Pozostałe branże

20 lat bez strat

„Wprowadzony w firmie Autorski System Zarządzania Jakością QLOS (nagrodzony tytułem TopBuilder 2012) oraz zintegrowany system ERP pozwoliły na poprawę jakości usług i towarów oraz usprawnienie organizacji i przepływu informacji”, mówi Sławomir Janusz Żubrycki, Prezes Zarządu PPU PALISANDER Sp. z o.o. w Białymstoku.

Sławomir Janusz Żubrycki, Prezes Zarządu PPU PALISANDER Sp. z o.o. w Białymstoku

Palisander jest jednym z czołowych, największych z wyłącznie polskim kapitałem, dostawcą systemów szalunkowych w kraju.

 
 
 
 
Bogata i różnorodna oferta najmu szalunków ściennych, stropowych, słupowych oraz systemów do budowy obiektów inżynieryjnych takich renomowanych producentów jak m.in. MEVA GmbH, PASCHAL GmbH, RMD KWIKFORM Ltd.Co. oraz własne systemy szalunkowe: inżynieryjny system belkowy PAL- BS do budowy mostów i nietypowych konstrukcji żelbetowych oraz szalunek słupa PAL-S4 z pełnym zintegrowanym  systemem BHP pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanych i trudnych inwestycji.
Dostępność rozwiązań różnych marek w różnych przedziałach cenowych pozwala na dopasowanie oferty zarówno do każdego rodzaju budowy, jak i budżetu najemcy.
Nasza  oferta najmu jest czytelna i jasna, zasady rozliczeń klarowne. Zapewniamy ponadto  stałą „opiekę” naszego Doradcy Technicznego.

Na dobre wyniki Spółki w latach 2008-2012 (mimo kryzysu paraliżującego gospodarkę światową) wpływ miały, oprócz bogatej i różnorodnej oferty, również właściwa strategia rozwoju firmy. Utworzenie oddziałów w Katowicach i Swarzędzu koło Poznania pozwoliło wejść na rynek Polski zachodniej i południowej. Wprowadzony w firmie Autorski System Zarządzania Jakością QLOS (nagrodzony tytułem TopBuilder 2012) oraz zintegrowany system ERP pozwoliły na poprawę jakości usług i towarów oraz usprawnienie organizacji i przepływu informacji.
Nie bez znaczenia jest również fakt, iż na ten okres przypadało wiele inwestycji związanych  z organizacją Euro 2012. W związku tym branża budowlana w kraju zanotowała raczej wzrosty niż spadki.
Podkreślić należałoby, że również w ciągu 20 lat działalności firma nigdy nie odnotowała strat finansowych.

 
 
 
PPU PALISANDER Sp. z o.o. w Białymstoku została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *