Przemysł drzewny i papierniczy

Nie ma rozwoju bez inwestycji

"W przyszłości chcemy dalej się rozwijać, by wejść na rynki zagraniczne. Myślę, że ten ciągły, zaplanowany rozwój pomógł nam przetrwać w tym trudnym okresie kryzysu gospodarczego, a nasze zmiany zauważyli i docenili klienci, którzy szukają wiarygodnych i stabilnych partnerów”, mówi Bożena Datczuk, współwłaściciel firmy TOBO S.J. Meble Biurowe w Kurianach koło Białegostoku.

 

Bożena Datczuk, współwłaściciel firmy TOBO S.J. Meble Biurowe w Kurianach koło Białegostoku

Od ponad 13 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową i detaliczną mebli biurowych, gabinetowych, hotelowych, bankowych, szkolnych, do barów i restauracji. Oprócz produkowania własnych linii meblowych, Tobo to także dystrybutor czołowych polskich producentów mebli metalowych, krzeseł i foteli. Realizujemy również zlecenia nietypowe. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo elastyczni, oprócz dużych serii,  możemy wyprodukować również małe, indywidualne serie oraz meble pod zamówienie klienta.

 
 
 
Od paru lat systematycznie inwestujemy w rozwój firmy. Wsparci funduszami unijnymi zakupiliśmy innowacyjny park maszynowy, który pozwolił nam rozszerzyć naszą działalność na nowe obszary produkcji. Aktywnie wchodzimy na rynek klientów hurtowych i kryjący w sobie największy obecnie potencjał rynek kontraktowy.
Dzięki inwestycjom zwiększyliśmy moce produkcyjne, poprawiliśmy wydajność pracy i polepszyliśmy jakość wytwarzanych produktów. W przyszłości chcemy dalej się rozwijać, by wejść na rynki zagraniczne. Myślę, że ten ciągły, zaplanowany rozwój pomógł nam przetrwać w tym trudnym okresie kryzysu gospodarczego, a nasze zmiany zauważyli i docenili klienci, którzy szukają wiarygodnych i stabilnych partnerów.
Zachętą do dalszej pracy i rozwoju jest właśnie zadowolenie naszych klientów wyrażone przez liczne referencje oraz wyróżnienia przyznawane firmie i naszym produktom. Jesteśmy między innymi laureatem rankingu podlaskich firm innowacyjnych– INNOWACJE 2011. Nasze meble gabinetowe TIRION znalazły się w wśród firm nagrodzonych prestiżowym MEDALEM EUROPEJSKIM.
 
 
TOBO Meble Biurowe S.J. w Kurianach koło Białegostoku została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *