Transport, magazyny, łączność

Klucz do sukcesu

"Decyduje jakość świadczonych usług. Ona stanowi klucz do dotychczasowych osiągnięć ludzi tworzących na co dzień wizerunek naszej firmy", uważa Laura Hołowacz, dyrektor CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. w Szczecinie.

 
Laura Hołowacz, dyrektor CSL Internationale Spedition Spółka z o.o. w Szczecinie
Przystępując przed czternastu laty do zakładania godnej zaufania firmy, ukierunkowanej na kompleksową obsługę wszelkich ładunków dostarczanych w eksporcie, imporcie i tranzycie drogą morską i lądową, świadczenie usług agencji celnych oraz doradztwa związanego z prowadzoną działalnością, za najważniejsze uznałam stworzenie zespołu mogącego sprostać tym zadaniom.
 
 
 
Postawiłam na ludzi młodych, z doświadczeniem spedytorskim i celnym, znających języki obce oraz zainteresowanych stałym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. To się w pełni udało. Sześciu naszych pracowników legitymuje się certyfikatami FIATA, a CSL – obok licznych nagród i wyróżnień w prestiżowych rankingach i konkursach – legitymuje się m.in.: po raz pierwszy uzyskanym w roku 2000, a recertyfikowanym w bieżącym roku certyfikatem potwierdzającym spełnianie normy ISO 9000:2008 w zakresie spedycji morskiej, spedycji lądowej i agencji celnej oraz przyznanym nam w 2009 roku unijnym certyfikatem AEO. W październiku 2012 r. otrzymaliśmy także Certyfikat Wiarygodności Finansowej nadany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą D&B Poland.
Coroczna dynamika obrotów jest efektem utrzymywania ciągłego kontaktu z rosnącym gronem naszych krajowych i zagranicznych klientów, perfekcyjnej realizacji zleconych nam zadań oraz bezwzględnego przestrzegania reguł solidności kupieckiej. Osiągane wyniki pozwoliły nam w tym roku na podjęcie decyzji o zainwestowaniu w docelową siedzibę firmy – secesyjny budynek na szczecińskiej Łasztowni, mający w przyszłości stać się także ogólnodostępnym przyportowym centrum społeczno-kulturalno-biznesowym.

CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. w Szczecinie  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *