Pozostałe branże

Największaj na świecie baza danych

"Oferując rozwiązania kredytowe, marketingowe oraz informacje gospodarcze, Bisnode pomaga firma w maksymalizowaniu sprzedaży, minimalizowaniu ryzyka i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych", wyjaśnia Tomasz Starzyk, Specjalista ds.Public Relations D&B Poland Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Tomasz Starzyk, Specjalista ds.Public Relations D&B Poland Sp. z o.o. w Warszawie

Dun and Bradstreet to czołowa wywiadownia gospodarcza, która  od ponad 170 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędną do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych.

 

Rozwiązania D&B w zakresie zarządzania ryzykiem wykorzystywane są w celu zwiększania rentowności oraz minimalizowania ryzyka w obrocie gospodarczym. W zakresie sprzedaży i marketingu umożliwiają zwiększanie przychodów poprzez wyszukiwanie potencjalnych partnerów handlowych i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami.

Usługi D&B oparte są na największej na świecie bazie danych. Zawierającej informacje o 210 milionach firm z całego świata. W celu zapewnienia dokładności i kompletności informacji, stosujemy zaawansowane narzędzia zbierania danych i aktualizujemy naszą bazę danych prawie milion razy dziennie. Nasza troska o jakość oznacza, że klienci otrzymują najświeższe i najbardziej użyteczne informacje, na podstawie których podejmowane są decyzje biznesowe.

Polskie biuro D&B powstało w Warszawie w 1992 roku. Do dnia dzisiejszego dzięki proaktywnemu zbieraniu danych D&B stworzyło największą i najbardziej aktualną bazę danych, liczącą ok. 3,5 mln polskich firm. Oznacza to, że w bazie znajdują się wszystkie zarejestrowane podmioty, prowadzące działalność gospodarczą w Polsce.

Od 2003 roku Dun and Bradstreet należy do Grupy Bisnode czołowego dostarczyciela informacji cyfrowej w Europie. Oferując rozwiązania kredytowe, marketingowe oraz informacje gospodarcze, Bisnode pomaga firma w maksymalizowaniu sprzedaży, minimalizowaniu ryzyka i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. Do rodziny Bisnode w Polsce należą D&B, Soliditet, HBI oraz Verdict.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *