Przemysł elektromaszynowy

Działamy przewidując potrzeby klienta

„Dzisiejsza pozycja firmy to wynik dynamicznego rozwoju dzięki konsekwentnie realizowanym projektom inwestycyjnym.  Dążąc do osiągnięcia wyższych standardów, zapewniamy swoim odbiorcom produkty dobrej jakości, w konkurencyjnej cenie i terminowej realizacji”, mówi Dariusz Zaporowski, zastępca prezesa DRUT-PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Sp. z o.o.

 

Dariusz Zaporowski, zastępca prezesa DRUT-PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Sp. z o.o.

 
Jesteśmy rozpoznawalnym producentem kabli i przewodów na potrzeby automatyki przemysłowej, sektora energetycznego, wydobywczego i gazowego. W swojej ofercie posiadamy kable sygnalizacyjne, sterownicze, komputerowe, kable wysokiej częstotliwości oraz przewody specjalne, projektowane według specyfikacji klienta.
 
 
 
Nasza firma istnieje od 1990 roku. Sprzedajemy kable do wielu gałęzi gospodarki, łącząc dobre tradycje przemysłu kablowego w Polsce. Oferowane przez nas usługi są wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia oraz nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań technicznych wykorzystujących najnowsze technologie. Zaangażowani jesteśmy w  innowacyjne projekty i rozwiązania techniczne, aspirując do czołówki producentów europejskich pod względem nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych. Systematycznie uczestniczymy w sympozjach, targach oraz misjach branżowych, takich jak: Kabel, Emtech, Inno Trans, Energetab, Trako, Poleko.
Dzisiejsza pozycja firmy to wynik dynamicznego rozwoju dzięki konsekwentnie realizowanym projektom inwestycyjnym. W 2005 roku oddaliśmy do eksploatacji zakład w Mirosławcu, specjalizujący się w produkcji kabli elektroenergetycznych niskich i średnich napięć.
Zgodnie z przyjętą misją firmy, dążąc do osiągnięcia wyższych standardów, zapewniamy swoim odbiorcom produkty dobrej jakości, w konkurencyjnej cenie i terminowej realizacji. Działamy prorozwojowo przewidując potrzeby klienta, co w konfrontacjach handlowych polepsza znaczenie naszej firmy i kreuje pozycję rynkową.

DRUT-PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Sp. z o.o.  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *