Branża chemiczna

Dbamy o niezwodność naszych laminatów

"Nasz Spółka stale i konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynkach europejskich i światowych. Obecnie IZO-ERG S.A. może się poszczycić kilkunastoprocentowym udziałem w rynku europejskim w zakresie laminatów elektrotechnicznych", mówi Roman Szlechter, Prezes Zarządu Zakładów Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. w Gliwicach.

 

Roman Szlechter, Prezes Zarządu Zakładów Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. w Gliwicach

Nasz Spółka IZO-ERG S.A. od ponad 65 lat jest producentem laminatów elektroizolacyjnych i konstrukcyjnych z termoutwardzalnych żywic w postaci płyt, rur i prętów oraz materiałów giętkich i izolacji mikowych.

W produkcji laminatów szczególną uwagę zwracamy na niezawodność i gwarancję powtarzalności wszystkich parametrów technicznych. Nasze produkty są używane jako izolacje elektryczne oraz odpowiedzialne elementy konstrukcyjne m.in. w generatorach, transformatorach, silnikach oraz innych urządzeniach elektrycznych.
Spółka stale i konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynkach europejskich i światowych. Obecnie IZO-ERG S.A. może się poszczycić kilkunastoprocentowym udziałem w rynku europejskim w zakresie laminatów elektrotechnicznych.
Produkty Spółki są obecne na 4 kontynentach i w ponad 30 krajach. Głównymi i tradycyjnymi rynkami eksportowymi Spółki są: rynek niemiecki, skandynawski, francuski, włoski i hiszpański. Spółka posiada odbiorców także na rynkach japońskim, tajskim i amerykańskim.
O światowej randze firmy świadczy współpraca z wiodącymi koncernami branży elektrotechnicznej ABB, ALSTOM, MISTUBISHI ELECTRIC, SIEMENS, GENERAL ELECTRIC, BOSCH, PHILIPS, OSRAM, VESTAS, SCHNEIDER. Współpraca z największymi jest czynnikiem mobilizującym IZO-ERG S.A. do ciągłego modernizowania istniejących i wdrażania nowych produktów .
Niewątpliwy sukces rynkowy IZO-ERG S.A. zawdzięcza konsekwentnej polityce produktowo-rynkowej.
Z jednej strony duża innowacyjność, głęboka specjalizacja, dostosowywanie się do indywidualnych wymagań klientów, a z drugiej duża szybkość działania, solidność i skuteczny marketing są motorem stałego wzrostu sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów.

 

Zakład Tworzyw Sztucznych IZO – ERG S.A. w Gliwicach została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *