Branża handlowa

Główną zaletą jest kompleksowość usług

"W swojej działalności nastawieni jesteśmy przede wszystkim na szeroko rozumiany profesjonalizm oraz wysoki poziom obsługi, a także elastyczność i dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i wyobrażeń klienta", zapewniają prezesi  Auto Wimar S. J. w  Warszawie.

Firma Grupa Auto Wimar jest Autoryzowanym Partnerem Skoda, działającym na polskim rynku już od ponad 22 lat. Obecnie na terenie Warszawy i okolic łącznie dysponujemy dwoma salonami sprzedaży, w skład, których wchodzą między innymi profesjonalne i nowoczesne serwisy, Stacje Kontroli Pojazdów oraz Stacje Diagnostyczne, magazyny i sklepy z oryginalnymi częściami i akcesoriami, komisy aut używanych różnych marek, salony sprzedaży samochodów nowych.

 
Od początku swojej działalności firma związana jest mocno z marką Skoda na polskim rynku samochodów osobowych. Obecnie zajmuje czołowe miejsce w rankingu najlepszych dealerów na terenie kraju.
 
 
 
 
Prezesi spółki Beszczyński, Wudarczyk Auto Wimar S. J. w  Warszawie: Wiesław Beszczyński (z lewej) i Marek Wudarczyk
 


"Profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i flotowych. Z myślą o firmach oraz wybranych grupach zawodowych / między innymi lekarzach, pracownikach medycznych, pracownikach farmacji, żołnierzach zawodowych/ firma Grupa Auto Wimar stworzyła specjalne programy obsługi / Program Flota oraz Program VIP/, które gwarantują uczestnikom osiąganie różnorodnych korzyści związanych zarówno z preferencyjnym zakupem samochodów jak również całym szeregiem usług zarówno przed jak i po sprzedażnych, serwisem, zakupem części i akcesoriów, usługami blacharsko- lakierniczymi, itp. Główną zaletą naszych punktów  jest kompleksowość usług. Począwszy od informacji i stałego monitoringu rynku prowadzonego specjalnie dla klienta, po profesjonalną sprzedaż i obsługę posprzedażną. Umożliwia to nam odpowiednie zaplecze w postaci zarówno nowoczesnych salonów sprzedaży, dużego placu samochodów nowych ( mieszących na dwóch obiektach ponad 250 samochodów), profesjonalnych serwisów, wyposażonych w jedne z najnowocześniejszych urządzeń serwisowych ( na dwa obiekty to ponad 16 stanowisk serwisowych), nowoczesną Stację Kontroli Pojazdów oraz potężne zaplecze magazynu części i akcesoriów. W swojej działalności nastawieni jesteśmy przede wszystkim na szeroko rozumiany profesjonalizm oraz wysoki poziom obsługi, a także elastyczność i dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i wyobrażeń klienta", zapewniają prezesi  Auto Wimar S. J. w  Warszawie.
 
 
Beszczyński, Wudarczyk Auto Wimar S. J. w  Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *