Branża handlowa

Tysiące zadowolonych klientów

„Dobre wyniki finansowe, powtarzalne i uzyskiwane nawet w czasie recesji, są skutkiem konsekwentnych i długofalowych działań w obrębie firmy i na rynku zewnętrznym, a przede wszystkim cierpliwości, pokory, szacunku do wartości moralnych i dbałości o relacje międzyludzkie”, mówi Paweł Judkowiak, właściciel  Budmar Judkowiak S.J.  w Baranowie koło Poznania.

 

Paweł Judkowiak, właściciel  Budmar Judkowiak S.J.  w Baranowie koło Poznania

Zakładając rodzinną firmę Budmar w 1990 roku nie przypuszczałem, że zaczynając od sprzedaży cementu, wełny mineralnej i materiałów konstrukcyjnych, nasze przedsiębiorstwo dojdzie do tak wysokiej specjalizacji w sprzedaży cegieł, dachówek i galanterii budowlanej.
 
 
 
Będąc obecnie wśród największych Centrów Klinkieru i Dachówek Ceramicznych w Polsce, niezmiennie trzymamy się naszej wizji – „Tysiące zadowolonych klientów”, kładąc nacisk na profesjonalizm, fachową obsługę oraz miłą, w ocenie wielu klientów rodzinną, atmosferę.
To, obok bogactwa oferty, wysokiej jakości produktów od solidnych i stabilnych Partnerów oraz uczciwej kadry pracowniczej ,  najważniejsze źródło sukcesu firmy Budmar Judkowiak sp.j. Posiadając największą w Wielkopolsce ekspozycję cegieł klinkierowych i ręcznie formowanych, płytek elewacyjnych oraz bruków klinkierowych, szeroki wybór dachówek ceramicznych, rynien, okien i innych akcesoriów dachowych, stopnic, płyt i płytek zewnętrznych jak i wewnętrznych, parapetów klinkierowych, daszków do ogrodzeń i chemii budowlanej ciągle wzbogacamy ofertę o produkty uzupełniające, poszukiwane przez naszych klientów.
 Dobre wyniki finansowe, powtarzalne i uzyskiwane nawet w czasie recesji, są skutkiem konsekwentnych i długofalowych działań w obrębie firmy i na rynku zewnętrznym, a przede wszystkim cierpliwości, pokory, szacunku do wartości moralnych i dbałości o relacje międzyludzkie, czego Wszystkim przedsiębiorcom, zarówno początkującym jak i tym doświadczonym, z całego serca życzę.
 
Budmar Judkowiak S.J. w Baranowie koło Poznania została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *