Ochrona zdrowia

Dla Małopolski, Podkarpacia i Świętokrzyskiego

„Od początku istnienia pracujemy na markę i wizerunek firmy w pełni profesjonalnej, świadczącej kompleksowe usługi, przyjaznej dla pacjenta i nowoczesnej. Zdrowie – Profesjonalizm – Sukces to hasło, które jest naszą wizją, naszym credo, które staramy się realizować każdego dnia”, Artur Asztabski, Dyrektor Zespołu Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ w Tarnowie.

 

Artur Asztabski, Dyrektor Zespołu Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ w Tarnowie

Zespół Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ działa na rynku usług medycznych od 12 lat. Mieścimy się w Tarnowie, ale nasze oddziaływanie sięga daleko poza granice miasta. Jest regionalne, a nawet ponadregionalne. Mamy poradnie i specjalistów, do których przyjeżdżają pacjenci z całej Małopolski, Podkarpacia i Świętokrzyskiego.

 

 

Od początku istnienia pracujemy na markę i wizerunek firmy w pełni profesjonalnej, świadczącej kompleksowe usługi, przyjaznej dla pacjenta i nowoczesnej. Zdrowie – Profesjonalizm – Sukces to hasło, które jest naszą wizją, naszym credo, które staramy się realizować każdego dnia.

Śmiało realizujemy wizję rozwoju ZPS. Scaliliśmy rozsiane po mieście poradnie w jednym funkcjonalnym budynku. Zmodernizowaliśmy go, przystosowaliśmy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i lekarski, nowoczesną, skomputeryzowaną analitykę. W ZPS mieści się kilkadziesiąt poradni, w których pracuje ponad 120 lekarzy. Z ich usług rocznie korzysta ok. 65 000 pacjentów.

Co istotne, wiele z tych rzeczy mogliśmy zrealizować nie tylko dzięki wsparciu Gminy Miasta Tarnowa, ale także sięgając po środki zewnętrzne – europejskie. Dzięki nim uruchomiliśmy w centrum miasta kolejny budynek, otworzyliśmy pierwszą w Tarnowie kriokomorę z kompleksem rehabilitacyjnym.

Dzięki pozyskiwaniu unijnych dotacji, profesjonalnemu zarządzaniu, racjonalnemu gospodarowaniu środkami finansowymi i skutecznym negocjacjom z NFZ rokrocznie notujemy dodatnie wyniki finansowe. 

 

Zespołu Przychodni Specjalistycznych SP ZOZ w Tarnowie został wyróżniony w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *