Branża budowlana

Fachowość, wiedza i rozumienie potrzeb klienta

"Jesteśmy dumni, iż zaufało nam tak wiele osób i firm, w tym również szpitale, banki i duże korporacje. Dlatego każdy sukces, szczególnie cenny w tej trudnej sytuacji jaka panuje teraz na rynku budowlanym, jest przede wszystkim sukcesem wszystkich naszych pracowników", ocenia Eugeniusz Zioło, prezes ZIG Sp. z o.o. w  Olsztynie.

 

Eugeniusz Zioło, prezes ZIG Sp. z o.o. w  Olsztynie

ZIG jest młodą firmą, nad której rozwojem pracujemy wspólnie z ekipą 35 pracowników. Zajmujemy się budownictwem sanitarnym, skupiając się na instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, nieustannie się szkoląc, podnosząc kwalifikacje, śledząc najnowsze trendy i wprowadzając innowacyjne rozwiązania.

Przez 12 lat działalności udało nam się rozwinąć współpracę ze znanymi i uznanymi firmami w branży – jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami wielu uznanych marek na tym rynku. Ponadto, systematycznie rozbudowujemy też własną produkcję, wprowadzając nowe wyroby i wyposażając halę produkcyjną w specjalistyczne, nowoczesne, innowacyjne maszyny.

Uważam, że to fachowość, wiedza i rozumienie potrzeb klienta pozwalają nam pomóc i sprostać wysokim wymaganiom naszych Inwestorów. Cieszymy się, że możemy w ten sposób realizować naszą dewizę, którą jest „Zadowolony Klient”. Jesteśmy dumni, iż zaufało nam tak wiele osób i firm, w tym również szpitale, banki i duże korporacje. Dlatego każdy sukces, szczególnie cenny w tej trudnej sytuacji jaka panuje teraz na rynku budowlanym, jest przede wszystkim sukcesem wszystkich naszych pracowników.

ZIG Sp. z o.o. w  Olsztynie została wyróżniona w Konkursie  Efektywna Firma 2011   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *