Branża informatyczna

Pełny outsourcing informatyczny i telekomunikacyjny

"Niewątpliwie dobre wyniki finansowe to efekt wielu projektów zrealizowanych dzięki Klientom, którzy nam zaufali. Sukces w rankingu nie byłby możliwy bez ciekawych pomysłów i zaangażowanych w każdy projekt pracowników", mówi Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle.

 

Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle

Petrosoft.pl to dynamicznie rozwijająca się firma w branży informatycznej. Działa na rynku od 2000 r. Posiada oddziały w Jaśle, Rzeszowie, Dębicy, Czechowicach-Dziedzicach, Warszawie, Gdańsku. Jest integratorem nowoczesnych technologii informatycznych.

Wysoki poziom świadczonych usług gwarantuje wyspecjalizowana kadra i dobrze wykorzystana wiedza, które stanowią o sile i potencjale firmy. Rynek jest duży, więc zwracamy uwagę na szczegóły tak, by Klienci chcieli do nas wracać i nie wybierali innego dostawcy przy kolejnych projektach. Wieloletnie doświadczenie pozwala na doskonałą obsługę klientów i realizację projektów z dużym powodzeniem. Kierunkiem działania spółki jest dokładna analiza potrzeb odbiorców. Wdrażane przez nas systemy to gotowe produkty, własne projekty oraz opracowywane na zlecenie klientów rozwiązania.

Petrosoft.pl świadczy usługi kompleksowego outsourcingu informatycznego i telekomunikacyjnego. Wyróżnia nas zestaw własnych narzędzi: system eHelpDesk, EOD, WMS, terminal paliw, infokioski i wiele innych.

Niewątpliwie dobre wyniki finansowe to efekt wielu projektów zrealizowanych dzięki Klientom, którzy nam zaufali. Sukces w rankingu nie byłby możliwy bez ciekawych pomysłów i zaangażowanych w każdy projekt pracowników.  Efektywne rozwiązania, elastyczność narzędzi IT, doświadczenie i nowoczesność decydują o dynamice Petrosoft.pl i wysokiej pozycji na rynku.  Z optymizmem patrzymy również w przyszłość przygotowując nowe projekty.

 

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *