Branża informatyczna

Błyskawiczna reakcja na sygnały spowolnienia

„ Wdrożenie skutecznie funkcjonującego działu kontroli jakości produktów bardzo szybko dało plony w postaci satysfakcji klienta końcowego, co pozwoliło firmie odnotować znaczący i systematyczny wzrost przychodów ze sprzedaży”,  wyjaśnia Waldemar Giersz, Prezes Zarządu MODECOM SA w Ołtarzewie.

 


Waldemar Giersz, Prezes Zarządu MODECOM SA w Ołtarzewie

Spółka MODECOM SA, w której od 2008 roku mam przyjemność pełnić funkcję Prezesa Zarządu, to prężnie działająca firma dostarczająca od blisko trzynastu lat klientom innowacyjny pod względem technologicznym oraz najwyższej jakości sprzęt komputerowy.  W mojej ocenie na tak znaczący sukces spółki MODECOM złożyły się trzy podstawowe elementy: wysoka jakość oferowanych produktów, nowoczesny system zarządzania oraz wykwalifikowana, doświadczona i zaangażowana w życie firmy kadra. 

 

 

 Waldemar Giersz – Prezes Zarządu MODECOM SA w Ołtarzewie podczas debiutu spółki  na rynku New Connect

 

Od początku swojego istnienia spółka kładła znaczny nacisk na realizację założeń dotyczących wzornictwa i dbałości o wysoki poziom techniczny. Wdrożenie skutecznie funkcjonującego działu kontroli jakości produktów bardzo szybko dało plony w postaci satysfakcji klienta końcowego, co pozwoliło firmie odnotować znaczący i systematyczny wzrost przychodów ze sprzedaży. Wraz z dbałością o jakość produktów jednocześnie rozwijaliśmy w naszej spółce oparty na nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach system zarządzania biznesem, dla którego istotnym sprawdzianem był globalny kryzys ekonomiczny w 2008 roku.  Zatrudniani przez nas wysokiej klasy, wykwalifikowani menadżerowie bardzo trafnie zinterpretowali pierwsze sygnały spowolnienia gospodarczego, który przyczynił się do obniżenia koniunktury również w naszej branży IT. Błyskawiczna reakcja oraz podjęcie w tym czasie strategicznych decyzji pozwoliło nam mimo kryzysu i ku zaskoczeniu konkurencji jeszcze bardziej umocnić naszą już i tak wysoką pozycję na polskim oraz zagranicznym rynku, którą utrzymaliśmy do dnia dzisiejszego.

Konsekwencja w realizacji wypracowanej strategii biznesowej oraz systematyczne wprowadzanie nowych grup produktowych,  pozwalają mi patrzeć na przyszłość oraz wyniki finansowe naszej spółki z jeszcze większym optymizmem.

 
MODECOM SA w Ołtarzewie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *