Branża handlowa

Nie przestajemy myśleć ambitnie

„Konsekwentny wzrost przychodów i zwiększanie wartości marki są wynikiem strategii opartej na silnych relacjach z naszymi partnerami handlowymi i nieustannej pracy nad rozwojem produktu i odpowiednim pozycjonowaniem marki”, ocenia Maciej Lepieszkiewicz, Prezesa Zarządu Giant Polska Sp. z o.o. w Warszawie.

Maciej Lepieszkiewicz, Prezesa Zarządu Giant Polska Sp. z o.o. w Warszawie

Giant Polska to wiodący dostawca rowerów o wysokiej jakości i atrakcyjnym designie. Firma, działająca na polskim rynku od 21 lat, osiągnęła około 30 proc.  udział w rynku pod względem wartości oraz około 9-10 proc. pod względem ilości sprzedawanych w Polsce rowerów.

 

Konsekwentny wzrost przychodów i zwiększanie wartości marki są wynikiem strategii opartej na silnych relacjach z naszymi partnerami handlowymi i nieustannej pracy nad rozwojem produktu. GIANT jest dostawcą rowerów najwyższej klasy, to produkty premium dla użytkowników świadomych, wymagających, ceniących design. Każdego roku głęboko analizujemy strukturę sprzedaży oraz trendy rowerowe w Polsce i Europie. Produkty, które prezentujemy z każdą nową kolekcją, są efektem ciężkiej pracy nad ulepszaniem naszych rowerów i nad tym, by zaskoczyć innowacją i rozwiązaniami odpowiednimi nie tylko dla sportowców, ale też dla osób, które rower traktują jako element stylu życia.
Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które nie przestają się rozwijać, mimo spowolnienia wzrostu gospodarczego. Naszą strategię biznesową wspieramy działaniami komunikacyjnymi i odpowiednim pozycjonowaniem marki. W chwili, gdy osiągamy sukces, nie przestajemy myśleć ambitnie i stawiać sobie kolejnych celów, dlatego już od ponad 20 lat utrzymujemy pozycję lidera. Przez te lata aktywnie wspieramy kulturę rowerową w Polsce, co skutkuje ciągłym wzrostem rozpoznawalności i wzmacnianiem wizerunku marki GIANT.


Giant Polska Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *