Branża informatyczna

System dostosowany do skali biznesu

„Wyróżnia nas niezmienny zespół projektowy, realizujący plan dostarczania najlepszego oprogramowania w przystępnej cenie, reagujący na potrzeby rynku, a co więcej przewidujący przyszłe potrzeby Klienta. Już dziś projektujemy rozwiązania, które będą powszechne w nadchodzących latach”, mówi Robert Czuła Prezes Zarządu Soneta Sp. z o.o., producent oprogramowania dla biznesu – enova.

 

Robert Czuła, Prezes Zarządu Soneta Sp. z o.o., producent oprogramowania dla biznesu – enova.

Soneta sp. z o.o. jest polskim producentem oprogramowania klasy ERP do zarządzania – enova. Dzięki zastosowaniu absolutnie najnowszej, sprawdzonej technologii, znalazł się w czołówce oprogramowania klasy ERP w Polsce. Technologia ta została wykorzystana do opracowania skutecznego narzędzia do zarządzania, pomagającego w codziennej pracy przedsiębiorstw,  unikalnego w skali kraju.

 

 

 

Firma powstała w 2002r. szybko zdobywając uznanie tysięcy Użytkowników. Jej przełom nastąpił w 2007r. kiedy to Soneta zanotowała dynamikę sprzedaży ponad 50% w stosunku do roku wcześniejszego i zdecydowała się na niemal dwukrotny wzrost zatrudnienia. Od tego czasu firma notuje stały wzrost obrotów rzędu 30%.

Zastosowanie najnowszej technologii, doskonała znajomość rynku, kompetencje w zakresie budowy systemów informatycznych, bogate doświadczenie Zespołu Projektantów i Programistów, w połączeniu z know-how w dziedzinie technologii, stanowią o ogromnym potencjale rozwojowym Soneta. Życzliwe nastawienie do użytkowników oraz znajomość problemów i potrzeb przedsiębiorców przekładają się na sukces naszej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *