Branża budowlana

Atutem jest specjalizacja w kierunku hydrotechniki

"Staramy się ciągle rozwijać – podejmujemy się realizacji większych zleceń i stawiamy sobie coraz wyższe wymagania. W maju 2012 roku przekształciliśmy firmę w spółkę akcyjną, aby w dalszej perspektywie wejść na rynek NewConnect", wyjaśnia Dariusz Romanowicz, wiceprezes zarządu, dyrektor ekonomiczno-organizacyjny, SITCONTEC POLSKA S.A. w Bolesławcu.

 

Dariusz Romanowicz, wiceprezes zarządu, dyrektor ekonomiczno-organizacyjny, SITCONTEC POLSKA S.A. w Bolesławcu

SITCONTEC POLSKA Spółka z o.o. w Bolesławcu powstała w roku 2008. Firma została założona przez grupę osób chcących stworzyć nową firmę, dobrze zarządzaną, otwartą na wdrażanie nowych technologii, mogącą podjąć każde wyzwanie. Naszą dewizą jest: „Nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko takie które jest ciężko wykonać”.

Naszym atutem jest specjalizacja w kierunku hydrotechniki, ale inwestujemy również w nowoczesne technologie tj. produkcję lekkich betonów – pianobetonu i styrobetonu. Posiadamy własny dział projektowy, który pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji. Realizujemy budowy zarówno w Polsce jak i za granicą.

Staramy się ciągle rozwijać – podejmujemy się realizacji większych zleceń i stawiamy sobie coraz wyższe wymagania.

W maju 2012 roku przekształciliśmy firmę w spółkę akcyjną, aby w dalszej perspektywie wejść na rynek NewConnect.

W tym roku Sitcontec  zakończył jedną ze swoich największych realizacji – budowę oczyszczalni ścieków. Aktualnie realizowana jest regulacja potoku o wartości ponad 13 mln zł.

Od samego początku zarząd i kadra techniczna firmy kładą szczególny nacisk na jakość wykonywanych robót i terminowość ich wykonania. Znalazło to uznanie inwestorów i zleceniodawców. W polu naszych zainteresowań znajdują się również odnawialne źródła energii, dlatego planujemy budowę własnej elektrowni wodnej.

 

SITCONTEC POLSKA S.A. w Bolesławcu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *