Branża handlowa

Zarząd spółdzielni postawił na ekonomię

"Staramy się handlować towarami najlepszej jakości od sprawdzonych producentów. Nasi klienci przychodząc do sklepu mają pewność, że towar jest świeży i dostępny cały czas oraz, że zostaną miło i profesjonalnie obsłużeni. Jako jedna z nielicznych firm na Podkarpaciu oferujemy sprzedaż naturalnego mleka z mlekomatu", mówi Eugeniusz Mendyk, Prezes Zarządu "Społem" PSS w Leżajsku.

 

Eugeniusz Mendyk, Prezes Zarządu "Społem" PSS w Leżajsku

Spółdzielnia “Społem” w Leżajsku powstała w 1941 r. Od tamtego czasu firma przeszła różne koleje losu i wszystkie etapy kształtowania się handlu w Polsce. Po przemianach ustrojowych zarząd spółdzielni postawił na ekonomię i to przynosi efekty.
Spółdzielnia prowadząc działalność gospodarczą skoncentrowała ją na handlu detalicznym artykułami spożywczymi,   w mniejszym zakresie przemysłowymi  i na produkcji piekarskiej. Nie zakładając osiągania zysku za wszelką cenę, ale stosując zasadę: kupić jak najtaniej i sprzedać tanio jak najwięcej.

 

Obecnie posiadamy 12 jednostek handlowych.  Sklepy spożywcze jako samoobsługowe są spięte w sieć z centralnym zarządzaniem, posiadają monitoring oraz jednolite ceny.  Dla poprawy rentowności wybudowaliśmy też lokale na wynajem.
Staramy się handlować towarami najlepszej jakości od sprawdzonych producentów. Nasi klienci przychodząc do sklepu mają pewność, że towar jest świeży i dostępny cały czas oraz, że zostaną miło i profesjonalnie obsłużeni. Jako jedna z nielicznych firm na Podkarpaciu oferujemy sprzedaż naturalnego mleka z mlekomatu.

Przez ponad 70 lat swojej działalności zapracowaliśmy na dobrą opinię i zaufanie. Mamy stałych klientów, którzy w sieci naszych sklepów nie czują się anonimowo i od wielu lat korzystają z kart stałego klienta.  Organizujemy konkursy z nagrodami. Obecnie za zakupy można wylosować skuter  i inne cenne nagrody.

Spółdzielnia od wielu lat według rankingów ekonomicznych Spółdzielni „Społem” utrzymuje się w ścisłej czołówce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *