Branża chemiczna

Jesteśmy obecni na 28 rynkach świata

"Sukces firmy Oceanic to wiele lat konsekwentnie realizowanej filozofii. Jesteśmy jedyną polską firmą kosmetyczną, która od wielu lat nie zmienia swojej strategii polegającej na pomocy osobom o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii", podkreśla Leszek Kłosińskiego, prezesa zarządu OCEANIC SA w Warszawie.

 
 
Leszek Kłosińskiego, prezesa zarządu OCEANIC SA w Warszawie

Sukces firmy Oceanic to wiele lat konsekwentnie realizowanej filozofii. Jesteśmy jedyną polską firmą kosmetyczną, która od wielu lat nie zmienia swojej strategii polegającej na pomocy osobom o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.

Produkujemy kosmetyki najwyższej jakości, korzystając z naukowych badań, najnowszych technologii oraz produkcji w fabryce, która spełnia wymagania farmaceutycznych norm GMP.
 
 
Nasze kosmetyki powstają przy współpracy lekarzy dermatologów, farmaceutów, biotechnologów i chemików.
Szeroka dystrybucja umożliwia dotarcie do ogromnej rzeszy naszych pacjentów i klientów.
Dostępne w aptekach specjalistyczne dermokosmetyki i leki pomagają rozwiązywać problemy skórne m.in. diabetyków, osób przewlekle chory i pacjentów onkologicznych. 

Kosmetyki popularne, trafiają do największych sieci sklepów i tym samym do największej liczby odbiorców w Polsce i zagranicą. Dostępne są  w bardzo szerokiej gamie produktów w przystępnych cenach, dopasowanych do każdego wieku i do każdego rodzaju skóry.

Dzięki wyjątkowym recepturom i zaawansowanej  technologii, wyselekcjonowane produkty marki AA Prestige, dystrybuowane są również w najbardziej znanych sieciach ekskluzywnych sklepów w kanale selektywnym.
Lata 2008-2012 to także wyjątkowy rozwój naszych działań eksportowych. Jesteśmy obecni na 28 rynkach świata, a w ostatnim czasie z sukcesem wkroczyliśmy miedzy innymi na rynki Ukrainy i Korei Południowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *