Branża informatyczna

Outsourcingu ekspertów IT

"Dynamiczny rozwój Connectis w Polsce i rosnące zapotrzebowania naszych klientów spowodowało wzrost zatrudnienia w ostatnich latach do ponad 150 osób. Realizujemy projekty w Polsce oraz 14 krajach Europy, między innymi w Niemczech, Skandynawii czy Wielkiej Brytanii", wyjaśnia Martin Nilsson, Partner Connectis Sp. z o.o. w Warszawie.

 

 

Martin Nilsson, Partner Connectis Sp. z o.o. w Warszawie

Connectis jest jednym z liderów  na rynku IT w zakresie outsourcingu oraz R&D. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, utrzymania systemów oraz administracji. Realizujemy projekty dla wiodących firm na polskim rynku z sektorów IT, bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji oraz energetyki i przemysłu.

 

 

Spółka działa od 1996 roku,  od 2006 roku funkcjonuje jako dostawca usług outsourcingowych. Przez kilkanaście lat pracownicy Connectis, łącznie z całym zarządem, pracowali na to, by dziś znaleźć się w czołówce firm informatycznych działających w zakresie  outsourcingu ekspertów IT.

Dynamiczny rozwój Connectis w Polsce i rosnące zapotrzebowania naszych klientów spowodowało wzrost zatrudnienia w ostatnich latach do ponad 150 osób. Realizujemy projekty w Polsce oraz 14 krajach Europy, między innymi w Niemczech, Skandynawii czy Wielkiej Brytanii.

Aktualnie firma otrzymuje ponad 300 zapytań miesięcznie. Istotną cechą firmy Connectis jest szybka reakcja na złożone zapytanie – w ciągu 24 godzin prezentujemy odpowiedniego eksperta. Ponad 80 proc. naszych klientów skutecznie obsługujemy już w 2-3 dni robocze.

Jako jedyna firma udostępniamy naszym klientom pierwszy w Polsce system informatyczny Connectis24.pl, dając im możliwość pełnej kontroli nad przebiegiem procesu outsourcingowego, od dostępu do bazy naszych ekspertów poprzez proces dostarczania, aż po samo zarządzenie naszymi ekspertami. 

Naszym celem jest stać się najbardziej rozpoznawalną marką  outsourcingu kompetencji IT w Europie Środkowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *