Branża handlowa

Naszym sukcesem są ludzie

"Naszym  atutem jest bardzo dobry produkt, a pomysłowość i kreatywność pozwala poszerzać grono odbiorców, co spowodowało wzrost notowań naszej firmy. Bardzo starannie dobraliśmy współpracowników, żeby ich kwalifikacje były adekwatne do naszych potrzeb", mówi Piotr Pulwicki, prezes zarządu Ziaja Farmacja Sp. z o.o. w Poznaniu.

 

Piotr Pulwicki, prezes zarządu Ziaja Farmacja Sp. z o.o. w Poznaniu

 Pracujemy  w handlu od 1989 roku. Jako Ziaja Farmacja  funkcjonujemy na rynku od 2004 roku  i zajmujemy się dystrybucją kosmetyków i farmaceutyków polskiego producenta  Ziaja. Naszym atutem jest bardzo dobry produkt, a pomysłowość i kreatywność pozwala poszerzać grono odbiorców, co spowodowało wzrost notowań naszej firmy.  

 

Bardzo starannie dobraliśmy współpracowników, żeby ich kwalifikacje były adekwatne do naszych potrzeb. Naszym sukcesem są ludzie, stawiamy na ludzi. Stanowimy zgrany zespół o szerokich możliwościach pełnym zaangażowaniu i niekonwencjonalnych pomysłach  – to właśnie nasz przepis na sukces. Ponadto wielką wagę przykładamy do wykorzystywania najnowszych osiągnięć technicznych i informatycznych w naszych poczynaniach. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby klienta i każdego dnia pracujemy nad polepszeniem naszego serwisu i poszerzeniem grona odbiorców. Mamy nadzieję pojawiać się w rankingach również w przyszłości.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *