Pozostałe branże

Dzisiaj działamy na rynku światowym

"Z dużym wysiłkiem zdobywaliśmy rynek zdominowany przez największych producentów silników w Europie i Azji. Wysokie wymagania dyscypliny technicznej przy ogromnym zaangażowaniu doświadczonej kadry, pozwoliły nam zyskać na rynku opinię solidnego, technicznie wiarygodnego i cenowo konkurencyjnego partnera serwisowego",  wyjaśnia Jacek Wyszyński, Prezes Zarządu-Dyrektor  H.Cegielski-SERVICE Sp. z o.o. w Poznaniu.

 

Jacek Wyszyński, Prezes Zarządu-Dyrektor  H.Cegielski-SERVICE Sp. z o.o. w Poznaniu

H.Cegielski – SERVICE Sp. z o.o. jest spółką utworzoną w 1996r. przez HCP SA do obsługi posprzedażnej swoich wyrobów, w tym silników okrętowych napędu głównego oraz agregatowych.

Wykonujemy przeglądy, regulacje, naprawy, nadzory oraz analizy problemów technicznych.
Wprowadzamy i projektujemy nowe technologie i rozwiązania ulepszające wydajność silników np. opatentowany Cegielski Service  Recommendation Pack, usprawniający prace zespołu tuleja cylindrowa – tłok.

 

 

Wykonujemy specjalistyczne naprawy pęknięć strukturalnych konstrukcji silników okrętowych. Zaliczamy się do 2-3 firm na świecie wykonujących te naprawy, na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym.
Uruchomiliśmy również regenerację części silnikowych oraz maszyn roboczych (w tym wielkogabarytowych). Posiadamy odpowiednie certyfikaty TK.

Z dużym wysiłkiem zdobywaliśmy rynek zdominowany przez największych producentów silników w Europie i Azji. Wysokie wymagania dyscypliny technicznej przy ogromnym zaangażowaniu doświadczonej kadry, pozwoliły nam zyskać na rynku opinię solidnego, technicznie wiarygodnego i cenowo konkurencyjnego partnera serwisowego.

Dzisiaj działamy na rynku światowym. Udział eksportu w sprzedaży systematycznie rośnie od 88,5% w 2008r.  do 96,7% w 2011r.
Spółka z roku na rok wzmacnia swoją pozycję i uzyskuje zyski netto dzięki m.in. wszechstronnej i aktualizowanej wiedzy technicznej, doświadczonej kadrze, szybkiej reakcji na wymagania rynku, właściwemu zapleczu magazynowo – technicznemu oraz bliskim kontaktom z klientami.


H.Cegielski-SERVICE Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *