Branża budowlana

Kształtujemy przestrzeń Wrocławia

"Jakość stawiana zawsze na pierwszym miejscu, solidna realizacja śmiałych wizji przestrzennych i biznesowych, trwałość, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów – to fundamenty naszego rozwoju", ocenia Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper SA we Wrocławiu.

 

Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper SA we Wrocławiu

Jakość stawiana zawsze na pierwszym miejscu, solidna realizacja śmiałych wizji przestrzennych i biznesowych, trwałość, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów – to fundamenty firmy Lokum Deweloper i czynniki jej stałego, dynamicznego rozwoju.

 

 

 

Od roku 2004 współtworzymy wrocławski rynek nieruchomości, z roku na rok oddając coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań. Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji rynkowej. Kształtujemy przestrzeń Wrocławia, czyniąc ją bardziej przyjazną i funkcjonalną, tereny naszych inwestycji zamieniamy w nowoczesne osiedla tętniące życiem. W opinii naszych klientów to, co nas wyróżnia, to widoczny już na pierwszy rzut oka – wysoki standard wykonania.
Do dnia dzisiejszego oddaliśmy blisko 1200 mieszkań i domów, mamy na swoim koncie ukończonych i oddanych do użytku kilka dużych osiedli. Jesteśmy w trakcie realizacji dwóch kolejnych bardzo znaczących inwestycji na wrocławskim rynku – Lokum di Trevi i Lokum da Vinci. To duże osiedla mieszkaniowe, świetnie zlokalizowane, kompleksowo zaplanowane, wyróżniające się nie tylko jakością i estetyką przestrzeni, ale i zastosowanymi rozwiązaniami. W sumie to kolejne ponad 1000 mieszkań i 5 tys. mkw. przestrzeni komercyjnej.
Stale myślimy o rozwoju firmy, precyzyjnie przygotowujemy nowe produkty – innowacyjne i niestandardowe.
Posiadamy dużą ilość terenów inwestycyjnych, pomysły i plany ich zagospodarowania na najbliższe kilka lat. Wiemy, że ich realizacja to duża odpowiedzialność wobec naszych klientów, ale jesteśmy do tego przygotowani.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *