Przemysł elektromaszynowy

Produkty eksportowane do ponad 50 krajów

„Zasada naszego działania jest prosta – nie ma rzeczy  niemożliwych. Wszystko da się zrobić, trzeba tylko chcieć. To klient jest dla nas najważniejszy, a my jesteśmy od tego, żeby spełnić jego życzenia. Działamy tak już od 20 lat”, mówi Stanisław Rosa, właściciel grupy firm ROSA.

 

Stanisław Rosa, właściciel grupy firm ROSA.

Jesteśmy obecnie liczącym się na rynku producentem oświetlenia zewnętrznego, którego produkty eksportowane są do ponad 50 krajów świata. Od początku istnienia firmy stawiamy na jakość naszych produktów i zaspokajanie rosnących potrzeb klientów. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, tworzymy nowe produkty, rozszerzamy ofertę naszej firmy, aby dostarczyć klientowi wszystkie elementy niezbędne do skompletowania pełnego zestawu oświetlenia zewnętrznego. To poszukiwanie zapewnia nam ciągła dynamikę działania i nie pozwala nam się zatrzymać. Sami tworzymy i wdrażamy nowe technologie produkcji, część z nich została już opatentowana.

 

Taka filozofia działania wymaga ciągłych inwestycji w technologie i linie produkcyjne, a także rozbudowy zakładów produkcyjnych i magazynów firmowych. Dzięki nieustannemu rozwojowi  jesteśmy w stanie nie tylko nadążać za potrzebami rynku, ale także znacznie je wyprzedzać i kreować nowe spojrzenie na oświetlenie. Elastyczne podejście do klienta oraz otwartość na zmiany pozwala nam utrzymać wysoki wzrost dynamiki sprzedaży. Fakt ten nabiera szczególnie pozytywnego charakteru, jeżeli uwzględni się wahania koniunktury gospodarczej na świecie.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *