Branża budowlana

Wykonamy wszelkie roboty budowlane

„Naszymi największymi atutami są grono doświadczonych pracowników i konkurencyjne ceny. Cechujemy się dużą elastycznością i mobilnością. Gwarantujemy jakość i dotrzymywanie nawet najbardziej napiętych terminów”, zapewnia Marek Gotowski, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Firmy "GOTOWSKI" Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

 

Marek Gotowski, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Firmy "GOTOWSKI" Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Nasza firma funkcjonuje głównie na rynku zamówień publicznych. Przedmiotem działalności jest budownictwo komunikacyjne i przemysłowe. Specjalizujemy się w budowie konstrukcji stalowych i żelbetowych, obiektów inżynierskich drogowych, kolejowych i przemysłowych. Naszymi największymi atutami są grono doświadczonych pracowników i konkurencyjne ceny. Cechujemy się dużą elastycznością i mobilnością. Gwarantujemy jakość i dotrzymywanie nawet najbardziej napiętych terminów. Zbudowaliśmy już blisko 80 dużych konstrukcji. Nasze obiekty stoją w Polsce i Europie. Ich wykonawstwo przyniosło nam wiele nagród i wyróżnień.

 

 

 

Nasza wieloletnia praca w branży budownictwa komunikacyjnego i przemysłowego, jest najlepszą gwarancją sukcesu dla potencjalnego inwestora.
Dużą zaletą funkcjonowania oraz osiągania satysfakcjonujących wyników finansowych jest posiadanie w swoim profilu działalności zarówno kwalifikowanej wytwórni konstrukcji stalowych, posiadającej Świadectwa Kwalifikacji Instytutu Spawalnictwa  i Ministerstwa Infrastruktury do wykonywania, remontu i montażu oraz badań stalowych konstrukcji mostowych, jak i własnego biura projektowego oraz licznych wyspecjalizowanych brygad wykonawczych.
Jesteśmy w stanie sprostać realizacji kontraktu od projektu, poprzez wytworzenie konstrukcji, zabezpieczenia antykorozyjne, montaż i wykonanie wszelkich robót budowlanych.


Firma "GOTOWSKI" Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszczy została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *