Branża informatyczna

Kompleksowe i wyspecjalizowane programy

"Rynek usług leasingowych i flotowych w ostatnim czasie bardzo się zmienił. Aby sprostać potrzebom rynku i coraz bardziej wymagającym klientom, konieczne jest wyspecjalizowane oprogramowanie", mówi Paweł Barchwic, Prezes ADH-Soft sp. z o.o. w Warszawie. 

 

Paweł Barchwic, Prezes ADH-Soft sp. z o.o. w Warszawie

ADH-Soft sp. z o.o. (Member of Asseco Group) od 1995 roku specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania dla firm sektora finansowego. Jest wiodącym producentem programów i aplikacji, używanych przez wiele firm na rynku leasingowym oraz CFM. Do chwili obecnej firma zrealizowała wdrożenia m.in. w firmach: Toyota Leasing Polska sp. z o.o., VB Leasing Polska S.A., VFS Usługi Finansowe Polska sp. z o.o. Volkswagen Leasing Polska sp. z o.o., Santander Consumer Multirent sp. z o.o., Siemens Finance sp. z o.o., Masterlease Sp. z o.o., Futura Leasing S.A., Prime Car Management S.A., Mercedes-Benz Leasing Polska sp. z o.o., BNP Paribas Lease Group sp. z o.o., Renault Credit Polska sp. z o.o. i wiele innych.

 

Rynek usług leasingowych i flotowych w ostatnim czasie bardzo się zmienił. Dzisiaj firmy flotowe nie mogą obejść się bez rozbudowanego finansowania, a leasingowe, chcąc konkurować na rynku usług finansowych, rozbudowują swoje produkty finansowe o obsługę dodatkowych serwisów. W procesie walki o klienta, o przewadze firmy leasingowej/CFM coraz częściej decyduje system informatyczny, zwłaszcza taki, który rozumie i elastycznie wspiera proces biznesowy firmy we wszystkich jej aspektach. Aby sprostać potrzebom rynku i coraz bardziej wymagającym klientom, konieczne jest wyspecjalizowane oprogramowanie.

System Obsługi Leasingu LEO – nasz flagowy produkt, rozwijany od 17 lat, to rozwiązanie proponowane dla sektora leasingowego. To kompleksowy program, wspomagający wyżej wymienione firmy w zakresie: operacyjnym, finansowo-księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą. Dla działów operacyjnych (back office) przygotowaliśmy system LEO Leasing, stronę finansowo-księgową obsługuje system LEO FK. Programy te systematycznie rozbudowywane są o moduły dodatkowe, ułatwiające naszym klientom realizację różnorodnych zadań biznesowych. Zarządzanie flotą pojazdów obsługiwane jest z sukcesem przez System Zarządzania Flotą Samochodową TIGER. Najnowszym rozwiązaniem wdrożonym przez ADH-Soft, ułatwiającym prowadzenie sprawnego procesu sprzedażowego (front office) jest aplikacja webLSP (LEO Sales Point). 

 

ADH-Soft sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *