Branża telekomunikacyjna

Trzeba stale nadążać za zmianami

"Jako pierwsza firma w Europie wraz z partnerami z chińskiego koncernu Huawei przetestowaliśmy system szerokopasmowego internetu w paśmie 3,6-3,8 GHz opartego o najnowszą technologię LTE", mówi Arkadiusz Gralak, prezes „ESPOL” Sp. z o.o w Szczecinie.

 

 

Arkadiusz Gralak, prezes „ESPOL” Sp. z o.o w Szczecinie

Nasza firma jest jednym z liderów rynku w dziedzinie dostarczania nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych w województwie zachodniopomorskim, choć coraz częściej zaznaczamy swoją aktywność także poza naszym regionem.

 

 

 Arkadiusz Gralak, prezes „ESPOL” Sp. z o.o w Szczecinie przecina wstęgę wraz z wiceministrem środowiska Stanisławem Gawłowskim (z prawej) i Zbigniewem Wielgoszem, prezesem GBS w Barlinku

 

Oferujemy dostęp do szerokopasmowego internetu, usługi telefoniczne oraz telewizję w rozdzielczości HD. Jako pierwsza firma w Europie wraz z partnerami z chińskiego koncernu Huawei przetestowaliśmy system szerokopasmowego internetu w paśmie 3,6-3,8 GHz opartego o najnowszą technologię LTE. Stały rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań, wprowadzanie nowych technologii to podstawa sukcesu.
W naszej branży postęp jest tak szybki, że trzeba stale nadążać za zmianami, żeby nie dać się wyprzedzić konkurencji. Dewizą naszej firmy jest uczciwość i dbałość o klienta. Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług. Dziś, kiedy świat jest otwarty i praktycznie każda technologia staje się natychmiast dostępna, to właśnie dbałość o klientów i pracowników, a także mądre inwestowanie wypracowanych środków finansowych w rozwój firmy, bardzo często decydują o sukcesie. 

 

„ESPOL” Sp. z o.o w Szczecinie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *