Ochrona zdrowia

Dalsze poszerzanie portfolio

„Sukces firmy zawdzięczamy przemyślanej strategii, inwestycjom w nowoczesne technologie i kapitał ludzki. Nasz zakład farmaceutyczny spełnia najwyższe światowe standardy produkcji GMP”, mówi Urszula Lech, Prezes Zarządu Laboratorium Galenowego Olsztyn Sp. z o.o. w Olsztynie.

 

Urszula Lech, Prezes Zarządu Laboratorium Galenowego Olsztyn Sp. z o.o. w Olsztynie

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. (LGO) jest producentem leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i dermokosmetyków.

 

Historia firmy sięga lat 90. W tym czasie przeszliśmy ogromną transformację od produkcji popularnych preparatów galenowych po nowoczesne, specjalistyczne produkty lecznicze.
W ostatnich latach w Laboratorium Galenowym Olsztyn zostało wprowadzonych wiele zmian, dzięki którym firma została rozbudowana, wyposażona w nowoczesne linie technologiczne i wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny. Nasz zakład farmaceutyczny spełnia najwyższe światowe standardy produkcji GMP.

Wszystkie etapy procesu produkcyjnego podlegają stałej kontroli i analizie, dzięki temu do pacjenta trafia pełnowartościowy i bezpieczny produkt, co potwierdzają uzyskane certyfikaty.
Nowoczesny park maszynowy, własne zaplecze badawczo – rozwojowe i doświadczony personel gwarantują produkty o najwyższej jakości, które dostępne są w aptekach na terenie kraju i poza granicami.
Ciągły rozwój naszej firmy zawdzięczamy zaangażowaniu, determinacji i pasji

w dążeniu do doskonałości. Bacznie obserwując rynek, staramy się wychodzić naprzeciw naszym pacjentom wprowadzając produkty wysokiej jakości, odpowiadające ich potrzebom.
Sukces firmy zawdzięczamy przemyślanej strategii, inwestycjom w nowoczesne technologie i kapitał ludzki.
Przyszłością firmy jest dalsze poszerzanie swojego portfolio i dystrybucja na różne rynki świata.
Jesteśmy wiarygodnym i profesjonalnym partnerem w biznesie .


Laboratorium Galenowe  Olsztyn Sp. z o.o. w Olsztynie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *