293    CGS AUDYTOR Sp. z o.o.    Poznań    -83
6294    Centrum Usług Finansowo – Księgowych Audytor Sp. z o.o.    Konin    -83
6295    PPUH KONSTALEX Sp. z o.o.    Radomsko    -84
6296    Ferbox Service Sp. z o.o.    Białystok    -84
6297    MKR Technika Sp. z o.o.    Walce    -84
6298    Przed. Robót Górniczo Montażowych POLKOWICE Sp. z o.o.    Polkowice    -85
6299    C&R Auditors Sp. z o.o.    Warszawa    -85
6300    FOR.M Sp. z o.o.    Warszawa    -85
6301    Pantra Krzysztof Dałomis S.J.    Stalowa Wola    -85
6302    Coface Poland Insurance Service Sp. z o.o.    Warszawa    -85
6303    Daga Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    -85
6304    TDI Corporate Finance Sp. z o.o.    Warszawa    -86
6305    Komandos – Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -86
6306    Norgips Sp. z o.o.    Warszawa    -86
6307    BDO Polska S.A.     Warszawa    -87
6308    INTERPLAY S.A.    Warszawa    -87
6309    Just Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    -87
6310    CeMat '70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych    Warszawa    -88
6311    Supersigns Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -88
6312    Apollo – Rida Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -88
6313    CGS Studio Kubiak i Wspólnicy S.J.    Mrowino    -89
6314    Firma Ochronno – Konwojowa Expertus Sp. z o.o.    Lublin    -89
6315    Fundacja Orange    Warszawa    -89
6316    ECON TRADE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    -90
6317    Aretes Consultants Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    -91
6318    Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu OPOLREM Sp. z o.o.    Górażdże    -92
6319    Flexlink Systems Polska Sp. z o.o.    Sady    -92
6320    Eurogame Sp. z o.o.    Włocławek    -93
6321    Health Data Management Sp. z o.o.    Poznań    -93
6322    Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych Lex Sp. z o.o.    Kalisz    -93
6323    Media Concept Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    -94
6324    Tona Polska Sp. z o.o.    Wrocław    -94
6325    Radius S.J.    Szczecin    -94
6326    Nafta Polska Sp. z o.o.    Rybnik    -95
6327    Steelmar Sp. z o.o.    Szczecin    -96
6328    Szarejko & Ziołkowski Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -97
6329    Advert Sp. z o.o.    Warszawa    -97
6330    Ośrodek Badania Jakości Wyrobów Zetom Sp. z o.o.    Warszawa    -98
6331    Roof Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -99
6332    Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni    Kraków    -99
6333    Finnveden Metal Structures Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -99
 

Do badania przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:               
1) Obroty w każdym z lat 2008, 2009 i 2010 powyżej 500 tys PLN               
2) Kapitał Własny w latach 2008-2010 powyżej 0 PLN               
3) Zysk Netto w latach 2008-2010 powyżej 0 PLN               
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF               
               

źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu  – na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.         

   

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *