Branża handlowa

Jedyny polski dom handlowy w Łodzi

"Istotnym czynnikiem dla prowadzonej przez nas działalności  jest sprawdzona grupa renomowanych krajowych dostawców, z którymi przez lata wypracowaliśmy korzystne, oparte na dużej elastyczności warunki współpracy. Central wraz z 14  domami  handlowymi w Polsce stworzył nową markę salonów Eleganz", mówi Wiesława Kołek, Prezes Zarządu S.D.H. Central w Łodzi.

 

Wiesława Kołek, Prezes Zarządu S.D.H. Central w Łodzi

Spółdzielczy Dom Handlowy „Central” w roku bieżącym obchodzi Jubileusz 40-lecia. Jest jedynym polskim domem handlowym w województwie łódzkim. Central swoją działalność prowadzi w placówkach zlokalizowanych przy ul. Piotrkowskiej 165/169 – Central 1 i AL. Piłsudskiego 6 –Central 2 na łącznej powierzchni 24100 mkw.

 

 

Zarząd SDH "Central" w Łodzi (w okularach Prezes Zarządu Wiesława Kołek, obok Wiceprezes Zarządu Anna Domańska).

W Centralu 1 na powierzchni 3400 mkw. prowadzimy detaliczną  działalność handlową  artykułami  branży przemysłowej i spożywczej.                                         

Central 2  w całości wykorzystujemy na prowadzenie usługi dzierżaw.
Obecnie w Centralu  zatrudnionych jest  153 pracowników.
Gwarancją naszych sukcesów jest szeroki, starannie dobrany, wysokiej jakości  asortyment towarów dostosowany do wyszukanych gustów naszych klientów. 

Niezmiernie istotnym czynnikiem dla  prowadzonej przez nas działalności  jest sprawdzona grupa renomowanych krajowych dostawców, z którymi przez lata wypracowaliśmy korzystne, oparte na dużej elastyczności warunki współpracy.
Central wraz z 14  domami  handlowymi w Polsce stworzył nową markę salonów „Eleganza – świat dobrych ubrań”. 
Atutem „Eleganzy” jest współpraca z renomowanymi polskimi firmami odzieżowymi, produkującymi odzież z bardzo dobrych materiałów i proponującymi kroje odpowiadające klasycznemu gustowi większości rodzimych klientów, nie zapominając również o osobach, o bardzo nietypowych rozmiarach.

Dobrą kondycję Central zawdzięcza również 40-letniej tradycji, profesjonalnemu zarządzaniu, doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników.

Dobra forma finansowa i rozsądne gospodarowanie środkami jakimi dysponujemy pozwoliły na przeprowadzenie szeregu inwestycji oraz działań modernizacyjnych  zarówno  w  Centralu 1 jak i w Centralu 2 bez pozyskiwania środków finansowych z zewnątrz.
Powodem do satysfakcji  jest dobra kondycja finansowa firmy, jesteśmy solidnym, wypłacalnym partnerem handlowym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *