Branża informatyczna

Oferujemy innowacyjne i niezawodne rozwiązania IT

„Uważnie słuchamy naszych klientów, staramy się z wyprzedzeniem reagować na ich potrzeby, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania IT oraz wyspecjalizowany sprzęt. To nasza recepta na sukces, nawet w czasach spowolnienia gospodarki”, mówi Andrzej Pelczar, prezes OPTeam S.A. w Tajęcinie.

 

Andrzej Pelczar, prezes OPTeam S.A. w Tajęcinie

OPTeam S.A. to firma z 24-letnim doświadczeniem rynkowym, założona przez kilku pracowników naukowych rzeszowskich uczelni. Postanowiliśmy wykorzystać w praktyce potencjał innowacyjnych rozwiązań opracowywanych przez nas w szkołach wyższych. Dzięki połączeniu pasji z zaangażowaniem całego zespołu pracowników staliśmy się jedną z największych firm w branży IT w Polsce, specjalizującą się w wysoko zaawansowanych produktach i usługach.

Jaka jest nasza recepta na sukces mimo spowolnienia gospodarki? Uważnie słuchamy naszych klientów, staramy się z wyprzedzeniem reagować na ich potrzeby, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania IT oraz wyspecjalizowany sprzęt.

Dzięki własnemu data center i centrum badawczemu obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, a oprogramowanie dla naszych klientów tworzymy „na miarę”. Jesteśmy liderami usług m.in. dla uczelni wyższych oraz branży energetycznej. Firma stała się czołowym w kraju producentem i integratorem systemów opartych o technologie kart elektronicznych oraz oprogramowania dla terminali płatniczych. Jesteśmy także jednym z największych dostawców m.in. w kategoriach budowy centrów danych oraz rozwiązań IT dla sektora MSP.

Wśród naszych klientów są m.in. PKN Orlen, PGE Dystrybucja, Praktiker, największe szkoły wyższe w Polsce. Stale zwiększamy skalę działania oraz zatrudnienie. W 2010 r., m.in. dzięki wykorzystaniu dofinansowania UE, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” wybudowaliśmy Centrum Projektowe Nowoczesnych Technologii.

Naszemu doświadczeniu oraz możliwościom rozwoju zaufali także inwestorzy. Jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych, co dodatkowo zwiększa wiarygodność firmy w oczach obecnych oraz potencjalnych kontrahentów.

OPTeam S.A. w Tajęcinie została wyróżniony w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *