Przemysł elektromaszynowy

Dział rozwoju ma pełne ręce roboty

"Firma jest bardzo dobrze rozpoznawalna na wszystkich kontynentach, a jej marka jest kojarzona z produktami o wysokiej jakości. Receptą na utrzymanie obecnego wzrostu jest perfekcyjne realizowanie zleceń i konsekwentny nabór wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjnej", ocenia Zbigniew Bukszyński, prezes zarządu MeterTest Sp. z o.o. w Świdnicy.

 

Zbigniew Bukszyński, prezes zarządu MeterTest Sp. z o.o. w Świdnicy

MeterTest jest producentem najwyższej jakości profesjonalnych urządzeń kontrolno-pomiarowych dla sektora energetycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ścisłej współpracy z użytkownikami oferujemy najbardziej wartościowe produkty na rynku, które cechuje znakomita funkcjonalność oraz dostosowanie do potrzeb klientów i obowiązujących przepisów prawa.  Nasi inżynierowie są wybitnymi i doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach, a nasze produkty są projektowane i wykonywane z wykorzystaniem najnowszych technologii związanych z przetwarzaniem sygnałów i pomiarami energii. Dział badawczo-rozwojowy firmy nieprzerwanie podnosi walory techniczne naszych produktów jak również ich jakość i funkcjonalność.

Realizujemy program dynamicznego wzrostu. Firma jest bardzo dobrze rozpoznawalna na wszystkich kontynentach, a jej marka jest kojarzona z produktami o wysokiej jakości. Receptą na utrzymanie obecnego wzrostu jest perfekcyjne realizowanie zleceń i konsekwentny nabór wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjnej.

Przed nami czas kolejnych wyzwań, inwestycji, strategicznych decyzji, ale i czas na pojawienie się nowych produktów w port folio. I to wszystko pomimo trudnej i niestabilnej sytuacji gospodarczej.  Wiemy jednak, że to nie światowy kryzys kreuje nasz rozwój, ale w głównej mierze nasze zaangażowanie i jakość naszych produktów.  I właśnie dlatego dział rozwoju ma pełne ręce roboty. Ważnym aspektem jest fakt, iż nasze produkty stają się coraz bardziej elastyczne w użytkowaniu.  To, co oferujemy, nie jest produktem lokalnym, ale  syntezą doświadczeń zbieranych na całym świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *