Przemysł elektromaszynowy

Powiększanie udziału firmy w rynku docelowym

"Wzrost obrotów firmy był możliwy przede wszystkim dzięki wypracowanej w toku działalności silnej pozycji, opierającej się na solidności, rzetelności oraz innowacyjności. A „wartość dodana” w postaci wysokiej jakości  autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wielokrotnie decydowała o tym, że klienci wybierali naszą firmę jako wykonawcę inwestycji",  wyjaśnia Witold Płatek, Prezes Zarządu Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. w Krakowie.

 

Mgr inż. Witold Płatek, Prezes Zarządu Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. w Krakowie

Centrum Elektroniki Stosowanej to firma inżynierska, oferująca klientom rozwiązania z zakresu zasilania rezerwowego, systemów kogeneracyjnych, osprzętu do instalacji biogazowych oraz napędów.

 

 

Co wpłynęło na tak dobre wyniki finansowe firmy w latach 2008-2010? Myślę, że miało tu znaczenie kilka, wzajemnie przenikających się czynników, wynikających zarówno z realizowania długofalowej polityki firmy w zakresie sprzedaży i serwisu, jak i strategicznych decyzji sprzed lat o wprowadzeniu i wspieraniu rozwiązań dedykowanych sektorowi odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Wzrost obrotów firmy był możliwy przede wszystkim dzięki wypracowanej w toku działalności silnej pozycji, opierającej się na solidności, rzetelności oraz innowacyjności. A „wartość dodana” w postaci wysokiej jakości  autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wielokrotnie decydowała o tym, że klienci wybierali naszą firmę jako wykonawcę inwestycji.

Ale nasz silna pozycja rynkowa to także zatrudnianie fachowej kadry, stale podnoszącej swoje kompetencje przez szkolenie u producentów,  posiadanie działu R&D umiejącego wdrożyć  najbardziej zaawansowane systemy i zintegrować je z istniejącymi rozwiązaniami, restrykcyjny dobór poddostawców oraz wprowadzenie kompleksowości usług. To wszystko przekłada się na sukcesywne powiększanie udziału firmy w rynku docelowym i jednocześnie buduje trwałe relacje z obecnymi klientami.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *