Branża informatyczna

Innowacyjna platforma V Desk

"Utrzymanie naszej konkurencyjności  możliwe jest dzięki dostosowywaniu oferty do aktualnych potrzeb rynku oraz  podnoszeniu kwalifikacji kadry. Wymiernym wskaźnikiem efektywności firmy jest systematyczny wzrost  wyników finansowych", Dariusz Jarczyński, dyrektor operacyjny PrimeSoft Polska Sp. z o.o. w Poznaniu.

 

Dariusz Jarczyński, dyrektor operacyjny PrimeSoft Polska Sp. z o.o. w Poznaniu

PrimeSoft Polska jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych klasy workflow|BPM|DMS, efektywnie usprawniających przepływ informacji w przedsiębiorstwie.  Wysoka jakość oferowanych produktów oraz usług potwierdzona jest referencjami od naszych obecnych klientów, w gronie których znajdują się liderzy różnych branż (więcej na www.primesoft.pl).

 

Głównym produktem oferowanym przez PrimeSoft Polska jest innowacyjna platforma V Desk. W ramach platformy udostępniany jest wiele funkcjonalności dostosowywanych do indywidualnych potrzeb klienta.
Podstawowe obszary zastosowania systemu V Desk to:
*    elektroniczne archiwum dokumentów,
*    moduł zarządzania obiegiem dokumentów,
*    moduł zarządzania procesami biznesowymi,
*    moduł zarządzania dokumentacją projektową/techniczną,
*    moduł kompleksowej obsługi zakupów,
*    moduł OCR,
*    funkcjonalność obsługi e-faktury,
*    funkcjonalność obsługi podpisu elektronicznego.
Zakres świadczonych usług obejmuje:
*    konsulting w zakresie optymalizacji procesów biznesowych,
*    wsparcie techniczne i administracja wdrożonym systemem,
*    integracja z wykorzystywanymi systemami dziedzinowymi,
*    hosting.

Przyjęta strategia naszej działalności, polegająca na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi obecnych klientów oraz pozyskiwaniu nowych, pozwoliła nam na osiągnięcie stabilnej pozycji rynkowej. Utrzymanie konkurencyjności PrimeSoft Polska możliwe jest dzięki dostosowywaniu naszej oferty do aktualnych potrzeb rynku oraz nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji naszej kadry. Wymiernym wskaźnikiem efektywności firmy jest systematyczny wzrost  wyników finansowych.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *