Pozostałe branże

Ugruntujemy naszą pozycję rynkową

"Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie pracowników oraz ciągle udoskonalane zaplecze techniczne. W działaniach kierujemy się dobrem klientów, a nie wyłącznie efektami ekonomicznymi. Pomimo takiej dewizy od wielu lat notujemy ciągły wzrost sprzedaży", mówi  Waldemar Dybiona, prezes FEM 1 Sp. z o.o. w Koninie.

 

Waldemar Dybiona, prezes FEM 1 Sp. z o.o. w Koninie

Od ponad 13 lat FEM-1 Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą w zakresie przeglądów i remontów kapitalnych maszyn elektrycznych. Firma zajmuje się również diagnostyką maszyn oraz kompleksową obsługą zespołów i ciągów technologicznych.

 

 

Świadczymy usługi dla sektorów: energetycznego, górniczego, cementowego, papierniczego, przedsiębiorstw komunalnych i innych klientów indywidualnych, w tym naprawiamy generatory elektrowni wiatrowych i wykonujemy przeglądy małych elektrowni wodnych.
Współpracując z naszymi klientami, preferujemy bezpośrednie kontakty biznesowe – umożliwia to dokładne rozpoznanie ich potrzeb
i oczekiwań.

Naszymi atutami są m.in.: wieloletnie doświadczenie (od lat 60-tych do lat 90- tych ubiegłego wieku byliśmy w strukturach Fabryki Urządzeń Górnictwa Odkrywkowego FUGO S.A.)  i zaangażowanie pracowników oraz ciągle udoskonalane zaplecze techniczne.

W swoich działaniach kierujemy się dobrem klientów, a nie wyłącznie efektami ekonomicznymi. Pomimo takiej dewizy od wielu lat notujemy ciągły wzrost sprzedaży.

To wszystko znalazło odzwierciedlenie w otrzymaniu tytułów: Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu, Efektywna Firma oraz Przejrzysta Firma.

Spółka wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania w oparciu o normy ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N 18001.

Jestem przekonany, że kontynuując dotychczasową strategię i wzbogacając ją o kolejne elementy wpływające na zadowolenie naszych klientów, wypracujemy sobie w następnych latach dynamiczny rozwój i ugruntujemy naszą pozycję rynkową. 

 

FEM 1 Sp. z o.o. w Koninie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *