Branża informatyczna

Uczciwość i rzetelność w relacjach biznesowych

"Nasz sposób na firmę i na jej rozwój jest od samego początku taki sam: to uważne słuchanie tego, co mówią nasi klienci. Bycie blisko nich, wprowadzanie nowych usług będących odpowiedzią na zgłaszane przez nich potrzeby”, mówi Dariusz Skłodowski, doradca podatkowy, członek zarządu Skłodowscy sp. z o.o. w Markach.

Dariusz Skłodowski, doradca podatkowy, członek zarządu Skłodowscy sp. z o.o. w Markach

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy działa na rynku doradztwa podatkowego i księgowości  od 1993 r. W przyszłym roku obchodzić będziemy 20 lat istnienia. Patrząc wstecz widzimy, jak przez te dwadzieścia lat zmieniła się rzeczywistość gospodarcza w kraju, wyzwania, przed którymi stawali przedsiębiorcy i jak zmieniliśmy się my sami –  z małej, kilkuosobowej firmy rodzinnej staliśmy się grupą firm dostarczających profesjonalne wsparcie dla biznesu.

 
 
 
 
Wraz z rozwojem firmy zmieniała się jej oferta: od outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, poprzez doradztwo podatkowe, finansowe i prawne do dzielenia się know how w zakresie wdrażania rozwiązań IT. Nasz sposób na firmę i na jej rozwój jest od samego początku taki sam: to uważne słuchanie tego, co mówią nasi klienci. Bycie blisko nich, wprowadzanie nowych usług będących odpowiedzią na zgłaszane przez nich potrzeby, a do tego bezwzględna uczciwość i rzetelność w relacjach biznesowych to dla nas sprawy najważniejsze.
 
Od lat owocuje to zaufaniem klientów: obecnie obsługujemy prawie 1000 przedsiębiorstw o różnym profilu działalności i różnej wielkości. Wiele z nich jest z nami od samego początku i jest to dla nas ogromny powód do dumy.
 
Nasza strategia na najbliższe lata? Chcielibyśmy dalej rozwijać się tak, jak dotychczas, rozszerzać ofertę usług i docierać z nią do nowych klientów. Na pewno pozostaniemy jednak wierni swoim zasadom, które doprowadziły nas w to miejsce, w którym obecnie jesteśmy.


Skłodowscy sp. z o.o. w Markach została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *