Pozostałe branże

Tworzymy rynek płatności internetowych w Polsce

„Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań e-commerce przy jednoczesnym dbaniu o najwyższy poziom zaufania klientów i partnerów biznesowych. Od początku swojej działalności wytyczamy standardy dla innych polskich serwisów obsługujących płatności internetowe”, podkreśla Michał Bzowy, Wiceprezes firmy DialCom24, operatora serwisu Przelewy24.

 


Michał Bzowy, Wiceprezes DialCom24 Sp z o.o w Poznaniu

Nasza firma DialCom24 Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Głównym atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie i głęboka wiedza na temat potrzeb nowoczesnego e-commerce. Naszym najbardziej znanym produktem  jest serwis do obsługi płatności internetowych Przelewy24. Oferuje on Klientom natychmiastowe płatności przelewem on-line z kilkudziesięciu polskich banków lub za pomocą karty płatniczej. W ofercie dostępne są również płatności poprzez międzynarodowe wielowalutowe systemy płatnicze oraz ciągle zwiększające swój udział w rynku płatności mobilne.

Od początku swojej działalności wytyczamy standardy dla innych polskich serwisów obsługujących płatności internetowe, dostarczając klientom największą w Polsce ilość metod płatniczych. O najwyższym poziomie usług świadczą również posiadane certyfikaty, a także stale ulepszane rozwiązania technologiczne oraz wdrożona polityka bezpieczeństwa.
Dbamy o to aby nasza wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów IT oraz działu obsługi klienta zapewniała zarówno Partnerom współpracującym z serwisem Przelewy24.pl jak i klientom najwyższy poziom realizacji usług, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć i z tego, że dzięki nam rynek płatności internetowych w Polsce rozwija się tak szybko i dynamicznie.

DialCom24 Sp z o.o w Poznaniu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011  

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *