Pozostałe branże

Mała firma też potrafi być rzetelna

"Naszą receptą na utrzymanie tempa rozwoju i utrzymania się na trudnym rynku turystycznym jest po prostu rzetelne, perfekcyjne i uczciwe realizowanie przygotowanych dla klientów usług", wyjaśnia Andrzej Simon, prezes Biura Usług Turystycznych SIMON Sp. z o.o. w  Poznaniu.

 
 
Andrzej Simon, prezes Biura Usług Turystycznych SIMON Sp. z o.o. w  Poznaniu

Naszą receptą na utrzymanie tempa rozwoju i utrzymania się na trudnym rynku turystycznym jest po prostu rzetelne, perfekcyjne i uczciwe realizowanie przygotowanych dla klientów usług.

Organizujemy wyjazdy po wszystkich krajach Europy, wycieczki i pielgrzymki dla grup zorganizowanych oraz kameralne wyjazdy turystyczne dla grup 6-osobowych, w trakcie których gwarantujemy profesjonalną obsługę licencjonowanych przewodników i pilotów wycieczek. Zapewniamy również kompleksową organizację kongresów, sympozjów, konferencji, seminariów i szkoleń.
Swoim działaniem i rzetelną pracą staramy się łamać zasadę, że tylko duże korporacje dobrze organizują wypoczynek. Powracający do nas klienci umacniają nas w tym działaniu. Ich zaufanie i chęć korzystania z naszych usług pozwalają wierzyć, że mała firma – też potrafi być rzetelna i potrafi przygotować porządną imprezę. W czasie częstych „kombinowanych” upadków biuro podróży to bardzo ważne.
 
 
Program naszych imprez jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Ciekawy scenariusz, rzetelna realizacja, niepowtarzalna atmosfera wieczornych spotkań, towarzysząca w czasie wyjazdów muzyka, troskliwa i dyskretna opieka pilota i kierowców.
Stawiamy na rzetelność wykonywanych przez nas usług, punktualność, zgodność programu z przedstawioną klientowi ofertą, nienaganny stan techniczny i czystość naszych autobusów, wysoka kultura pracy pilotów i kierowców. Działamy uczciwie i zgodnie z obowiązującym prawem.
Stałe podwyższanie standardu środków transportu i innych oferowanych usług, pielęgnowanie tradycji i ciągłości działania.
Od 1990 roku Biuro Usług Turystycznych SIMON Spółka z o.o. oferuje klientom komfortową i bezpieczną podróż. Swoją działalność prowadzimy w oparciu o jedną z pierwszych w kraju koncesji (numer 0083) na wykonywanie transportu międzynarodowego osób. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *