Branża materiałów budowlanych

W czasach globalnego kryzysu

"Staramy się naszym klientom przedstawiać najnowocześniejsze i efektywne metody produkcji w taki sposób, aby mogli swoimi produktami, po pierwsze, odróżnić się od konkurencji, a po drugie w samym procesie produkcji uzyskać dzięki naszym nowym technologiom wymierne oszczędności",  mówi inż. Janusz Bubień, Prezes Zarządu Urban Polska Sp. z o.o. w Żarach.

 

Inż. Janusz Bubień, Prezes Zarządu Urban Polska Sp. z o.o. w Żarach

Pozytywne wyniki w latach 2008-2010, jak i aktualne, uzyskujemy dzięki stałej penetracji rynku i związanych z tym poszukiwaniami nowych innowacyjnych technologii produkcji stolarki z PCV.

 

 

Staramy się naszym klientom przedstawiać najnowocześniejsze i efektywne metody produkcji w taki sposób, aby mogli swoimi produktami, po pierwsze, odróżnić się od konkurencji, a po drugie w samym procesie produkcji uzyskać dzięki naszym nowym technologiom wymierne oszczędności.

Firma rozbudowała własną produkcję niektórych maszyn i urządzeń, jak również współpracuje z innymi partnerami z branży maszyn do produkcji stolarki PCV i aluminium  w celu kompleksowego zaspokojenia potrzeb klientów.

Dywersyfikacja produktowa pozwala nam również na pełną elastyczność cenową, co jest szczególnie  istotne w czasach globalnego kryzysu. Dzięki produkcji urządzeń, które niejednokrotnie wykonywane są według indywidualnych potrzeb i projektów naszych kontrahentów, jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni i  konkurencyjni cenowo i czasowo.

Z myślą o naszych klientach rozwinęliśmy dział serwisu, dzięki czemu skróciliśmy do bezwzględnego minimum czas reakcji serwisowej oraz ograniczyliśmy późniejsze koszty usług pogwarancyjnych.

Dzięki tak zwanej usłudze „serwis na telefon, jak i serwisowi On-line”, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24 godziny na dobę, a czas interwencji i realizacji zamówień serwisowych skrócił się do minimum. Sposobów na osiągnięcie sukcesu jest wiele, moim zdaniem zawsze jest potrzebne dobranie właściwych narzędzi i argumentów, aby wyróżnić się w branży.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *